Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Rumia - MP AGE GROUP

2018-05-19
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 CZAPIŃSKI Michał EUROPELL - BIKE U UP MAG35-39 1 1 00:16:18 00:28:31 00:08:05 00:54:44 00:00:00
2 RUCIŃSKI Jakub Bike U Up- Europell MAG40-44 1 2 00:17:24 00:28:03 00:08:41 00:56:23 00:01:39
3 KOSMALA Maciej Czaja Training System MAG20-24 1 3 00:17:23 00:29:29 00:08:42 00:57:15 00:02:31
4 SWINARSKI Maciej MotoSyberia.com Bike U Up MAG40-44 2 4 00:18:44 00:27:53 00:09:18 00:57:47 00:03:03
5 WĄSOWSKI Rafał Najmowicz Triathlon MAG25-29 1 5 00:17:23 00:30:15 00:08:43 00:57:59 00:03:15
6 BARCZEWSKI Marek Romet Factory Team MAG25-29 2 6 00:17:37 00:30:13 00:08:55 00:58:10 00:03:26
7 DAMPC Karol Bike U Up MAG30-34 1 7 00:16:46 00:31:13 00:08:34 00:58:14 00:03:30
8 ZIĘBA Adam TRISPACE MAG45-49 1 8 00:18:44 00:29:20 00:08:46 00:58:17 00:03:33
9 KUBIŃSKI Jakub Enea Bydgoszcz Triathlon MAG30-34 2 9 00:18:29 00:29:31 00:09:02 00:58:34 00:03:50
10 JURKIEWICZ Mariusz kobylarnia/bikeboys MAG35-39 2 10 00:17:57 00:29:39 00:08:58 00:58:40 00:03:56
11 KĘPKA Marcin Labosport/Dream Tri Team MAG35-39 3 11 00:18:42 00:29:02 00:09:24 00:58:56 00:04:12
12 JANIAK Paweł Triathlon Siedlce Club MAG35-39 4 12 00:17:51 00:30:52 00:08:56 00:59:03 00:04:19
13 CZECHOWICZ Miłosz Trenuj Z Najlepszymi MAG25-29 3 13 00:17:23 00:31:19 00:08:29 00:59:13 00:04:29
14 KUŚ Adam UKS Cityzen_/BE3 MAG20-24 2 14 00:17:44 00:31:14 00:08:41 00:59:16 00:04:32
15 ADAMCZYK Maciej SKS Oborniki / FTI RACING TEAM MAG35-39 5 15 00:18:04 00:30:44 00:08:45 00:59:17 00:04:33
16 NOWAK Roman ENDURE TEAM MAG35-39 6 16 00:18:47 00:30:10 00:08:54 00:59:27 00:04:43
17 SIECIŃSKI Emilian UKS TRS Susz MAG25-29 4 17 00:18:14 00:30:24 00:09:05 00:59:36 00:04:52
18 KOZŁOWSKI Daniel KTS IRONMAN KWIDZYN MAG40-44 3 18 00:18:27 00:30:15 00:09:14 00:59:36 00:04:52
19 WRONKA Cezary Bike U Up / Torus Triathlon Team MAG30-34 3 19 00:17:25 00:32:14 00:08:42 00:59:52 00:05:08
20 GRODZKI Marek CTS Czaja Training System MAG40-44 4 20 00:19:16 00:29:30 00:09:26 01:00:01 00:05:17
21 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM Gdynia MAG35-39 7 21 00:19:01 00:30:42 00:09:27 01:00:36 00:05:52
22 KRZEMIŃSKI Jakub Team Verge Polska BikeUUP MAG20-24 3 22 00:18:52 00:30:39 00:09:59 01:01:12 00:06:28
23 CIERZAN Rafał MAG30-34 4 23 00:18:42 00:31:35 00:09:12 01:01:14 00:06:30
24 POLANSKI Piotr Endure MAG35-39 8 24 00:18:48 00:30:58 00:09:42 01:01:21 00:06:37
