Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Chełmża - 1/4 IM - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
200 BOGUSŁAWSKI Marcin 1984 M2 Toruń Zatwierdzony
201 GŁODOWSKI Adam 2018 M1 Warszawa Żórawski Team Zatwierdzony
202 KONIECZNY Dawid 1991 M1 Bydgoszcz Zatwierdzony
203 KWIATKOWSKI Rafał 1974 M3 Toruń Zatwierdzony
204 SOBIECH Tomasz 1978 M3 olsztyn KrissCoaching Zatwierdzony
205 WOJNAR Robert 1976 M3 Toruń Zatwierdzony
206 KABACIŃSKA-JERZAK Anna 1984 K2 Gdynia CompleXsport Zatwierdzony
207 WRÓBLEWSKI Tomasz 1979 M2 rożno parcele POLKRYS TEAM Zatwierdzony
208 OPŁOTNY Andrzej 1974 M3 Wołomin TriMachine Zatwierdzony
209 ŚLEFARSKI Rafal 1978 M3 Siekierki Wielkie VC Zatwierdzony
210 KOWALSKA Michalina 1997 K1 Unisław Sport Zdrowie Kondycja Piotr Szewczuk Świecie Zatwierdzony
211 RAFALAK Grzegorz 1980 M2 Kosakowo SAMSUNG Zatwierdzony
212 WIŚNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin Zatwierdzony
213 SOLECKI Łukasz 1978 M3 Tomaszów Mazowiecki Soltrade 4 Runner Zatwierdzony
214 JUŚKIW Paweł 1983 M2 Gdynia 3athlete Zatwierdzony
215 ZWIERZ Krzysztof 1980 M2 Wejherowo 42.195 Wejherowo Zatwierdzony
216 ANTCZAK Agnieszka 1976 K3 Łódź Biegacz Nowosolna Zatwierdzony
217 SZKLARCZYK Michał 1990 M1 Warszawa Zatwierdzony
218 GNIOT Jacek 1971 M3 Grudziądz Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Zatwierdzony
219 RAPACKI Szymon 1985 M2 Gdańsk Warsaw Sharks Zatwierdzony
220 KARWACKI Grzegorz 1972 M3 wałbrzych ja Zatwierdzony
221 WERENGOWSKI Krzysztof 1974 M3 brodnica Zatwierdzony
222 BEDNAREK Zbigniew 1982 M2 Kwidzyn Zatwierdzony
223 BOROWSKI Rafał 1979 M2 Warszawa MY RUN TO TRI Zatwierdzony
224 FABISZEWSKI Rafał 1983 M2 Warszawa TriWawa Zatwierdzony
225 JEZEWSKI Michał 1979 M2 Gdynia MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge Zatwierdzony
226 KWIDZIŃSKI Krzysztof 1973 M3 Gdynia Eltorbud Team Zatwierdzony
227 FARAN Grzegorz 1972 M3 SULMIN GTSulmin Zatwierdzony
228 SALINSKI Michal 1983 M2 kwidzyn TRAKTOR TEAM Zatwierdzony
229 MARCINIAK Izabela 1982 K2 Łódź K.S. Celironman SA Zatwierdzony
230 BUNK Daria 1979 K2 Grudziądz Zatwierdzony
231 SOŚNIERZ Tomasz 1987 M2 Łódź Zatwierdzony
232 PALCZEWSKI Marcin 1975 M3 Warszawa FUNDAMENTAL GROUP Zatwierdzony
233 SZKLARCZYK Artur 1984 M2 Warszawa Zatwierdzony
234 KUJAWA Ewa 1977 K3 Grudziądz Zatwierdzony
235 KUCIABA Jacek 1972 M3 Jagatowo PG. AQUA Zatwierdzony
236 SZARMACH Krzysztof 1968 M4 Starogard Gd TRI Starogard Gd. Zatwierdzony
