Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. - 1/8 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
ADAMEK Małgorzata 1987 K2 Gdańsk Zatwierdzony
AMBROZIAK Krzysztof 1979 M2 Gdańsk Blue Media Team Zatwierdzony
AMBROZIAK Lesław 1977 M3 Gdańsk Sportevo Zatwierdzony
ANTOLAK Piotr 1975 M3 Warszawa YANUSHE TT WARSZAWA Zatwierdzony
ANTONI Gazarkiewicz 1952 M5 GDAŃSK BHMW_GDYNIA Zatwierdzony
ARENTEWICZ Grzegorz 1981 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
BEDNAREK Michal 1980 M2 Tczew Centrum Komórek Team Tczew Zatwierdzony
BEYER-WRÓBLEWSKA Monika 1975 K3 Gdynia MEWA Gdynia Zatwierdzony
BIEŁOUS Arkadiusz 1976 M3 Gdańsk ComplexSports Zatwierdzony
BLUJ Roman 1960 M4 Gdynia VO2max MTB Tem Zatwierdzony
BOGALECKI Marek 1957 M5 Gdańsk SAFE Sport Team Zatwierdzony
BRUSKI Dariusz 1963 M4 Gdańsk Autobus z napisem: koniec wyścigu. Zatwierdzony
CHLEBOWSKI Jerzy 1960 M4 Warszawa Triclub Zatwierdzony
CHOLEWIŃSKI Dariusz 1974 M3 Bydgoszcz Huragan Miedzyń Zatwierdzony
CISKOWSKI Waldemar 1955 M5 Gdynia Zatwierdzony
CZAPA Magdalena 1973 K3 Gniewino NEXUS Team Zatwierdzony
CZUMIEL Maciej 1980 M2 Grudziądz JF Zatwierdzony
CZYŻ Krzysztof 1981 M2 Gdynia Brooklyn Pizza Zatwierdzony
DOBOSZ Michal 1976 M3 Gdynia Zatwierdzony
FARAN Agata 2003 K0 SULMIN GTSulmin Zatwierdzony
FARAN Grzegorz 1972 M3 SULMIN GTSulmin Zatwierdzony
FUDALI Magdalena 1993 K2 Świdwin jeszcze nie wiem Zatwierdzony
FURMANIK Mateusz 1990 M1 Tczew LPP Team Nie potwierdzony
GABRIEL Łukasz 1980 M2 Starogard Gdański Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
GABRIEL Patryk 1977 M3 Starogard Gdański Gabriel Brothers / TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
GAWIN Krzysztof 1992 M1 Warszawa 12tri.pl Zatwierdzony
GIERASIMIUK Grzegorz 1984 M2 Warszawa Trigger Triathlon Zatwierdzony
GORSKI Jakub 1979 M2 Gdynia Vegan Atheist Zatwierdzony
GRACZ Katarzyna 1984 K2 Lubichowo Zatwierdzony
GROSZ Anna 1978 K3 Kwidzyn Zatwierdzony
HINC Kamil 2001 M0 Starogard Gdański Zatwierdzony
HINZ Marcin 1984 M2 Rumia Endure Team / IronFactory.pl Zatwierdzony
JĘDRZEJEWSKA Nela 2004 K0 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
KAC Marek 1974 M3 Reda Endure Team Zatwierdzony
KACPERSKI Mirosław 1961 M4 EŁK PARKRUN POLSKA Zatwierdzony
KLANG Sylwia 1984 K2 Sopot Dream Tri Team Zatwierdzony
KOLASA Lukasz 1984 M2 Gdynia Zatwierdzony
KOTFIS Ryszard 1951 M5 Gdynia Miziar-Sport Zatwierdzony
KREFT Katarzyna 1994 K2 Gdynia Zatwierdzony
KREFT Konrad 2002 M0 Sucumin Zatwierdzony
KUBIK Agnieszka 1986 K2 Gdańsk BCT Team Gdynia/ Bike u UP Zatwierdzony
KUCIABA Jacek 1972 M3 Jagatowo PG. AQUA Zatwierdzony
KULESZA Jolanta 1983 K2 Gdańsk Zatwierdzony
KULESZA Mariusz 1977 M3 Gdańsk #CTS CzajaTrainingSystem/LIBERO Biuroserwis Zatwierdzony
KURCIN Tomasz 1977 M3 Gdańsk CompleXsports Team Zatwierdzony
KWIDZIŃSKI Oskar 1995 M1 Gdynia oskar brat Zatwierdzony
LASKOWSKA Daria 1989 K2 Starogard Gdański Zatwierdzony
LEMKE Leszek 1977 M3 Gdynia Zatwierdzony