25 ZAJK Michał MAG25-29 5 25 00:17:38 00:32:35 00:09:12 01:01:25 00:06:41
26 ZAJK Radosław MAG35-39 9 26 00:17:24 00:33:14 00:08:49 01:01:32 00:06:48
27 SZYDŁOWSKI Marcin MAG35-39 10 27 00:17:28 00:33:07 00:09:04 01:01:38 00:06:54
28 ZAWISTOWSKI Michał SNT/GT Sulmin MAG40-44 5 28 00:19:15 00:31:21 00:09:56 01:02:05 00:07:21
29 SOBOTA Krzysztof SKS Oborniki MAG16-19 1 29 00:18:22 00:32:13 00:09:53 01:02:07 00:07:23
30 KSIĄŻEK Grzegorz Zoeller Tech / Twister Team MAG25-29 6 30 00:18:03 00:31:55 00:10:23 01:02:12 00:07:28
31 LEMKE Krzysztof Gdyński Triathlon MAG40-44 6 31 00:18:42 00:32:34 00:09:27 01:02:23 00:07:39
32 PIĘTKA Andrzej PTT DELTA MAG40-44 7 32 00:18:21 00:32:59 00:09:05 01:02:25 00:07:41
33 JEDOWSKI Maciej Uks trs susz MAG35-39 11 33 00:19:44 00:30:37 00:09:47 01:02:28 00:07:44
34 ZIENKIEWICZ Janusz TRISPACE /Allianz Triathlon Team MAG45-49 2 34 00:19:19 00:31:54 00:09:36 01:02:41 00:07:57
35 DOBOSIK Damian Double Infinity MAG30-34 5 35 00:19:00 00:32:15 00:09:33 01:02:45 00:08:01
36 ŁYŚ Daniel MAG30-34 6 36 00:19:15 00:31:36 00:09:31 01:02:49 00:08:05
37 SAFRANOW Marcin Bike U Up MAG40-44 8 37 00:18:46 00:32:24 00:09:37 01:02:50 00:08:06
38 ŁOŚ Adam MAG30-34 7 38 00:19:28 00:31:29 00:09:55 01:03:00 00:08:16
39 KRAWCZYK Kacper Miejskie Centrum Sport Bełchatów MAG20-24 4 39 00:19:36 00:31:37 00:09:59 01:03:06 00:08:22
40 SKUPIEŃ Konrad konradskupien.pl MAG45-49 3 40 00:19:40 00:32:10 00:09:31 01:03:08 00:08:24
41 CZECH Mariusz UKS TRI-TEAM RUMIA MAG35-39 12 41 00:19:43 00:32:21 00:09:26 01:03:29 00:08:45
42 BOHATER Piotr VERPALIN Triathlon Team MAG40-44 9 42 00:19:54 00:32:00 00:09:34 01:03:32 00:08:48
43 GRYGORCZYK Krystian Bike U Up , Torus Triathlon Team MAG20-24 5 43 00:18:57 00:33:01 00:09:34 01:03:34 00:08:50
44 SZOT Dawid Tri NEGU MAG25-29 7 44 00:20:19 00:31:39 00:09:37 01:03:36 00:08:52
45 CHMIELEWSKI Tomasz AGAMED BYDGOSZCZ TRIATHLON MAG50-54 1 45 00:19:17 00:32:28 00:10:11 01:03:43 00:08:59
46 HINZ Marcin Endure Team MAG30-34 8 46 00:20:06 00:32:20 00:09:51 01:03:49 00:09:05
47 MIKOŚ Adam MAG35-39 13 47 00:19:55 00:32:26 00:09:49 01:03:55 00:09:11
48 PIEKARSKI Marek Restauracja KING FU Bydgoszcz / TriSpace MAG45-49 4 48 00:19:18 00:32:56 00:10:03 01:03:57 00:09:13
49 PEEK Marcin Szkoła pływania AQUATIC MAG35-39 14 49 00:18:43 00:33:53 00:09:36 01:04:14 00:09:30
50 KRZYŻEK Michał SanFilippo Team MAG35-39 15 50 00:19:16 00:33:22 00:09:48 01:04:21 00:09:37
