Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #2 - Starogard Gd. 2017- 1/8 IM

2017-06-18
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 RUCIŃSKI Jakub Europell- Bike U Up- Hotel Cztery Brzozy M3 1 1 00:07:38 00:37:37 00:20:10 01:09:06 00:00:00
2 SIÓDMIAK Igor MKP SZCZECINEK/ Triathon M1 1 2 00:05:48 00:42:06 00:20:39 01:11:30 00:02:24
3 BIEGAŁA Marek Bike U Up M2 1 3 00:08:25 00:39:52 00:22:00 01:13:20 00:04:14
4 ZALEWSKI Karol JAtrenuje/CITYZEN M2 2 4 00:07:14 00:41:47 00:20:49 01:13:28 00:04:22
5 WRONKA Cezary GT RAT M2 3 5 00:07:40 00:42:44 00:20:02 01:13:39 00:04:33
6 NOWAK Roman TRIDEA TEAM M2 4 6 00:07:37 00:41:47 00:21:39 01:14:02 00:04:56
7 WOSTAL aleksander M1 2 7 00:08:10 00:44:06 00:19:26 01:14:50 00:05:44
8 KRUCZKOWSKI Jakub Klinika Triathlonu Bydgoszcz / MKS EMDEK BYDGOSZCZ M1 3 8 00:06:53 00:41:54 00:23:04 01:15:10 00:06:04
9 ZAJK Radosław M2 5 9 00:08:55 00:44:02 00:19:47 01:16:39 00:07:33
10 GORSKI Jakub www.navox.pl M2 6 10 00:07:51 00:41:35 00:23:45 01:16:56 00:07:50
11 GNIOT Jacek Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. M3 2 11 00:08:46 00:41:49 00:23:27 01:17:08 00:08:02
12 ZAJK Michał M1 4 12 00:07:50 00:44:11 00:21:07 01:17:15 00:08:09
13 BOHUTSKYY Markyan TRI Starogard Gdański M0 1 13 00:06:11 00:47:01 00:21:50 01:18:09 00:09:03
14 HINZ Marcin Endure Team / IronFactory.pl M2 7 14 00:08:38 00:42:23 00:23:57 01:19:08 00:10:02
15 KLAWITTER Leszek Torus M3 3 15 00:07:53 00:43:18 00:23:24 01:19:11 00:10:05
16 RYMER Jakub KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ M2 8 16 00:07:43 00:44:31 00:24:17 01:19:59 00:10:53
17 KWIATKOWSKI Daniel Klinika Triathlonu Bydgoszcz M1 5 17 00:08:07 00:45:31 00:22:26 01:20:05 00:10:59
18 ŚWIĘCICKI Wojciech Fishka.pl M3 4 18 00:08:48 00:44:31 00:23:27 01:20:34 00:11:28
19 KAŁEK Artur KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ M3 5 19 00:08:16 00:43:33 00:24:54 01:20:51 00:11:45
20 SOBCZAK Marcin TRISPACE M3 6 20 00:08:18 00:44:49 00:24:15 01:21:02 00:11:56
21 ELIASZ Wiktor KMKL "Sztorm" Kołobrzeg M0 2 21 00:07:50 00:47:10 00:23:12 01:21:56 00:12:50
22 BANACH Jan KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ M1 6 22 00:07:26 00:44:46 00:26:57 01:21:59 00:12:53
23 DARDZIŃSKI Daniel BIKE U UP M3 7 23 00:09:44 00:42:23 00:25:31 01:22:36 00:13:30
24 GADOMSKA Agnieszka K1 1 1 00:07:44 00:49:12 00:22:09 01:22:39 00:13:33
