Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
TE #5 - Mrągowo 2017 - 1/8 IM - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
801 | KOSTRZEWA Wojciech | 1980 | M2 | Józefosław | ww | Zatwierdzony |
802 | ROSIŃSKI Marek | 1969 | M3 | Brodnica | Zatwierdzony | |
803 | CZAPA Magdalena | 1973 | K3 | Gniewino | NEXUS Team | Zatwierdzony |
804 | LORENC-KAPALA Katarzyna | 1982 | K2 | Pruszków | AKS Polonia Warszawa | Zatwierdzony |
805 | JAKUBOWSKA Monika | 1969 | K3 | Gdańsk | Complexports | Zatwierdzony |
806 | BOROWSKI Rafał | 1979 | M2 | Warszawa | Power Training / @MYRUNTOTRI / XTRI.pl | Zatwierdzony |
807 | MARTYNOWICZ Michał | 1972 | M3 | BRZOZA | TriSpace | Zatwierdzony |
808 | ORZOŁ Elżbieta | 1967 | K4 | Gdynia | CompleXsports Triathlon Team/ Tri Ladies | Zatwierdzony |
809 | WITKOWSKI Jarosław | 1958 | M4 | Gdańsk | RMDC | Zatwierdzony |
810 | ZIENKIEWICZ Janusz | 1972 | M3 | Bydgoszcz | Allianz Triathlon Team / TriSpace | Zatwierdzony |
811 | KAŹMIERSKI Janusz | 1955 | M5 | WARSZAWA | DA SIĘ | Zatwierdzony |
812 | KACHNIARZ Artur | 1981 | M2 | Toruń | Zatwierdzony | |
813 | BURCHART Dawid | 1996 | M1 | Miłomłyn | Brzozowski Team | Zatwierdzony |
814 | ZAJK Michał | 1990 | M1 | Reda | Zatwierdzony | |
815 | ZAJK Rafał | 1982 | M2 | Reda | RAFAŁ ZAJK | Zatwierdzony |
816 | ZAJK Radosław | 1983 | M2 | Reda | Zatwierdzony | |
817 | BISKUPSKA Rita | 1990 | K1 | Bydgoszcz | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | Zatwierdzony |
818 | ARISMENDI JeanPaul | 1983 | M2 | milanowek | Zatwierdzony | |
819 | KAŁEK Artur | 1974 | M3 | Bydgoszcz | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | Zatwierdzony |
820 | KOZŁOWSKI Tomasz | 1977 | M3 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
821 | WOŁYNIEC Emilia | 1983 | K2 | Gołdap | rowerysportowy.pl Najmowicz Triathlon | Zatwierdzony |
822 | MAREK Stypka | 1979 | M2 | Warsaw | Zatwierdzony | |
823 | CZERWIŃSKI Szymon | 1984 | M2 | Warszawa | Odwróćcie tabele będę na czele | Zatwierdzony |
824 | LANECKI Artur | 1976 | M3 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
825 | BŁAŻEJEWSKA-GOLIŃSKA Karolina | 1984 | K2 | Bydgoszcz | TriSpace | Zatwierdzony |
826 | LANECKI Aleksander | 2003 | M0 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
827 | GAWIN Krzysztof | 1992 | M1 | Warszawa | Zatwierdzony | |
828 | BIEŁOUS Arkadiusz | 1976 | M3 | Gdańsk | ComplexSports | Zatwierdzony |
829 | BANACH Jan | 1991 | M1 | Bydgoszcz | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | Zatwierdzony |
830 | KOLASA Piotr | 1987 | M2 | Łódź | Zatwierdzony | |
831 | ŚWISTUŃ Tomasz | 1966 | M4 | Katowice | Zatwierdzony | |
832 | SOŚNIERZ Tomasz | 1987 | M2 | Łódź | Zatwierdzony | |
833 | MARTYNOWICZ Maria | 1972 | K3 | Brzoza | Trispace | Zatwierdzony |
834 | KWIATKOWSKI Daniel | 1989 | M1 | Bydgoszcz | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | Zatwierdzony |
835 | BRZOZOWSKI Franciszek | 1992 | M1 | Miłomłyn | Brzozowski Team | Zatwierdzony |