51 SOBCZAK Marcin TRISPACE MAG40-44 10 51 00:19:53 00:32:30 00:10:04 01:04:23 00:09:39
52 FAJKS Adam MAG45-49 5 52 00:21:12 00:31:34 00:10:06 01:04:41 00:09:57
53 TRAWCZYŃSKI Jacek TRISPACE MAG45-49 6 53 00:21:15 00:31:36 00:10:19 01:04:53 00:10:09
54 KOLASA Lukasz MAG30-34 9 54 00:21:11 00:30:55 00:11:16 01:05:04 00:10:20
55 CICHOSZ Remigiusz MAG45-49 7 55 00:20:05 00:32:37 00:10:00 01:05:12 00:10:28
56 ŻURAD Łukasz Litwin Triathlon Team MAG30-34 10 56 00:18:48 00:34:07 00:11:21 01:05:16 00:10:32
57 SŁODOWICZ Piotr Grupa Trójmiasto MAG45-49 8 57 00:20:37 00:32:44 00:10:13 01:05:21 00:10:37
58 GOŹDZIEWICZ Paweł BIEGAMYRAZEM.PL MAG40-44 11 58 00:20:20 00:33:05 00:10:15 01:05:30 00:10:46
59 JANUSZ Izabela KAG20-24 1 1 00:20:27 00:32:59 00:10:07 01:05:41 00:10:57
60 SIENKIEWICZ Patryk Dream Tri Team MAG45-49 9 59 00:21:38 00:31:25 00:10:34 01:05:46 00:11:02
61 SZARMACHER Sebastian Szarmacher MAG35-39 16 60 00:19:37 00:34:22 00:09:51 01:05:58 00:11:14
62 OŻAROWSKI Paweł MAG35-39 17 61 00:18:43 00:35:23 00:09:22 01:06:08 00:11:24
63 MŁYNARCZYK Zbigniew Centralny Poligon Sił Powietrznych Ustka MAG30-34 11 62 00:19:37 00:34:05 00:10:01 01:06:09 00:11:25
64 MAZUREK Arkadiusz OPEN BALANCE GIT ELBLĄG MAG50-54 2 63 00:19:52 00:34:08 00:09:45 01:06:24 00:11:40
65 RADOMIŃSKI Tomasz KS Barakuda Mińsk Mazowiecki MAG40-44 12 64 00:20:19 00:33:46 00:10:09 01:06:28 00:11:44
66 KRAKOWSKI Jan Invictus 3City MAG20-24 6 65 00:19:52 00:34:23 00:09:56 01:06:30 00:11:46
67 BARTNIK Łukasz Enzo Team Kołomański Rowery MAG40-44 13 66 00:20:21 00:33:21 00:10:12 01:06:34 00:11:50
68 KWIECIŃSKI Sebastian Przemysław Szymanowski Triathlon Team MAG40-44 14 67 00:20:28 00:33:57 00:10:07 01:06:36 00:11:52
69 LIP Rafał NYPEL REDA MAG35-39 18 68 00:20:58 00:33:23 00:09:46 01:06:48 00:12:04
70 DZIEZYC Tomasz Eaton Triathlon Team MAG40-44 15 69 00:21:23 00:33:02 00:10:05 01:07:01 00:12:17
71 WINNIK Piotr UKS Tri-Team Rumia MAG30-34 12 70 00:20:35 00:34:11 00:09:57 01:07:02 00:12:18
72 MARTYNOWICZ Michał TriSpace MAG45-49 10 71 00:21:13 00:33:10 00:10:47 01:07:19 00:12:35
73 BACHORSKI Bogdan Sun Race Rock Machin MAG40-44 16 72 00:21:10 00:32:01 00:11:10 01:07:19 00:12:35
74 PIETKIEWICZ Paweł MAG20-24 7 73 00:18:58 00:34:32 00:11:09 01:07:44 00:13:00
75 WILCZEWSKI Maciej MAG16-19 2 74 00:20:59 00:35:09 00:10:03 01:07:50 00:13:06
76 ŻYGENDA Robert "Brapol" Wiesz na czym stoisz! MAG50-54 3 75 00:21:38 00:33:49 00:10:28 01:08:24 00:13:40
77 HALBRYT Maciej Sescom Sports Team MAG20-24 8 76 00:22:20 00:33:25 00:10:46 01:08:30 00:13:46
78 SUSKA Arkadiusz AStrainer/4Yourbike MAG35-39 19 77 00:20:06 00:35:15 00:10:11 01:08:33 00:13:49
79 KRÓL Maciej TRISPACE MAG50-54 4 78 00:21:49 00:33:38 00:10:51 01:08:36 00:13:52
80 WILKOWSKI Paweł MAG30-34 13 79 00:21:14 00:35:33 00:09:45 01:08:38 00:13:54
81 WYRWICKI Rafał Wyrwicki MAG35-39 20 80 00:21:14 00:34:34 00:10:58 01:08:44 00:14:00
82 ZYCH Zbigniew Triathlon Lublin Team MAG45-49 11 81 00:20:49 00:35:33 00:10:11 01:08:49 00:14:05
83 NEUFELD Thomas DJK Weiden MAG55-59 1 82 00:20:25 00:34:51 00:10:35 01:08:50 00:14:06
84 MALANOWSKI Jarosław PTT DELTA MAG55-59 2 83 00:21:58 00:34:34 00:10:39 01:08:51 00:14:07
85 LIGENZA Zbigniew Dream Tri Team MAG40-44 17 84 00:22:13 00:33:09 00:10:51 01:08:55 00:14:11
86 SIEMIANOWSKI Sławomir UKS TRS SUSZ MAG40-44 18 85 00:22:02 00:33:45 00:11:12 01:09:05 00:14:21
87 SZAŁKOWSKI Tomasz KTS IRONMAN KWIDZYN MAG45-49 12 86 00:22:52 00:32:53 00:11:32 01:09:12 00:14:28
88 RYCHTER Wiesław BUCHALTER ELBLĄG MAG60+ 1 87 00:22:40 00:32:39 00:11:39 01:09:18 00:14:34
89 MAŚLAK Radosław Biegamyrazem.pl MAG50-54 5 88 00:20:33 00:35:57 00:10:04 01:09:25 00:14:41
90 KĄCKA Małgorzata YMCA Kraków KAG25-29 1 2 00:19:45 00:37:13 00:10:40 01:09:32 00:14:48
91 WŁODARCZAK Witold TriSpace MAG55-59 3 89 00:21:50 00:35:16 00:10:43 01:09:45 00:15:01
92 KLEPACKI Tomasz KS Triathlon Rawa MAG60+ 2 90 00:21:58 00:35:27 00:10:20 01:09:46 00:15:02
93 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata CTS Czaja Training System KAG40-44 1 3 00:22:01 00:34:44 00:10:41 01:09:54 00:15:10
94 CYRA Jarosław MLKS Baszta Bytów MAG40-44 19 91 00:22:24 00:33:29 00:12:09 01:10:01 00:15:17
95 KOMOROWSKA Katarzyna KAG35-39 1 4 00:20:54 00:36:33 00:10:16 01:10:04 00:15:20
96 BORYNA Jarek MAG50-54 6 92 00:22:08 00:34:44 00:11:10 01:10:19 00:15:35
97 SOBUCKI Jacek UKS TRS SUSZ MAG40-44 20 93 00:22:47 00:34:22 00:10:54 01:10:22 00:15:38
98 LASOTA Sławomir MAG60+ 3 94 00:21:16 00:35:13 00:11:45 01:10:41 00:15:57
99 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta PZU Sport Team/ BIKE U UP KAG30-34 1 5 00:21:14 00:37:02 00:10:16 01:10:48 00:16:04
100 KUBIAK Monika KAG35-39 2 6 00:21:51 00:36:20 00:10:38 01:11:09 00:16:25
101 SZULC Wojtek KOCHAM DARIĘ MAG50-54 7 95 00:22:57 00:33:47 00:12:00 01:11:14 00:16:30
102 RYBAK Remigiusz Białe Błota MAG40-44 21 96 00:22:37 00:34:42 00:11:18 01:11:23 00:16:39
