Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #1 - Starogard Gd. 2016 - 1/8 IM

2016-06-19
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 JANKOWSKI Jacek Posnania Poznań M1 1 1 00:05:31 00:39:17 00:20:52 01:08:03 00:00:00
2 PAWLIK Mariusz bikeWorld.pl M2 1 2 00:08:12 00:37:06 00:22:22 01:09:35 00:01:32
3 NOWAK Roman TRIDEA TEAM M2 2 3 00:08:03 00:39:06 00:21:44 01:11:41 00:03:38
4 WOSTAL aleksander M1 2 4 00:07:51 00:41:56 00:19:04 01:12:11 00:04:08
5 TOPCZEWSKI Gracjan Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace M3 1 5 00:07:56 00:39:13 00:25:50 01:16:06 00:08:03
6 MAKOWSKI Paweł M2 3 6 00:08:26 00:40:57 00:23:49 01:16:32 00:08:29
7 GABRYEL Maciej TRI Starogard Gdański M2 4 7 00:06:59 00:41:24 00:25:08 01:16:45 00:08:42
8 GABRYEL Zachariasz TRI Starogard Gdański M2 5 8 00:09:12 00:40:09 00:24:06 01:17:33 00:09:30
9 ZIELINSKI Aleksander Sport-evo M2 6 9 00:08:51 00:41:31 00:23:44 01:18:56 00:10:53
10 SOBCZAK Marcin TRISPACE M3 2 10 00:09:21 00:41:41 00:25:08 01:19:24 00:11:21
11 GRABOWSKI Bartosz Drin Team M1 3 11 00:07:12 00:45:27 00:22:34 01:19:25 00:11:22
12 PRUSZAK Piotr Fizjo-Reactiv M2 7 12 00:07:37 00:43:09 00:26:19 01:20:19 00:12:16
13 PALMOWSKI Maciej KMP Łódź M3 3 13 00:08:33 00:42:17 00:25:43 01:20:44 00:12:41
14 SOBOTA Agata ComplexSports Triathlon Team K1 1 1 00:09:28 00:41:17 00:26:07 01:21:00 00:12:57
15 KAC Marek Tri-Team Rumia + Endure Team M3 4 14 00:07:46 00:42:03 00:27:37 01:21:03 00:13:00
16 MROCZEK Patryk Decathlon Tri Team M1 4 15 00:09:09 00:44:09 00:23:58 01:21:20 00:13:17
17 GORSKI Jakub www.navox.pl M2 8 16 00:07:32 00:39:17 00:31:37 01:21:21 00:13:18
18 CZAJKOWSKA Magdalena BCT Team Gdynia K2 1 2 00:08:39 00:43:15 00:26:25 01:21:21 00:13:18
19 KONWIŃSKI Łukasz M1 5 17 00:09:13 00:43:45 00:24:34 01:21:55 00:13:52
20 DYRO Rafał IDEAL PARAPETY M2 9 18 00:09:58 00:42:44 00:25:21 01:22:12 00:14:09
21 SZNAZA Tadeusz SKS EL Aktywni M4 1 19 00:09:15 00:44:10 00:24:06 01:22:14 00:14:11
22 SZARMACH Krzysztof TRI Starogard Gd. M3 5 20 00:10:41 00:43:20 00:25:05 01:22:25 00:14:22
23 MAKSYMIUK Marta GIT team Elbląg K1 2 3 00:09:58 00:45:28 00:23:58 01:22:42 00:14:39
24 WĄS Mateusz M1 6 21 00:08:39 00:41:47 00:28:17 01:23:16 00:15:13
25 BETCHER Adam Tri Starogard Gdański M2 10 22 00:08:14 00:45:36 00:25:06 01:23:48 00:15:45
26 BRYLOWSKI Zbigniew Powersystem M3 6 23 00:09:25 00:43:52 00:27:40 01:24:26 00:16:23
27 WOJCIECHOWSKI Piotr SS Drużyna Wilka M1 7 24 00:10:57 00:45:05 00:25:12 01:25:18 00:17:15
28 MAJKOWSKA Lucyna Complexsports K2 2 4 00:11:16 00:44:11 00:27:00 01:25:42 00:17:39
