Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Bieg Farmera Przechlewo - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
1 SZCZEBLEWSKI Józef 1955 M5 Manowo Niepełnosprawny Zatwierdzony
2 LISOWSKI Radek 1971 M3 Czluchow Zatwierdzony
3 ZIELIŃSKI Leszek 1977 M3 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
4 KRYZEL Tomasz 1994 M1 Człuchów Zatwierdzony
5 DROZD Zygmunt 1976 M3 PRZECHLEWO Zatwierdzony
6 OGRODZINSKI Tomek 1997 M1 Przechlewo Zatwierdzony
7 OGRODZIŃSKI Dariusz 1976 M3 Przechlewo Zatwierdzony
8 SZKATULSKI Tomasz 1988 M1 Darłowo Runnerswalde Darłowo Zatwierdzony
9 KINDER Monika 1985 K2 Przechlewo #Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
10 NAPIÓRKOWSKI Sławomir 1979 M2 Przechlewo superkajak.pl Zatwierdzony
11 MANKIEWICZ Piotr 1985 M2 Chojniczki Florian Chojnice Zatwierdzony
12 BĄK Zbigniew 1979 M2 Darłowo Runnerswalde Darłowo Zatwierdzony
13 MAŚLANKA Michał 1971 M3 Przechlewo SUPERKAJAK Zatwierdzony
14 BRODZIAK Grzegorz 1968 M3 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
15 NOWAK Pawel 1977 M3 Koszalin TriPaka Przechlewo Zatwierdzony
16 WĄSIK Andrzej 1973 M3 Borkowo Grupa Biegowa 65 Zatwierdzony
17 MRUGALSKI Stanisław 1964 M4 Miastko Zatwierdzony
18 HEBANOWSKI Łukasz 1978 M2 Gdynia Zatwierdzony
19 JURA Kazimierz 1948 M5 MIASTKO MTS HAMER Zatwierdzony
20 MASZOTA Weronikja 1979 K2 GDYNIA Padł na Ryj Team Zatwierdzony
21 JAWORSKA Monika 1980 K2 sulnowo biegające ciacha Zatwierdzony
22 GŁOGOWSKI Krzysztof 1977 M3 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO Zatwierdzony
23 DROZD Edyta 1978 K2 PRZECHLEWO Zatwierdzony
24 JASINSKI Pia 1959 K4 Gdansk Biegowyświat.Pl Zatwierdzony
25 FIŁONOWICZ Monika 1978 K2 Szczecinek Zatwierdzony
26 JAWORSKI Tomasz 1979 M2 sulnowo biegające ciacha Zatwierdzony
27 SZOSTAK Katarzyna 1985 K2 Przechlewo Poldanor Zatwierdzony
28 WERNER Krzysztof 1976 M3 Chojnice Charzykowskie Termo(r)sy Zatwierdzony
29 BŁOCIŃSKA-WOLNIKOWSKA Katarzyna 1975 K3 Chojnice POLDANOR Zatwierdzony
30 WOLNIKOWSKI Tomasz 1975 M3 Chojnice Jacek Wróbel Pirat z Karaibów:) Zatwierdzony
31 MODRZEJEWSKI Wojciech 1975 M3 LICHNOWY JW 3775 Chojnice Zatwierdzony
32 SZYCA Renata 1976 K3 Bytów Biegam bo lubię Zatwierdzony
33 REMPLAKOWSKA Małgorzata 1978 K2 ROSNOWO WE RUN Zatwierdzony
34 REMPLAKOWSKI Krzysztof 1974 M3 rosnowo we run Zatwierdzony
35 BARTON Krystyna 1960 K4 Przechlewo Zatwierdzony
36 WOJCIECHOWSKI Dariusz 1970 M3 Swornegacie Kwatery u Wojciechowskich Zatwierdzony
37 RYNGWELSKA Izabela 1986 K2 Ględowo Ryngwelscy Zatwierdzony
38 RYNGWELSKI Konrad 1985 M2 Ględowo Ryngwelscy Zatwierdzony
39 ŁAWECKI Dariusz 1979 M2 czluchow laweccy.pl Zatwierdzony
40 CZERWINSKI Zbigniew 1985 M2 Przechlewo SZWAGRY Zatwierdzony
41 LUBIŃSKA Magdalena 1988 K1 Przechlewo Zatwierdzony
42 TAJCHERT Krzysztof 1977 M3 Chojnice Zatwierdzony
43 JABŁOŃSKA-KIERSZK Beata 1975 K3 Przechlewo TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
44 ZAJĄC Andrzej 1981 M2 Człuchów Drużyna Szpiku Zatwierdzony
45 SZOPIŃSKI Dariusz 1982 M2 Przechlewo Urząd Gminy Przechlewo/#TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
46 PRUS Tomasz 1981 M2 Przechlewo Zatwierdzony
47 MŁODAWSKI Rafał 1977 M3 Susz MRA RUN Zatwierdzony
48 SZWAJKOWSKA Ewa 1976 K3 Czaplinek Głęboczek Zatwierdzony
49 POHLID-DODA Anna 1983 K2 Susz MRA RUN Zatwierdzony
50 FRĄCZYK Bogusław 1979 M2 Przechlewo Tripaka Zatwierdzony
51 SZULTKA Szymon 1986 M2 PRZECHLEWO #Tripaka Przechlewo Romgaz Zatwierdzony
52 PIEKUT Roman 1984 M2 Człuchów Zatwierdzony
53 BUCZKO Dariusz 1990 M1 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
54 KOCHAN Robert 1971 M3 Chojnice JW3775 Chojnice Zatwierdzony
55 GOLIŃSKA Anita 1974 K3 Przechlewo TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
56 RUTKOWSKI Wojciech 1996 M1 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
57 NAPIÓRKOWSKI Dariusz 1980 M2 Przechlewo ZKS Contra -TRIPAKA Zatwierdzony
58 NOWICKI Tomasz 1974 M3 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
59 MISZTAL Joanna 1991 K1 Chojnice Zatwierdzony
60 MIERNIK Szymon 1988 M1 Chojnice Zatwierdzony
61 BRZEZIŃSKI Rafał 1985 M2 PRZECHLEWO Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
62 ŻMIJA Oskar 2000 M0 Charzykowy Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
63 BAJOWSKI Arkadiusz 1983 M2 Koczała Zatwierdzony
64 MICHORZEWSKI Maciej 1978 M2 Chojnice ALKAMAMAJA Zatwierdzony
65 CZAPIEWSKI Łukasz 1980 M2 Chojnice Zatwierdzony
66 SADOWSKI Maciej 1975 M3 Debrzno Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
67 KUKLINSKI Maciej 1973 M3 Przechlewo ZKS CONTRA Zatwierdzony
68 BARTCZAK Jakub 1999 M1 Człuchów Zatwierdzony
69 MACUGOWSKI Paweł 1982 M2 Człuchów Zatwierdzony
70 BECH Karolina 1983 K2 Niemcz Zatwierdzony
71 KOLBERG Krzysztof 1986 M2 Przechlewo Szwagry Zatwierdzony
72 BAJERSKI Andrzej 1983 M2 Przechlewo Zatwierdzony
73 CZARNOWSKI Łukasz 1985 M2 Przechlewo TRIPAKA Zatwierdzony
74 DANIELSKA Monika 1975 K3 Charzykowy Poldanor Zatwierdzony
75 BLAS Krzysztof 1979 M2 LIŃSK Biegające Śliwice Zatwierdzony
76 PIORCZYNSKA Kasia 1982 K2 Przechlewo Zatwierdzony
77 JANUSZEWSKI Krystian 1984 M2 Chojnice wracamdozdrowia.pl Zatwierdzony
78 GÓRKA Łukasz 1988 M1 Bydgoszcz Zatwierdzony
79 KAMIŃSKA Aleksandra 1985 K2 Przechlewo TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
80 AUGUSTYŃSKA Mirosława 1965 K4 CHARZYKOWY Zatwierdzony
81 GRUCHAŁA Robert 1978 M2 Gdynia Padł na Ryj Team Zatwierdzony
82 WILCZYŃSKI Andrzej 1955 M5 Człuchów CONTRA PRZECHLEWO Zatwierdzony
83 BRZEZICKI Łukasz 1987 M2 Kępice Zatwierdzony
84 BECH Lasse 1982 M2 Niemcz Zatwierdzony
85 SCHALKOWSKI Dawid 1989 M1 Starogard Gdański CITY SECURITY Zatwierdzony
86 SZYMAŃSKI Marcin 1984 M2 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek Zatwierdzony
