Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark Welski - 1/4 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
ABRAMCZYK Marcin 1977 M3 Olsztyn Yanushe Triathlon Team Zatwierdzony
ABRAMCZYK Rafał 1979 M2 Warszawa Yanushe TT Zatwierdzony
ANTCZAK Agnieszka 1976 K3 Łódź Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
ANTOLAK Piotr 1975 M3 Warszawa YANUSHE TT WARSZAWA Zatwierdzony
BAREWSKI Bogdan 1954 M5 Warszawa Zatwierdzony
BEDNAREK Patrycja 1984 K2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
BLEW Wojciech 1963 M4 Gdansk Zatwierdzony
BONIKOWSKI Jakub 1972 M3 Grudziadz TRISPACE Zatwierdzony
BUNK Daria 1979 K2 Grudziądz Zatwierdzony
CHODYNA Monika 1992 K2 Dywity 3life team Zatwierdzony
CHOLEWIŃSKI Dariusz 1974 M3 Bydgoszcz Huragan Miedzyń Zatwierdzony
CWIRKO-GODYCKI Łukasz 1980 M2 Malbork Zatwierdzony
CZERWIAK Robert 1973 M3 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
DANIK Piotr 1974 M3 Warszawa Zatwierdzony
DAWIDOWICZ Maciej 1978 M3 Brzoza Brzoza Biega Zatwierdzony
DYLĘGOWSKI Krzysztof 1984 M2 Warszawa Zatwierdzony
FINGAS Krzysztof 1971 M3 WARSZAWA Zatwierdzony
FURTAK Adam 1977 M3 Nowy Dwór Mazowiecki Zatwierdzony
GAWKOWSKI Robert 1973 M3 Legionowo GAWKOWSKI TEAM Zatwierdzony
GNIOT Jacek 1971 M3 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Zatwierdzony
GRESZCZUK Jarosław 1979 M2 GDAŃSK WOPR LIDZBARK Zatwierdzony
JANISZEWSKI Piotr 1985 M2 Lidzbark Zatwierdzony
JASIŃSKI Piotr 1973 M3 Olecko MajaTeam Zatwierdzony
JAWORSKI Piotr 1967 M4 OLSZTYN Zatwierdzony
JEZEWSKI Michał 1979 M2 Gdynia MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge Zatwierdzony
JĘDRZEJEWSKI Daniel 1975 M3 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
JUŚKIW Paweł 1983 M2 Gdynia Zatwierdzony
KAMIŃSKI Artur 1980 M2 Olsztyn Kriss Kross Coaching Zatwierdzony
KANIEWSKI Jarek 1984 M2 Warszawa Zatwierdzony
KANIOWSKI Maciej 1976 M3 Warszawa Zatwierdzony
KARWACKI Grzegorz 1972 M3 wałbrzych ja Zatwierdzony
KLUSZCZYŃSKI Robert 1977 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
KŁUBA Sławomir 1990 M1 Susz 20 Brygada Zmechanizowana Zatwierdzony
KOBZIAKOWSKI Klaudiusz 1989 M1 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
KORDALA Marzena 1988 K2 Białystok Archie Team Zatwierdzony
KOSTAŃSKI Adam 1986 M2 Brodnica Brodnica Biega Zatwierdzony
KOWALSKA Angelika 1981 K2 PRZYŁĘKI TRISPACE Zatwierdzony
KRUPA Tomasz 1983 M2 Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Zatwierdzony
KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Zatwierdzony
KUCAL Maciej 1984 M2 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
KUJAWA Ewa 1977 K3 Grudziądz Zatwierdzony
KULIK Jacek 1976 M3 GDYNIA KULIK&KUREK Zatwierdzony
KULKA Sergiusz 1980 M2 Lesznowola sk Zatwierdzony
LACKORZYŃSKI Krzysztof 1987 M2 warszawa Zatwierdzony
LEWANDOWSKI Marcin 1982 M2 Gdynia TRIDEA Zatwierdzony
LISIUS Tomasz 1964 M4 Gdańsk Zatwierdzony
MALICKI Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
MANISZEWSKI Zbigniew 1955 M5 Unisław TRISPACE Zatwierdzony
MARCINIAK Izabela 1982 K2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
