Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Rumia - MP Młodzicy, Juniorzy Mł.

2018-05-19
Miejsce Nazwisko i imię Klub Miejsce w kat. Kategoria Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 KOPICZKO Maksymilian Orka Iława M16 1 1 00:08:11 00:17:20 00:03:53 00:30:39 00:00:00
2 CHYŁKOWSKI Filip Triathlon YMCA Kraków M16 2 2 00:08:14 00:17:17 00:04:22 00:31:14 00:00:35
3 BOGUSIEWICZ Jakub SSP ORKA Iława M16 3 3 00:08:12 00:17:19 00:04:33 00:31:28 00:00:49
4 JANASZKIEWICZ Mateusz DELF Gryfino M16 4 4 00:08:13 00:17:24 00:05:05 00:31:53 00:01:14
5 ŁYZIŃSKI Michał SSP ORKA IŁAWA M16 5 5 00:08:14 00:18:15 00:04:15 00:32:16 00:01:37
6 PARTYKA Piotr M16 6 6 00:08:15 00:18:21 00:04:15 00:32:30 00:01:51
7 SIEMIANOWSKI Marcel UKS TRS SUSZ M14 1 7 00:08:15 00:18:21 00:04:37 00:32:40 00:02:01
8 SZCZEŚNIAK Eryk TS AKWEDUKT KIELCE M16 7 8 00:08:27 00:18:44 00:04:03 00:32:50 00:02:11
9 HEDA Dawid Delf Gryfino M16 8 9 00:08:15 00:18:43 00:04:11 00:32:51 00:02:12
10 BORYS Antoni Miejski Klub Pływacki Szczecinek M14 2 10 00:09:06 00:18:08 00:04:25 00:33:01 00:02:22
11 CZECHOWICZ Mikołaj UKS Sportowiec Piła M14 3 11 00:08:51 00:18:17 00:04:25 00:33:02 00:02:23
12 JEDNASZEWSKI Mikołaj SSP "ORKA" Iława M16 9 12 00:08:47 00:18:12 00:04:24 00:33:04 00:02:25
13 MATUSEWICZ Michał LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH M16 10 13 00:08:14 00:18:59 00:04:27 00:33:13 00:02:34
14 DĄBKOWSKI Maciej Miejski Klub Pływacki Szczecinek M16 4 14 00:09:06 00:18:07 00:04:41 00:33:17 00:02:38
15 BIEDRAWA Konrad Tri-Team Rumia M16 11 15 00:09:06 00:18:44 00:04:32 00:34:00 00:03:21
16 RĘKAWEK Bartosz Triathlon Siedlce Club M16 12 16 00:09:34 00:18:31 00:04:21 00:34:02 00:03:23
17 SANECKA Julia K16 1 1 00:08:51 00:19:25 00:04:24 00:34:09 00:03:30
18 WĄSOWICZ Kajetan UKS ATUT Częstochowa M14 5 17 00:08:48 00:18:42 00:04:40 00:34:35 00:03:56
19 ZYCH Natalia UKS 51 LUBLIN K16 2 2 00:09:24 00:19:13 00:04:48 00:34:59 00:04:20
20 MŁYNARSKA Józefina Triathlon YMCA Kraków K14 1 3 00:09:27 00:19:13 00:04:44 00:34:59 00:04:20
21 KAZEN Marcel WLKS Kmicic Częstochowa M16 13 18 00:09:35 00:18:34 00:05:25 00:35:06 00:04:27
22 SOBIERAJ Jakub BELTA TEAM GADANSK M14 6 19 00:10:10 00:18:54 00:05:02 00:36:10 00:05:31
23 KOZACZKIEWICZ Marcel M14 7 20 00:09:45 00:19:53 00:04:46 00:36:10 00:05:31
24 KAZEN Jakub WLKS Kmicic Częstochowa M14 8 21 00:09:49 00:19:48 00:04:56 00:36:13 00:05:34
25 KIEŁCZYKOWSKI Jakub Triathlon Siedlce Club M16 14 22 00:09:35 00:19:36 00:05:09 00:36:22 00:05:43
26 WICHA Karolina K16 3 4 00:09:48 00:19:52 00:05:13 00:36:25 00:05:46
27 ZAWADZKI Miłosz UKS TRS SUSZ M14 9 23 00:09:50 00:20:15 00:05:06 00:36:47 00:06:08
28 WRÓBEL Wiktoria KS Barakuda Mińsk Mazowiecki K14 2 5 00:09:25 00:21:20 00:05:04 00:37:20 00:06:41
29 WOZIWODZKI Filip Triathlonowa Akademia Młodzieży M16 15 24 00:09:49 00:20:09 00:06:10 00:38:01 00:07:22
30 PODOLAK Kuba M14 10 25 00:10:44 00:20:26 00:05:19 00:38:25 00:07:46
31 HORSTEN Bastian Tri Talent Team M14 11 26 00:09:23 00:20:10 00:07:12 00:38:35 00:07:56
32 BORYNA Bartek Belta Team Gdańsk M14 12 27 00:10:44 00:20:15 00:05:37 00:38:52 00:08:13
33 WIERZBICKA Łucja Triathlon Siedlce Club K14 3 6 00:11:03 00:21:08 00:05:16 00:39:24 00:08:45
34 PODOLAK Oliwia DELF Gryfino K16 4 7 00:11:21 00:21:21 00:05:33 00:39:54 00:09:15
35 KRAUZE Alicja Strefa Ruchu Multisport Malbork K16 5 8 00:10:43 00:22:14 00:05:00 00:40:12 00:09:33
36 DALECKI Jakub MLKS Baszta Bytów M14 13 28 00:10:44 00:21:27 00:06:11 00:40:20 00:09:41
37 OKUNIEWSKA Julia Triathlonowa Akademia Młodzieży K14 4 9 00:10:21 00:22:07 00:05:47 00:40:27 00:09:48
38 KARPIŃSKA Karolina MLKS Baszta Bytów K14 5 10 00:11:38 00:20:54 00:06:15 00:40:31 00:09:52
39 MARKOWSKI Patryk UKSTRSSUSZ M14 14 29 00:11:49 00:22:55 00:06:12 00:42:58 00:12:19