Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Gniewino - 1/4 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
ADAMCZAK Krzysztof 1960 M4 Gdynia Zatwierdzony
ANDROSZ Krzysztof 1989 M1 Gdynia CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM Zatwierdzony
BACZEWSKI Daniel 1982 M2 Banino LOTOS Team Zatwierdzony
BARAN Tomasz 1986 M2 Dukla TRI NEGU/ MTB MOSIR DUKLA Zatwierdzony
BARANOWSKI Daniel 1994 M1 Gdynia Zatwierdzony
BEDNAREK Krzysztof 1984 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
BEDNAREK Patrycja 1984 K2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
BEHMKE Bartłomiej 1976 M3 Gdynia TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
BELEWICZ Jarosław 1980 M2 Gdynia Zatwierdzony
BENKE Adam 1984 M2 Luzino Wikęd Zatwierdzony
BIEGAŁA Marek 1984 M2 Gdańsk Bike U Up Zatwierdzony
BIELIŃSKI Piotr 1976 M3 Kartuzy Waniewski Coaching Zatwierdzony
BISKUPSKA Rita 1990 K2 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
BISZEWSKI Andrzej 1970 M3 Gdynia Complexsport Zatwierdzony
BIZEWSKI Marcin 1985 M2 Gdynia TriBizon Zatwierdzony
BLEW Wojciech 1963 M4 Gdansk Zatwierdzony
BLOKOWSKI Piotr 1976 M3 Golub-Dobrzyń AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
BŁASZKOWSKI Andrzej 1966 M4 Tczew Zatwierdzony
BOGUSZ Waldemar 1962 M4 Tczew Tczew Zatwierdzony
BONIKOWSKI Jakub 1972 M3 Grudziadz TRISPACE Zatwierdzony
BRYTAN Krzysztof 1969 M3 Władysławowo TRI-SEA Władysławowo Zatwierdzony
BRZUSZKIEWICZ Zuzanna 1995 K2 Gdańsk Zatwierdzony
BUCZEK Tomasz 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
BUCZKO Dariusz 1990 M1 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
BUCZKO Krzysztof 1993 M1 Przechlewo Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
BURGCHARDT Paweł 1988 M2 Konstancin-Jeziorna Immortal Creations Zatwierdzony
BUŚKO Paweł 1970 M3 Charbrowo 3Team Charbrowo Zatwierdzony
BUTNY Rafał 1978 M3 Gdynia CTS Zatwierdzony
BYSTRAM Aleksandra 1967 K4 Puck TRI-SEA Władysławowo Zatwierdzony
CEJKO Wojciech 1975 M3 Banino Dead on Arrival Zatwierdzony
CEYROWSKI Łukasz 1989 M1 Reda Gdynia Sport Team / WSNT Zatwierdzony
CHAJĘCKI Karol 1976 M3 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
CHMIELEWSKI Łukasz 1982 M2 Golub-Dobrzyń AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
CHYLINSKI Arek 1980 M2 Gdańsk Leśne Dziadki / Intel Runners Zatwierdzony
CIEPIELEWSKI Patryk 1990 M1 Tczew Zatwierdzony
CIERPISZ-SKOWROŃSKA Dagmara 1983 K2 Gdynia Zatwierdzony
CISZAK Dominik 1996 M1 Elbląg Zatwierdzony
CNOTA Bartek 1979 M2 Reda Tri-Team Rumia Zatwierdzony
CNOTA Janusz 1955 M5 Gdynia Papunis Team Gdynia Zatwierdzony
CWIRKO-GODYCKI Łukasz 1980 M2 Malbork Zatwierdzony
CYBULSKI Jacek 1981 M2 Szczecin Szczecin Zatwierdzony
CYSEWSKA-BRYTAN Jowita 1971 K3 Władysławowo TRI-SEA Władysławowo Zatwierdzony
CZAJKOWSKI Paweł 1981 M2 Gdynia BCT TEAM Gdynia Zatwierdzony
CZAPIŃSKI Michał 1982 M2 Reda EUROPELL - BIKE U UP Zatwierdzony
CZAUS Adam 1984 M2 Gdynia Turbinki.com.pl Zatwierdzony
CZERWIŃSKI Piotr 1965 M4 Gdańsk Tours Triathlon Team Zatwierdzony
DAMPC Karol 1986 M2 Reda Bike U Up Zatwierdzony
DEJNAROWICZ Piotr 1979 M2 Pogórze biegamyrazem.pl Zatwierdzony
DOBRZYNSKI Marek 1985 M2 Bydgoszcz Zatwierdzony