103 MASTALERZ Karol MAG30-34 14 97 00:22:55 00:34:47 00:11:25 01:11:27 00:16:43
104 LOREK Kinga MKS TRUSO Elbląg KAG20-24 2 7 00:22:06 00:36:54 00:10:57 01:11:29 00:16:45
105 JARMOŁOWICZ Beata Dream Tri Team KAG45+ 1 8 00:24:01 00:33:33 00:11:33 01:11:33 00:16:49
106 GAZARKIEWICZ Michał DREAM TRI TEAM MAG40-44 22 98 00:21:49 00:35:49 00:11:08 01:11:34 00:16:50
107 KACZMAREK Krzysztof BIEGACZE PÓŁNOCY MAG40-44 23 99 00:22:34 00:35:30 00:11:53 01:11:52 00:17:08
108 NALEŻYTY Katarzyna TRI Ladies KAG25-29 2 9 00:21:34 00:36:01 00:10:59 01:11:56 00:17:12
109 MATULEWICZ Magdalena Double Infinity KAG30-34 2 10 00:20:46 00:39:06 00:10:25 01:11:59 00:17:15
110 NAPIERACZ Marta Endure Team KAG35-39 3 11 00:22:07 00:35:38 00:11:17 01:12:17 00:17:33
111 HERMANN Tomasz BHP RODO THN MAG40-44 24 100 00:20:45 00:38:27 00:10:57 01:12:45 00:18:01
112 HORSTEN Peter Goyello Power Club MAG45-49 13 101 00:23:27 00:34:48 00:11:37 01:12:47 00:18:03
113 SEMMERLING Wojciech Duklanowski Team MAG50-54 8 102 00:21:46 00:38:05 00:10:52 01:12:54 00:18:10
114 BLUJ Roman VO2max MTB Tem MAG55-59 4 103 00:23:34 00:35:43 00:11:22 01:13:04 00:18:20
115 MAKOWICZ Józef SAIN-GOBAIN SQUAD MAG60+ 4 104 00:22:45 00:36:10 00:11:05 01:13:06 00:18:22
116 MENDEL Magdalena TRISPACE KAG25-29 3 12 00:23:37 00:36:05 00:11:10 01:13:11 00:18:27
117 KOWALSKA Agnieszka Decathlon Przymorze KAG20-24 3 13 00:22:00 00:37:18 00:10:58 01:13:11 00:18:27
118 FILARECKA Agnieszka Trispace KAG30-34 3 14 00:22:56 00:36:21 00:11:24 01:13:15 00:18:31
119 TOŁWINSKI Bogusław OPEN BALANCE MAG50-54 9 105 00:23:16 00:37:42 00:10:52 01:13:35 00:18:51
120 LIPIEC Olena KAG25-29 4 15 00:21:48 00:39:00 00:10:58 01:13:58 00:19:14
121 ZAGOŻDŻON Witold Centrum Rowerowe Olsztyn MAG55-59 5 106 00:22:58 00:35:42 00:12:16 01:14:12 00:19:28
122 ROMANOWSKA Agnieszka FTI Racing Team KAG40-44 2 16 00:23:41 00:35:39 00:12:08 01:14:31 00:19:47
123 URBANEK Elżbieta DELF Gryfino KAG45+ 2 17 00:22:48 00:38:13 00:11:11 01:14:38 00:19:54
124 BŁAŻEJEWSKA-GOLIŃSKA Karolina TriSpace KAG30-34 4 18 00:23:54 00:36:48 00:12:04 01:14:42 00:19:58
125 WAJS Anna KAG20-24 4 19 00:22:17 00:39:51 00:11:07 01:15:13 00:20:29
126 JARLIŃSKI Rafał OrkaMasters Iława MAG50-54 10 107 00:24:13 00:37:15 00:11:25 01:15:33 00:20:49
127 CZAPLEWSKI Łukasz 4YourBike MAG30-34 15 108 00:24:31 00:35:08 00:13:18 01:15:38 00:20:54
128 PODOLAK Mariusz DELF Gryfino MAG40-44 25 109 00:19:19 00:44:28 00:09:51 01:15:44 00:21:00
