Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. 2017- 1/2 IM

2017-06-18
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 MIZIARSKI Paweł TORUS TRIATHLON TEAM M1 1 1 00:27:02 02:13:48 01:25:36 04:10:26 00:00:00
2 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM Gdynia M2 1 2 00:31:39 02:21:12 01:30:27 04:26:33 00:16:07
3 BUSZAN Radek K.S. Niemaninemoge M2 2 3 00:28:07 02:26:44 01:30:29 04:29:08 00:18:42
4 ŻYDKIEWICZ Sylwester biegacz Nowosolna M3 1 4 00:30:52 02:32:43 01:22:05 04:30:27 00:20:01
5 EJSMONT Krzysztof Tri Space M3 2 5 00:34:29 02:26:04 01:28:56 04:33:29 00:23:03
6 PIOSIK Emil VELOCITY WARSZTAT TRENINGU M1 2 6 00:33:33 02:32:01 01:24:57 04:36:42 00:26:16
7 KOLASA Lukasz LasPalmas.pl M2 3 7 00:30:10 02:24:46 01:40:09 04:39:19 00:28:53
8 BARAN Tomasz TRI NEGU/ MTB MOSIR DUKLA M2 4 8 00:36:58 02:23:05 01:36:18 04:40:23 00:29:57
9 NOWAK Krzysztof Warach-Rowery M2 5 9 00:33:20 02:26:25 01:33:50 04:42:10 00:31:44
10 TWAROWSKI Michal TriSpace M3 3 10 00:31:35 02:36:59 01:31:44 04:44:04 00:33:38
11 SIKORSKI Leszek M2 6 11 00:34:03 02:42:24 01:23:43 04:45:26 00:35:00
12 SULIK Konrad Tri Rodziny/Sport Medical Team M2 7 12 00:34:15 02:38:37 01:30:10 04:47:49 00:37:23
13 KORULCZYK Rafał Tri rodziny M2 8 13 00:35:09 02:33:09 01:37:43 04:50:39 00:40:13
14 ŚLIPY Adam Torus Triathlon Team M3 4 14 00:34:26 02:33:35 01:40:28 04:52:15 00:41:49
15 RULIŃSKI Przemysław Aktywni Kociewiacy M2 9 15 00:37:25 02:23:38 01:49:47 04:54:21 00:43:55
16 MILDNER Hubert Tri NEGU M2 10 16 00:35:25 02:38:14 01:36:05 04:54:56 00:44:30
17 RUZIK Rafał Tripower.pl M2 11 17 00:39:11 02:32:23 01:35:58 04:56:24 00:45:58
18 ŻYCHSKA Anna Velocity Warsztat Treningu K1 1 1 00:36:52 02:38:19 01:41:33 05:02:57 00:52:31
19 MÓWIŃSKI Filip M1 3 18 00:36:00 02:33:27 01:50:21 05:04:08 00:53:42
20 ROMANOW Marcin M3 5 19 00:33:31 02:36:18 01:51:52 05:06:28 00:56:02
21 CZERWIAK Robert TRI Team Polpharma M3 6 20 00:33:36 02:46:08 01:42:52 05:07:33 00:57:07
22 ADAMUSIAK Dawid BULLET TEAM M2 12 21 00:37:56 02:36:58 01:48:32 05:09:06 00:58:40
23 MIKA Tomasz M3 7 22 00:39:16 02:45:39 01:40:51 05:11:15 01:00:49
24 BLUJ Mikołaj VO2max MTB Team M1 4 23 00:34:09 02:36:50 01:56:39 05:12:25 01:01:59
25 KARWATOWSKI Robert Polpharma TRI Team M3 8 24 00:37:30 02:44:29 01:47:34 05:14:24 01:03:58
26 HEJMAN Damian 12TRI.PL M1 5 25 00:39:59 02:46:54 01:45:00 05:16:07 01:05:41
27 KONARZEWSKA Marta Tri Negu K2 1 2 00:34:17 02:46:05 01:52:10 05:19:11 01:08:45
28 ZAJĄC Arkadiusz TRI STAROGARD GDAŃSKI M3 9 26 00:38:43 02:49:06 01:43:59 05:19:23 01:08:57
29 JĘDRZEJEWSKI Daniel TRI Starogard Gdański M3 10 27 00:38:11 02:45:35 01:54:28 05:22:42 01:12:16
30 SIEKAN Grzegorz Polpharma TriTeam M2 13 28 00:34:20 02:45:50 01:55:44 05:23:15 01:12:49
31 ZIELEŃ Michał SPORTEVO - WYSEPKA M3 11 29 00:33:57 02:37:18 02:04:20 05:23:25 01:12:59
32 WŁODARCZAK Witold TriSpace M4 1 30 00:41:55 02:47:14 01:53:09 05:26:50 01:16:24
33 MELLER Michał TRI Starogard Gdański M3 12 31 00:32:48 02:40:09 02:10:37 05:28:14 01:17:48
34 SZWEDOWSKI Dawid TRI STAROGARD GDAŃSKI M1 6 32 00:33:29 02:43:36 02:08:42 05:31:26 01:21:00
35 GASZKOWSKI Lukasz Tri Satrogard M2 14 33 00:38:19 02:48:26 02:01:18 05:34:05 01:23:39
36 BORYNA Jarek M4 2 34 00:40:09 02:46:04 02:03:55 05:36:22 01:25:56
37 RUCIŃSKI Marek VEL-DĄBRÓWNO M3 13 35 00:41:00 02:51:01 01:58:07 05:37:01 01:26:35
38 PRABUCKI Robert TRI Starogard Gdański M2 15 36 00:38:15 02:53:07 02:00:41 05:38:20 01:27:54
39 ŚMIGA Klaudiusz M2 16 37 00:38:52 02:51:35 02:05:01 05:42:40 01:32:14
40 MAJDA Tomasz BZWBK M2 17 38 00:44:35 02:45:41 02:06:05 05:44:12 01:33:46
41 JELONEK mieczysław TRI STAROGARD M4 3 39 00:42:21 02:58:08 02:03:09 05:49:57 01:39:31
42 LUCHOWSKI Rafał 12Tri.pl M3 14 40 00:41:37 02:59:24 02:04:57 05:54:51 01:44:25
43 KRZYSZTOF Pietrowicz BIG FAMILY M3 15 41 00:36:45 03:04:38 02:08:18 05:56:23 01:45:57
44 STASIEWSKI Mariusz TriSpace M3 16 42 00:39:04 02:56:42 02:15:31 05:57:36 01:47:10
45 ZALEWSKI Krzysiek M2 18 43 00:46:51 02:57:19 02:06:20 05:57:41 01:47:15
46 WOJDA Stanisław COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM M3 17 44 00:46:28 02:58:30 02:07:28 06:00:22 01:49:56
47 SROKA Jerzy TRI Starogard Gd. M4 4 45 00:43:23 02:56:35 02:15:18 06:00:26 01:50:00
48 KALINOWSKI Juliusz TRI Starogard Gdański M2 19 46 00:46:30 02:58:50 02:08:46 06:00:57 01:50:31
49 BYCHOWSKI Piotr M2 20 47 00:32:33 03:00:50 02:22:52 06:04:29 01:54:03
50 TRZCIONKA Dawid M2 21 48 00:51:18 02:59:02 02:06:10 06:05:34 01:55:08
51 HERBER Arek KasiArki M3 18 49 00:49:18 03:20:58 02:16:40 06:30:10 02:19:44
52 SEJ Maciej 12Tri.pl M3 19 50 00:46:16 03:12:53 02:19:40 06:30:11 02:19:45