29 SZCZERBIŃSKA Martyna 3TriTeam K1 3 5 00:08:40 00:46:20 00:27:47 01:25:42 00:17:39
30 CZAJA LESZEK KOCIEWSKI KLUB BIEGACZ M3 7 25 00:11:55 00:48:05 00:21:08 01:26:14 00:18:11
31 DOROSZ Damian M1 8 26 00:11:12 00:44:21 00:26:46 01:26:19 00:18:16
32 NIEDŹWIEDZKI Michał BLUE MEDIA TEAM M2 11 27 00:08:54 00:42:40 00:30:30 01:26:21 00:18:18
33 GAST Bartłomiej Blue Media Team M2 12 28 00:08:56 00:42:57 00:30:06 01:26:21 00:18:18
34 GABRIEL Łukasz TRi Starogard Gdański M2 13 29 00:09:47 00:46:48 00:25:49 01:26:39 00:18:36
35 SEROKA Jerzy Smaruj na Trening Team M2 14 30 00:09:47 00:45:49 00:27:10 01:26:47 00:18:44
36 PIJANOWSKA Sylwia Tri team Rumia K1 4 6 00:08:18 00:45:27 00:29:50 01:27:09 00:19:06
37 PUTKOWSKI Rafał El-Aktywni GIT Team M3 8 31 00:09:53 00:45:51 00:24:55 01:27:29 00:19:26
38 WŁODARCZAK Agata TRISPACE K1 5 7 00:08:59 00:48:37 00:27:28 01:27:38 00:19:35
39 HULKO Jarosław Manofsteel.pl M2 15 32 00:08:16 00:46:37 00:29:16 01:28:05 00:20:02
40 WIECZOREK Jacek kuźnia Triathlonu M3 9 33 00:09:24 00:46:40 00:27:18 01:28:13 00:20:10
41 WOŹNIAK Tomasz Tridea M3 10 34 00:11:36 00:46:11 00:24:46 01:28:19 00:20:16
42 LAMEK Wojciech Apator Metrix M1 9 35 00:09:04 00:46:50 00:28:52 01:28:20 00:20:17
43 SPRENGEL Grzegorz Leśne Dziadki M2 16 36 00:12:24 00:44:49 00:26:26 01:28:33 00:20:30
44 BEDNAREK Zbigniew M2 17 37 00:10:52 00:44:58 00:26:52 01:28:59 00:20:56
45 BOLLIN Ilona K2 3 8 00:10:19 00:47:45 00:27:09 01:29:39 00:21:36
46 BĄKOWSKI Tadeusz M4 2 38 00:13:38 00:44:24 00:28:01 01:29:49 00:21:46
47 WILCZURA Marek Polpharma Run Team M3 11 39 00:15:46 00:46:27 00:21:02 01:30:06 00:22:03
48 STEK Agnieszka Polpharma TRI TEAM K2 4 9 00:09:26 00:47:32 00:28:11 01:30:08 00:22:05
49 HERRMANN Jarosław Polpharma M3 12 40 00:09:56 00:00:00 00:00:00 01:31:30 00:23:27
50 NAGELSKI Piotr Polpharma Tri Team M1 10 41 00:13:02 00:47:22 00:27:44 01:31:42 00:23:39
51 CZAPIEWSKI Marek PROMINAT M3 13 42 00:09:09 00:47:21 00:30:07 01:32:05 00:24:02
52 PRENSENA Florian TRI Starogard Gdański M0 18 43 00:10:06 00:47:58 00:30:21 01:32:31 00:24:28
53 MAJKOWSKI Tomasz Aktywni Kociewiacy Skórcz M1 11 44 00:17:58 00:45:42 00:24:19 01:33:06 00:25:03
54 FURMANIK Mateusz M1 12 45 00:08:06 00:45:46 00:34:22 01:33:08 00:25:05
55 WOJNOWSKI Dariusz Toruń M3 14 46 00:13:50 00:45:13 00:29:09 01:33:30 00:25:27
56 KAMINSKA-OLCZAK Marta Lacze Zasuwacze Team K2 5 10 00:11:08 00:49:35 00:26:40 01:33:35 00:25:32
57 RESPONDEK Wojciech Complexsports M3 15 47 00:09:20 00:47:36 00:32:36 01:33:45 00:25:42
