Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów - 1/2 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
1 WILMONT Krzysztof 1987 M2 Słupsk Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce Zatwierdzony
2 WOJCIECHOWSKI Tomasz 1969 M3 KONIN GVT BMC Zatwierdzony
3 ŁOŃSKI Tomasz 1989 M1 Bełchatów Warach - Rowery Zatwierdzony
4 RZEPECKI Dariusz 1983 M2 Sosnowiec Triathlon x -team Zatwierdzony
5 RABIŃSKI Marcin 1970 M3 ŁAJSKI Zatwierdzony
6 GUGULSKI Antoni 1962 M4 Warszawa Zatwierdzony
7 GORNY Grzegorz 1983 M2 Piotrków Trybunalski Zatwierdzony
8 MARKIEWICZ Damian 1978 M3 Kraków Zatwierdzony
9 GRZESIAK Filip 1983 M2 Warszawa Zatwierdzony
10 MIKRUT Damian 1992 M1 Grudziądz AZS WSL Poznań / Rossmann SDP Zatwierdzony
11 BUKOWSKI Patryk 1983 M2 Częstochowa PMGMOTO.PL TRI Racing Team Zatwierdzony
12 JELONEK mieczysław 1961 M4 Starogard Gdanski TRI STAROGARD Zatwierdzony
13 KIMMER Jakub 1988 M2 Zelów TTPSC Zatwierdzony
14 MACIEJEWSKI Karol 1982 M2 Nadolice Wielkie GT RAT Zatwierdzony
15 FIGURA Łukasz 1983 M2 Wrocław Wroclaw Triathlon Team / NOKIA Zatwierdzony
16 ARAK Tomasz 1979 M2 Piaseczno TriWawa Zatwierdzony
17 OPASIAK Radosław 1988 M2 Łódź Borg Automotive Sport Team Zatwierdzony
18 KRZYSZTOFIK Kacper 1977 M3 Piotrków Trybunalski Tri Aktywny Piotrków Zatwierdzony
19 BIJOŚ Mirosław 1980 M2 Głogów Małopolski Zatwierdzony
20 MALEC Marek 1987 M2 ZDUNY Zatwierdzony
21 MATYJA Andrzej 1978 M3 Kłobuck Zatwierdzony
22 KOZŁOWSKI Maciej 1969 M3 Częstochowa Zatwierdzony
23 KRAKOWIAK Michal 1990 M1 Aleksandrów Łódzki Zatwierdzony
24 CZARNUCH Daniel 1979 M2 Mierzyce Zatwierdzony
25 STASIAK Wojciech 1991 M1 Warszawa Zatwierdzony
26 WNĘK Jarosław 1988 M2 Kluczbork Kupszose.pl Zatwierdzony
27 PAPIERSKI Tomasz 1974 M3 Karwiany Zatwierdzony
28 MALICKI Jacek 1956 M5 lodz Hurtap Zatwierdzony
29 PODSIADŁO Łukasz 1984 M2 DĄBROWA GÓRNICZA Brembo Zatwierdzony
30 TOMASZEK Jarosław 1969 M3 żywiec K T ŻYWIEC Zatwierdzony
31 KUŚNIERZ Tomasz 1973 M3 Warszawa Zatwierdzony
32 KĘPIŃSKI Henryk 1953 M5 Bełchatów KB Spartakus Bełchatów Zatwierdzony
33 KRANICH Rafał 1978 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
34 BRZYSKI Maciej 1985 M2 Kraków Trener triathlonu Zatwierdzony
35 HOFFMANN Wojciech 1975 M3 Kraków Korona Masters Kraków Zatwierdzony
36 BETLEJ Hubert 1982 M2 Kraków Eskadra Kraków Zatwierdzony
