Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Energy KidsRun Ustka - bieg na 200 m - Uczestnicy:

Numer Nazwisko i imię Rok urodzenia Kategoria Miasto Klub Status
1 Hubert Lewandowski 2012 C1 Ustka Zatwierdzony
2 Jędruś Ustowski 2012 C1 Borkowo USTeam Zatwierdzony
3 Emilia Jopek 2011 D1 Ustka Przedszkole miejskie nr 2 Zatwierdzony
4 Stanisław Lipiński 2015 C1 Chojnice TriTur Chojnice Zatwierdzony
5 Ryszard Lipiński 2014 C1 Chojnice TriTur Chojnice Zatwierdzony
6 Kinga Zarzycka 2012 D1 Ustka Zatwierdzony
7 Zosia Podleśny 2015 D1 Ustka Zatwierdzony
8 Aleksander Czaus 2013 C1 Gdynia turbinki.com.pl Zatwierdzony
9 Maksymilian Lemańczyk 2011 C1 Ustka Zatwierdzony
10 Piotr Rutkowski 2012 C1 Ustka Zatwierdzony
11 Antoś Jędrzejak 2012 C1 Ustka Zatwierdzony
12 Marcel Szewczyk 2012 C1 Ustka Zatwierdzony
13 Artur Granosik 2012 C1 Ustka Zatwierdzony
14 Kacper Górecki 2012 C1 Ustka Zatwierdzony
15 Julia Kubiaczyk 2012 D1 Ustka Zatwierdzony
16 Sara Abramczyk 2012 C1 Ustka Zatwierdzony
17 Piotr Jażdżyk 2012 C1 Ustka Zatwierdzony
18 HANNA DOBROWOLSKA 2013 D1 Ustka --- Zatwierdzony
19 Aleksander Chiloński 2012 C1 Ustka Polni Wojownicy Ustka Zatwierdzony
20 Helena Koczorowska 2012 D1 Ustka Polni Wojownicy Ustka Zatwierdzony
21 Wiktor Bauer 2014 C1 Ustka --- Zatwierdzony
22 Wojtek Zawada 2012 C1 Ustka Zatwierdzony
23 Damian Turuta 2013 C1 Ustka Zatwierdzony
24 Piotr Koza 2011 C1 Ustka Ustecka Szkoła Biegania Zatwierdzony
25 Zofia Firkowska 2014 D1 Ustka --- Zatwierdzony
26 Marek Wasiak 2013 C1 Elblag Waniewski Coaching Zatwierdzony
27 Paulina Skwiot 2014 D1 Pruszcz Gdański Zatwierdzony
28 Leon Blok 2016 C1 Chojnice ortopeda-blok.pl Zatwierdzony
29 Jan Blok 2014 C1 Chojnice ortopeda-blok.pl Zatwierdzony
30 Rozalia Sołodowczuk 2012 D1 Gdynia Zatwierdzony
31 Alicja Kaczmarek 2015 D1 Słupsk Zatwierdzony
32 Paweł Chalecki 2013 C1 ustka Zatwierdzony
33 Nicola Szymańska 2014 D1 Ustka Zatwierdzony
34 Oliwia Stępnowska 2014 D1 Bobrowiec Zatwierdzony
35 Alicja Bożek 2016 D1 Słupsk Zatwierdzony
36 Maria Szpilarewicz 2016 D1 Słupsk Zatwierdzony
37 Leon Pawlak 2012 C1 SZCZEcin Zatwierdzony