129 GLAPA Bartosz MAG25-29 8 110 00:22:29 00:38:22 00:12:00 01:16:00 00:21:16
130 STAŃCZYK Wojciech Dovista Active Team MAG50-54 11 111 00:23:33 00:38:38 00:11:07 01:16:01 00:21:17
131 ZADROGA Piotr Drink Team MAG45-49 14 112 00:23:53 00:37:40 00:11:54 01:16:15 00:21:31
132 GRABAN Emilia KAG25-29 5 20 00:23:06 00:38:09 00:12:12 01:16:26 00:21:42
133 WULCZYŃSKI Zbigniew MAG45-49 15 113 00:25:10 00:37:24 00:11:51 01:16:40 00:21:56
134 LASZCZYK Nadya KAG35-39 4 21 00:22:48 00:39:18 00:11:42 01:16:47 00:22:03
135 DALECKI Bartłomiej MAG40-44 26 114 00:23:56 00:37:17 00:12:50 01:16:53 00:22:09
136 SŁOWY Laura KAG20-24 5 22 00:22:15 00:42:13 00:10:58 01:17:25 00:22:41
137 SANOCKA Magdalena 3athlete KAG30-34 5 23 00:23:14 00:39:03 00:12:24 01:17:36 00:22:52
138 MARTYKA Jolanta BIEGAMYRAZEM.PL KAG40-44 3 24 00:22:33 00:40:42 00:11:37 01:17:47 00:23:03
139 GOC Julia KTS IRONMAN KAG20-24 6 25 00:23:39 00:40:51 00:12:15 01:18:36 00:23:52
140 CZYNSZ Aleksander UKS TRI-Team Rumia MAG60+ 5 115 00:24:51 00:39:15 00:12:16 01:18:58 00:24:14
141 PAWLAK Dezyderia CTS KAG35-39 5 26 00:24:37 00:39:46 00:11:59 01:19:00 00:24:16
142 KOPEĆ Kasia In Running Shoes KAG25-29 6 27 00:23:41 00:40:19 00:12:28 01:19:03 00:24:19
143 KOŚCIESZA Patrycja Tri NEGU KAG20-24 7 28 00:23:55 00:39:30 00:13:12 01:19:04 00:24:20
144 STANISZEWSKA Joanna SPORTEVO KAG30-34 6 29 00:24:06 00:41:11 00:11:39 01:19:13 00:24:29
145 LADEMAN-WĘSIERSKA Sylwia 3athlete KAG30-34 7 30 00:24:47 00:39:15 00:12:20 01:19:29 00:24:45
146 NIEWIADOMY Bożena Domoprofi Swim Team KAG45+ 3 31 00:23:02 00:42:51 00:11:19 01:19:36 00:24:52
147 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena TRISPACE KAG40-44 4 32 00:25:53 00:38:29 00:12:38 01:19:54 00:25:10
148 SIENKIEWICZ Wiktor Sienkiewicz MAG16-19 3 116 00:24:29 00:40:18 00:14:18 01:21:49 00:27:05
149 DEREWNICKI Łukasz MAG30-34 16 117 00:24:06 00:42:58 00:12:14 01:22:24 00:27:40
150 RAUT Wiesław Trispace MAG60+ 6 118 00:24:52 00:41:42 00:12:34 01:22:30 00:27:46
151 JARLIŃSKA Bożena OrkaMasters Iława KAG45+ 4 33 00:24:34 00:45:22 00:11:39 01:24:01 00:29:17
152 BOLLIN Ilona CTS KAG40-44 5 34 00:26:12 00:42:39 00:12:53 01:24:04 00:29:20
153 WŁODARCZAK Barbara Trispace KAG45+ 5 35 00:26:09 00:42:17 00:14:05 01:26:01 00:31:17
154 LEPA-ROMAN Magdalena Przecinak77 KAG40-44 6 36 00:27:00 00:42:46 00:13:57 01:26:47 00:32:03
155 TOMASIŃSKA Agnieszka Sobczak team KAG35-39 6 37 00:24:57 00:45:36 00:12:40 01:26:49 00:32:05