DOMAGAŁA Marek 1977 M3 Gdańsk SMARUJ NA TRENING Zatwierdzony
DOMINIK Wiesław 1965 M4 Swarzewo PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
DROST Robert 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
DUBIELLA Adam 1977 M3 Gdynia Zatwierdzony
DUSIŃSKI Krzysztof 1979 M2 Reda TriREM Zatwierdzony
DZIOBA Michał 1973 M3 Sopot NEON Sopot Zatwierdzony
ELMINOWSKI Wojciech 1962 M4 Elbląg ELAKTYWNI Zatwierdzony
FIEDOROW Mateusz 1989 M1 Gdynia Zatwierdzony
FLISIKOWSKI Szymon 1985 M2 Gdynia SPORTEVO Zatwierdzony
GABRIEL Łukasz 1980 M2 Starogard Gdański Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
GABRIEL Patryk 1977 M3 Starogard Gdański Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
GAJEWSKI Przemek 1978 M3 szczecin Zatwierdzony
GAZARKIEWICZ Michał 1977 M3 Rumia DREAM TRI TEAM Zatwierdzony
GORGOŃ Cezary 1981 M2 Gdańsk CTS Zatwierdzony
GOŹDZIEWICZ Paweł 1977 M3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL Zatwierdzony
GÓRSKI Bartosz 1983 M2 Toruń toruński klub triathlonowy Zatwierdzony
GÓRTOWSKI Maciej 1979 M2 Gdańsk Zatwierdzony
GRESZCZUK Jarosław 1979 M2 GDAŃSK WOPR LIDZBARK Zatwierdzony
GRODZKI Marek 1975 M3 Gdańsk CTS Czaja Training System Zatwierdzony
GRZEBYTA Mateusz 1987 M2 Kartuzy MTB START KARTUZY Zatwierdzony
GUJSKI Marcin 1981 M2 Mińsk Mazowiecki TriPaka Zatwierdzony
GUMIENNY Tomasz 1972 M3 SUCHY DWÓR Zatwierdzony
GUTOWSKI Damian 1979 M2 CHWASZCZYNO Zatwierdzony
HALSKA Ania 1984 K2 Cieszyn Endure Team Zatwierdzony
HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata 1977 K3 Gdansk Lifeguard Gdynia Zatwierdzony
HOGA Fryderyk 1988 M2 Gdynia Zatwierdzony
HOJNOWSKI Paweł 1976 M3 Gdańsk F3team Zatwierdzony
IGIELSKI Armin 1975 M3 Grudziadz Tancia team Zatwierdzony
IGNACZAK Piotr 1973 M3 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
JAKOBSCHY Łukasz 1976 M3 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
JANTA Marek 1981 M2 Gdańsk Smaruj Na Trening Zatwierdzony
JARMOSZEWICZ Łukasz 1973 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
JASKUŁKE Irek 1973 M3 PUCK Zatwierdzony
JAŚKIEWICZ Paweł 1978 M3 Rumia ShipCup Zatwierdzony
JEZEWSKI Michał 1979 M2 Gdynia MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge Zatwierdzony
JOSZ Piotr 1963 M4 Gdańsk Zatwierdzony
JÓŹWIAK Łukasz 1976 M3 Rumia Zatwierdzony
JURKIEWICZ Mariusz 1979 M2 inowrocław kobylarnia/bikeboys Zatwierdzony
JUŚKIW Paweł 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
KACYMIROW Tomasz 1961 M4 Hornówek Zatwierdzony
KACZKOWSKA Katarzyna 1981 K2 Straszyn Complexsports Trojmiasto Zatwierdzony
KALINOWSKI Paweł 1984 M2 Warszawa REXONA MEN/TRIZARZA TEAM Zatwierdzony
KALISKI Kamil 1983 M2 Golub-Dobrzyń AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
KALISZ Paweł 1986 M2 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
KANIA Jakub 1984 M2 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
KARWACKI Grzegorz 1972 M3 wałbrzych ja Zatwierdzony
KAŹMIERCZAK Michał 1977 M3 Kartuzy Zatwierdzony
KEARNEY Marek 1977 M3 Gdynia o'cearnaigh Zatwierdzony
KĘPKA Marcin 1981 M2 Gdańsk Dream Tri Team Zatwierdzony
KIEŁKUCKA Alicja 1972 K3 TRĄBKI MAŁE NORWOOD TEAM / COMPLEXSPORT Zatwierdzony
