Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Starogard Gd. 2016 - 1/4 IM

2016-06-19
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 SPALENIAK Tomasz Endure Team M1 1 1 00:13:49 01:12:35 00:37:04 02:06:26 00:00:00
2 GUŻ Andrzej Hotel 4 Brzozy Gdansk M2 1 2 00:14:37 01:13:31 00:39:40 02:10:29 00:04:03
3 TOMASZEWICZ Damian M1 2 3 00:13:18 01:12:41 00:43:53 02:12:32 00:06:06
4 KOSMALA Maciej TeamKaras/ Czaja Training System M1 3 4 00:12:11 01:15:05 00:43:38 02:13:06 00:06:40
5 CZAJKOWSKI Piotr AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM M1 4 5 00:16:34 01:13:46 00:40:15 02:13:20 00:06:54
6 GORGOŃ Cezary CTS-CzajaTrainingSystem M2 2 6 00:16:11 01:15:19 00:41:59 02:16:39 00:10:13
7 ZALEWSKI Karol CITYZEN_ M2 3 7 00:15:35 01:17:01 00:42:49 02:18:59 00:12:33
8 ZAWISTOWSKI Michał GT SULMIN M2 4 8 00:15:27 01:16:01 00:45:36 02:19:55 00:13:29
9 STUDNIAK Mateusz Gdyński Triathlon M2 5 9 00:15:34 01:17:15 00:42:52 02:20:12 00:13:46
10 MIGOWSKI Ireneusz GK STG M3 1 10 00:19:08 01:11:53 00:45:58 02:20:37 00:14:11
11 ZAŁUCKA Paulina Czaja Training System K1 1 1 00:14:18 01:19:25 00:45:00 02:20:50 00:14:24
12 WALKO Krzysztof M2 5 11 00:14:32 01:17:02 00:46:16 02:21:32 00:15:06
13 GÓRZYŃSKI Krzysztof Complexsports M2 1 12 00:14:27 01:16:31 00:46:49 02:22:20 00:15:54
14 WRZOCHALSKI Robert TRIDEA TEAM M3 2 13 00:16:55 01:14:56 00:47:02 02:22:28 00:16:02
15 SKRZYNSKI Patryk Waniewski Coaching M2 6 14 00:15:24 01:16:01 00:48:30 02:23:38 00:17:12
16 SZCZEPANIAK Bartosz M1 6 15 00:15:37 01:16:57 00:47:31 02:23:48 00:17:22
17 SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra Tridea Team K2 1 2 00:14:25 01:20:27 00:46:20 02:24:35 00:18:09
18 STOSIK Paweł M2 7 16 00:15:18 01:16:01 00:49:35 02:24:41 00:18:15
19 OLEKSIEWICZ Tomasz M2 8 17 00:16:39 01:20:35 00:45:04 02:25:48 00:19:22
20 KULESZA Mariusz CzajaTrainingSystem M2 9 18 00:16:20 01:21:38 00:44:43 02:26:43 00:20:17
21 DZIK Michał M2 10 19 00:17:36 01:19:18 00:45:33 02:26:49 00:20:23
22 SIKORSKI Leszek M2 11 20 00:17:22 01:20:07 00:44:05 02:26:58 00:20:32
23 KLAWITTER Leszek Complexsports Triathlon Team M3 3 21 00:15:24 01:17:36 00:49:48 02:26:59 00:20:33
24 ŻYCHSKI Wojciech BanachSportTeam M2 12 22 00:16:11 01:18:55 00:48:21 02:27:50 00:21:24
25 LIS Paweł Complexsports M2 13 23 00:14:19 01:21:26 00:49:12 02:28:25 00:21:59
26 WRÓBLEWSKI Wiktor MEWA Gdynia M2 14 24 00:18:03 01:22:04 00:45:24 02:28:33 00:22:07
27 JĘDRZEJEWSKI Daniel Polpharma TRI Team M3 4 25 00:18:55 01:19:30 00:46:28 02:28:36 00:22:10
28 TOMASZEWICZ Marcin M1 7 26 00:19:17 01:18:20 00:48:19 02:29:05 00:22:39
29 KARWATOWSKI Robert Polpharma TRI Team M3 5 27 00:16:23 01:20:56 00:48:35 02:29:18 00:22:52
30 KARCZEWSKI Jan UKS TRS SUSZ M1 8 28 00:16:14 01:21:07 00:47:56 02:29:28 00:23:02
