Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Chełmża - 1/2 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
BIALY Sebastian 1973 M3 Warszawa Airbike.pl / PoliczmySie.pl Zatwierdzony
BLEW Marcin 1991 M1 Gdańsk Zatwierdzony
BOGUSŁAWSKI Marcin 1984 M2 Toruń Zatwierdzony
BOROWSKI Artur 1977 M3 Toruń AktywnyKaszczorek Zatwierdzony
BUŁAT Radosław 1991 M1 Wrocław Applover Nie potwierdzony
CHABASINSKI Grzegorz 1971 M3 Grudziadz Biegnij Tata Biegnij! Zatwierdzony
CHMIELEWSKI Łukasz 1982 M2 Golub-Dobrzyń AGROLOK SPORT TEAM Zatwierdzony
CIEPIELEWSKI Patryk 1990 M1 Tczew Zatwierdzony
CIEZYŃSKI Szymon 1998 M1 Toruń Zatwierdzony
DAWIDOWICZ Maciej 1978 M3 Brzoza Brzoza Biega Zatwierdzony
GAŁĄZKA Dariusz 1972 M3 CHEŁMŻA TTC Zatwierdzony
GRYZEL Adam 1982 M2 Kiełpin brak Zatwierdzony
GRZYBOWSKI Michał 1981 M2 Toruń TKT Zatwierdzony
HERBER Arek 1971 M3 Pruszcz Gd KasiArki Zatwierdzony
IGIELSKI Armin 1975 M3 Grudziadz Tancia team Zatwierdzony
JACZEWSKI Robert 1989 M1 Warszawa Zatwierdzony
KALISZ Andrzej 1964 M4 Chełmża MAK Triathlon Zatwierdzony
KEARNEY Marek 1977 M3 Gdynia o'cearnaigh Zatwierdzony
KHAN David 1979 M2 LESZNO Ewelsport Zatwierdzony
KOLASZEWSKA Dagna 1988 K2 Warszawa Zatwierdzony
KOWALSKI Łukasz 1985 M2 Chełmża Gmina Chełmża Zatwierdzony
KRAKOWIAK Michal 1990 M1 Aleksandrów Łódzki Zatwierdzony
KRAMARCZYK Krzysztof 1962 M4 Torun Zatwierdzony
KRANICH Rafał 1978 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
MACIEJEWSKI Karol 1982 M2 Nadolice Wielkie Triathlon Mietków Team Zatwierdzony
MAJEWSKI Roman 1972 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
MALICKI Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
MARCINIAK Pawel 1981 M2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
MARCINIAK Witold 1977 M3 Włocławek WKB Maratończyk Zatwierdzony
MAŻDZIARZ Michał 1980 M2 Warszawa NeonTeam Zatwierdzony
MIKRUT Damian 1992 M1 Grudziądz AZS WSL Poznań / Rossmann SDP Zatwierdzony
MROCZEK Marcin 1977 M3 Opole Neon Team Zatwierdzony
NIENARTOWICZ Bartosz 1978 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
OKUNIEWSKI Marcin 1980 M2 Gdańsk www.POMAGAMYNATALII.pl Zatwierdzony
OKUNIEWSKI Michał 1988 M2 Gdańsk Bu haha tri team Zatwierdzony
OPŁOTNY Andrzej 1974 M3 Wołomin TriMachine Zatwierdzony
PAGÓRSKI Jakub 1996 M1 Mława Akademia Marynarki Wojennej Zatwierdzony
PAJURA Robert 1986 M2 Gdynia Zatwierdzony
PAWELCZYK Marcin 1992 M1 Gdynia Zatwierdzony
PAWELEC Marek 1979 M2 NOWA CHEŁMŻA TTC Zatwierdzony
PIOTROWICZ Ewa 1987 K2 Gdynia Sportevo Zatwierdzony
PLUCINSK Michal 1981 M2 Torun Toruń Multisport Team Zatwierdzony
ROMANOW Marcin 1977 M3 Olsztyn Zatwierdzony
ROŻEJ Robert 1975 M3 Torun Dare2Tri Oroloko Team Zatwierdzony
RUCIŃSKI Marek 1968 M4 GDYNIA VEL-DĄBRÓWNO Zatwierdzony
RUTA Karolina 1982 K2 Swarzędz Motiv Home Team Zatwierdzony
RUTKOWSKI Paweł 1979 M2 Olsztyn Tri NEGU/PersonalTriathlon.pl Zatwierdzony
RZEPNICKI Łukasz 1985 M2 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
SZTENDEREWICZ Rafał 1977 M3 Włocławek SPORTEVO Zatwierdzony
SZWEDOWSKI Dawid 1988 M2 Nowa Wieś Rzeczna TRI STAROGARD GDAŃSKI Zatwierdzony
SZYMCZAK Piotr 1976 M3 Zielonka Malina Zatwierdzony
WOJCIECHOWSKI Tomasz 1971 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
ZAWADOWSKI Marek 1965 M4 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
ZIĘBA Łukasz 1989 M1 Dzierzgoń DZIERZGOŃ TEAM Zatwierdzony
ZIMNY Bartosz 1988 M2 Poznań Zatwierdzony