836 | KAWCZYŃSKI Marcin | 1976 | M3 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
837 | FILARECKA Agnieszka | 1986 | K2 | Bydgoszcz | ASF byTrispace | Zatwierdzony |
838 | GAWKOWSKI Robert | 1973 | M3 | Legionowo | GAWKOWSKI TEAM | Zatwierdzony |
839 | JOACHIMIAK Dariusz | 1989 | M1 | Bydgoszcz | Klinika Triathlonu Bydgoszcz | Zatwierdzony |
840 | DROBNIK Aleksandra | 1987 | K2 | Poznań | Zatwierdzony | |
841 | PODWYSOKCI Marcin | 1988 | M1 | Warszawa | Tri-Strefa | Zatwierdzony |
842 | NAGELSKI Piotr | 1987 | M2 | Gdańsk | Polpharma Run Team | Zatwierdzony |
843 | WIECZOREK Jacek | 1975 | M3 | Warszawa | kuźnia Triathlonu | Zatwierdzony |
844 | TRZASKA Marek | 1986 | M2 | Szczytno | Zatwierdzony | |
845 | KUŁAK Piotr | 1972 | M3 | Biskupiec | Biskupiec Biega THE BEST | Zatwierdzony |
846 | BARTOSZEWICZ Łukasz | 1981 | M2 | Ostrołęka | Ostrołęka | Zatwierdzony |
847 | KACPERSKI Mirosław | 1961 | M4 | EŁK | PARKRUN POLSKA | Zatwierdzony |
848 | SOPYŁA Krzysztof | 1983 | M2 | Purda | Zatwierdzony | |
849 | SZABLIŃSKA Joanna | 1989 | K1 | Ostróda | Tri NEGU | Zatwierdzony |
850 | STAŃCZYK Wojciech | 1967 | M4 | Tczew | Biegający Tczew | Zatwierdzony |
851 | RYLIK Anna | 1981 | K2 | Skierniewice | Zatwierdzony | |
852 | WODZIŃSKA Zuzanna | 1994 | K1 | Warszawa | Zatwierdzony | |
853 | KWIATKOWSKA Wiktoria | 2001 | K0 | Gdańsk | Klub Wodny "Gdańskie Lwy" | Zatwierdzony |
854 | LIGOCKA Barbara | 1976 | K3 | Spychowo | Mazury Fitness | Zatwierdzony |
855 | WODA Ewelina | 1984 | K2 | Kraków | Zatwierdzony | |
856 | GRĄDZKI Wojciech | 1991 | M1 | Giżycko | dotsport.pl Triathlon Team | Zatwierdzony |
857 | GNIATCZYK Marcin | 1975 | M3 | Kraków | Zatwierdzony | |
858 | SKWAREK Piotr | 1983 | M2 | Lublin | Zatwierdzony | |
859 | LENZ Marek | 1972 | M3 | Warszawa | Zatwierdzony | |
860 | KOZIELSKI Michał | 1986 | M2 | CELESTYNÓW | Zatwierdzony | |
861 | SZANOWSKI Maciej | 1999 | M1 | Bytów | Zatwierdzony | |
862 | GALL Artur | 1974 | M3 | RAJSZEW | Zatwierdzony | |
863 | KOŁODZIEJSKI Marek | 1978 | M2 | Stawiguda | Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr | Zatwierdzony |
864 | PŁUCIENNICZAK Diana | 1986 | K2 | Bartąg | Zatwierdzony | |
865 | LIPKO Piotr | 1991 | M1 | Kielce | Zatwierdzony | |
866 | MANISZEWSKI Zbigniew | 1955 | M5 | Unislaw | TRI UNI TEAM | Zatwierdzony |
867 | ŚWISTUŃ Wojciech | 1994 | M1 | Katowice | Zatwierdzony | |
868 | ŚWISTUŃ Anna | 1967 | K4 | Siemianowice Śląskie | Zatwierdzony | |
869 | ŻBIK Adrianna | 1994 | K1 | Olsztyn | Tri NEGU | Zatwierdzony |
870 | STRZEŚNIEWSKI Marek | 1957 | M5 | Piaseczno | IMPACT/AT Team | Zatwierdzony |
871 | WOSTAL Aleksander | 1992 | M1 | Szprotawa | Zatwierdzony | |
872 | BEDNAREK Samuel | 2007 | M2 | Tczew | Centrum Komórek | Zatwierdzony |
873 | ROZINSKI Przemek | 1985 | M2 | Rokitki | Gryf Tczew | Zatwierdzony |
874 | CZAPLICKI Wojciech | 1979 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
875 | SIWIK Karol | 1985 | M2 | Szczytno | Zatwierdzony | |