31 LENZ Magdalena TRI Starogard Gdański K1 2 3 00:15:52 01:22:24 00:48:51 02:30:21 00:23:55
32 KUBASIK Arkadiusz LABOSPORT M2 15 29 00:16:07 01:23:00 00:47:35 02:30:33 00:24:07
33 BACZEWSKI Daniel LOTOS Team M2 16 30 00:17:21 01:17:52 00:51:39 02:30:39 00:24:13
34 BIANKOWSKI Piotr UKS Tri Team Rumia M3 6 31 00:12:45 01:20:31 00:54:10 02:31:20 00:24:54
35 GACKOWSKI Jarek TRIstyle.pl M3 7 32 00:17:11 00:00:00 00:00:00 02:31:22 00:24:56
36 KAPUSNIAK TOMASZ TAK DLA TRANSPLANTACJI M3 8 33 00:18:30 01:17:51 00:50:36 02:31:32 00:25:06
37 GÓRALSKA Aleksandra Team Hoffer K2 2 4 00:16:01 01:22:08 00:50:21 02:32:17 00:25:51
38 KAMINSKI Sebastian Complexsports triathlon team M2 17 34 00:17:34 01:20:50 00:50:34 02:32:38 00:26:12
39 KNUT Seweryn TRI Starogard Gdański M3 9 35 00:19:15 01:21:00 00:49:27 02:33:21 00:26:55
40 ŁAKOMSKI Mateusz O co biega? M2 18 36 00:15:18 01:20:21 00:52:32 02:33:27 00:27:01
41 ŁAKOMSKI Paweł M2 19 37 00:15:18 01:24:37 00:50:25 02:34:03 00:27:37
42 SIEKAN Grzegorz Polpharma TriTeam M2 20 38 00:16:42 01:21:51 00:51:02 02:34:09 00:27:43
43 KORCZAK Krzysztof M3 10 39 00:15:09 01:21:30 00:53:15 02:35:05 00:28:39
44 DĘBIEC Ewa K2 3 5 00:18:18 01:22:17 00:51:13 02:35:24 00:28:58
45 NEUBAUER Szymon KARTUZY M1 9 40 00:18:23 01:20:12 00:53:02 02:35:42 00:29:16
46 MICEK Przemysław Polpharma TRI Team M3 11 41 00:15:48 01:21:06 00:55:15 02:35:50 00:29:24
47 ROST Zbyszek M2 21 42 00:18:18 01:20:20 00:52:25 02:35:58 00:29:32
48 WODYŃSKI Jan TriMama M1 10 43 00:15:35 01:22:21 00:53:45 02:35:58 00:29:32
49 BRZUZY Tomasz LOTOS Team / F3 Team M2 22 44 00:16:45 01:22:45 00:52:49 02:36:26 00:30:00
50 DOPIERAŁA Przemysław Complexsports M2 23 45 00:19:24 01:23:15 00:49:11 02:36:41 00:30:15
51 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ Bike u UP K2 4 6 00:15:45 01:20:37 00:56:13 02:36:56 00:30:30
52 KANAWKA Grzegorz M2 24 46 00:18:38 01:25:25 00:49:03 02:37:06 00:30:40
53 JEZUSEK Jarosław Movement arena M2 25 47 00:20:52 01:21:43 00:49:25 02:37:09 00:30:43
54 GOSTOMSKI Mariusz TRI Starogard Gdański M3 12 48 00:18:58 01:22:01 00:53:28 02:37:16 00:30:50
55 MILEWSKI Robert COMPLEXSPORTS TRÓJMIASTO M3 13 49 00:17:53 01:26:06 00:49:36 02:37:33 00:31:07
56 KAMIŃSKA Daniela K1 3 7 00:13:37 01:28:02 00:53:07 02:37:33 00:31:07
57 BETCHER PIOTR TRI Starogard Gdański M2 26 50 00:17:30 01:21:25 00:54:35 02:37:54 00:31:28
58 KACPERSKI olaf M3 14 51 00:18:17 01:29:09 00:46:44 02:37:59 00:31:33
59 KAŁĘCKI Piotr K2 27 52 00:15:30 01:27:18 00:49:54 02:38:27 00:32:01
60 DREJER Karol CompleXsports Triathlon Team M2 28 53 00:16:36 01:26:00 00:51:18 02:38:51 00:32:25
61 KARBOWSKI Grzegorz M3 15 54 00:17:37 01:23:05 00:53:27 02:38:56 00:32:30
62 NAWROCKI Sergiusz M4 1 55 00:16:03 01:28:32 00:50:51 02:39:10 00:32:44