87 RYTLEWSKI Michał 1980 M2 Śliwice Biegające Śliwice Zatwierdzony
88 MEGGER-KAWCZYŃSKA Paulina 1994 K1 Czersk Zatwierdzony
89 ŻYGOWSKA Aneta 1998 K1 Śliwice Zatwierdzony
90 BRUDKA Jacek 1982 M2 Koszalin Poldanor Zatwierdzony
91 STACHYRA Krzysztof 1982 M2 Tuchola Biegające Śliwice Zatwierdzony
92 BORZYCH Zbigniew 1958 M4 BYDGOSZCZ Zatwierdzony
93 SZYCA Kazimierz 1972 M3 Bytów Biegam bo mi żona każe! Zatwierdzony
94 BĘBENEK Roman 1987 M2 Chojnice Zatwierdzony
95 NOWACCKI Rafał 1977 M3 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
96 NAWROCKA Bogumiła 1975 K3 Człuchów Zatwierdzony
97 SZULTKA Magdalena 1990 K1 Chojnice Zatwierdzony
98 KASPRZAK Michał 1979 M2 Starowa Góra Zatwierdzony
99 TYBORSKI Seweryn 1973 M1 Przechlewo Zatwierdzony
100 ZMUDA - TRZEBIATOWSKI Andrzej 1962 M4 Przechlewo Urząd Gminy Przechlewo Zatwierdzony
101 NAPIÓRKOWSKI Przemysław 1981 M2 Przechlewo Zatwierdzony
102 GOZIMIRSKI Andrzej 1954 M5 Bydgoszcz Sguouch Point Zatwierdzony
103 RZĄSKA Magdalena 1999 K1 Chojnice Zatwierdzony
104 DZIECIĄTKO Anna 2000 K0 Przechlewo Zatwierdzony
105 TREPKA Marek 2017 M0 Gdynia Chmiki Gate Zatwierdzony
106 WUJTIUK Piotr 1975 M3 Szczecinek Basket Szczecinek Zatwierdzony
107 GLIWKA Natalia 1988 K1 człuchów biegne ,biegne Zatwierdzony
108 KRÓL Michał 1981 M2 Przechlewo ZKS Contra, #Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
109 DRĄŻEK Piotr 1987 M2 Człuchów Poldanor Zatwierdzony
110 SADOWSKA Aleksandra 2001 K0 Debrzno Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
111 TSIMBAL Marina 1984 K2 Chojnice Zatwierdzony
112 ZIELIŃSKA Anna 1976 K3 Przechlewo Zatwierdzony
113 GUENTZEL Elżbieta 1966 K4 Chojnice Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
114 KRÓL Krzysztof 1965 M4 PAWŁÓWKO Zatwierdzony
115 ŁYCZYWEK Jan 1974 M3 CHOJNICE Johny latawiec Zatwierdzony
116 LIWOCH Grzegorz 1967 M4 OSIELSKO Biegaj z Dębami Zatwierdzony
117 KAMIŃSKA Maja 1987 K2 Przechlewo Zatwierdzony
118 KOZOWSKI Filip 2000 M0 Przechlewo Zatwierdzony
119 LEMANCZYK Damian 1987 M2 Gdańsk ST RUNNERS Zatwierdzony
120 KUJSZCZYK Wioletta 1978 K2 Człuchów StecRallyTeam Zatwierdzony
121 SAMPŁAWSKA Andrzej 1978 M2 Tuchola biegne ,biegne Zatwierdzony
122 KUJSZCZYK Wojtek 1978 M2 Człuchów StecRallyTeam Zatwierdzony
123 SAMPŁAWSKA Ela 1978 K2 Tuchola biegne ,biegne Zatwierdzony
124 SKOTARCZYK Magdalena 1996 K1 Czarne biegne ,biegne Zatwierdzony
125 DĄBROWSKI Bartosz 2001 M0 Charzykowy sporthorizon Zatwierdzony
126 MICHALSKA Ewa 1967 K4 Koczała Zatwierdzony
127 RUTKOWSKI Artur 1965 M4 Przechlewo #Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
128 SKRZYPEK Remigiusz 1533 M5 Przechlewo Tripaka Zatwierdzony
129 SZCZERBIAK Marian 1963 M4 Przechlewo #TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
130 STORCZYK-RAK Agnieszka 1985 K2 Szczecinek Zatwierdzony
131 JANUSZKIEWICZ Kornelia 1981 K2 Bydgoszcz Zatwierdzony