876 | KWIECIŃSKI Sebastian | 1977 | M3 | Mława | Przemysław Szymanowski Triathlon Team | Zatwierdzony |
877 | PRUSZYŃSKA Marlena | 1967 | K4 | Tczew | TRI Starogard Gdański | Zatwierdzony |
878 | SOBCZAK Marcin | 1975 | M3 | Żołędowo | TRISPACE | Zatwierdzony |
879 | BACHORSKI Bogdan | 1975 | M3 | Przasnysz | Sun Race Rock Machin | Zatwierdzony |
880 | JANUSZ Sonia | 1994 | K1 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
881 | BADEŃSKI Sebastian | 1978 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
882 | CZYŻ Krzysztof | 1981 | M2 | Gdynia | Brooklyn Pizza | Zatwierdzony |
883 | PIKORA-ANDRZEJCZAK Katarzyna | 1975 | K3 | Szczytno | Zatwierdzony | |
884 | PSUTY Iwona | 1973 | K3 | Gdynia | Padł Na Ryj Team | Zatwierdzony |
885 | KLINICKI Jacek | 1970 | M3 | Stawiguda | Zatwierdzony | |
886 | MAZUROWSKI Tomasz | 1972 | M1 | Dobre Miasto | PszczółkowskiTeam | Zatwierdzony |
887 | KOTFIS Ryszard | 1951 | M5 | Gdynia | Miziar-Sport | Zatwierdzony |
888 | LUBIŃSKI Kamil | 1992 | M1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
889 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 1976 | M3 | Gdańsk | Rozbiegani-Żychlin | Zatwierdzony |
890 | MAKOWSKI Marcin | 1981 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
891 | KOŻAN Ryszard | 1949 | M5 | Ruciane Nida | Wataha | Zatwierdzony |
892 | KIEŁKUCKA Magdalena | 1999 | K1 | TRABKI MAŁE | COMPLEXSPORT/NORWOOD | Zatwierdzony |
893 | BRUSKI Dariusz | 1963 | M4 | Gdańsk | Autobus z napisem: koniec wyścigu. | Zatwierdzony |
894 | MAJKOWSKI Łukasz | 1984 | M2 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
895 | GOEBEL Paulina | 1980 | K2 | Mińsk Mazowiecki | FASADEX profile elewacyjne | Zatwierdzony |
896 | WÓJCIK Marek | 1981 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
897 | SCHLUETER Bernard | 1979 | M2 | Jaroty | Zatwierdzony | |
898 | KAZANECKI Tomasz | 1976 | M3 | Legionowo | Legion | Zatwierdzony |
899 | LOSKA Katarzyna | 1981 | K2 | Mińsk Mazowiecki | Zatwierdzony | |
900 | WORKIEWICZ Magdalena | 1996 | K1 | Nowy Sącz | Zatwierdzony | |
901 | KRUCZKOWSKI Piotr | 1965 | M4 | BYDGOSZCZ | FUJI KRYSPORT TEAM | Zatwierdzony |
902 | SOLIŃSKI Michał | 1984 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
903 | GUZIŃSKI Andrzej | 1964 | M4 | Gdańsk | Skipol.pl TEAM | Zatwierdzony |
904 | RYMER Jakub | 1985 | M2 | Bydgoszcz | KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ | Zatwierdzony |
905 | MROZIK Maciek | 1977 | M3 | Grojec | Zatwierdzony | |
906 | TOMALIK Łukasz | 1977 | M3 | Blizne Jasińskiego | Zatwierdzony | |
907 | GADOMSKA Agnieszka | 1996 | K1 | Zielona Góra | Zatwierdzony | |
908 | TYMIŃSKI Piotr | 1971 | M3 | Jankowo Gdańskie | Tymki | Zatwierdzony |
909 | GALA Kamila | 1981 | K2 | Warszawa | Naprzód Młociny | Zatwierdzony |
910 | RYNKO Pawel | 1980 | M2 | Olsztyn | Startuję bo nie lubię. | Zatwierdzony |
911 | KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena | 1976 | K3 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
