Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Bełchatów 2016 - 1/8 IM

2016-09-03
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 NAWROCKI Kamil Endure Team M1 1 1 00:07:21 00:37:27 00:25:40 01:12:28 00:00:00
2 WRÓBLEWSKI Wiktor MEWA Gdynia M2 1 2 00:08:40 00:35:33 00:26:23 01:12:50 00:00:22
3 DUDELA Adrian Kuźnia Triathlonu / T-Mobile Triathlon Team M2 2 3 00:08:48 00:36:51 00:25:45 01:14:57 00:02:29
4 POGONOWSKI Maciej Allforbody M1 2 4 00:08:00 00:39:12 00:26:51 01:16:37 00:04:09
5 SOBCZAK Marcin TRISPACE M3 1 5 00:09:28 00:38:23 00:28:07 01:17:39 00:05:11
6 JAUMIEŃ Łukasz WMT M2 3 6 00:09:10 00:39:34 00:26:55 01:17:54 00:05:26
7 PALMOWSKI Maciej KMP Łódź M3 2 7 00:08:33 00:38:59 00:28:06 01:18:10 00:05:42
8 GIERASIMIUK Grzegorz Trigger Triathlon M2 4 8 00:10:07 00:39:37 00:25:16 01:18:29 00:06:01
9 MIODUSZEWSKA Aleksandra Luft Tri Team K1 1 1 00:10:00 00:40:46 00:27:34 01:20:56 00:08:28
10 ZIENTAL Dariusz M3 3 9 00:10:20 00:39:27 00:29:47 01:22:09 00:09:41
11 WOJCIECHOWSKI Piotr SS Drużyna Wilka M1 3 10 00:10:58 00:41:12 00:27:40 01:23:03 00:10:35
12 PALMOWSKI Łukasz Kontrolerski Team M3 4 11 00:09:06 00:39:57 00:31:13 01:23:38 00:11:10
13 KRYCKI Mateusz M2 5 12 00:09:16 00:43:16 00:28:02 01:24:01 00:11:33
14 BOROWIAK Justyna Kuźnia Triathlonu K2 1 2 00:09:24 00:40:31 00:31:19 01:24:20 00:11:52
15 ZIELIŃSKI Rafał M2 6 13 00:09:49 00:40:00 00:30:31 01:24:48 00:12:20
16 DUCHNOWSKI Dariusz D-Team Biała Podlaska M3 5 14 00:09:16 00:42:26 00:30:54 01:25:02 00:12:34
17 DABROWSKI Piotr EDC Runners M2 7 15 00:09:54 00:44:26 00:26:19 01:25:40 00:13:12
18 WIECZOREK Jacek kuźnia Triathlonu M3 6 16 00:09:33 00:42:53 00:30:27 01:25:59 00:13:31
19 BUCHERT Piotr Gdynia Mewa M2 8 17 00:15:13 00:37:28 00:29:48 01:26:16 00:13:48
20 PETRIE Iain 70M Krakow M4 1 18 00:10:20 00:41:49 00:31:19 01:27:00 00:14:32
21 GĘDŁEK Łukasz #AkcjaChudyPajda M2 9 19 00:10:04 00:41:23 00:32:23 01:27:15 00:14:47
22 STROJEK Bartosz Kuźnia triathlonu M2 10 20 00:08:47 00:41:45 00:31:10 01:27:16 00:14:48
23 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika MEWA Gdynia K3 1 3 00:10:06 00:44:26 00:29:43 01:27:17 00:14:49
24 MALICKI Jacek Hurtap M5 1 21 00:10:46 00:40:58 00:32:53 01:27:34 00:15:06
25 KOŁACZYK Katarzyna Triathlon Training Center K2 2 4 00:11:03 00:44:59 00:30:44 01:29:17 00:16:49
26 BOROWSKI Rafał MY RUN TO TRI M2 11 22 00:12:44 00:43:46 00:29:03 01:29:26 00:16:58
27 KACPRZAK Tadeusz M5 2 23 00:11:47 00:42:02 00:31:26 01:30:15 00:17:47
28 KOSTRZEWA Wojciech ww M2 12 24 00:09:02 00:43:32 00:34:41 01:30:29 00:18:01