63 SROKA Jerzy TRI Starogard Gd. M4 2 56 00:19:01 01:22:08 00:55:44 02:39:33 00:33:07
64 SIŁKOWSKI Radosław Heiztechnik M3 17 57 00:21:28 01:23:57 00:49:48 02:40:05 00:33:39
65 BRZOSTOWSKI Marek Polpharma TRI Team M2 29 58 00:17:05 01:18:34 00:57:45 02:40:20 00:33:54
66 GOTOWCZYC Bartosz M1 11 59 00:18:24 01:22:07 00:53:14 02:40:22 00:33:56
67 MALCZYK Marcin M2 30 60 00:16:18 01:22:57 00:57:24 02:40:35 00:34:09
68 SAGANOWSKI Maciej M3 18 61 00:17:15 01:25:00 00:53:58 02:40:45 00:34:19
69 URBAN Marcin M3 19 62 00:19:46 01:24:28 00:51:59 02:41:10 00:34:44
70 MACHNIKOWSKI Jacek TRI Starogard Gdański M2 31 63 00:19:14 01:24:10 00:53:47 02:41:33 00:35:07
71 DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka ATM GDAŃSK/ Tri Ladies K2 5 8 00:16:04 01:27:23 00:54:25 02:41:53 00:35:27
72 SZWEDOWSKI Dawid Polpharma TRI Team M1 12 64 00:16:22 01:25:13 00:55:54 02:42:21 00:35:55
73 SIWCZUK Aleksandra K2 6 9 00:16:49 01:27:32 00:54:16 02:42:28 00:36:02
74 AMBROZIAK Krzysztof Blue Media Team M2 32 65 00:19:33 01:23:08 00:55:00 02:42:30 00:36:04
75 PUŚCIKOWSKI Mariusz Lotos Team M3 20 66 00:19:25 01:25:01 00:52:24 02:43:03 00:36:37
76 DUBANIEICZ Witold TRI M4 21 67 00:18:17 01:20:08 01:00:52 02:44:08 00:37:42
77 SPRZACZKOWSKI Krzysztof Triathlon Trojmiasto M3 22 68 00:19:15 01:26:26 00:53:42 02:44:18 00:37:52
78 ZIELIŃSKI Henryk Degest M5 1 69 00:21:09 01:25:53 00:52:16 02:44:38 00:38:12
79 CIEPIELEWSKI Patryk M1 13 70 00:18:25 01:26:22 00:54:48 02:45:01 00:38:35
80 DRAWC Mieczysław Sportevo M4 3 71 00:21:17 01:27:36 00:49:57 02:45:02 00:38:36
81 DOBRZYŃSKI Marek zajezierze_53 M3 23 72 00:19:53 01:28:17 00:50:43 02:45:02 00:38:36
82 ŁOPACIŃSKI Tomasz SPORTEVO M2 33 73 00:18:52 01:27:31 00:55:42 02:46:01 00:39:35
83 GÓRECKI Rafał M3 24 74 00:21:36 01:27:55 00:51:04 02:46:53 00:40:27
84 STOSIK Sławomir M3 25 75 00:24:35 01:22:56 00:52:41 02:46:57 00:40:31
85 CYBULSKI Marek TRI Starogard M3 26 76 00:20:48 01:28:20 00:53:21 02:46:58 00:40:32
86 KOŚKA Tomasz Kolonia Prabuty M2 34 77 00:17:46 01:26:50 00:58:45 02:47:34 00:41:08
87 USTOWSKI Przemysław USTeam M2 35 78 00:21:14 01:28:16 00:53:36 02:47:47 00:41:21
88 MELLER Michał TRI Starogard Gdański M3 27 79 00:16:00 01:22:25 01:03:36 02:48:01 00:41:35
89 MAJ Marek M2 36 80 00:19:51 01:27:48 00:56:26 02:48:03 00:41:37
90 PIOTRKOWSKI Tomasz STOPA SŁUPSK M2 37 81 00:25:13 01:27:04 00:48:32 02:48:06 00:41:40
91 BRAUN Roman TRI Starogard Gdanski M2 38 82 00:19:13 01:22:01 01:02:10 02:48:40 00:42:14
92 WOJDYŁA Tomasz M2 39 83 00:18:21 01:31:00 00:55:27 02:48:50 00:42:24
93 KAJETANOWICZ Maciej ATTeam M3 28 84 00:20:20 01:24:06 00:58:12 02:48:55 00:42:29
94 LANGA Marcin M2 40 85 00:19:28 01:28:34 00:57:36 02:49:17 00:42:51
95 GASZKOWSKI Lukasz Tri Satrogard M2 41 86 00:21:15 01:28:35 00:54:08 02:49:35 00:43:09