25 PRUSZAK Piotr Fizjo-Reactiv M2 9 24 00:07:34 00:47:40 00:24:28 01:23:13 00:14:07
26 KAC Marek Endure Team M3 8 25 00:07:51 00:46:56 00:24:28 01:23:14 00:14:08
27 RUSAK Łukasz OnTheWok Energy Tri Team Gdynia M2 10 26 00:07:47 00:46:47 00:24:36 01:23:27 00:14:21
28 GORNOWICZ Kuba SPORTEVO M2 11 27 00:08:37 00:44:08 00:27:25 01:23:35 00:14:29
29 JOACHIMIAK Dariusz Klinika Triathlonu Bydgoszcz M1 7 28 00:09:27 00:43:49 00:26:40 01:23:51 00:14:45
30 BISKUPSKA Rita Klinika Triathlonu Bydgoszcz K1 2 2 00:08:13 00:44:48 00:26:14 01:23:59 00:14:53
31 KOWALSKI Jarosław TRI STAROGARD GDAŃSKI " LICYTACJA WOŚP " M3 9 29 00:08:38 00:46:08 00:25:41 01:24:14 00:15:08
32 ZAJK Rafał RAFAŁ ZAJK M2 12 30 00:08:24 00:46:04 00:25:48 01:24:17 00:15:11
33 GABRYEL Zachariasz TRI Starogard Gdański M2 13 31 00:09:35 00:44:32 00:25:10 01:24:53 00:15:47
34 BOGULSKI Piotr M1 8 32 00:10:05 00:46:51 00:24:44 01:25:15 00:16:09
35 GORSKI Dariusz AJLANT M3 10 33 00:08:42 00:49:03 00:23:22 01:25:31 00:16:25
36 OLLER Grzegorz TRI Starogard Gdański M3 11 34 00:09:40 00:46:28 00:23:50 01:25:52 00:16:46
37 FLISIKOWSKI Łukasz Polpharma TRI Team M2 14 35 00:07:48 00:46:34 00:27:35 01:26:07 00:17:01
38 KRUCZKOWSKI Piotr FUJI KRYSPORT TEAM M4 1 36 00:11:11 00:45:25 00:26:34 01:26:12 00:17:06
39 RUSAK Michal OnTheWok Energy Tri Team Gdynia M2 15 37 00:08:12 00:46:58 00:25:56 01:26:19 00:17:13
40 ZIELINSKI Aleksander Sport-evo M2 16 38 00:08:29 00:48:38 00:24:31 01:26:31 00:17:25
41 DYRO Rafał IDEAL PARAPETY M2 17 39 00:09:59 00:47:07 00:23:54 01:26:42 00:17:36
42 BUCHERT Piotr Gdynia Mewa M2 18 40 00:10:45 00:43:51 00:26:08 01:27:03 00:17:57
43 BOROWSKI Rafał MY RUN TO TRI M2 19 41 00:10:40 00:49:17 00:23:20 01:27:19 00:18:13
44 NIEDŹWIEDZKI Michał BLUE MEDIA TEAM M2 20 42 00:08:04 00:48:12 00:25:59 01:27:26 00:18:20
45 GABRIEL Łukasz TRi Starogard Gdański M2 21 43 00:08:52 00:48:55 00:25:39 01:27:37 00:18:31
46 SZWEDOWSKI Błażej Polpharma TRI Team M1 9 44 00:07:08 00:48:33 00:27:54 01:28:13 00:19:07
47 BŁAŻEJEWSKA-GOLIŃSKA Karolina TriSpace K2 1 3 00:09:26 00:47:04 00:27:58 01:28:39 00:19:33
48 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta K1 3 4 00:07:19 00:51:58 00:25:27 01:28:44 00:19:38
49 IEFYMENKO Oleksandr Triatman M2 22 45 00:08:21 00:48:50 00:25:56 01:29:22 00:20:16
50 CZAJKOWSKA Magdalena BCT Team Gdynia K2 2 5 00:09:30 00:49:48 00:26:33 01:29:27 00:20:21
51 BRZOZOWSKA Monika TORUS TRIATHLON TEAM K2 3 6 00:09:35 00:49:05 00:25:03 01:29:36 00:20:30