237 CIASTO Sebastian 1985 M2 Przezchlebie Zatwierdzony
238 WRONKA Cezary 1986 M2 Gdańsk GT RAT Zatwierdzony
239 AMBROZIAK Lesław 1977 M3 Gdańsk Sportevo Zatwierdzony
240 ZAKURZEWSKI Tomasz 1974 M3 Brzoza Brzoza biega Zatwierdzony
241 KOLASA Piotr 1987 M2 Łódź Zatwierdzony
242 LUBOMSKI Mateusz 1986 M2 Brodnica On My Own! Zatwierdzony
243 NOWAK Krzysztof 1984 M2 Bełchatów Warach-Rowery Zatwierdzony
244 RACHWALIK Kamil 1992 M1 Mrągowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
245 RACHWALIK Andrzej 1990 M1 Mragowo Mrągowskie Dziki Zatwierdzony
246 JĘDRZEJEWSKI Daniel 1975 M3 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
247 KAMIŃSKI Artur 1980 M2 Olsztyn Krisscoaching.pl Zatwierdzony
248 LISIUS Tomasz 1964 M4 Gdańsk Zatwierdzony
249 SIENKIEWICZ Patryk 1972 M3 Gdynia Dream Tri Team Zatwierdzony
250 WASZKIEWICZ Dariusz 1976 M3 Waszkiewicz SPORT4LIFE Zatwierdzony
251 KRUPA Tomasz 1983 M2 Kwidzyn Traktor Team Gmina Kwidzyn Zatwierdzony
252 LESZKOWICZ Kornel 1989 M1 Gdynia Gacopyz Team Zatwierdzony
253 ZIELIŃSKA Anna 1979 K2 Olsztyn 3life team Zatwierdzony
254 BLEW Wojciech 1963 M4 Gdansk Zatwierdzony
255 RYBICKI Artur 1984 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
256 CHODYNA Monika 1992 K1 Dywity 3life team Zatwierdzony
257 KUCAL Maciej 1984 M2 Gdańsk 3athlete Zatwierdzony
258 SZOTT Maciej 1986 M2 Wrocław Luxon LED Zatwierdzony
259 KRZYŻANOWSKI Piotr 1991 M1 Gdynia Zatwierdzony
260 RACZKOWSKI Dariusz 1976 M3 Wejherowo Zatwierdzony
261 PAWLAK Marek 1982 M2 Pogórze Zatwierdzony
262 CWIRKO-GODYCKI Łukasz 1980 M2 Malbork Zatwierdzony
263 WASILEWSKI Marcin 1984 M2 Łubianka TMT Zatwierdzony
264 KOWALSKA Monika 1992 K1 Unisław No Limit Fitness Chełmża Zatwierdzony
265 ZAWISTOWSKI Michał 1978 M3 Sulmin SNT/GT Sulmin Zatwierdzony
266 SADOWSKI Piotr 1983 M2 Gdańsk DISINN Club Zatwierdzony
267 POPLAWSKA Anna 1981 K2 Warsaw Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
268 POPŁAWSKI Michał 1980 M2 Warsaw Kuźnia Triathlonu Zatwierdzony
269 KRUGER Bartosz 1991 M1 Toruń Zatwierdzony
270 ORŁOWSKI Piotr 1978 M3 Olsztyn TRI-Dunajek Zatwierdzony
271 GNIOT Dawid 1988 M2 Lipno Zatwierdzony
272 CZAJKOWSKI Piotr 1989 M1 KOWALEWO POMORKSIE AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM Zatwierdzony
273 KOWALLEK Marek 1985 M2 Chełmża Zatwierdzony
274 KNAP Przemyslaw 1971 M3 Czeladź Klub Wysokogórski Kraków Zatwierdzony
275 MUCZYŃSKI Bartosz 1975 M3 Gdynia Zatwierdzony