96 BOGUSZ Waldemar M4 4 87 00:18:15 01:31:54 00:53:58 02:50:17 00:43:51
97 SZULC Maciej ELAKTYWNI M3 29 88 00:19:48 01:30:44 00:54:01 02:50:28 00:44:02
98 PIETRUSZYŃSKA Paulina K1 4 10 00:21:38 01:30:59 00:53:25 02:50:51 00:44:25
99 SROKA Wiktor TRI STRAROGARD GDAŃSKI M1 14 89 00:14:38 01:28:13 01:05:01 02:51:02 00:44:36
100 JELONEK mieczysław TRI STAROGARD M4 5 90 00:18:01 01:29:36 00:57:13 02:51:40 00:45:14
101 SZARMACH Krzysztof TRI Starogard Gd. M3 2 91 00:19:26 01:27:06 01:01:34 02:51:49 00:45:23
102 DEMBICKI Marcin Complexsports M2 42 92 00:19:23 01:30:06 00:58:14 02:52:24 00:45:58
103 PRABUCKI Robert TRI Starogard Gdański M1 43 93 00:19:46 01:36:03 00:52:24 02:52:36 00:46:10
104 BRZOZOWSKI Franciszek Brzozowski Team M1 15 94 00:17:27 01:37:50 00:54:39 02:53:06 00:46:40
105 BANACH Daniel M2 44 95 00:22:12 01:27:22 00:57:16 02:53:07 00:46:41
106 GORGOŃ Angelika Food4Motion.com K1 5 11 00:21:21 01:28:51 00:58:22 02:53:25 00:46:59
107 ZENGTELER Wojciech LOTOS Running Team M2 45 96 00:17:40 01:33:23 00:56:39 02:54:02 00:47:36
108 TRZCIONKA Dawid M2 46 97 00:22:44 01:34:00 00:52:36 02:54:38 00:48:12
109 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team M4 6 98 00:20:07 01:27:50 00:59:19 02:54:47 00:48:21
110 GAŁECKI Piotr TRI Starogard Gdański M3 30 99 00:20:49 01:30:11 00:57:41 02:55:19 00:48:53
111 STUDNIAK Aleksandra FTC K1 6 12 00:18:22 01:33:29 00:59:03 02:55:34 00:49:08
112 BIEŁOUS Arkadiusz ComplexSports M3 31 100 00:23:01 01:28:30 00:59:13 02:56:04 00:49:38
113 OBŁUSKI Rafał M3 32 101 00:20:43 01:32:43 00:56:44 02:56:16 00:49:50
114 KRYGIER Katarzyna CompleXsports/Tri Ladies K2 7 13 00:18:00 01:34:36 00:58:31 02:56:39 00:50:13
115 TOKARSKI Leszek Sinnet Warszawa M3 33 102 00:23:21 01:26:14 01:00:39 02:56:51 00:50:25
116 KALINOWSKI Juliusz Polpharma TRI Team M2 47 103 00:24:59 01:32:30 00:54:35 02:57:07 00:50:41
117 WĘGLARZ Marek M3 34 104 00:21:00 01:27:39 01:01:02 02:57:32 00:51:06
118 OWCZAREK Grzegorz F3team M2 48 105 00:22:51 01:31:36 00:57:53 02:57:46 00:51:20
119 DULAS Tomasz Hayabysa M3 35 106 00:15:29 01:21:36 01:18:13 02:58:31 00:52:05
120 SIERADZKI Dawid Smurfit Kappa Adventure Team M1 16 107 00:19:16 01:40:40 00:52:47 02:58:40 00:52:14
121 JEZIERSKI Sławomir SAAB Team M2 49 108 00:19:15 01:32:08 01:02:35 02:59:26 00:53:00
122 GINTOWT-DZIEWAŁTOWSKA Magdalena Dziennik Bałtycki K2 8 14 00:21:55 01:30:13 01:01:37 03:01:00 00:54:34
123 BURSKI Michał Polpharma TRI Team M2 50 109 00:22:43 01:38:48 00:52:58 03:02:08 00:55:42
124 LACHIEWICZ Sylwester M2 51 110 00:19:55 01:32:08 01:05:28 03:02:16 00:55:50
125 ZEGARLICKI Zygmunt Orkiestra Reprezentacyjna Marynarki Wojennej M3 36 111 00:17:48 01:41:13 00:56:45 03:02:28 00:56:02
126 MYSZKIEWICZ Monika Tridea Team / Mniam.NET K2 9 15 00:19:06 01:37:31 01:00:18 03:02:29 00:56:03