132 SAWALA Sławomir 1972 M3 Poznań trance only Zatwierdzony
133 RUDNIK Jerzy 1952 M5 Chojnice Florian Zatwierdzony
134 SAWALA Aneta 1976 K3 Poznań trance only Zatwierdzony
135 WOJTAS Stefan 1979 M2 czluchów tripaka przechlewo Zatwierdzony
136 KAMYSZEK Edward 1981 M2 Przechlewo tripaka Zatwierdzony
137 NOWACKA Wioletta 1981 K2 Przechlewo Zatwierdzony
138 SZATKOWSKI Marcin 1979 M2 Gdańsk Glencorepolska TEAM Zatwierdzony
139 BELEWSKA Magdalena 1989 K1 Przybiernów Przedstawicielka Glencore Zatwierdzony
140 MARCZEWSKA Małgorzata 1978 K2 Człuchów Chojnice JW 3775 Zatwierdzony
141 ŻMIJA Julia 2000 K0 Charzykowy Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
142 STANIOCH Krzysztof 1991 M1 Ustka Zatwierdzony
143 BŁOCH Albert 1988 M1 Stęszew "BRZESZCZOTEM PO JAJACH " Zatwierdzony
144 STEC Katarzyna 1982 K2 czluchow stec rally team Zatwierdzony
145 HORBA Adam 1989 M1 Przechlewo Zatwierdzony
146 KRUSZYNSKI Stanislaw 1960 M4 DARŁOWO Zatwierdzony
147 ROJEK Kuba 2005 M0 USTKA Zatwierdzony
148 MIELCARZ Karol 1987 M2 Człuchów PSP Człuchów Zatwierdzony
149 SKACZKO Pawel 1976 M3 Poznan Biomin Polska Zatwierdzony
150 KOWALSKI Jarosław 1984 M2 Człuchów Zatwierdzony
151 DZIERŻYŃSKI Jakub 1999 M1 NOWA BRDA Zatwierdzony
152 GRZYSTEK Marcin 1981 M2 Szczecinek Zatwierdzony
153 LEMAŃCZYK Jolanta 1973 K3 NOWA BRDA Zatwierdzony
154 POZNAŃ Łukasz 1981 M2 Osielsko Scandagra Polska Zatwierdzony
155 KARWOWSKI Wiesław 1973 M3 Międzyrzec Podlaski WIPASZ S.A. Zatwierdzony
156 DUDA Rafał 1976 M3 Warszawa SCANDAGRA Zatwierdzony
157 CHMIELECKA Paulina 1994 K1 Toruń Zatwierdzony
158 KOCZOROWSKI Paweł 1977 M3 Ustka Polni Wojownicy Ustka Zatwierdzony
159 WILK Artur 1974 M3 Lichnowy klub strzelecki chojnice Zatwierdzony
160 PIĄTKOWSKA Agnieszka 1981 K2 Człuchów Zatwierdzony
161 WILK Jolanta 1975 K3 LICHNOWY Czarni Ostrowite Zatwierdzony
162 SZABAŁOWSKA Adrianna 1995 K1 Szczecinek Zatwierdzony
163 RUBASZNIAK Radosław 1987 M2 Bobolice Zatwierdzony
164 NARLOCH Wojciech 1982 M2 Pawłówko Zatwierdzony
165 GWIŻDŻ Kamil 1987 M2 Przechlewo Zatwierdzony
166 SIERGIEJ Jakub 1986 M2 Rudniki Zatwierdzony
167 PASTERNAK Martyna 1988 K1 Krobia Zatwierdzony
168 SIKORSKI Sebastian 1982 M2 Człuchów Zatwierdzony
169 HAPKA Dagmara 1993 K1 Przechlewo TriPaka Przechlewo Zatwierdzony
170 DROBIŃSKA Patrycja 2000 K0 Konarzyny Zatwierdzony
171 DOROŃ Zbigniew 1960 M4 Tychowo Zatwierdzony
172 RUDKOWSKA Natalia 1987 K2 człuchów tripaka przechlewo Zatwierdzony
173 WDOWIAK Kasia 1986 K2 Szczecinek Akademia Piłkarska Reissa Szczecinek Zatwierdzony
174 PRZYSZLAK Maciej 1982 M2 Człuchów brak Zatwierdzony
175 KURPISZ-SKWARCZAK Karolina 1979 K2 Gdynia Zatwierdzony
176 SZULTKA Natalia 1986 K2 Człuchòw Zatwierdzony
177 JACHIMKOWSKA Monika 1978 K2 Gdynia El Pinguino Zatwierdzony
178 LEMANCZYK Marcin 1981 M2 PRZECHLEWO Zatwierdzony
