Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
TE #4 - Bełchatów 2018 - 1/8 IM - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
800 | KACPRZAK Tadeusz | 1955 | M5 | Konstantynów Łódzki | Zatwierdzony | |
801 | METZGER Laurent | 1973 | M3 | Piotrkow trybunalski | Euroglas | Zatwierdzony |
802 | KRUPA Roman | 1981 | M2 | Dzianisz | Zatwierdzony | |
803 | JAROSZ Michał | 1977 | M3 | ŁÓDŹ | Zatwierdzony | |
804 | CIESIELSKI Łukasz | 1976 | M3 | Warszawa | Zatwierdzony | |
805 | KRÓL Maciej | 1968 | M4 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
806 | PIEKARSKI Rafał | 1996 | M1 | Opoczno | HUROM TRI TEAM | Zatwierdzony |
807 | JASION Robert | 1991 | M1 | Łódź | Only You | Zatwierdzony |
808 | NEHRING-GUGULSKA Magdalena | 1966 | K4 | Warszawa | Zatwierdzony | |
809 | GNIOT Jacek | 1971 | M3 | Grudziądz | Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. | Zatwierdzony |
810 | ŻYGENDA Robert | 1967 | M4 | Gdynia | "Brapol" Wiesz na czym stoisz! | Zatwierdzony |
811 | NOWAK Bartłomiej | 1983 | M2 | Komorowice | TMT Mietków | Zatwierdzony |
812 | GRZELCZAK Sławek | 1977 | M3 | Warszawa | Zatwierdzony | |
813 | NOWAK Kazimierz | 1956 | M5 | Piotrków Trybunalski | Zatwierdzony | |
814 | MAKÓWKA-NOWAK Kamila | 1984 | K2 | Komorowice | Zatwierdzony | |
815 | JANIK Piotr | 1976 | M3 | Łódź | Zatwierdzony | |
816 | MATUSZEWSKI Mariusz | 1974 | M3 | WARSZAWA | Warsaw Masters Team | Zatwierdzony |
817 | WIŚNIEWSKI Krzysztof | 1976 | M3 | Gdańsk | Rozbiegani-Żychlin | Zatwierdzony |
818 | KRZYŻANOWSKA Katarzyna | 1994 | K1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
819 | STELMASIK Monika | 1980 | K2 | BEŁCHATÓW | Zatwierdzony | |
820 | SZARMACH Krzysztof | 1968 | M4 | Starogard Gd | TRI Starogard Gd. | Zatwierdzony |
821 | JANAS Karolina | 1987 | K2 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
822 | JANAS Wojciech | 1980 | M2 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
823 | SZCZEPANIAK Bartosz | 1989 | M1 | zgierz | AMW Gdynia MaruszkaTeam | Zatwierdzony |
824 | BANASIK MARZENA | 1967 | K4 | Ostrowiec Świętokrzyski | własny | Zatwierdzony |
825 | POPIELSKA-NEMŚ Dorota | 1972 | K3 | Staszów | Zatwierdzony | |
826 | GAWŁOWSKA Elżbieta | 1991 | K1 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
827 | FIJAŁKOWSKI Arkadiusz | 1981 | M2 | Uszczyn | Tri Aktywny Piotrków | Zatwierdzony |
828 | MIELCAREK Dawid | 1993 | M1 | Września | Zatwierdzony | |
829 | NOWAK Dawid | 1981 | M2 | Bełchatów | Ruch Kluch | Zatwierdzony |
830 | JABLONSKI Maciej | 1987 | M2 | Zgierz | Zatwierdzony | |
831 | PRAŁAT Dawid | 1978 | M3 | Zelów | PZU Sport Team | Zatwierdzony |
832 | NOWAK Kinga | 1984 | K2 | Bełchatów | Brak | Zatwierdzony |
833 | GAWIN Krzysztof | 1992 | M1 | Warszawa | 12tri.pl | Zatwierdzony |