127 WOJDA Dorota Complexsports Tri Ladies K3 1 16 00:21:48 01:32:34 01:03:43 03:03:07 00:56:41
128 SZWEDA Leszek Polpharma TRI Team M3 37 112 00:28:13 01:35:14 00:51:54 03:03:52 00:57:26
129 FROLIKÓW Aleksander Gang Bang M2 52 113 00:19:59 01:33:12 01:05:48 03:05:00 00:58:34
130 WIATROWSKA Katarzyna TriWiatraki K1 7 17 00:17:59 01:40:21 01:02:43 03:05:14 00:58:48
131 ORZOŁ Elżbieta CompleXsports Triathlon Team/ Tri Ladies K3 2 18 00:22:15 01:33:33 01:03:29 03:05:56 00:59:30
132 DĄBROWSKI Paweł M1 17 114 00:29:13 01:40:21 00:51:41 03:06:15 00:59:49
133 KAMINSKA-SZULC Joanna Labosport Team K3 3 19 00:21:19 01:38:39 01:01:53 03:07:45 01:01:19
134 OLSZTA Marek Polpharma TRI Team M2 53 115 00:20:02 01:36:46 01:05:23 03:08:10 01:01:44
135 ŚWIETLIŃSKI Krzysztof M3 38 116 00:22:18 01:28:30 01:11:35 03:08:22 01:01:56
136 CHYLINSKI Arek Leśne Dziadki / Intel Runners M2 54 117 00:24:50 01:37:34 00:59:32 03:08:47 01:02:21
137 BUDNIK Maciej Peekaboo Team M1 18 118 00:22:17 01:40:54 01:00:54 03:09:34 01:03:08
138 SZUBERT KATARZYNA K2 10 20 00:19:18 01:49:54 00:56:52 03:11:11 01:04:45
139 WIŚNIEWSKI Bartosz Polpharma TRI Team M3 39 119 00:18:32 01:44:57 00:59:52 03:11:20 01:04:54
140 BARTKOWSKI Marek Polpharma Triathlon Team M3 40 120 00:29:12 01:37:17 00:59:09 03:11:36 01:05:10
141 PUZYR Jacek EX - Siedlce Gdansk M4 7 121 00:22:05 01:40:57 01:02:07 03:12:16 01:05:50
142 NIERZWICKA Agnieszka TRI STAROGARD GDAŃSKI K2 11 21 00:21:53 01:43:51 01:00:32 03:12:48 01:06:22
143 FLISIKOWSKI Łukasz TRI Polpharma M2 55 122 00:16:49 01:36:05 01:14:34 03:13:10 01:06:44
144 STOSIK Artur UM Starogard Gdański M3 41 123 00:27:31 01:48:45 00:52:07 03:13:21 01:06:55
145 GAZARKIEWICZ Michał DREAM TRI TEAM M2 56 124 00:19:12 01:41:41 01:01:39 03:13:21 01:06:55
146 TARAKAN Grzegorz TRI Starogard Gdański M2 57 125 00:18:57 01:32:57 01:15:22 03:13:35 01:07:09
147 SWIOKŁA Paweł M2 58 126 00:18:19 01:29:45 01:19:23 03:14:40 01:08:14
148 SKUBICH Mateusz M1 19 127 00:26:29 01:34:01 01:09:29 03:18:37 01:12:11
149 KUCIK Paulina CompleXsports K2 12 22 00:21:22 01:37:55 01:13:45 03:18:51 01:12:25
150 BORYS Grzegorz Ex Siedlce Gdansk M3 42 128 00:22:01 01:36:40 01:15:50 03:21:35 01:15:09
151 SALWIŃSKA Agata K1 8 23 00:26:01 01:47:59 01:02:26 03:21:41 01:15:15
152 LINDA Roman niezrzeszony M4 8 129 00:28:32 01:47:33 00:59:05 03:22:14 01:15:48
153 PĘDZIŃSKA Sylwia K2 13 24 00:23:08 01:46:49 01:07:35 03:23:34 01:17:08
154 PRUSZYŃSKA Marlena TRI Starogard Gdański K3 4 25 00:20:00 01:49:26 01:09:35 03:23:46 01:17:20
155 KOLINSKI MATEUSZ Leśne Dziadki / KKB M2 59 130 00:38:21 01:43:32 00:59:32 03:31:15 01:24:49
156 TOPOREK Joanna EKOCENY K3 5 26 00:18:43 02:03:48 01:05:02 03:33:01 01:26:35
157 MISZK PAWEŁ TRI TEAM POLPHARMA M4 9 131 00:21:50 01:58:44 01:09:21 03:38:33 01:32:07