Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy #1 Ustka - dystans KRÓTKI - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
200 RESZKE Karolina 1987 K2 Morzeszczyn Zatwierdzony
201 WIŚNIEWSKI Krzysztof 1976 M3 Gdańsk Rozbiegani-Żychlin Zatwierdzony
202 MARTYNOWICZ Maria 1972 K3 Brzoza TRISPACE Zatwierdzony
203 NIKODEMSKA Joasia 1984 K2 Ustka fregata-ustka.pl Zatwierdzony
204 MAZUREK Arkadiusz 1968 M4 ELBLĄG Zatwierdzony
205 GRETKA Olga 1988 K2 Łódź Zatwierdzony
206 SKWIOT Jaroslaw 1984 M2 Pruszcz Gdański Zatwierdzony
207 GUIT Sławomir 1974 M3 Janikowo Zatwierdzony
208 SZCZEPAŃSKI Darek 1960 M4 Wrocław Zatwierdzony
209 OSTROWSKI Łukasz 1993 M1 Gdynia Invictus 3City Zatwierdzony
210 OSTROWSKI Maciej 1996 M1 Gdynia Zatwierdzony
211 KOWALSKI Krzysztof 1968 M4 Sopot HRmax Cross Team Zatwierdzony
212 MICHALAK Kazimierz 1957 M5 Czempiń ChampionMan Team Zatwierdzony
213 PŁOTKA Grzegorz 1982 M2 Koszalin Zatwierdzony
214 NAGÓRKA Marta 1995 K2 kosakowo ASP GDAŃSK Zatwierdzony
215 ZAJK Radosław 1983 M2 Reda Zatwierdzony
216 ZAJK Michał 1990 M1 Reda Zatwierdzony
217 KASZYŃSKI Tomasz 1978 M3 Luboń Zatwierdzony
218 RADTKE Rafał 1979 M2 Bytów Independent Runner Zatwierdzony
219 MICHALAK Jakub 1992 M1 Czempiń ChampionMan Team Zatwierdzony
220 JAMROŻ Marek 1974 M3 Gdańsk Zatwierdzony
221 CZECH Roman 1949 M5 SŁUPSK GOCH BYTÓW Zatwierdzony
222 KOZUB Tomasz 1983 M2 JEZIERZYCE Łosoś T.E.A.M. Zatwierdzony
223 MAJCHER Radosław 1977 M3 Szczecin Zatwierdzony
224 PŁOTKA Emilia 1983 K2 Koszalin Zatwierdzony
225 PIEKARSKI Marek 1971 M3 Bydgoszcz Restauracja KUNG FU Bydgoszcz Zatwierdzony
226 TATARA Szymon 1974 M3 Reda Zatwierdzony
227 TATARA Agnieszka 1974 K3 Reda Zatwierdzony
228 SZCZEPANIAK Piotr 1968 M4 Olsztyn Drużyna Wilka Zatwierdzony
229 SWOREK Dawid 1988 M2 Poznań EUROKOS Zatwierdzony
230 SKRZYPCZAK Maria 1990 K2 Poznań EUROKOS Zatwierdzony
231 SKRZYPCZAK-ASZKIŁOWICZ Ania 1980 K2 Warzymice ZAPP Warzymice Zatwierdzony
232 WOŹNIAK Karolina 1984 K2 Grudziądz Zatwierdzony
233 MARCZAK Małgorzata 1960 K4 Główczyce Zatwierdzony
234 KWAŚNIAK Zdzisław 1960 M4 Słupsk STOPA Słupsk Zatwierdzony
235 TUJAKA Ewelina 1988 K2 Koszalin Zatwierdzony
236 WDOWIAREK Honorata 1992 K2 Ustka Zatwierdzony
237 WIELIKDZIEŃ Aleksandra 1997 K2 Slupsk Decathlon Słupsk Zatwierdzony
238 MŁYNARCZYK Magdalena 1986 K2 Słupsk Zatwierdzony
239 PACAN Jacek 1971 M3 Gdynia Zatwierdzony
240 KAROLCZAK Jagoda 1987 K2 Kielce Zatwierdzony
241 MŁYNARCZYK Zbigniew 1985 M2 Słupsk CPSP Ustka Zatwierdzony
242 HAUPA Wojciech 1971 M3 ustka Zatwierdzony
243 ŚLOT Michał 1974 M3 Toruń TTC Beretta Toruń Zatwierdzony
244 MICHALAK Kamil 1989 M1 Słupsk Zatwierdzony
245 WIELICZKO Patrycja 1988 K2 Słupsk ,,GRAND LUBICZ USTKA" Zatwierdzony
246 GIERCZAK Pawel 1981 M2 Słupsk Zatwierdzony
247 GRABOWICZ Jerzy 1947 M5 Ustka TUPOT USTKA Zatwierdzony
248 ROBLES Jose 1988 M2 GDANSK CASTILLA Zatwierdzony
249 RODAK-JEZIAK Adriana 1977 K3 Szczecin Zatwierdzony
250 BUŚKO Paweł 1970 M3 Charbrowo 3Team Charbrowo Zatwierdzony
251 CHYBA Bartek 1976 M3 Słupsk Marynarka Wojenna Zatwierdzony
252 PAKULSKI Marcin 1974 M3 Koszalin Zatwierdzony
253 ŁUGIEWICZ Przemysław 1980 M2 Gdańsk Smaruj Na Trening Zatwierdzony
254 CZAJA Bogdan 1977 M3 Ustka Zatwierdzony
255 CHODOR Izabela 1981 K2 Gorzebądz TKKF Koszalin Zatwierdzony
256 KOZUB Paweł 1993 M1 Ustka ŁOSOŚ T.E.A.M Zatwierdzony
257 BOLLIN Ilona 1978 K3 Gdańsk CTS Zatwierdzony
258 TOMASZEWSKI Andrzej 1974 M3 Słupsk AF Zatwierdzony
259 ZUKOWSKA Julia 2003 K0 Słupsk AML SŁUPSK Zatwierdzony