834 | TELĄŻKA Jarosław | 1981 | M2 | Bełchatów | Iron Fighters | Zatwierdzony |
835 | JABŁONKA Elżbieta | 1975 | K3 | Bełchtów | KB Spartakus | Zatwierdzony |
836 | WANKE Piotr | 1984 | M2 | Opole | Zatwierdzony | |
837 | WÓJCIK Monika | 1981 | K2 | Olsztyn | 3life team | Zatwierdzony |
838 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 1982 | M2 | Strzegowo | Zatwierdzony | |
839 | GRYCZKA Monika | 1976 | K3 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
840 | GABRYSZEWSKI Błażej | 2001 | M0 | Łódź | Zatwierdzony | |
841 | TOMCZAK Jacek | 1988 | M2 | Katowice | Zatwierdzony | |
842 | DUCHNOWSKA Julita | 1994 | K1 | Biała Podlaska | D-Team Biała Podlaska | Zatwierdzony |
843 | FILIPIAK Robert | 1992 | M1 | Łódź | Zatwierdzony | |
844 | ZWIERZ Ilona | 1980 | K2 | Warszawa | PGE SYSTEMY | Zatwierdzony |
845 | DRUSZCZ Dawid | 1987 | M2 | Tuliszków | Zatwierdzony | |
846 | HORODNICZY Mariusz | 1983 | M2 | Łódź | Philips Running Team | Zatwierdzony |
847 | MIKA-HOFFMANN Magdalena | 1978 | K3 | Kraków | Zatwierdzony | |
848 | DACH Anna | 1982 | K2 | Kraków | K.T.O. z Krakowa | Zatwierdzony |
849 | KARKUS Damian | 1976 | M3 | Bełchatów | brak | Zatwierdzony |
850 | GALANT Waldemar | 1977 | M3 | Łęczyca | Zatwierdzony | |
851 | STEFANEK Arkadiusz | 1975 | M3 | Bełchatów | Brak | Zatwierdzony |
852 | GAJASZEK Grzegorz | 1970 | M3 | Lublin | Zatwierdzony | |
853 | PIETYRA Karolina | 1978 | K3 | Bilcza | Zatwierdzony | |
854 | SZAŁWIŃSKA Ewa | 1966 | K4 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
855 | HORBATY Jerzy | 1966 | M4 | Warszawa | Zatwierdzony | |
856 | SIATKOWSKI Paweł | 1983 | M2 | Kielce | Open Brokers | Zatwierdzony |
857 | STEFANEK Bartłomiej | 1982 | M2 | Kamieńsk | Aktywni Kamieńsk | Zatwierdzony |
858 | KULESZA Sebastian | 1977 | M3 | Sieradz | SIR-HA Sieradz | Zatwierdzony |
859 | RYBACZEK Cezary | 1973 | M3 | Tomaszów Mazowiecki | EPTM | Zatwierdzony |
860 | KUKIEŁKA Jarosław | 1982 | M2 | Piotrków Trybunalski | EPTM | Zatwierdzony |
861 | MICHALEC Wojciech | 1965 | M4 | Radom | Zatwierdzony | |
862 | TUZIKIEWICZ Tomasz | 1982 | M2 | Łódź | Zatwierdzony | |
863 | CHLEBOWSKI Jerzy | 1960 | M4 | Warszawa | Triclub | Zatwierdzony |
864 | BARUL Stanisław | 1976 | M3 | Opoczno | Zatwierdzony | |
865 | PIEŃKOS Rafał | 1980 | M2 | Warszawa | Zatwierdzony | |
866 | PADUSZYŃSKI Piotr | 1972 | M3 | Warszawa | edustacyjka.pl triathlon team | Zatwierdzony |
867 | JANYGA-KULIK Karolina | 1976 | K3 | GDYNIA | KULIK&KUREK | Zatwierdzony |
868 | KRAWCZYK Kacper | 1998 | M1 | Bełchatów | Miejskie Centrum Sportu Bełchatów | Zatwierdzony |
869 | KULIK Kamil | 2003 | M0 | Gdynia | KULIK&KUREK | Zatwierdzony |