58 LANDOWSKI Krzysztof TRI STAROGARD GDAŃSKI M3 16 48 00:09:45 00:45:48 00:33:48 01:33:55 00:25:52
59 MROCZKOWSKA Matylda K2 6 11 00:09:35 00:49:16 00:30:19 01:34:30 00:26:27
60 SZMYT JAROSŁAW TRISTG M3 17 49 00:11:12 00:49:27 00:30:00 01:34:55 00:26:52
61 ZARĘBA Beata Niezrzeszona K3 1 12 00:09:08 00:51:53 00:28:51 01:35:23 00:27:20
62 GRACZ Katarzyna K2 7 13 00:11:50 00:49:40 00:30:35 01:35:26 00:27:23
63 OSSOWSKI Rafał M1 13 50 00:11:37 00:51:27 00:30:23 01:36:05 00:28:02
64 KOWALCZYK Tomasz Słupsk M3 18 51 00:09:17 00:45:55 00:35:48 01:36:41 00:28:38
65 WRÓBLEWSKA Marta 3athlete.pl K2 8 14 00:11:11 00:49:32 00:32:27 01:37:03 00:29:00
66 PONIATOWSKA Aleksandra Complexsports K2 9 15 00:10:14 00:46:41 00:35:39 01:37:12 00:29:09
67 KUREK Wojciech M2 19 52 00:09:29 00:47:42 00:33:14 01:37:16 00:29:13
68 SLISEWSKI Tomasz Polpharma TRI Team M3 19 53 00:13:33 00:51:07 00:28:04 01:38:24 00:30:21
69 KARABIN Paweł M3 20 54 00:11:57 00:47:32 00:34:26 01:38:28 00:30:25
70 DROZDOWSKI Daniel Polpharma M2 20 55 00:11:30 00:48:54 00:30:26 01:38:33 00:30:30
71 ZWOLINSKA Beata Ladies Tri K3 2 16 00:13:48 00:00:00 00:00:00 01:38:45 00:30:42
72 PIOTRZKOWSKI Grzegorz PUMA Klub Fitness M3 21 56 00:11:24 00:48:54 00:33:25 01:38:50 00:30:47
73 WITKOWSKI Eugeniusz M4 3 57 00:11:13 00:48:07 00:34:35 01:38:53 00:30:50
74 SZCZYGIEŁ Mateusz M2 21 58 00:10:35 00:49:43 00:33:37 01:39:42 00:31:39
75 GODLEWSKA Joanna Calypso Sopot K2 10 17 00:11:28 00:49:49 00:32:24 01:39:52 00:31:49
76 HATALSKA Natalia Tridea K2 11 18 00:11:15 00:52:54 00:30:19 01:40:10 00:32:07
77 CIELEMĘCKA Anna Polpharma TRI Team K2 12 19 00:13:19 00:47:46 00:33:03 01:40:20 00:32:17
78 JAŚKIEWICZ Justyna ShipCup K2 13 20 00:11:08 00:48:45 00:36:47 01:41:02 00:32:59
79 LIDKA Maciej M1 14 59 00:13:26 00:53:37 00:30:06 01:41:21 00:33:18
80 SPŁAWIŃSKI Paweł Tczew M2 22 60 00:10:59 00:54:07 00:31:36 01:41:30 00:33:27
81 GÓRZYŃSKI Krzysztof Complexsports M2 23 61 00:09:06 00:45:50 00:42:10 01:42:02 00:33:59
82 CHWEDYNA Katarzyna Ladies Tri K2 14 21 00:10:53 00:53:13 00:33:53 01:42:07 00:34:04
83 WIŚNIEWSKI Piotr Akademia Biegania Grudziądz M4 4 62 00:14:48 00:50:11 00:30:23 01:42:36 00:34:33
84 WOJTASIK Wiktor Polpharma TRI Team M1 15 63 00:11:27 00:51:38 00:33:43 01:43:17 00:35:14
85 SZCZEGIECKI Jakub M1 16 64 00:09:30 00:55:13 00:31:12 01:44:34 00:36:31
86 POL Paulina Kuźnia Triathlonu K2 15 22 00:11:23 00:53:03 00:34:18 01:44:40 00:36:37
87 MAJKOWSKI Bartosz Byle do mety M1 17 65 00:13:39 00:53:42 00:31:44 01:44:47 00:36:44
88 KMIEC Karol M3 22 66 00:12:51 00:55:08 00:30:12 01:44:55 00:36:52