912 | KRÓL Maciej | 1968 | M3 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
913 | LANDOWSKI Jacek | 2000 | M0 | Skórcz | IGLOTEX SKÓRCZ | Zatwierdzony |
914 | LANDOWSKI Mateusz | 2002 | M0 | Skórcz | IGLOTEX SKÓRCZ | Zatwierdzony |
915 | ZAJĄC Arkadiusz | 1974 | M3 | Skórcz | TRI STAROGARD GDAŃSKI | Zatwierdzony |
916 | LANDOWSKI Marek | 1969 | M3 | Skórcz | IGLOTEX SKÓRCZ | Zatwierdzony |
917 | WĘDZIK Łukasz | 1982 | M2 | Łódź | Zatwierdzony | |
918 | KOZAK-RĘGWELSKA Malgorzata | 1983 | K2 | Warszawa | NeON Team | Zatwierdzony |
919 | CICHANOWICZ Piotr | 1991 | M1 | Warszawa | Zatwierdzony | |
920 | SWARYCZEWSKI Tomasz | 1978 | M2 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
921 | STRASZAK Marek | 1974 | M3 | Warszawa | Zatwierdzony | |
922 | PALMOWSKI Maciej | 1970 | M3 | Łódź | KMP Łódź | Zatwierdzony |
923 | TOŁWINSKI Bogusław | 1968 | M3 | Elbląg | OPEN BALANCE | Zatwierdzony |
924 | BELCZEWSKA Monika | 1994 | K1 | Tczew | Szansa Start Gdańsk | Zatwierdzony |
925 | MARIAŃSKI Marek | 1952 | M5 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
926 | KULIK Kamil | 2003 | M0 | Gdynia | KULIK&KUREK | Zatwierdzony |
927 | GERVAIS Nicolas | 1985 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
928 | NIKEL Natalia | 1997 | K1 | Susz | UKS TRS SUSZ | Zatwierdzony |
929 | WAWSZCZAK Hubert | 1983 | M2 | Borowa Góra | Wieliszew Heron Team | Zatwierdzony |
930 | BIEGAŁA Marek | 1984 | M2 | Gdańsk | Bike U Up | Zatwierdzony |
931 | MAJCHER Natalia | 1985 | K2 | Mrągowo | Zatwierdzony | |
932 | MATUSZEWSKI Mariusz | 1974 | M3 | WARSZAWA | Zatwierdzony | |
933 | URBANOWICZ Rafał | 1981 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
934 | KRYCKI Mateusz | 1986 | M2 | Skierniewice | Zatwierdzony | |
935 | POHL-DUCZMAL Elzbieta | 1973 | K3 | Puck | Stowarzyszenie More Active | Zatwierdzony |
936 | CIEŚLAK Konrad | 1979 | M2 | Otwock | Zatwierdzony | |
937 | KAC Marek | 1974 | M3 | Reda | Tri-Team Rumia + Endure Team | Zatwierdzony |
938 | JAWOROWSKA Anna | 1978 | K2 | Gizycko | Zatwierdzony | |
939 | PROKOPCZUK Dariusz | 1986 | M2 | Olsztyn | Zatwierdzony | |
940 | GOLJASZ Cezary | 1960 | M4 | Mława | BREAK | Zatwierdzony |
941 | MENDEL Magdalena | 1991 | K1 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
942 | KOZŁOWSKI Grzegorz | 1966 | M4 | Tarnowskie Góry | Zatwierdzony | |
943 | KOSTRZAK Malgorzata | 1986 | K2 | Gdynia | Czaja Training System | Zatwierdzony |
944 | OTLOWSKI Szymon | 1992 | M1 | Maków Mazowiecki | Zatwierdzony | |
945 | LISOWSKI Aleksy | 2003 | M0 | Kieźliny | olsztyńska szkółka triathlonu | Zatwierdzony |
946 | LISOWSKI Przemek | 1976 | M3 | Kieźliny | CTMiR Spaszewski/ARTNEO | Zatwierdzony |
947 | POPKO Janusz | 1984 | M2 | Suwałki | Zatwierdzony | |
948 | ROGIŃSKI Marek | 1968 | M3 | Mrągowo | MSR Mrągowo | Zatwierdzony |
949 | SIÓDMIAK Igor | 1998 | M1 | Szczecinek | MKP SZCZECINEK/ Triathon | Zatwierdzony |
950 | WOJCIECHOWSKA Maria | 1990 | K1 | Pszczyna | Alexander Mann Solutions Tri Team | Zatwierdzony |