KLUSZCZYŃSKI Mariusz 1981 M2 Toruń TORUŃ MULTISPORT TEAM Zatwierdzony
KLUSZCZYŃSKI Robert 1977 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
KŁOS Marcin 1979 M2 Gdańsk Zatwierdzony
KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 1989 M1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
KOKOSZCZYŃSKA Agnieszka 1976 K3 Rumia Rumska Metka Przełajowa Zatwierdzony
KOKOSZCZYŃSKI Marcin 1976 M3 Rumia Rumska Metka Przełajowa Zatwierdzony
KOMOROWSKA Katarzyna 1981 K2 Gdynia Zatwierdzony
KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena 1976 K3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
KOSMALA Maciej 1994 M1 Elbląg Czaja Training System Zatwierdzony
KOWALCZYK Tomasz 1976 M3 Słupsk Słupsk Zatwierdzony
KOWALIK Dominik 1979 M2 Gdynia Glutenfree Ebola Zatwierdzony
KOZAK Karol 1984 M2 Gdynia Energy Club Triathlon Team Zatwierdzony
KREFT Arkadiusz 1985 M2 Kartuzy Zatwierdzony
KRUPKO Szymon 1985 M2 Gdynia szatoteam Zatwierdzony
KRZEMIŃSKI Jakub 1994 M1 Gdańsk Bikeuup/dream tri team Zatwierdzony
KRZEMIŃSKI Maciej 1980 M2 Grudziądz Zatwierdzony
KRZEMIŃSKI Paweł 1973 M3 Borkowo Hilary Zatwierdzony
KUC Krzysztof 1980 M2 Bystra triREM Zatwierdzony
KUCAL Maciej 1984 M2 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
KUDREWICZ Mirek 1964 M4 Gdńsk silco Zatwierdzony
KUJAWSKA Agnieszka 1990 K2 Władysławowo TRI-SEA Władysławowo Zatwierdzony
KULESZA Mariusz 1977 M3 Gdańsk #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis Zatwierdzony
KULIK Jacek 1976 M3 GDYNIA KULIK&KUREK Zatwierdzony
KWIATKOWSKI Grzegorz 1975 M3 Gdańsk F3Team Gdańsk Zatwierdzony
KWIDZIŃSKI Krzysztof 1973 M3 Gdynia Eltorbud Team Zatwierdzony
KWIDZIŃSKI Oskar 1995 M1 Gdynia Zatwierdzony
LAUBE Janusz 1976 M3 Gdańsk Zatwierdzony
LENZ Magdalena 1988 K2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
LEWANDOWSKI Marcin 1982 M2 Gdynia TRIDEA TEAM Zatwierdzony
LIS Sebastian 1975 M3 Gdansk oklejanie-auta.pl/Trimama Zatwierdzony
LISIUS Tomasz 1964 M4 Gdańsk Zatwierdzony
ŁAKOMSKI Mateusz 1984 M2 Sopot Zatwierdzony
ŁANIEC Marek 1966 M4 Gdańsk Zatwierdzony
ŁUGIEWICZ Przemysław 1980 M2 Gdańsk Smaruj Na Trening Zatwierdzony
MAJEWSKI Roman 1972 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
MAJKOWSKI Karol 1983 M2 Kębłowo GKS Kaszubi Luzino Zatwierdzony
MAMCARZ Jarosław 1967 M4 Tczew TCSIR Zatwierdzony
MANISZEWSKI Zbigniew 1955 M5 Unisław TRISPACE Zatwierdzony
MARTYNOWICZ Michał 1972 M3 BRZOZA TriSpace Zatwierdzony
MATUSEWICZ Michał 1981 M2 Gdynia Labo Sport Team Zatwierdzony
MATUSZEWSKI Mariusz 1974 M3 WARSZAWA Goldhol Zatwierdzony
MAZUR Paweł 1989 M1 Grudziądz AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
MENDEL Magdalena 1991 K2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
MICHALAK-WOJNOWSKA Małgorzata 1983 K2 Dęblin Zatwierdzony
MICHALSKI Adrian 1991 M1 WARSZAWA AZS Politechnika Warszawska Zatwierdzony
MICHALSKI Jakub 1975 M3 Koszalin Triathlon Koszalin Zatwierdzony
MIOTK Michał 1985 M2 Gdynia Nie potwierdzony
MISZEWSKI Krzysztof 1981 M2 Gdańsk Dream Tri Team Zatwierdzony
MISZEWSKI Mateusz 1989 M1 Gdańsk CTS - Czaja Training System Zatwierdzony
MŁYNARCZYK Filip 1976 M3 Gdańsk EZA Zatwierdzony
MŁYNARCZYK Zbigniew 1985 M2 Słupsk CPSP Ustka Zatwierdzony