52 MILEWSKI Paweł BigYellowFoot Adventure Team M2 23 46 00:07:35 00:48:53 00:27:26 01:29:42 00:20:36
53 SZARMACH Krzysztof TRI Starogard Gd. M3 12 47 00:11:26 00:49:18 00:24:55 01:29:49 00:20:43
54 SPRENGEL Grzegorz Leśne Dziadki M2 24 48 00:10:43 00:48:50 00:25:28 01:30:27 00:21:21
55 ŁASKI Marek TRI Starogard Gdański / Leśne Dziadki M2 25 49 00:08:40 00:49:09 00:28:01 01:31:03 00:21:57
56 GAST Bartłomiej Blue Media Team M2 26 50 00:08:08 00:47:53 00:29:44 01:31:18 00:22:12
57 KRUSZCZAK Karol Polpharma TRI Team M2 27 51 00:10:16 00:51:44 00:24:43 01:31:20 00:22:14
58 BEYER-WRÓBLEWSKA Monika MEWA Gdynia K3 1 7 00:10:37 00:50:25 00:26:20 01:31:30 00:22:24
59 BLUJ Roman VO2max MTB Team M4 2 52 00:10:57 00:47:46 00:28:03 01:31:47 00:22:41
60 KOSTRZEWA Wojciech ww M2 28 53 00:08:19 00:51:10 00:28:04 01:32:02 00:22:56
61 GOCKOWIAK Bartosz Polpharma TRI Team M1 10 54 00:07:43 00:53:33 00:26:44 01:32:10 00:23:04
62 ZIELIŃSKI Henryk Degest M5 1 55 00:10:36 00:47:29 00:27:36 01:32:31 00:23:25
63 ZWOLIŃSKI Piotr M2 29 56 00:09:58 00:49:54 00:25:27 01:32:52 00:23:46
64 KWIDZIŃSKI Oskar oskar brat M1 11 57 00:08:06 00:51:03 00:27:07 01:33:01 00:23:55
65 SROKA Wiktor TRI STRAROGARD GDAŃSKI M1 12 58 00:07:11 00:50:31 00:31:03 01:33:11 00:24:05
66 BENDIG Michał M1 13 59 00:09:48 00:54:26 00:25:24 01:33:59 00:24:53
67 ZARĘBA Beata Niezrzeszona K3 2 8 00:09:12 00:52:33 00:30:14 01:35:27 00:26:21
68 PRACOŃ Maciej PM-SYSTEM GDYNIA M3 13 60 00:08:43 00:51:32 00:30:59 01:35:35 00:26:29
69 ROSIŃSKI Marek MORS Brodnica M3 14 61 00:11:30 00:50:12 00:28:36 01:35:59 00:26:53
70 NAGELSKI Piotr Polpharma Tri Team M2 30 62 00:12:58 00:48:14 00:29:50 01:36:07 00:27:01
71 EBERTOWSKI Michał TRI STAROGARD GDAŃSKI M1 14 63 00:12:43 00:52:46 00:25:08 01:36:09 00:27:03
72 MIELNIK Emilia Go Lyco K2 4 9 00:13:05 00:52:16 00:25:17 01:36:19 00:27:13
73 STEK Agnieszka Polpharma TRI TEAM K2 5 10 00:09:06 00:51:04 00:29:08 01:36:28 00:27:22
74 STAŃCZYK Wojciech Biegający Tczew M4 3 64 00:11:50 00:51:59 00:28:11 01:37:25 00:28:19
75 RESPONDEK Wojciech Complexsports M3 15 65 00:08:39 00:53:13 00:30:45 01:37:46 00:28:40
76 KUCIABA Jacek PG. AQUA M3 16 66 00:09:31 00:52:42 00:29:59 01:37:59 00:28:53
77 CHYLINSKI Arek Leśne Dziadki / Intel Runners M2 31 67 00:11:55 00:50:57 00:29:26 01:38:00 00:28:54
78 CHLEBOWSKI Jerzy Triclub M4 4 68 00:11:03 00:54:14 00:27:41 01:38:31 00:29:25
