Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Lidzbark Welski 2016 - 1/4 IM

2016-07-03
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 PRZYBYSZ Michał Warsaw Masters Team M2 1 1 00:16:00 01:08:08 00:40:46 02:08:20 00:00:00
2 ZIELIŃSKI Łukasz 3Gravity / Atos M2 2 2 00:17:26 01:12:48 00:43:05 02:16:06 00:07:46
3 KSIĄŻEK Grzegorz M1 1 3 00:16:20 01:16:01 00:41:33 02:17:01 00:08:41
4 ZALEWSKI Karol CITYZEN_ M2 3 4 00:17:29 01:15:50 00:40:43 02:17:35 00:09:15
5 KĘDZIORA Dariusz M3 4 5 00:16:40 01:15:02 00:44:26 02:19:35 00:11:15
6 NIEDŹWIADEK Jakub TriWawa/Niedźwiadki Running Team M1 2 6 00:15:55 01:18:17 00:43:32 02:20:29 00:12:09
7 NIEMCZUK Kamil Fizjoterapia Mateusz Derlecki M2 5 7 00:17:16 01:18:51 00:42:37 02:21:18 00:12:58
8 CHIRK Robert M3 1 8 00:18:09 01:18:10 00:42:40 02:21:51 00:13:31
9 ŚLESICKI Rafał Ostre TEAM M2 6 9 00:18:10 01:18:48 00:42:41 02:21:58 00:13:38
10 SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA Aleksandra Tridea Team K2 1 1 00:16:03 01:20:07 00:44:09 02:23:07 00:14:47
11 MAŁEK Michał M2 7 10 00:16:07 01:15:01 00:48:19 02:23:18 00:14:58
12 TUROWIEC Adam Puls Studio M4 2 11 00:16:02 01:17:59 00:46:03 02:23:27 00:15:07
13 KALISZ Andrzej Triathlon TEAM Ciesielski M4 1 12 00:19:09 00:00:00 00:00:00 02:31:15 00:22:55
14 JĘDRZEJEWSKI Daniel TRI Starogard Gdański M3 3 13 00:20:29 01:22:24 00:46:23 02:32:40 00:24:20
15 GÓRALSKA Aleksandra Team Hoffer K2 2 2 00:17:33 00:00:00 00:00:00 02:32:46 00:24:26
16 SOBCZAK Marcin TRISPACE M3 4 14 00:20:04 01:21:54 00:48:06 02:33:25 00:25:05
17 GAJEWSKI Sebastian Nie Ma M2 8 15 00:17:35 01:26:25 00:45:57 02:33:28 00:25:08
18 ŚLIWIŃSKI Artur M2 9 16 00:18:26 01:23:55 00:48:31 02:33:40 00:25:20
19 HALSKA Ania K2 3 3 00:18:21 01:28:38 00:45:55 02:36:15 00:27:55
20 PRUCHNIEWSKI Krzysztof Lubowidz M3 5 17 00:21:35 01:21:24 00:50:09 02:36:22 00:28:02
21 KARWACKI Paweł Trispace M2 10 18 00:22:19 01:23:01 00:48:14 02:37:16 00:28:56
22 RYDLEWSKI Kamil M4 6 19 00:21:02 01:24:40 00:47:26 02:37:16 00:28:56
23 IDZIAK Marcin M3 11 20 00:21:55 01:25:43 00:46:11 02:37:33 00:29:13
24 NIEMCZUK Waldemar M4 2 21 00:19:33 01:26:55 00:48:06 02:38:46 00:30:26
25 KOWALKOWSKI Mariusz HOFFER IWOMAR M3 7 22 00:20:20 01:24:06 00:50:48 02:39:23 00:31:03
26 SOBIECH Tomasz AniaSobiechTriTiM M2 12 23 00:21:41 01:25:44 00:48:18 02:39:55 00:31:35
27 DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka ATM GDAŃSK/ Tri Ladies K2 4 4 00:17:16 01:29:47 00:50:30 02:40:49 00:32:29
28 MARUT Radosław Tygodnik Ciechanowski M2 13 24 00:20:21 01:27:39 00:48:07 02:41:04 00:32:44
29 SZARMACHER Sebastian SzarmacherTriathlonTeam M2 14 25 00:19:10 01:27:22 00:51:19 02:41:48 00:33:28
31 ZAKRZEWSKA Ewa K2 5 5 00:17:35 01:31:14 00:50:46 02:42:30 00:34:10
32 BRESKI Jarek M5 4 27 00:20:28 01:21:33 00:57:30 02:43:21 00:35:01
33 RZEPKA Andrzej Brodnica Biega M3 8 28 00:24:23 01:26:43 00:48:17 02:43:48 00:35:28