37 BOROWIAK Mariusz 1976 M3 Jary Labosport Team Zatwierdzony
38 RENIEC Kamil 1989 M1 Piaseczno Warsaw Triathlon Team Zatwierdzony
39 RYBKOWSKI Grzegorz 1968 M4 Pruszków WTP Zatwierdzony
40 MROCZEK Marcin 1977 M3 Opole Neon Team Zatwierdzony
41 KOZŁOWSKI Wojtek 1968 M4 Kraków Wojtek z Krakowa Zatwierdzony
42 CICHOCKI Marcin 1975 M3 Olsztyn www.no-tax.olsztyn.pl/ KS Anunnaki Zatwierdzony
43 CYBULSKI Konrad 1973 M3 Kutno K.S.Celironman S.A. / AMZ-KUTNO Zatwierdzony
44 DADEJ Grzegorz 1978 M3 Kraków KS Masters Jordan Kraków Zatwierdzony
45 RYKOWSKI Adam 1969 M3 Warszawa Zatwierdzony
46 ZIMNY Bartosz 1988 M2 Poznań Zatwierdzony
47 GINALSKI Paweł 1970 M3 Dąbrowa Górnicza Sidor Team Zatwierdzony
48 FRIEDRICH Arek 1978 M3 Olsztyn TRI NEGU Zatwierdzony
49 BARAN Jacek 1967 M4 Golina CWB S.A. Zatwierdzony
50 MICHAŁEK Mariusz 1973 M3 Olkusz Zatwierdzony
51 SZYMCZYK Tomasz 1982 M2 Częstochowa Zatwierdzony
52 WOJNAROWSKI Leszek 1970 M3 Tarnów Spartan Race Tarnów Zatwierdzony
53 MRÓZ Tomasz 1972 M3 Jędrzejó JKK Jędrzejów Zatwierdzony
54 BIELAWSKI Paweł 1980 M2 Tarnów Spartan Race Tarnów Zatwierdzony
55 SZTENDEREWICZ Rafał 1977 M3 Włocławek SPORTEVO Zatwierdzony
56 BUKOWY Maciej 1979 M2 Bełchatów LSKK Bełchatów/ BCTP Zatwierdzony
57 LIPOWSKI Mikołaj 1988 M2 Łask Fujitsu Running Team Łódź Zatwierdzony
58 BONIKOWSKI Jakub 1972 M3 Grudziadz TRISPACE Zatwierdzony
59 JĄCZYK Magdalena 1980 K2 Parkoszowice Triathlon X-Team Zatwierdzony
60 KOCHANIEC-MATUSZAK Karolina 1988 K2 Lublin Triathlon Lublin Team Zatwierdzony
61 ZASEPA Marcin 1985 M2 Drużbice KAMO-DEWELOPER Zatwierdzony
62 KOLASZEWSKA Dagna 1988 K2 Warszawa Zatwierdzony
63 PANUŚ Marcin 1977 M3 Łódź Puls TRI Team Zatwierdzony
64 SCHEPPLER Patryk 1995 M1 Gniezno Sekcja triathlonu Akademii Wojsk Lądowych Zatwierdzony
65 PRZYBYLSKI Łukasz 1990 M1 Szadek Duch postepu Zatwierdzony
66 PAGÓRSKI Jakub 1996 M1 Mława Akademia Marynarki Wojennej Zatwierdzony
67 POKRYWIŃSKI Marcin 1981 M2 Konstancin-Jeziorna Dare2Tri Zatwierdzony
68 ADAMIK Mateusz 1990 M1 Nowy Żmigród Zatwierdzony
69 PIETRZAK Daniel 1974 M3 Łask Rajsport Active Zatwierdzony
70 GUTENPLAN Jacek 1968 M4 Łódź Zatwierdzony
71 ŚWIDERSKI Konrad 1972 M3 Łódź TriDeelFree Zatwierdzony
72 KOWALSKI Tomasz 1986 M2 Warszawa WITC Zatwierdzony
73 MATUSIAK Mateusz 1987 M2 Zgierz SNG WILD DUCKS Zatwierdzony
74 WINIARCZYK Jacek 1971 M3 warka Zatwierdzony