79 MARCZAK Edyta GKS Cartusia Kartuzy K0 1 11 00:11:50 00:50:00 00:30:00 01:38:43 00:29:37
80 MARSZALEC Paulina Polpharma TRI Team K2 6 12 00:11:49 00:52:23 00:30:29 01:38:48 00:29:42
81 LIDKA Maciej Polpharma TRI Team M2 32 69 00:10:34 00:53:38 00:30:33 01:38:49 00:29:43
82 WOŹNIAK Tomasz Tridea M3 17 70 00:12:36 00:53:13 00:25:42 01:38:53 00:29:47
83 SKUBICH Mateusz M1 15 71 00:09:59 00:49:06 00:33:11 01:38:57 00:29:51
84 MAJKOWSKA Lucyna Complexsports K2 7 13 00:12:12 00:51:17 00:31:13 01:39:55 00:30:49
85 HINC Kamil M0 3 72 00:13:07 00:50:36 00:33:21 01:40:55 00:31:49
86 ZUBOWICZ Marek Drink Team M4 5 73 00:09:11 00:48:41 00:35:26 01:41:05 00:31:59
87 WRZÓD Maciej Leśne dziadki M2 33 74 00:12:22 00:50:16 00:32:41 01:41:07 00:32:01
88 CZAPA Magdalena NEXUS Team K3 3 14 00:13:46 00:49:32 00:31:55 01:41:17 00:32:11
89 ŚWIETLIŃSKA Żaneta K3 4 15 00:12:46 00:54:28 00:27:30 01:41:26 00:32:20
90 SKWIOT Jaroslaw M2 34 75 00:09:55 00:52:55 00:33:33 01:41:34 00:32:28
91 PIOTRZKOWSKI Grzegorz PUMA Klub Fitness M3 18 76 00:12:15 00:50:06 00:33:00 01:41:41 00:32:35
92 PIESIK Sławomir Puma Klub Fitnes M3 19 77 00:14:07 00:52:21 00:30:25 01:42:01 00:32:55
93 RULIŃSKA Julia Aktywni Kociewiacy K2 8 16 00:11:15 00:58:26 00:28:19 01:42:31 00:33:25
94 MALINOWSKI Łukasz Leśne Dziadki M2 35 78 00:11:47 00:50:50 00:32:11 01:43:20 00:34:14
95 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena TRISPACE K3 5 17 00:10:33 00:55:28 00:33:43 01:44:51 00:35:45
96 GRACZ Katarzyna K2 9 18 00:10:58 00:57:11 00:33:02 01:45:12 00:36:06
97 PAROL Tomasz Polpharma Tri Team M2 36 79 00:11:45 00:54:31 00:31:37 01:45:24 00:36:18
98 STANKOWSKI Jarosław M3 20 80 00:10:41 00:57:43 00:30:38 01:45:38 00:36:32
99 JAZOWNIK Maria K1 4 19 00:11:12 00:58:38 00:27:51 01:45:45 00:36:39
100 PEPLINSKI Mateusz Polpharma TRI Team M2 37 81 00:12:33 00:54:19 00:31:59 01:45:51 00:36:45
101 SZMYT JAROSŁAW TRISTG M3 21 82 00:13:00 00:57:35 00:31:12 01:46:09 00:37:03
102 MISZK PAWEŁ TRI TEAM POLPHARMA M4 6 83 00:12:35 00:53:00 00:33:57 01:46:34 00:37:28
103 MANISZEWSKI Zbigniew TRISPACE M5 2 84 00:13:19 00:53:23 00:32:49 01:46:46 00:37:40
104 PRENSENA Florian TRI Starogard Gdański M2 38 85 00:11:07 00:57:49 00:31:57 01:46:55 00:37:49
105 SZULIST Kazimierz CTS M2 39 86 00:09:28 00:54:45 00:37:34 01:47:05 00:37:59
106 ZŁOCH Aleksander M1 16 87 00:11:44 00:53:41 00:36:14 01:47:39 00:38:33