29 MROCZKOWSKA Matylda K2 3 5 00:09:41 00:43:03 00:33:48 01:30:49 00:18:21
30 SZULC Bartłomiej Łódź Kocha Sport M1 4 25 00:00:00 00:00:00 00:00:00 01:31:09 00:18:41
31 VUCO Ivo Marathon Brothers M2 13 26 00:10:01 00:42:24 00:35:29 01:31:22 00:18:54
32 ROSIŃSKI Marek MORS Brodnica M3 7 27 00:10:14 00:41:43 00:33:59 01:31:33 00:19:05
33 PĘKOWSKI Krzysztof M1 5 28 00:11:11 00:44:26 00:33:21 01:32:18 00:19:50
34 CACEK Darek brak M3 8 29 00:10:31 00:45:41 00:33:03 01:32:23 00:19:55
35 ŁACH Marcin M2 14 30 00:10:54 00:42:48 00:35:14 01:33:35 00:21:07
36 GRZEGORCZYK Adam M2 15 31 00:09:59 00:44:01 00:35:50 01:33:46 00:21:18
37 KUKIEŁKA Jarosław EPTM M2 16 32 00:10:05 00:47:16 00:32:37 01:34:12 00:21:44
38 NAJNIGIER-TUROS Joanna EDC Runners K2 4 6 00:11:08 00:46:53 00:32:01 01:34:19 00:21:51
39 CZAPLICKI Wojciech M2 17 33 00:12:12 00:48:14 00:30:19 01:35:04 00:22:36
40 MROZIK Maciek M2 18 34 00:11:04 00:43:05 00:35:53 01:35:10 00:22:42
41 RESPONDEK Wojciech Complexsports M4 9 35 00:09:21 00:45:05 00:37:02 01:35:12 00:22:44
42 MIELESZKIEWICZ Marta K1 2 7 00:10:04 00:47:02 00:34:52 01:35:21 00:22:53
43 STENCEL Karolina K1 3 8 00:11:39 00:45:15 00:35:18 01:35:53 00:23:25
44 CZARNUCH Daniel M2 19 36 00:10:08 00:46:43 00:34:45 01:35:56 00:23:28
45 OLEJNIK Marek M2 20 37 00:10:00 00:49:17 00:32:03 01:36:09 00:23:41
46 BIELECKI Adam K4 10 38 00:09:37 00:00:00 00:00:00 01:37:34 00:25:06
47 RYBACZEK Cezary EPTM/EPLL M3 11 39 00:13:10 00:47:17 00:34:23 01:38:02 00:25:34
48 OWCZAREK Rafał M3 12 40 00:10:39 00:46:24 00:36:27 01:38:08 00:25:40
49 MASTALERZ Jakub M3 13 41 00:11:02 00:49:10 00:33:29 01:39:01 00:26:33
50 RESPONDEK Agnieszka K4 2 9 00:13:31 00:44:26 00:38:34 01:40:04 00:27:36
51 PENCZEK Adam M3 14 42 00:12:04 00:48:25 00:36:25 01:41:29 00:29:01
52 ŁĄCZYŃSKA Malwina K1 4 10 00:12:10 00:47:51 00:36:42 01:41:56 00:29:28
53 ZALEWSKI Paweł M1 6 43 00:10:05 00:48:42 00:39:09 01:42:21 00:29:53
54 MACIEJAK Marcin M3 15 44 00:13:01 00:47:32 00:39:46 01:43:32 00:31:04
55 BINIEWICZ Renata Boruta Team K3 3 11 00:14:38 00:51:26 00:37:15 01:46:18 00:33:50
56 BATOR Katarzyna K2 5 12 00:12:20 00:00:00 00:00:00 01:47:54 00:35:26
57 JAWORSKI Krystian M1 7 45 00:12:28 00:50:38 00:42:46 01:50:40 00:38:12
58 MAŁKOWSKI Michał M1 8 46 00:12:31 00:57:05 00:40:47 01:55:06 00:42:38
59 MISIEWICZ martyna polpharma K1 5 13 00:12:57 00:57:03 00:40:45 01:55:07 00:42:39
60 DĄBROWSKA-PIERSA Luiza K2 6 14 00:13:02 00:56:45 00:56:22 02:12:14 00:59:46
61 PROMIŃSKA-GOSS Eliza Rajsport Active K2 7 15 00:13:39 00:59:09 00:56:01 02:13:57 01:01:29
62 BANASIK MARZENA własny K3 4 16 00:14:25 00:58:44 00:57:24 02:16:48 01:04:20