ŁASKI Marek 1980 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański / Leśne Dziadki Zatwierdzony
MAKOWSKI Marcin 1981 M2 Gdynia Zatwierdzony
MARCZAK Edyta 2003 K0 Borzechowo GKS Cartusia Kartuzy Zatwierdzony
MAZIARCZYK Marek 1975 M3 Gdańsk SportEvo Zatwierdzony
MEGIER Maciej 1992 M1 Tczew Metrix Running Team Zatwierdzony
MIODUSZEWSKA-SIENKIEWICZ Marta 1976 K3 gdynia sienkiewicz Zatwierdzony
MUZOLF Dorota 1978 K3 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega Nie potwierdzony
NAGELSKI Piotr 1987 M2 Gdańsk Zatwierdzony
NAGÓRKA Marta 1995 K2 kosakowo ASP GDAŃSK Zatwierdzony
ORMIANIN Marcin 1989 M1 Tczew Metrix Running Team Zatwierdzony
OSSOWSKI Rafał 1988 M2 Starogard Gd Zatwierdzony
PALMOWSKI Maciej 1970 M3 Łódź KMP Łódź Zatwierdzony
PAŁASZ Edmund 1947 M5 Rumia niepełnosprawny, 1 grupa, bieg o kulach Zatwierdzony
PANCERZ-ŁOŚ Miłosława 1977 K3 Sopot HappySmile Team Zatwierdzony
PIERNICKI Krzysztof 1980 M2 Karczemki Endure Team Zatwierdzony
PŁUCIENNICZAK Diana 1986 K2 Bartąg PersonalTraithlon.pl Zatwierdzony
POHL DUCZMAL Elzbieta 1973 K3 Puck Stowarzyszenie More Active Zatwierdzony
POJAWA Paweł 1989 M1 Juszkowo jeszcze nie wiem Zatwierdzony
PRABUCKI Robert 1983 M2 Owidz TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
PRZEWŁOCKI Jakub 1983 M2 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
PRZEWŁOCKI Sławomir 1958 M5 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
RADCZUK Marcin 1981 M2 Tuchom Endure Team Zatwierdzony
ROSIŃSKI Marek 1969 M3 Brodnica MORS Brodnica Zatwierdzony
SIECIŃSKI Emilian 1991 M1 Susz UKS TRS Susz Zatwierdzony
SIENKIEWICZ Wiktor 1999 M1 Gdynia Sienkiewicz Zatwierdzony
SIŁKOWSKA Monika 1976 K3 Gdynia Zatwierdzony
SKWIOT Jaroslaw 1984 M2 Pruszcz Gdański Zatwierdzony
SOLEK Mieczysław 1955 M5 Wejherowo NYPEL Reda Zatwierdzony
SPRENGEL Grzegorz 1980 M2 Gdansk F3Team / Leśne Dziadki / Lufthansa Systems Poland Active! Zatwierdzony
STUKAN Maciej 1985 M2 Sopot Zatwierdzony
SZARMACH Krzysztof 1968 M4 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Zatwierdzony
SZARMACHER Artur 1986 M2 Działdowo SzarmacherTriathlonTeam Zatwierdzony
SZCZEPANIAK Bartosz 1989 M1 zgierz SZUKAM SPONSORA Zatwierdzony
SZYMKUN Dariusz 1962 M4 Gdynia Wataha Zatwierdzony
ŚLESICKI Rafał 1986 M2 gdańsk Ostre TEAM Zatwierdzony
ŚWISTUŃ Anna 1967 K4 Siemianowice Śląskie Zatwierdzony
TOMCZAK Sylwester 1988 M2 Bydgoszcz Klinika Triathlonu Bydgoszcz Zatwierdzony
TRUSKOLAWSKA Ola 1976 K3 Gdynia Zatwierdzony
WIŚNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin Zatwierdzony
WIŚNIEWSKI Włodzimierz 1961 M4 Toruń SPC Zatwierdzony
WŁODARCZAK Barbara 1963 K4 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
WŁODARCZAK Witold 1963 M4 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
WÓJCIK Monika 1981 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
WRZÓD Maciej 1980 M2 Sopot Leśne dziadki Zatwierdzony
ZARĘBA Beata 1972 K3 Kaliska Niezrzeszona Zatwierdzony
ZŁOCH Aleksander 1996 M1 Gdynia Zatwierdzony
ŻARDECKI Dawid 1992 M1 Starogard Gdański Zatwierdzony