107 CZAPIEWSKI Marek PROMINAT M3 22 88 00:08:14 00:59:06 00:32:51 01:47:47 00:38:41
108 WŁODARCZAK Barbara TriSpace K4 1 20 00:15:21 00:55:50 00:32:43 01:48:33 00:39:27
109 WITKOWSKI Piotr M2 40 89 00:10:22 00:58:40 00:35:07 01:50:01 00:40:55
110 OSSOWSKI Rafał M1 17 90 00:10:46 01:05:09 00:30:24 01:50:22 00:41:16
111 ZWOLINSKA Beata Ladies Tri K4 2 21 00:13:32 00:57:35 00:34:21 01:50:41 00:41:35
112 LANDOWSKI Mateusz IGLOTEX SKÓRCZ M0 4 91 00:12:12 00:58:54 00:34:16 01:51:28 00:42:22
113 ŚWISTUŃ Tomasz M4 7 92 00:11:40 00:55:10 00:38:15 01:51:58 00:42:52
114 BUTNY Rafał M2 41 93 00:11:55 00:59:09 00:29:37 01:52:21 00:43:15
115 BIANKOWSKI Piotr UKS Tri Team Rumia M3 23 94 00:11:56 00:59:08 00:29:39 01:52:24 00:43:18
116 MUCHA Aleksandra OCZADZIAŁA K2 10 22 00:13:27 00:58:46 00:33:20 01:52:47 00:43:41
117 STOSIK Paweł TriMama M2 42 95 00:07:28 00:43:03 00:36:15 01:52:57 00:43:51
118 WODYNSKASTOSIK Natalia TriMama/Enea Bydgoszcz Triathlon Team K2 11 23 00:10:25 00:59:15 00:36:16 01:52:57 00:43:51
119 BIELSKI Bartek Torus Triathlon Team M3 24 96 00:13:29 00:57:11 00:33:38 01:53:05 00:43:59
120 SZOPIŃSKI Wiktor Polpharma TRI Team M2 43 97 00:13:26 00:59:06 00:33:11 01:53:32 00:44:26
121 KOSKA-CZAPIEWSKA Emilia Prominat Team K2 12 24 00:11:52 01:04:05 00:30:46 01:53:33 00:44:27
122 BUBICZ Jarosław TRI Team M4 8 98 00:11:43 01:03:49 00:33:05 01:54:18 00:45:12
123 MURAWSKI Philipp M0 5 99 00:11:33 01:00:56 00:35:59 01:54:20 00:45:14
124 KOZŁOWSKI Grzegorz M4 9 100 00:14:53 00:56:34 00:40:09 01:57:20 00:48:14
125 KREFT Konrad Uks Ósemka Starogard Gdański M0 6 101 00:08:44 01:10:50 00:34:17 01:58:06 00:49:00
126 KIEŁKUCKA Magdalena COMPLEXSPORT/NORWOOD K1 5 25 00:08:23 01:02:09 00:42:07 01:58:19 00:49:13
127 LASKOWSKA Daria K1 6 26 00:15:13 01:03:49 00:33:01 01:58:33 00:49:27
128 ŚLÓSAREK Rafał M3 25 102 00:15:50 01:04:20 00:33:10 01:59:50 00:50:44
129 CIELEMĘCKA Anna Polpharma TRI Team K2 13 27 00:14:58 01:06:16 00:36:31 02:03:57 00:54:51
130 DACHOWSKI Paweł TrenerPro M1 18 103 00:10:17 00:59:25 00:47:05 02:05:14 00:56:08
131 WOJCIECHOWSKI Zygmunt TrenerPro M5 3 104 00:10:21 00:59:53 00:47:08 02:05:14 00:56:08
132 KREFT Jarosław M3 26 105 00:17:01 01:02:47 00:42:51 02:08:16 00:59:10
133 BUCZKOWSKA Magdalena K2 14 28 00:14:47 01:06:18 00:41:58 02:10:14 01:01:08
134 ADAMEK Małgorzata K2 15 29 00:16:04 01:12:14 00:37:56 02:12:56 01:03:50
135 ŚWISTUŃ Anna K4 3 30 00:16:12 01:16:31 00:51:02 02:29:23 01:20:17