870 | JACKOWSKI Grzxegorz | 1956 | M5 | Bełchatów | TSiR JUPITER przy Elektrowni Bełchatów | Zatwierdzony |
871 | KURCIN Tomasz | 1977 | M3 | Gdańsk | CompleXsports Team | Zatwierdzony |
872 | VERDIER Fabrice | 1969 | M3 | Bretagne de Marsan | Cherbourg Triathlon | Zatwierdzony |
873 | MUSIAŁ Rafał | 1992 | M1 | Kluki | PMF | Zatwierdzony |
874 | DUDZIC Joanna | 1980 | K2 | Bełchatów | KB Spartakus Bełchatów | Zatwierdzony |
875 | KOŁATEK Tomek | 1964 | M4 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
876 | MYŚKOW Elżbieta | 1976 | K3 | Siechnice | TriMission | Zatwierdzony |
877 | WIERCINSKI Łukasz | 1988 | M2 | Warszawa | TRIGGER TRIATHLON | Zatwierdzony |
878 | KRUCZKOWSKI Piotr | 1965 | M4 | BYDGOSZCZ | FUJI KRYSPORT TEAM | Zatwierdzony |
879 | OBSZYŃSKA Izabela | 1977 | K3 | Bielsk | Zatwierdzony | |
880 | KRAMARZ Agnieszka | 1993 | K1 | Gdańsk | CompleXsports/Triladies | Zatwierdzony |
881 | KOWALKOW Andrzej | 1957 | M5 | Częstochowa | Biuro SYSTEM | Zatwierdzony |
882 | MATYSIAK Łukasz | 1979 | M2 | Sędziejowice | Zatwierdzony | |
883 | ŚWISTUŃ Anna | 1967 | K4 | Siemianowice Śląskie | Zatwierdzony | |
884 | ADAMCZYK Jakub | 1993 | M1 | Bełchatów | Jakub Adamczyk | Zatwierdzony |
885 | PACANA Krzysztof | 1988 | M2 | Tarnowskie Góry | Zatwierdzony | |
886 | MICHALSKI Grzegorz | 1975 | M3 | Gomulin | niezrzeszony | Zatwierdzony |
887 | JATCZAK Robert | 1982 | M2 | Łódź | Zatwierdzony | |
888 | TYLKOWSKI Marcin | 1983 | M2 | Warszawa | urwane śmigło | Zatwierdzony |
889 | UUSISAARI-GRZELCZAK Anna | 1978 | K3 | Warszawa | Kuznia Triathlonu | Zatwierdzony |
890 | KOŁATEK Paulina | 1991 | K1 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
891 | GOSŁAWSKI Krzysztof | 1973 | M3 | Pabianice | Zatwierdzony | |
892 | BATOR Katarzyna | 1980 | K2 | łódź | Ks. Celironman | Zatwierdzony |
893 | GRZEGORCZYK Adam | 1977 | M3 | Łódź | Ks. Celironman | Zatwierdzony |
894 | ORŁOWSKI Sebastian | 1980 | M2 | Bełchatów | Aspi24 Magaplex Team | Zatwierdzony |
895 | PLUCINSK Michal | 1981 | M2 | Torun | Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
896 | JARZECKA Ewa | 1978 | K3 | Belchatow | Zatwierdzony | |
897 | WRÓBEL Marcin | 1992 | M1 | Wrocław | Zatwierdzony | |
898 | KACPRZAK Przemysław | 1983 | M2 | Konstantynów Łódzki | Zatwierdzony | |
899 | SZYMURA Rafał | 1982 | M2 | Katowice | Hel Triathlon Center | Zatwierdzony |
900 | ARENTEWICZ Grzegorz | 1981 | M2 | Toruń | Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
901 | LISOWSKI Kamil | 1983 | M2 | Dobroszyce | Zatwierdzony | |
902 | DURKA Anna | 1984 | K2 | Łódź | Zatwierdzony | |
903 | WASZCZYKOWSKI Janusz | 1974 | M3 | Warszawa | Zatwierdzony | |
904 | SĘKOWSKI Michal | 1976 | M3 | Skórzewo | Zatwierdzony | |
905 | GROCHAL Barbara | 1989 | K1 | Warszawa | Kuźnia Triathlonu | Zatwierdzony |
