Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Lidzbark Welski 2016 - 1/8 IM

2016-07-03
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 KOSMALA Maciej TeamKaras/ Czaja Training System M1 1 1 00:07:09 00:35:08 00:19:55 01:04:05 00:00:00
2 KUBIAK Maciej Endure Team / Zoeller Tech M1 2 2 00:08:28 00:36:04 00:18:09 01:04:59 00:00:54
3 PAWEŁCZAK Bartłomiej M3 1 3 00:08:51 00:34:19 00:20:04 01:05:15 00:01:10
4 IGIELSKI Armin Tancia team M3 1 4 00:08:23 00:36:23 00:21:12 01:08:06 00:04:01
5 DZIEKOŃSKI Rafał Run LOTTO Bydgostia M2 2 5 00:08:52 00:36:13 00:21:13 01:08:28 00:04:23
6 BRZOZOWSKI Piotr www.brzozowskipiotr.pl M2 3 6 00:08:42 00:38:01 00:21:05 01:09:52 00:05:47
7 KAZANECKI Tomasz M3 2 7 00:08:29 00:36:50 00:23:16 01:11:14 00:07:09
8 TOPCZEWSKI Gracjan Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace M3 3 8 00:09:16 00:36:36 00:22:45 01:11:22 00:07:17
9 ZAŁUCKA Paulina Czaja Training System K1 1 1 00:08:26 00:39:22 00:21:49 01:11:37 00:07:32
10 PRUCHNIEWSKI Sławomir ZIELUŃ TRI M2 4 9 00:09:45 00:37:16 00:22:43 01:12:01 00:07:56
11 BRZOZOWSKI Franciszek Brzozowski Team M1 3 10 00:10:12 00:40:47 00:23:03 01:16:22 00:12:17
12 CYLWIK Aleksy TRI STG M3 4 11 00:10:37 00:39:52 00:23:19 01:16:29 00:12:24
13 JANKOWSKI Tomasz TriSpace M3 5 12 00:10:39 00:40:41 00:23:15 01:17:28 00:13:23
14 KAC Marek Tri-Team Rumia + Endure Team M3 6 13 00:09:27 00:40:44 00:24:22 01:17:38 00:13:33
15 PALMOWSKI Maciej KMP Łódź M3 7 14 00:10:06 00:41:06 00:24:09 01:18:19 00:14:14
16 KOŁODZIEJSKI Marek Nieformalna Grupa Pędzących pod Wiatr M3 5 15 00:10:23 00:41:33 00:24:31 01:19:28 00:15:23
17 KRUCZKOWSKI Piotr FUJI KRYSPORT TEAM M4 1 16 00:13:12 00:39:08 00:25:17 01:20:32 00:16:27
18 KAŹMIERCZAK Łukasz LUKS Dwójka Stryków M2 6 17 00:11:20 00:39:22 00:26:19 01:21:41 00:17:36
19 MAŃKOWSKA Jolanta K2 1 2 00:12:50 00:44:24 00:23:33 01:24:13 00:20:08
20 WŁODARCZAK Witold TriSpace M4 2 18 00:11:19 00:43:39 00:26:33 01:24:19 00:20:14
21 TYLICKI Marek GÓRZNO BIEGA M2 7 19 00:12:22 00:42:52 00:24:53 01:24:25 00:20:20
22 WOJCIECHOWSKI Piotr SS Drużyna Wilka M1 4 20 00:13:03 00:43:21 00:24:03 01:24:26 00:20:21
23 WIECZOREK Jacek kuźnia Triathlonu M3 8 21 00:11:01 00:45:17 00:25:33 01:25:23 00:21:18
24 CHRABAŁOWSKI Jarosław M3 8 22 00:12:12 00:46:45 00:24:27 01:27:04 00:22:59
25 SCHULZ ŁUKASZ 2HD Sp. z o.o. DECOR/DZIAŁDOWO/POLAND M2 9 23 00:13:51 00:48:17 00:22:21 01:27:15 00:23:10
26 KRAWCZYK Michał LUKA M2 10 24 00:10:48 00:43:48 00:29:27 01:27:38 00:23:33