276 KULIK Jacek 1976 M3 GDYNIA KULIK&KUREK Zatwierdzony
277 BRZESKI Sebastian 1980 M2 Bydgoszcz Zatwierdzony
278 JAKUBOWSKI Marcin 1974 M3 Warszawa Zatwierdzony
279 NIEMCZUK Kamil 1984 M2 Olsztyn Team Dare2Tri / Fizjoterapia Mateusz Derlecki Zatwierdzony
280 KAMIŃSKI Tomasz 1982 M2 Kowalewo Pomorskie Kowalewo Biega Zatwierdzony
281 WIRWICKI Łukasz 1987 M2 Starogard Gdański TRI Starogard Gdański Zatwierdzony
282 WIŚNIEWSKI Jakub 1984 M2 Warszawa Zatwierdzony
283 BERENDT Mariusz 1978 M3 Toruń Toruński Klub Triathlonowy Zatwierdzony
284 ZATORSKI Konard 1992 M1 Zgierz Zatwierdzony
285 FISCHER Marcin 1973 M3 Grudziądz Zatwierdzony
286 GRUSZCZYŃSKI Mateusz 1982 M2 Ciechocin MOCNO W PRAWO TEAM Zatwierdzony
287 RUTKOWSKI Konrad 1989 M1 Tomaszów Mazowiecki CrossBoxPro Zatwierdzony
288 ZARZYCKI Jakub 1976 M3 Olsztyn Zatwierdzony
289 ŚWISTUŃ Tomasz 1966 M4 Katowice Zatwierdzony
290 BONIKOWSKI Jakub 1972 M3 Grudziadz TRISPACE Zatwierdzony
291 WRÓBLEWSKI Sławomir 1971 M3 Unisław SKINLINE Zatwierdzony
292 WRÓBLEWSKA Joanna 1971 K3 Unisław SKINLINE Zatwierdzony
293 RZEŹNIK Adam 1993 M1 Łysomice Zatwierdzony
294 KLUSZCZYŃSKI Robert 1977 M3 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
295 POLANSKI Piotr 1981 M2 Lebork Endure Zatwierdzony
296 JĘDRZEJCZYK Kasia 1990 K1 Warszawa Odłam Rozrywkowy Zatwierdzony
297 GRABOWSKA Anna 1979 K2 Warszawa Odłam Rozrywkowy Zatwierdzony
298 WASILEWSKA Luiza 1984 K2 Łubianka TMT Zatwierdzony
299 GAJEWSKI Przemek 1978 M3 szczecin SyberianHamster Zatwierdzony
300 KŁUBA Sławomir 1990 M1 Susz 20 Brygada Zmechanizowana Zatwierdzony
301 GRZYWIŃSKI Wojtek 1985 M2 Toruń Zatwierdzony
302 PIOTROWSKI Maciej 1982 M2 Warszawa EDC Runners Zatwierdzony
303 TOMASZEWSKI Jordan 1985 M2 Bydgoszcz TriFriends Zatwierdzony
304 LISOWSKI Przemek 1976 M3 Kieźliny CTMiR Spaszewski Zatwierdzony
305 WOŹNIAK Sebastian 1982 M2 Grudziądz Zatwierdzony
306 KAŁASKA Krzysztof 1979 M2 Chełmża CHETOR TEAM Zatwierdzony
307 KOZANKIEWICZ Paweł 1972 M3 Toruń Zatwierdzony
308 BUCHACZ Radek 1977 M3 ŁÓDŹ FLEXIDEA Zatwierdzony
309 KOLANKOWSKI Waldemar 1968 M4 Toruń Zatwierdzony
310 CIEMIELEWSKI Piotr 1985 M2 Toruń Toruń Multisport Team Zatwierdzony
311 WINTOCH Marcin 1975 M3 Toruń Zatwierdzony
312 BASARA Iwona 1992 K1 Starogard Gdański Zatwierdzony
313 CHMIELEWSKI Łukasz 1982 M2 Golub-Dobrzyń MOCNO W PRAWO TEAM Zatwierdzony
314 KOMOROWSKA Katarzyna 1981 K2 Rumia Zatwierdzony