951 | BARCZEWSKI Marek | 1989 | M1 | Toruń | Bydgoszcz Triathlon Team | Zatwierdzony |
952 | GODLEWSKI Kryspin | 1982 | M2 | Skierniewice | SSR TEAM | Zatwierdzony |
953 | ROGIŃSKI Łukasz | 1999 | M0 | Mrągowo | LalaTri | Zatwierdzony |
954 | SALUSZEWSKI Kamil | 1985 | M2 | Szczytno | STEEL FACTORY | Zatwierdzony |
955 | RÓŻYCKA Marlena | 1982 | K2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
956 | MAKAREWICZ Piotr | 1982 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
957 | CZECH Mariusz | 1981 | M2 | Gdynia | UKS TRI-TEAM RUMIA | Zatwierdzony |
958 | ZWOLINSKA Beata | 1967 | K4 | Gdynia | Ladies Tri | Zatwierdzony |
959 | MORAWSKI Wojciech | 1994 | M1 | Warszawa | Klubben Polska | Zatwierdzony |
960 | JATCZAK Katarzyna | 1972 | K3 | Gdynia | ZIAJA TEAM | Zatwierdzony |
961 | PAWŁOWSKI Przemek | 1982 | M2 | Żychlin | Zatwierdzony | |
962 | STUKANOV Oleksii | 1993 | M1 | Warszawa | Zatwierdzony | |
963 | BIANKOWSKI Piotr | 1975 | M3 | Rumia | UKS Tri Team Rumia | Zatwierdzony |
964 | JABŁOŃSKA Marlena | 1983 | K2 | Prabuty | Zatwierdzony | |
965 | KONIECZKA Ala | 1972 | K3 | Gdynia | Ziaja Team | Zatwierdzony |
966 | HAJDAMOWICZ Krzysztof | 1980 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
967 | CHWEDYNA Katarzyna | 1985 | K2 | Gdynia | Ladies Tri | Zatwierdzony |
968 | RUSAK Michal | 1982 | M2 | gdynia | OnTheWok Energy Tri Team Gdynia | Zatwierdzony |
969 | WASZCZYK Marta | 1970 | K3 | Gdynia | ZiajaTeam | Zatwierdzony |
970 | DOWGIAŁŁO Tomasz | 1979 | M2 | Stare Jablonki | Anders Group | Zatwierdzony |
971 | CZECH Kamila | 1982 | K2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
972 | MAZUR Sławomir | 1971 | M3 | Pruszcz Gdański | Ziaja Team | Zatwierdzony |
973 | NOWAK Roman | 1981 | M2 | Człuchów | TRIDEA TEAM | Zatwierdzony |
974 | KOŚCIESZA Patrycja | 1994 | K1 | Olsztyn | Tri NEGU | Zatwierdzony |
975 | SZYC - JUCHNOWICZ Ewa | 1974 | K3 | Sulmin | Smaruj na trening | Zatwierdzony |
976 | TOMASZEWICZ Marcin | 1990 | M1 | Elbląg | Zatwierdzony | |
977 | KILIAŃCZYK Michał | 1985 | M2 | Stawiguda | Zatwierdzony | |
978 | WRZOCHALSKI Robert | 1973 | M3 | GDYNIA | TRIDEA TEAM | Zatwierdzony |
979 | OLENDER Paweł | 1977 | M3 | Warszawa- Mrągowo | Car 4 parts Mrągowo | Zatwierdzony |
980 | GRECZYŁO Stasiu | 2002 | M0 | Miszewko | Complexsports | Zatwierdzony |
981 | MARKOWSKI Michał | 1982 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
982 | PAWLIK Dorota | 1976 | K3 | Warszawa | Zatwierdzony | |
983 | ZIELIŃSKA Anna | 1979 | K2 | Olsztyn | 3life team | Zatwierdzony |
984 | KAWCZYŃSKI Paweł | 1982 | M2 | reda | Tridea | Zatwierdzony |
985 | LEW-MIRSKI Janusz | 1975 | M3 | Warszawa | AKS Polonia Warszawa | Zatwierdzony |
986 | GOEBEL Krzysztof | 1978 | M2 | MIŃSK MAZOWIECKI | Zatwierdzony | |
987 | SARBIEWSKI Dariusz | 1974 | M3 | Bartąg | Zatwierdzony | |
989 | NOWAK Andrzej | 1953 | M5 | Warszawa | Zatwierdzony | |
990 | KOZŁOWSKI Piotr | 1982 | M2 | Olsztyn | Father on the Run | Zatwierdzony |