MARCINIAK Pawel 1981 M2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
MARCINIAK Witold 1977 M3 Włocławek WKB Maratończyk Zatwierdzony
MARKIEWICZ Maciej 1984 M2 Bydgoszcz TriSpace Zatwierdzony
MARTYNOWICZ Michał 1972 M3 BRZOZA TriSpace Zatwierdzony
MAZUR Paweł 1989 M1 Grudziądz AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
MENDEL Magdalena 1991 K2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
MIASOJEDOW Bożena 1954 K5 Warszawa AKS POLONIA WARSZAWA Zatwierdzony
NAGÓRSKA Elżbieta 1975 K3 Łochowice TRISPACE Zatwierdzony
NOWAK Krzysztof 1984 M2 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
OPŁOTNY Andrzej 1974 M3 Wołomin TriMachine Zatwierdzony
ORŁOWSKI Piotr 1978 M3 Olsztyn TRI-Dunajek Zatwierdzony
OSIECKI Edwin 1969 M3 Konstancin Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
OSOWSKI Adam 1982 M2 działdowo Rozbiegane Działdowo Zatwierdzony
PADUSZYŃSKI Piotr 1972 M3 Warszawa edustacyjka.pl triathlon team Zatwierdzony
PALCZEWSKI Marcin 1975 M3 Warszawa FUNDAMENTAL GROUP Zatwierdzony
PAŁYSA Marek 1974 M3 Dawidy Bankowe Tri NEGU Zatwierdzony
PIEKARSKI Paweł 1990 M1 Bydgoszcz Zatwierdzony
PRAŻYŃSKI Michał 1973 M3 Warszawa Zatwierdzony
RACHWALIK Andrzej 1990 M1 Mragowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
RACHWALIK Kamil 1992 M1 Mrągowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
RACZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Zatwierdzony
RAFALAK Grzegorz 1980 M2 Kosakowo SAMSUNG Zatwierdzony
SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Zatwierdzony
SIENKIEWICZ Patryk 1972 M3 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
SKATULNIK Sławomir 1964 M4 Piotrków Trybunalski Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina Zatwierdzony
SŁAWIŃSKI Jakub 1984 M2 Straszyn Zatwierdzony
SOBIECH Tomasz 1978 M3 olsztyn AniaSobiechTriTiM Zatwierdzony
SPALENIAK Tomasz 1990 M1 Dobrzewino Endure Team Zatwierdzony
STASZEWSKI Tomasz 1973 M3 Łódż Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
SZARMACHER Sebastian 1983 M2 Działdowo SzarmacherTriathlonTeam Zatwierdzony
SZCZEPŁEK Jasiek 1985 M2 Warszawa Kaczmar Project Zatwierdzony
SZKLARCZYK Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
SZRAMKA Marcin 1981 M2 Lidzbark Przystanek Cibórz Zatwierdzony
SZULAKOWSKI Tomasz 1971 M3 Zielonka KURCZE JAK DALEKO Zatwierdzony
ŚWISTUŃ Tomasz 1966 M4 Katowice Zatwierdzony
TRAWCZYŃSKI Jacek 1969 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
WERENGOWSKI Krzysztof 1974 M3 brodnica Zatwierdzony
WĘGLARZ Marek 1969 M3 Suchy Dwór Zatwierdzony
WIRKUS Mateusz 1982 M2 Warszawa Zatwierdzony
WOJCIECHOWSKI Piotr 1987 M2 Olsztyn Drużyna Wilka Zatwierdzony
WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk GT RAT Zatwierdzony
WROTNY Mariusz 1991 M1 Mława Zatwierdzony
ZAKURZEWSKI Tomasz 1974 M3 Brzoza Brzoza biega Zatwierdzony
ZAWISTOWSKI Michał 1978 M3 Sulmin SNT/GT Sulmin Zatwierdzony
ZIELIŃSKA Anna 1979 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
ZIĘBA Adam 1973 M3 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
ŻABOWSKI Marek 1984 M2 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony