Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
AquaDecathlon Rewa 2018- 500 m / 2500 m - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
100 | BAZAN Sylwia | 1992 | K1 | Kosakowo | Zatwierdzony | |
101 | JENDRZEJEWSKA Daria | 1991 | K1 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
102 | MROCZEK Patryk | 1992 | M1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
103 | SIELSKA Natalia | 1991 | K1 | GDAŃSK | Zatwierdzony | |
104 | LEWANDROWSKA Magdalena | 1977 | K3 | Rumia | Zatwierdzony | |
105 | ZWIERZCHOWSKA Aleksandra | 1997 | K1 | Mosty | Zatwierdzony | |
106 | PAŁASZ Edmund | 1947 | M5 | Rumia | niepełnosprawny, 1 grupa, bieg o kulach | Zatwierdzony |
107 | LUBIŃSKI Kamil | 1992 | M1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
108 | KOTFIS Ryszard | 1951 | M5 | Gdynia | Miziar-Sport | Zatwierdzony |
109 | SPRYSZYNSKA Agata | 1985 | K2 | WARSZAWA | Zatwierdzony | |
110 | OSTROWSKA Katarzyna | 1988 | K2 | Rumia | Zatwierdzony | |
111 | SKRZYPKOWSKA Magdalena | 1994 | K1 | Łebcz | Zatwierdzony | |
112 | WASIEK Miroslaw | 1967 | M4 | Gdynia | Zatwierdzony | |
113 | GRZEGOROWSKA Marta | 1995 | K1 | Rumia | Zatwierdzony | |
114 | JASTRZĘBOWSKA Natalia | 1988 | K2 | Gdynia | BigYellowFoot Adventure Team | Zatwierdzony |
115 | GALIŃSKI Marcin | 1975 | M3 | Suchy Dwór | WYMIATACZE | Zatwierdzony |
116 | JUZWUK Seweryn | 1994 | M1 | Knurów | Zatwierdzony | |
117 | MANISZEWSKI Zbigniew | 1955 | M5 | Unisław | TRISPACE | Zatwierdzony |
118 | RZHEVKINA Anna | 1990 | K1 | Gdynia | Masakra Champions | Zatwierdzony |
119 | BŁASZCZUK Maja | 1982 | K2 | Gdynia | TriMama / Morsy Gdyńskie | Zatwierdzony |
120 | ANDROSZ Krzysztof | 1989 | M1 | Gdynia | CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM | Zatwierdzony |
121 | BARTKNECHT Krzysztof | 1983 | M2 | Reda | Zatwierdzony | |
122 | DANOWSKA Monika | 1993 | K1 | Gdansk | WNS Global Services | Zatwierdzony |
123 | MARSZAŁEK Tomasz | 1978 | M3 | Gdynia | Zatwierdzony | |
124 | GRECZYŁO Stasiu | 2002 | M0 | Gdynia | Complexsports | Zatwierdzony |
125 | KULAS Jakub | 1980 | M2 | Gdynia | Masakra Champions / WNS Global Services | Zatwierdzony |
126 | NIEZGODA Olga | 1986 | K2 | REDA | DECATHLON RUMIA | Zatwierdzony |
127 | BEJROWSKI Piotr | 1986 | M2 | Kowale | SKRZAT TEAM 2018 | Zatwierdzony |
128 | WASZCZYK Marta | 1970 | K3 | Gdynia | ZiajaTeam | Zatwierdzony |
129 | MATŁOKA Łukasz | 1995 | M1 | Inowrocław | Zatwierdzony | |
130 | GADOMSKA Malgorzata | 1992 | K1 | Łódź | Zatwierdzony | |
132 | BELOWSKI Jacek | 1996 | M1 | Kraków | Zatwierdzony | |
133 | WICENBACH Arkadiusz | 1988 | M2 | Pruszcz Gdański | Zatwierdzony | |
256 | CZAJKOWSKI Paweł | 1981 | M2 | Gdynia | BCT TEAM Gdynia | Zatwierdzony |