89 JAKUBOWSKA Monika Complexports K3 3 23 00:09:45 00:52:26 00:37:00 01:45:09 00:37:06
90 WRZÓD Maciej Leśne dziadki M2 24 67 00:11:29 00:53:03 00:34:38 01:45:51 00:37:48
91 WŁODARCZAK Barbara TRISPACE K4 4 24 00:15:44 00:51:59 00:35:17 01:46:32 00:38:29
92 RZEPECKA Joanna Polpharma TRI Team K2 16 25 00:13:31 00:53:02 00:31:48 01:46:34 00:38:31
93 ZIEMIAŃSKA Justyna K1 6 26 00:12:16 00:53:59 00:36:00 01:47:14 00:39:11
94 RESPONDEK Agnieszka K3 5 27 00:18:16 00:49:36 00:35:42 01:48:10 00:40:07
95 GLINIECKI Adam M1 18 68 00:16:31 00:51:40 00:36:08 01:48:42 00:40:39
96 KREFT Konrad Uks Ósemka Starogard Gdański M0 1 69 00:09:19 01:00:56 00:33:02 01:49:41 00:41:38
97 MAGURA Daniel AIC TEAM M2 25 70 00:13:42 00:59:04 00:30:06 01:49:48 00:41:45
98 CYBULSKA Zofia TRI Starogard K0 1 28 00:09:10 00:59:44 00:35:33 01:49:51 00:41:48
99 ŚLÓSAREK Rafał M3 23 71 00:16:03 00:51:39 00:33:15 01:51:09 00:43:06
100 DWORZYŃSKI Andrzej Polpharma M2 26 72 00:13:12 00:55:36 00:37:45 01:53:21 00:45:18
101 GRZYWACZ Andrzej M2 27 73 00:11:11 00:56:25 00:38:21 01:53:21 00:45:18
102 FERLEJKO Dariusz Polpharma M3 24 74 00:14:47 00:51:52 00:39:13 01:53:54 00:45:51
103 WITKOWSKI Jarosław RMDC M4 5 75 00:16:34 00:53:44 00:36:25 01:54:08 00:46:05
104 JANKOWSKI Michał Leśne Dziadki M2 28 76 00:13:01 01:00:32 00:35:05 01:54:51 00:46:48
105 ADAM Piotr Polpharma M1 19 77 00:00:00 00:00:00 00:00:00 01:55:45 00:47:42
106 WĄTKA Katarzyna K2 17 29 00:11:48 00:57:19 00:40:59 01:57:05 00:49:02
107 DEMSKI Paweł M1 20 78 00:11:49 00:56:57 00:40:58 01:57:05 00:49:02
108 KASZUBOWSKA Joanna Polpharma Tri Team K3 6 30 00:11:59 01:01:22 00:36:29 01:57:14 00:49:11
109 SZYNAKA Sylwia K1 7 31 00:14:12 01:03:02 00:34:44 01:57:47 00:49:44
110 LEŚKÓW Adam M2 29 79 00:11:03 01:02:56 00:34:44 01:57:48 00:49:45
111 MISIEWICZ martyna polpharma K1 8 32 00:14:30 01:02:03 00:35:38 01:58:40 00:50:37
112 ADAMEK Małgorzata Metrix Running Team K1 9 33 00:16:14 01:01:32 00:35:42 01:59:51 00:51:48
113 SZWAJKOWSKI Piotr Leśne dziadki M2 30 80 00:13:52 00:57:44 00:42:36 02:01:15 00:53:12
114 WICHMANN Ewa Polpharma K1 10 34 00:14:32 01:00:55 00:40:17 02:01:42 00:53:39
115 TURSKA Beata Polpharma TRI Team K3 7 35 00:16:47 01:01:27 00:39:13 02:04:04 00:56:01
116 GALUS-BUCIOR Agnieszka K3 8 36 00:13:16 01:01:19 00:41:06 02:04:14 00:56:11
117 KREFT Jarosław M3 25 81 00:16:04 00:56:56 00:44:54 02:04:55 00:56:52
118 SHAFIKOVA Lilia K1 11 37 00:11:34 01:02:17 00:45:35 02:06:43 00:58:40
119 TRZASKOWSKA AnnaMaria ARDMENA K3 9 38 00:17:54 01:11:06 00:40:07 02:17:45 01:09:42