315 MAZUR Piotr 1985 M2 Piaseczno brak Zatwierdzony
316 DAWIDOWICZ Maciej 1978 M3 Brzoza Brzoza Biega Zatwierdzony
317 KOSTAŃSKI Adam 1986 M2 Brodnica Brodnica Biega Zatwierdzony
318 SŁOMKA Mateusz 1989 M1 Tomaszów Mazowiecki Zatwierdzony
319 TOMASIUK Karol 1975 M3 Mińsk Mazowiecki Zatwierdzony
320 ZAWADOWSKI Marek 1965 M4 Bydgoszcz TRISPACE Zatwierdzony
321 KAMINSKI Bartosz 1981 M2 Stara Iwiczna Zatwierdzony
322 RUTKOWSKI Michał 1983 M2 Toruń Kujawsko-Pomorskie Zatwierdzony
323 DEREK Maciej 1991 M1 Warszawa KMD Triathlon Zatwierdzony
324 CZARNECKI Jakub 1982 M2 Łódź Zatwierdzony
325 JASIŃSKI Marek 1988 M2 TORUŃ KUJAWSKO-POMORSKIE.PL Zatwierdzony
326 MATUSZCZAK Jakub 1982 M2 Kalisz JM Kalisz Zatwierdzony
327 ŚLEFARSKI Jacek 1986 M2 Bydgoszcz TriFriends Zatwierdzony
328 GÓRSKI Bartosz 1983 M2 Toruń toruński klub triathlonowy Zatwierdzony
329 GRUCHAŁA Piotr 1977 M3 gdynia MEWA Gdynia Zatwierdzony
330 KOPER Mateusz 1988 M2 Tczew GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM Zatwierdzony
331 MIĘKINA Mateusz 1988 M2 Częstochowa BERG Sp. z o.o. MATERIAŁY ŚCIERNE Zatwierdzony
332 MACIEJEWSKI Karol 1982 M2 Nadolice Wielkie GT RAT Zatwierdzony
333 ŁUKASIEWICZ Michał 1985 M2 Gdańsk Zatwierdzony
334 MALICKI Jacek 1956 M5 Dobra Nowiny Hurtap Zatwierdzony
335 RATALEWSKI Slawomir 1967 M4 Tomaszow Mazowiecki Piotrkowskie Kolarstwo Zatwierdzony
336 KANIEWSKI Paweł 1990 M1 Otwock Wielki MOCNO W PRAWO TEAM Zatwierdzony
337 RĘBISZ Michał 1983 M2 Pokrzywno Rak'N'Roll Wygraj Życie TEAM Zatwierdzony
338 PALUSZKIEWICZ Lukasz 1990 M1 Znin Zatwierdzony
339 KALUKIN Krzysztof 1977 M3 Gdynia Complexsports Triathlon Team Zatwierdzony
340 JAWOR Marcin 1985 M2 Jelcz-Laskowice Zatwierdzony
341 GERKE Marcin 1979 M2 Chełmża KKP Chełmża Zatwierdzony
342 MADZIĄG Marcin 1977 M3 Gdynia I-ROMAN Zatwierdzony
343 BUTNY Rafał 1978 M3 Gdynia paulinabyks.pl Zatwierdzony
344 ZIELIŃSKI Marcin 1993 M1 Lubicz Górny Zatwierdzony
345 KOŚCIESZA Piotr 1986 M2 Olsztyn Tri NEGU Zatwierdzony
346 SZAKOŁA Marcin 1979 M2 Złotniki MOCNO W PRAWO TEAM Zatwierdzony
347 SZYMAŃSKI Łukasz 1979 M2 Olsztyn PersonalTriathlon.pl Zatwierdzony
348 WIŚNIEWSKI Szymon 1981 M2 Lubicz Space Team Zatwierdzony
349 HALSKA Ania 1984 K2 Cieszyn Endure Team Zatwierdzony
350 TOMASZEWSKI Michał 1984 M2 Gdańsk Zatwierdzony
351 MICKIEWICZ Konrad 1972 M3 Gdansk Fabryka Czekolady Bałtyk/ Smaruj Na Trening Zatwierdzony
POMASTOWSKI Dariusz 1976 M3 Wąbrzeźno Nie potwierdzony