MORAWIECKA Magdalena 1981 K2 Gdańsk F3TEAM Zatwierdzony
MOWINSKI Filip 1992 M1 Gdansk dreamtriteam Zatwierdzony
MRÓZ Marek 1976 M3 Malbork Pasja Czyni Wolnym / Biuro Obsługi Firm PIO - MAR s.c. Zatwierdzony
MUCZYŃSKI Bartosz 1975 M3 Gdynia Zatwierdzony
NIEDBAŁA Kamil 1988 M2 Warszawa Zatwierdzony
NIEWOLSKI Wojtek 1974 M3 rumia Zatwierdzony
NOWAK Krzysztof 1984 M2 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
OLSZEWSKA Karina 1977 K3 Gdynia Zatwierdzony
OLSZEWSKI Adam 1971 M3 Gdynia Zatwierdzony
OSIECKI Edwin 1969 M3 Konstancin Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
OWCZAREK Grzegorz 1981 M2 Gdańsk F3team Zatwierdzony
PADZIK Jakub 1999 M1 Suchy Dwór Zatwierdzony
PARCHEM Martyna 1989 K2 Gdynia Zatwierdzony
PAWLICKI Krzysztof 1982 M2 Warszawa Kosmiczne Dziady Zatwierdzony
PAWLIKOWSKI Radosław 1980 M2 Rumia Zatwierdzony
PIEPER Daniel 1983 M2 Wejherowo Zatwierdzony
PIETRASIK Przemysław 1980 M2 Słupsk Zatwierdzony
PISAREK Rafał 1977 M3 Gdynia Zatwierdzony
PODGÓRSKI Witold 1973 M3 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
POGORZELSKI Daniel 1986 M2 Elbląg Zatwierdzony
POGORZELSKI Darek 1969 M3 Elbląg Zatwierdzony
POGORZELSKI Tomek 1990 M1 Gdańsk Zatwierdzony
POLANSKI Piotr 1981 M2 Lebork Endure Zatwierdzony
POLANSKI Rafal 1970 M3 Warszawa Potwory z Glebin Zatwierdzony
POREDA Piotr 1986 M2 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
PORTEE Wojciech 1971 M3 Gdynia Zatwierdzony
PRUCHNICKI Rafał 1980 M2 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
PRZEDBORA Jakub 1987 M2 Tomaszów Mazowiecki -- Zatwierdzony
RACHWALIK Andrzej 1990 M1 Mragowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
RACHWALIK Kamil 1992 M1 Mrągowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
RACZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Zatwierdzony
RADCZUK Marcin 1981 M2 Tuchom Endure Team Zatwierdzony
RAFALAK Grzegorz 1980 M2 Kosakowo SAMSUNG Zatwierdzony
RAKIEL Bartosz 1983 M2 Gdańsk Zatwierdzony
RAPACKI Szymon 1985 M2 Gdańsk Warsaw Sharks Zatwierdzony
RATALEWSKI Slawomir 1967 M4 Tomaszow Mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Zatwierdzony
ROSIŃSKA Patrycja 1987 K2 Gdynia Kraby Team :) Zatwierdzony
ROZINSKI Przemek 1985 M2 Rokitki Gryf Tczew Zatwierdzony
RÓŻALSKI Maciej 1974 M3 Warszawa OKP Zatwierdzony
RUCIŃSKI Jakub 1975 M3 Sopot Bike U Up- Europell Zatwierdzony
RUTKOWSKI Artur 1965 M4 Przechlewo #Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
RUTKOWSKI Piotr 1971 M3 Pruszcz Gdański F3Team Zatwierdzony
RUTKOWSKI Wojciech 1996 M1 Przechlewo #Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
RYMER Jakub 1985 M2 Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ Zatwierdzony
RZEPNICKI Łukasz 1985 M2 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
SADOWSKI Piotr 1983 M2 Gdańsk DISINN Club Zatwierdzony
SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Zatwierdzony
SANIGÓRSKI Krzysztof 1978 M3 Bydgoszcz Neverland Zatwierdzony
SEMSCH Artur 1962 M4 Gdynia Nordea Triathlon Team Zatwierdzony
SIENKIEWICZ Patryk 1972 M3 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
SIKORA Dariusz 1972 M3 Nowy Dwór Gdański ETT Zatwierdzony
SIŁKOWSKI Radosław 1975 M3 GDYNIA Heiztechnik Zatwierdzony