27 MARCIAK Karol Olsztyńskie Ustawki Biegowe M2 11 25 00:12:06 00:43:05 00:27:33 01:28:19 00:24:14
28 KUŁAK Piotr Biskupiec Biega THE BEST M3 9 26 00:11:39 00:45:07 00:27:57 01:28:25 00:24:20
29 GRABARA Jakub RDLP Olsztyn MTB Team M1 5 27 00:11:18 00:47:00 00:26:07 01:29:01 00:24:56
30 WERENGOWSKI Krzysztof M3 10 28 00:13:41 00:47:01 00:25:55 01:30:05 00:26:00
31 BURZACKI Wiesław M5 1 29 00:14:03 00:44:04 00:26:30 01:30:22 00:26:17
32 BRONOWICKI Adam M5 3 30 00:14:03 00:43:13 00:26:26 01:30:30 00:26:25
33 BURŻACKA-TYC Agnieszka PTT DELTA K3 1 3 00:12:29 00:47:38 00:27:28 01:30:58 00:26:53
34 GRALIK Artur M1 6 31 00:09:06 00:44:37 00:33:47 01:31:02 00:26:57
35 POŻARLIK Wojciech LUKS Dwójka Diesel Truck Stryków M1 7 32 00:13:39 00:41:57 00:32:36 01:32:02 00:27:57
36 ROSIŃSKI Marek M3 11 33 00:12:31 00:44:20 00:29:20 01:32:15 00:28:10
37 JANISZEWSKI Piotr M2 12 34 00:13:39 00:45:18 00:28:19 01:32:29 00:28:24
38 SAS-BOJARSKA Anna K2 2 4 00:12:17 00:51:22 00:25:16 01:32:31 00:28:26
39 MROCZKOWSKA Matylda K2 3 5 00:12:22 00:46:47 00:29:49 01:34:08 00:30:03
40 PIETRUSZKA Magdalena Działdowo K2 4 6 00:13:52 00:51:37 00:25:56 01:34:25 00:30:20
41 STAŃKO Robert M3 12 35 00:11:03 00:46:38 00:34:18 01:35:25 00:31:20
42 AMBROZIAK Lesław #rusz4litery M2 13 36 00:17:29 00:44:02 00:28:40 01:35:58 00:31:53
43 KSIĄŻEK Marta K1 2 7 00:12:51 00:50:42 00:28:36 01:36:06 00:32:01
44 WALASZCZYK Agata K2 5 8 00:10:19 00:48:59 00:34:02 01:37:54 00:33:49
45 PERKOWSKI Jakub M1 8 37 00:14:21 00:50:14 00:28:48 01:37:54 00:33:49
46 ŻYŁA Bartłomiej M2 14 38 00:12:46 00:53:16 00:29:16 01:38:15 00:34:10
47 KRASZEWSKI Marcin M0 1 39 00:11:58 00:58:59 00:24:27 01:39:04 00:34:59
48 ŚWIĘCICKI Przemysław M2 15 40 00:13:07 00:51:48 00:29:42 01:39:39 00:35:34
49 KARCZEWSKI Sławomir M4 4 41 00:16:16 00:47:18 00:28:09 01:40:03 00:35:58
50 MACIEJEWSKI Mirosław M4 5 42 00:16:43 00:50:02 00:29:01 01:42:26 00:38:21
51 ARISMENDI JeanPaul M2 16 43 00:13:46 00:56:34 00:28:31 01:43:05 00:39:00
52 SZCZEŚNIAK Marcin Czerwona Łódź M2 17 44 00:13:59 00:58:14 00:27:20 01:43:56 00:39:51
53 ŚLIWIŃSKA Anna K2 6 9 00:16:10 00:52:30 00:36:35 01:48:51 00:44:46
54 ANDRZEJCZAK Marcin www.embus.eu M3 13 45 00:21:09 00:55:27 00:30:36 01:52:03 00:47:58
55 TRUSZCZYŃSKI Mateusz M1 9 46 00:16:35 00:55:55 00:36:26 01:52:33 00:48:28
56 RUSOWICZ Grzegorz M3 14 47 00:20:58 00:51:48 00:35:43 01:54:29 00:50:24
57 DOWEJKO Arkadiusz M3 15 48 00:19:37 00:57:02 00:29:22 01:55:04 00:50:59