Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Starogard Gd. 2016 - 1/2 IM

2016-06-19
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 RESZKE Paweł UKS Tri-Team Rumia M2 1 1 00:29:48 00:00:00 00:00:00 04:14:24 00:00:00
2 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM Gdynia M2 2 2 00:35:13 00:00:00 00:00:00 04:26:29 00:12:05
3 BUKOWY Maciej LSKK Bełchatów/ BCTP M2 3 3 00:37:56 02:24:02 01:31:46 04:38:05 00:23:41
4 TWAROWSKI Michal TriSpace M3 1 4 00:36:00 02:33:08 01:34:36 04:47:37 00:33:13
5 MROŻEK Damian hydrostacja.pl M3 2 5 00:35:31 02:35:34 01:32:41 04:48:43 00:34:19
6 CZAJKOWSKI Michal Mybike.pl M1 1 6 00:37:16 02:42:49 01:26:54 04:52:06 00:37:42
7 CZERWIAK Robert TRI Team Polpharma M3 3 7 00:35:49 02:37:34 01:36:12 04:53:35 00:39:11
8 STĘPIEŃ Maciej Akademia Triathlonu M3 4 8 00:42:58 02:30:11 01:36:55 04:54:32 00:40:08
9 KORULCZYK Rafał Tri rodziny M2 4 9 00:35:48 02:37:29 01:38:23 04:56:01 00:41:37
10 NOWAKOWSKI Jerzy Aktywni Kociewiacy K3 5 10 00:38:52 02:34:50 01:42:25 05:00:21 00:45:57
11 SIGNERSKI Remigiusz XTEAM XTRI.PL M2 5 11 00:41:56 02:35:33 01:37:20 05:00:24 00:46:00
12 SZPUNAR maciej Gdyńskie Morsy M3 6 12 00:42:54 02:39:57 01:33:05 05:00:53 00:46:29
13 MOWINSKI Filip M1 2 13 00:37:21 02:36:49 01:44:18 05:02:09 00:47:45
14 NASTAŁA LUCJAN Aktywni Kociewiacy M3 7 14 00:40:41 02:32:11 01:49:00 05:05:23 00:50:59
15 ŚLIPY Adam Torus Triathlon Team M2 6 15 00:35:56 02:32:34 01:53:11 05:05:44 00:51:20
16 FREITAG Jacek F3Team M1 3 16 00:35:53 02:32:23 01:55:00 05:07:20 00:52:56
17 FRUKACZ Kamil M1 4 17 00:28:31 02:41:04 01:57:43 05:10:15 00:55:51
18 TALLAR Bartosz M2 7 18 00:41:24 02:37:14 01:49:07 05:11:09 00:56:45
19 DYMERSKI Grzegorz TRI STAROGARD GDAŃSKI M2 8 19 00:37:42 02:36:15 01:52:56 05:11:53 00:57:29
20 LISTOSZ Aleksandra Complexsports/Tri Ladies K2 1 1 00:38:32 02:42:18 01:46:52 05:12:25 00:58:01
21 LAMPARSKI Sławek CompleXsports TT M1 5 20 00:43:38 02:48:37 01:36:56 05:12:45 00:58:21
22 KRÓL Maciej TRISPACE M3 8 21 00:39:16 02:40:24 01:49:03 05:12:59 00:58:35
23 SIWY Sebastian OLAX Mikołów M3 9 22 00:44:20 02:38:17 01:47:04 05:15:17 01:00:53
24 CYLWIK Aleksy TRI STG M3 10 23 00:38:48 02:43:21 01:50:39 05:16:57 01:02:33
25 KACZKOWSKA Katarzyna Complexsports Trojmiasto K2 2 2 00:44:27 02:45:37 01:44:17 05:18:53 01:04:29
26 KOWALSKI Jarosław TRI STAROGARD GDAŃSKI " LICYTACJA WOŚP " M3 11 24 00:39:25 02:38:54 01:57:41 05:20:59 01:06:35
27 OLLER Grzegorz TRI Starogard Gdański M3 12 25 00:42:47 02:41:59 01:55:43 05:25:05 01:10:41
28 GRZEBIENIEWSKI Bogdan M1 6 26 00:38:54 02:49:08 01:53:42 05:26:34 01:12:10
29 WŁODARCZAK Witold TriSpace M4 1 27 00:45:49 02:45:19 01:53:29 05:27:56 01:13:32
30 MOLIN Bartosz TRI Starogard Gdański M2 9 28 00:40:27 02:43:47 01:58:57 05:28:25 01:14:01
31 PIETRYCZUK Dariusz M2 10 29 00:36:16 02:44:36 02:03:14 05:28:47 01:14:23
32 CZAJA Mateusz TRI STAROGARD GDAŃSKI M2 11 30 00:40:07 02:44:03 01:59:38 05:28:50 01:14:26
33 ZAJĄC Arkadiusz TRI STAROGARD GDAŃSKI M3 13 31 00:44:03 02:47:03 01:52:13 05:32:14 01:17:50
34 NIKODEMSKI Maciej fregata-ustka.pl M2 12 32 00:39:38 02:47:35 02:00:22 05:32:56 01:18:32
35 TALAGA Łukasz M2 13 33 00:35:28 02:38:40 02:15:13 05:33:22 01:18:58
36 KAZUBSKI Grzegorz M3 14 34 00:40:46 02:50:19 01:57:43 05:33:40 01:19:16
37 KORULCZYK Ola Biegajaca Bio Mama K1 1 3 00:33:25 02:53:01 02:04:38 05:34:35 01:20:11
38 WOJDA stanislaw COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM M3 15 35 00:45:44 02:52:05 01:54:44 05:37:32 01:23:08
39 MAMCARZ Jarosław TCSIR M3 16 36 00:32:04 02:39:35 02:26:32 05:42:46 01:28:22
40 BIELSKI Bartek Torus Triathlon Team M2 14 37 00:37:54 02:48:10 02:15:29 05:47:55 01:33:31
41 KRUPA Tomasz Decathlon Rumia team M2 15 38 00:49:50 02:43:49 02:13:18 05:52:18 01:37:54
42 ŚLEDZIEWSKI Kamil "TAK czy TAK" Śledziewski Kamil M2 16 39 00:42:31 02:47:07 02:22:10 05:56:19 01:41:55
43 BORYNA JAROSŁAW M4 2 40 00:46:06 02:57:49 02:13:27 06:04:19 01:49:55
44 POWAJBO Krzysztof LOTOS Running Team M2 17 41 00:44:19 02:58:42 02:22:04 06:09:48 01:55:24
45 HERBER Arkadiusz KasiArki M3 17 42 00:50:45 03:18:59 02:06:38 06:25:14 02:10:50
46 KURCIN Tomasz CompleXsports Team M2 18 43 00:50:13 02:56:33 02:44:04 06:40:52 02:26:28
47 GNOIŃSKI Jakub KS Baniak Warszawa M2 19 44 00:53:31 03:36:37 02:34:26 07:11:08 02:56:44