SKOWROŃSKI Rafał 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
SKRZYCKI Łukasz 1980 M2 Gdynia Zatwierdzony
SOBCZAK Marcin 1975 M3 Żołędowo TRISPACE Zatwierdzony
SOBCZAK Marcin 1971 M3 Rumia Endure Team Zatwierdzony
SOLECKI Łukasz 1978 M3 Tomaszów Mazowiecki Soltrade 4 Runner Zatwierdzony
SPALENIAK Tomasz 1990 M1 Dobrzewino Endure Team Zatwierdzony
SPRZACZKOWSKI Krzysztof 1969 M3 Gdynia Triathlon Trojmiasto Zatwierdzony
STRYCHOWSKI Jakub 1977 M3 Gdynia Complexsports Zatwierdzony
SWINARSKI Maciej 1978 M3 Gdansk MotoSyberia.com Bike U Up Zatwierdzony
SZAPIEL Andrzej 1990 M1 Pogórze SPRING/CTS/TRIATHLONTRÓJMIASTO Zatwierdzony
SZCZODROWSKI Łukasz 1985 M2 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
SZCZUCKI Piotr 1980 M2 Gdańsk LOTOS Running Team Zatwierdzony
SZNAZA Tadeusz 1959 M4 Elbląg Elbląg Triathlon Team Zatwierdzony
SZYMCZAK Jakub 1988 M2 Gdynia Zatwierdzony
ŚLIWKA Piotr 1980 M2 Sopot Sportevo Zatwierdzony
ŚWISTUŃ Tomasz 1966 M4 Katowice Zatwierdzony
TOMALIK Karol 1978 M3 Koszalin karolman Nie potwierdzony
TOMASZEWICZ Damian 1993 M1 Elbląg Zatwierdzony
TOMASZEWICZ Piotr 1968 M4 Elbląg Zatwierdzony
TOPCZEWSKI Gracjan 1976 M3 Bydgoszcz Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace Zatwierdzony
TOPOROWSKI Mariusz 1967 M4 Gdańsk MRKS Zatwierdzony
TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
TYSZKIEWICZ Ela 1988 K2 Gdańsk F3Team Zatwierdzony
URBAŃSKI Michał 1997 M1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
USTOWSKI Przemysław 1977 M3 Borkowo USTeam Zatwierdzony
WALKOWICZ Bartłomiej 1976 M3 Gdynia Zatwierdzony
WARSZAWSKI Filip 1975 M3 Gdynia biegamyrazem.pl Zatwierdzony
WĄSOWSKI Rafał 1990 M1 Gdańsk Tri My Passion Zatwierdzony
WENTA Waldemar 1974 M3 SIERAKOWICE Honda Team Zatwierdzony
WESTA Irena 1992 K2 Reda Zatwierdzony
WĘGLARZ Marek 1969 M3 Suchy Dwór Zatwierdzony
WICIK Zbigniew 1977 M3 Kwidzyn Kwidzyn Zatwierdzony
WIELGUS Janusz 1978 M3 Gdańsk SportEvo Zatwierdzony
WIKIERA Marek 1968 M4 GDAŃSK F3TEAM Zatwierdzony
WILCZYŃSKI Andrzej 1955 M5 Człuchów #Tripaka Przechlewo Zatwierdzony
WILMONT Krzysztof 1987 M2 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Zatwierdzony
WINCZEWSKI Krzysztof 1986 M2 Gdańsk F3team Zatwierdzony
WIRWICKI Łukasz 1987 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
WNUK Leszek 1989 M1 Gdynia TRI SEA WŁADYSŁAWOWO Zatwierdzony
WOJCIECHOWSKI Patryk 1987 M2 Pogórze Zatwierdzony
WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk GT RAT Zatwierdzony
WRÓBEL Darek 1976 M3 Gdańsk BRU Biuro Rachunkowo-Ubezpieczeniowe Katarzyna Wróbel Zatwierdzony
ZACHARIASZ Maciej 1984 M2 Gdansk TRISPACE Zatwierdzony
ZACHWIEJA Piotr 1985 M2 Bydgoszcz Zatwierdzony
ZAKURZEWSKI Tomasz 1974 M3 Brzoza Brzoza biega Zatwierdzony
ZAWISTOWSKI Michał 1978 M3 Sulmin SNT/GT Sulmin Zatwierdzony
ZIĘBA Adam 1973 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
ZRZELSKI Michał 1977 M3 Gdynia ZRZ Team Zatwierdzony
ZWIERZ Krzysztof 1980 M2 Wejherowo 42.195 Wejherowo Zatwierdzony
ŻABOWSKI Marek 1984 M2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
ŻYLEWICZ Mateusz 1989 M1 Gdańsk Dream Tri Team Zatwierdzony
ŻYŁOWSKI Dawid 1996 M1 Gdańsk Izerska Grupa Biegowa Zatwierdzony