906 | SMUGA Patryk | 1995 | M1 | Piotrków Trybunalski | Zatwierdzony | |
907 | PARADECKI Sylwester | 1971 | M3 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
908 | PIOTROWSKI Andrzej | 1972 | M3 | Warszawa | Ortoreh team | Zatwierdzony |
909 | GORAJEK Mikołaj | 2002 | M0 | Zabrze | trenujtriathlon.pl | Zatwierdzony |
910 | PĘKOWSKI Krzysztof | 1987 | M2 | Łódź | Zatwierdzony | |
911 | KACZMAREK Malgosia | 1976 | K3 | Lodz | Zatwierdzony | |
912 | DUŁA Marcin | 1982 | M2 | Ujazd | Euroglas | Zatwierdzony |
913 | JASEK Adrian | 1982 | M2 | Sulejów | TEAM ŹRÓDLANA | Zatwierdzony |
914 | JONIO Tomasz | 1981 | M2 | Szeligi | Kuźnia Triathlonu | Zatwierdzony |
915 | KOWALEWSKA Marta | 1978 | K3 | Słupsk | Słupskie Towarzystwo Triathlonowe | Zatwierdzony |
916 | KIEŚ Damian | 1978 | M3 | RZESZÓW | auto serwis kescar | Zatwierdzony |
917 | PERZ Agata | 1993 | K1 | Tychy | Banana Team | Zatwierdzony |
918 | FRONCZAK Aneta | 1989 | K1 | Warszawa | Kuźnia Triathlonu | Zatwierdzony |
919 | MAKOWSKI Marcin | 1981 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
920 | KUBIK Agnieszka | 1986 | K2 | Gdańsk | BCT Team Gdynia/ Bike u UP | Zatwierdzony |
921 | POHL-DUCZMAL Elzbieta | 1973 | K3 | Puck | Stowarzyszenie More Active/ Tri Ladies/ Complexsport | Zatwierdzony |
922 | KOŁODZIEJCZYK Jakub | 1985 | M2 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
923 | KOWALEWSKI Maciej | 1978 | M3 | Słupsk | Endure Team | Zatwierdzony |
924 | ZAMOYSKI Piotr | 1989 | M1 | Brwinów | Zatwierdzony | |
925 | ŁASKI Marek | 1980 | M2 | Starogard Gdański | TRI Starogard Gdański | Zatwierdzony |
926 | LIDAK Klaudia | 1999 | K1 | Radom | Zatwierdzony | |
927 | LEWANDOWSKI Igor | 1989 | M1 | Łódź | CTS / K.S. CELIRONMAN | Zatwierdzony |
928 | SALWA Tomasz | 1973 | M3 | Miedziana Góra | Zagnańskie Stowarzyszenie Rowerowe "Pod Bartkiem" | Zatwierdzony |
929 | MENDEL Magdalena | 1991 | K1 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
930 | ŻYŁA Magdalena | 1980 | K2 | ZGIERZ | SNG WILD DUCKS | Zatwierdzony |
931 | KIERUZEL Michał | 1986 | M2 | Bełchatów | CH.M.J. | Zatwierdzony |
932 | KASZUBA Robert | 1973 | M3 | Zagnańsk | Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zagnańsku | Zatwierdzony |
933 | BARCZEWSKI Marek | 1989 | M1 | Toruń | Romet Factory Team | Zatwierdzony |
934 | STAWOWCZYK Waldemar | 1978 | M3 | Kluki | Waldemar Stawowczyk Team | Zatwierdzony |
935 | OLEJNICZAK Segiusz | 1978 | M3 | Łódź | TheRace3Club | Zatwierdzony |
936 | SZYMCZYK Marcin | 1979 | M2 | Bełchatów | Zatwierdzony | |
937 | SAWICKI Patryk | 1989 | M1 | Gdynia | Complexsports Triathlon Team | Zatwierdzony |
939 | BALCERZAK Martyna | 1994 | K1 | Zduńska Wola | Akademia Biegacza.pl SL SALOS WODNA Łódź | Zatwierdzony |