34 CZARNECKI Paweł M1 3 29 00:17:13 01:32:26 00:50:09 02:43:54 00:35:34
35 BARTKOWSKI Marek Polpharma Triathlon Team M3 9 30 00:22:20 01:28:18 00:49:26 02:44:30 00:36:10
36 SIWCZUK Aleksandra K2 6 6 00:18:19 01:31:28 00:51:38 02:44:40 00:36:20
37 SZARMACHER Artur SzarmacherTriathlonTeam M2 15 31 00:18:54 01:28:43 00:53:45 02:45:19 00:36:59
38 KURZYŃSKI Krystian ubezpieczenia-gdynia.pl M3 10 32 00:22:46 01:19:01 00:58:18 02:45:45 00:37:25
39 CEMPURA Lech i-sport.pl M4 11 33 00:19:47 01:27:01 00:55:25 02:46:16 00:37:56
40 ŻUBEREK Piotr KB Maniac M3 12 34 00:19:46 01:31:40 00:50:06 02:46:40 00:38:20
41 WĘGLARZ Marek M3 13 35 00:22:43 01:25:45 00:53:34 02:47:18 00:38:58
42 BAREWSKI Bogdan M5 1 36 00:25:40 01:31:57 00:45:13 02:47:38 00:39:18
43 STRZEŚNIEWSKI Marek IMPACT/AT Team M4 5 37 00:23:28 01:28:12 00:51:10 02:47:54 00:39:34
44 NOWAK Andrzej Tempo Mława M4 6 38 00:22:27 01:29:03 00:53:18 02:49:04 00:40:44
45 KULKA Sergiusz sk M2 16 39 00:19:31 01:27:24 00:57:15 02:49:56 00:41:36
46 GARDZIEJCZYK DANIEL M2 17 40 00:20:50 01:29:52 00:54:24 02:50:22 00:42:02
47 WŁÓDARCZAK Agata TriSpace K1 1 7 00:19:38 01:38:29 00:49:55 02:51:41 00:43:21
48 CISOWSKI Maciej M3 14 41 00:24:07 01:34:27 00:47:26 02:51:44 00:43:24
49 GÓRSKI Krzysztof M1 4 42 00:22:37 01:31:38 00:54:45 02:52:01 00:43:41
50 STRZELECKI Adam wego team M2 18 43 00:19:07 01:30:26 00:59:39 02:54:11 00:45:51
51 RESPONDEK Wojciech Complexsports M3 15 44 00:20:37 01:35:24 00:53:56 02:54:26 00:46:06
52 NARUSZEWICZ Łukasz Akademia Pływania Niegocin M1 5 45 00:19:02 01:35:27 00:56:07 02:54:56 00:46:36
53 CISKOWSKI Waldemar M5 2 46 00:20:31 01:30:07 01:00:43 02:56:19 00:47:59
54 ZAWALSKA Magda Ostre TEAM K2 7 8 00:21:51 01:35:43 00:56:33 02:58:11 00:49:51
55 GAJKOWSKI Dariusz Brak M3 16 47 00:23:50 01:38:12 00:51:39 03:00:41 00:52:21
56 ANTCZAK Agnieszka Biegacz Nowosolna K3 1 9 00:22:36 01:40:47 00:46:53 03:01:23 00:53:03
57 WOJDA Dorota Complexsports Tri Ladies K3 2 10 00:25:49 01:32:16 00:58:51 03:01:57 00:53:37
58 OLSZEWSKI Łukasz Rozbiegane Działdowo M2 19 48 00:21:58 01:37:48 01:01:16 03:05:58 00:57:38
59 NORKOWSKA Magdalena Norki-team K5 1 11 00:24:33 01:36:00 00:59:53 03:06:35 00:58:15
60 NORKOWSKI Mariusz Norki-Team M5 7 49 00:28:04 01:38:59 00:58:48 03:11:04 01:02:44
61 ZIELIŃSKI Henryk Degest M5 3 50 00:26:12 01:45:56 00:56:11 03:12:53 01:04:33
62 SAWICKA IWONA TriBlondPlait K2 8 12 00:22:55 01:37:44 01:06:56 03:13:08 01:04:48
63 LISOWSKI Przemek CTMiR Spaszewski M3 17 51 00:26:02 01:43:32 01:00:57 03:15:10 01:06:50
64 PAŁYSA Marek Tri NEGU M3 18 52 00:19:54 01:49:57 00:57:00 03:15:10 01:06:50
65 KOŚCIESZA Patrycja Tri NEGU K1 2 13 00:19:54 01:50:06 00:56:59 03:15:10 01:06:50
66 PAŁYSA Joanna Tri NEGU K2 9 14 00:00:00 01:49:58 00:56:52 03:15:12 01:06:52
67 MAKSIMIUK Jarosław M1 6 53 00:21:19 01:51:07 00:57:56 03:17:56 01:09:36
68 MIASOJEDOW Bożena AKS POLONIA WARSZAWA K5 1 15 00:25:12 01:53:24 00:55:54 03:21:00 01:12:40