179 GRZYSTEK Madzia 1983 K2 Szczecinek Wqurw Team Zatwierdzony
180 CHROBOCIŃSKI Patryk 1980 M2 Człuchów Zatwierdzony
181 FEDORCZYK Daniel 1989 M1 Przechlewo Specjaliści Zatwierdzony
182 KOZIEJ Leszek 1983 M2 Człuchów Amator Zatwierdzony
183 NAPIÓRKOWSKI Piotr 1983 M2 Przechlewo Zatwierdzony
184 PIEPIORKA Wojciech 1987 M2 Rychnowy Tygodnik Człuchowski Zatwierdzony
185 GLIWKA Beata 1972 K3 Człuchów Dziennik Człuchowski Zatwierdzony
186 HAABER Erik 1960 M4 Bydgoszcz Scandagra Polska Zatwierdzony
187 JENSEN Aase 1963 K4 terndrup scandagra Zatwierdzony
188 SZYMECKA Monika 1984 K2 Chojniczki Charzykowskie Termo(r)sy Zatwierdzony
189 SAWOŃSKI Przemysław 1979 M2 Olsztyn Wipasz Zatwierdzony
190 BOGACHEVSKA Luba 1986 K2 Przechlewo Danosha Zatwierdzony
191 BRYNDA Khrystyna 1990 K1 Przechlewo Danosha Zatwierdzony
192 RYTLEWSKA Dorota 1987 K2 Śliwice Biegające Śliwice Zatwierdzony
193 BIAŁEK Martyna 2000 K0 Charzykowy Zatwierdzony
194 KLOSKOWSKI Leszek 1994 M1 Człuchów PRIME FOOD Zatwierdzony
195 TRUSZCZYŃSKA Joanna 1970 K3 Gdynia Padł Na Ryj Team Zatwierdzony
196 NAGÓRSKI Marcin 1985 M2 Nadarzyn EIB S.A. Zatwierdzony
197 OWCZARSKI Marcin 1978 M2 Chojnice psp człuchów Zatwierdzony
198 RYTLEWSKI Robert 1987 M2 Śliwice Biegające Śliwice Zatwierdzony
199 NAGÓRSKA Agata 1985 K2 Nadarzyn Zatwierdzony
200 TALAŚKA Katarzyna 1993 K1 Śliwice Biegające Śliwice Zatwierdzony
201 OKSIUTA Marta 1980 K2 Międzyrzec Podlaski WIPASZ S.A Zatwierdzony
202 KOZAK Karolina 1989 K1 Olsztyn Wipasz Zatwierdzony
203 BOSAKOWSKI Damian 1981 M2 Gdańsk Ryngwelscy Zatwierdzony
204 BOSAKOWSKA Magdalena 1984 K2 Gdańsk Ryngwelscy Zatwierdzony
205 GUZOWSKI Dariusz 1969 M3 Trzebielino Carry Petwood Trzebielino / Talex Borzytuchom Zatwierdzony
206 SMĘTEK Rafał 1986 M2 Przechlewo Zatwierdzony
207 LUBIŃSKI Tomasz 1981 M2 Przechlewo Nordpol Trees Zatwierdzony
208 MISIAK Maciej 1968 M3 Osielsko Scandagra Zatwierdzony
209 NOWAK Roma 1978 K2 Koszalin #TRIpaka Przechlewo Zatwierdzony
210 KACZMARSKI Darek 1965 M4 Człuchów Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
211 JABŁOŃSKA-BOROWIAK Monika 1981 K2 przechlewo #TRIPAKA Zatwierdzony
212 STAWIARZ Karolina 1989 K1 Człuchów Zatwierdzony
213 SYDORENKO Oleksandr 1994 M1 Człuchów Zatwierdzony
214 ZIELINSKI Piotr 1989 M1 Warszawa Zatwierdzony
215 IMIANOWSKI Łukasz 1986 M2 Człuchów Zatwierdzony
216 DROZD Jakub 2002 M0 Przechlewo Zatwierdzony
217 ZBLEWSKI Tadeusz 1984 M2 Bytów Zatwierdzony
218 WIRKUS Łukasz 1988 M1 Lipnica Talex Bożytuchom Zatwierdzony
219 WIRKUS Antonina 1985 K2 Szczecinek MKL Szczecinek Zatwierdzony
220 NOWAK Jakub 1986 M2 Koszalin Zatwierdzony
221 FRĄCZYK Mirosław 1975 M3 Koszalin Zatwierdzony
222 SZABAŁOWSKI Marek 1967 M4 Szczecinek Zatwierdzony
223 BUCZKO Bartosz 1991 M1 Człuchów CMKL Człuchów Zatwierdzony
224 POULSEN Niels 1964 M4 Przechlewo Zatwierdzony
225 GRABOWSKA Anna 1981 K2 Koczała POLDANOR Zatwierdzony