Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #3 - Lidzbark Welski 2017- 1/4 IM

2017-07-02
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 SPALENIAK Tomasz Endure Team M1 1 1 00:13:28 01:08:53 00:35:35 02:00:50 00:00:00
2 NAJMOWICZ Paweł Tri NEGU M1 2 2 00:12:15 01:08:41 00:38:13 02:01:40 00:00:50
3 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM M1 3 3 00:15:06 01:11:37 00:38:42 02:08:57 00:08:07
4 ZIĘBA Adam TriSpace M3 1 4 00:16:00 01:09:54 00:40:21 02:09:31 00:08:41
5 KARCZEWSKI Maksymilian UKS TRS Susz M1 4 5 00:13:48 01:14:05 00:39:49 02:10:54 00:10:04
6 WĄSOWSKI Rafał Tri My Passion M1 5 6 00:12:35 01:15:07 00:41:04 02:11:16 00:10:26
7 TOMASZEWICZ Damian M1 6 7 00:14:13 01:12:29 00:42:18 02:12:06 00:11:16
8 SZOPIŃSKI Tomasz Trispace M2 1 8 00:15:03 01:12:25 00:42:12 02:13:39 00:12:49
9 EJSMONT Krzysztof Tri Space M3 2 9 00:16:36 01:12:52 00:41:19 02:14:33 00:13:43
10 TOPCZEWSKI Gracjan Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace M3 3 10 00:15:35 01:13:57 00:43:43 02:16:58 00:16:08
11 MACIESZ Piotr M3 4 11 00:15:13 01:10:14 00:47:22 02:17:31 00:16:41
12 DAMPC Karol Semeko / Bike u Up M2 2 12 00:19:57 01:14:40 00:38:41 02:17:32 00:16:42
13 ROSIŃSKI Przemysław TRISPACE / SISU TEAM M3 5 13 00:16:34 01:14:12 00:44:39 02:19:18 00:18:28
14 MINUTH Łukasz LOTOS Running Team / Smaruj na Trening M2 3 14 00:15:18 01:16:25 00:44:10 02:19:45 00:18:55
15 GOLCZ Piotr M3 6 15 00:18:07 01:14:29 00:45:07 02:21:40 00:20:50
16 KUKAŁOWICZ Michał Torus Triathlon Team M1 7 16 00:19:16 01:15:31 00:44:09 02:23:02 00:22:12
17 ŁUGIEWICZ Przemysław Smaruj Na Trening M2 4 17 00:15:02 01:18:34 00:46:21 02:23:27 00:22:37
18 PAŁYSA Marek Tri NEGU M3 7 18 00:14:47 01:14:44 00:50:47 02:24:21 00:23:31
19 JEZEWSKI Michał MAG Von Igel Team... i trochę jednak NieMaNieMoge M2 5 19 00:19:12 01:17:47 00:44:01 02:25:54 00:25:04
20 LEWANDOWSKI Marcin TRIDEA TEAM M2 6 20 00:14:44 01:22:11 00:45:25 02:26:06 00:25:16
21 KONIECZNY Mikolaj SMARUJ NA TRENING M3 8 21 00:17:55 01:15:53 00:46:57 02:26:50 00:26:00
22 NAWROCKI Sergiusz Team Hoffer M4 1 22 00:15:52 01:17:51 00:48:15 02:27:33 00:26:43
23 STAWIŃSKI Paweł Najmowicz Triathlon M2 7 23 00:19:31 01:16:20 00:46:40 02:27:47 00:26:57
24 FRIEDRICH Arek TRI NEGU M2 8 24 00:18:38 01:13:40 00:49:29 02:27:59 00:27:09
25 SZYMKOWSKI Przemysław M2 9 25 00:16:48 01:21:41 00:44:31 02:28:06 00:27:16
26 CIEPIELEWSKI Patryk M1 8 26 00:17:23 01:23:56 00:43:19 02:28:48 00:27:58
27 SZYTTENHOLM Oliwier Trispace M2 10 27 00:18:14 01:18:40 00:47:37 02:29:06 00:28:16
28 JUCHNOWICZ Radosław Smaruj na Trening M3 9 28 00:19:25 01:17:23 00:46:17 02:29:23 00:28:33
29 GÓRALSKA Aleksandra Team Hoffer K3 1 1 00:15:19 01:20:16 00:49:06 02:29:51 00:29:01
30 KASZPER Krzysztof M1 9 29 00:15:43 01:24:35 00:45:26 02:29:53 00:29:03
31 RYNKO Pawel Startuję bo nie lubię. M2 11 30 00:19:56 01:21:28 00:45:01 02:30:08 00:29:18
32 TOMASZEWICZ Marcin M1 10 31 00:19:22 01:17:17 00:50:02 02:30:31 00:29:41
33 MAREK Andrzej KROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAM M3 10 32 00:15:23 01:20:16 00:50:09 02:30:33 00:29:43
34 MIKOŁAJCZYK Tomasz M2 12 33 00:28:33 00:58:08 00:55:50 02:31:00 00:30:10
35 RATAJEWICZ Maciek TriWawa M2 13 34 00:18:28 01:21:11 00:47:30 02:31:05 00:30:15
36 OPŁOTNY Andrzej TriMachine M3 11 35 00:18:30 01:19:15 00:48:38 02:31:52 00:31:02
37 SZKLARCZYK Michał M1 11 36 00:16:11 01:19:30 00:51:19 02:32:21 00:31:31
38 SOBIECH Tomasz AniaSobiechTriTiM M2 14 37 00:17:27 01:22:24 00:47:28 02:32:43 00:31:53
39 GACKOWSKI Jarek TRIstyle.pl M3 12 38 00:18:35 01:22:03 00:47:32 02:32:46 00:31:56
40 BONIEWSKI Kamil M2 15 39 00:21:18 01:20:01 00:47:08 02:33:15 00:32:25
41 ZIENKIEWICZ Janusz TRISPACE /Allianz Triathlon Team M3 13 40 00:15:22 01:29:25 00:44:20 02:33:19 00:32:29
42 KLEJNA Waldemar LZS LUBAWA M1 12 41 00:20:48 01:20:58 00:47:29 02:33:35 00:32:45
43 SZARMACHER Sebastian SzarmacherTriathlonTeam M2 16 42 00:18:20 01:25:40 00:47:02 02:35:01 00:34:11
44 KRUPA Jan Tortuga Triathlon Team M1 13 43 00:15:18 01:21:15 00:53:18 02:35:25 00:34:35
45 DUDANIEC-TARKOWSKA Agnieszka ATM GDAŃSK/ Tri Ladies K2 1 2 00:16:15 01:25:46 00:49:46 02:36:08 00:35:18
46 BASZTA Paweł M2 17 44 00:19:28 01:21:28 00:48:43 02:36:18 00:35:28
47 JAKUBOWSKI Paweł Terra Lubavia M1 14 45 00:14:58 01:21:12 00:55:49 02:36:21 00:35:31
48 ROGULSKI Arkadiusz M2 18 46 00:19:09 01:24:21 00:48:16 02:36:59 00:36:09
49 LISIUS Tomasz M4 2 47 00:18:47 01:21:44 00:50:46 02:37:11 00:36:21
50 KULKA Sergiusz sk M2 19 48 00:17:02 01:22:03 00:53:09 02:37:22 00:36:32
51 KOŚKA Tomasz Kolonia Prabuty M2 20 49 00:18:01 01:24:16 00:50:18 02:37:52 00:37:02
52 WRÓBEL Darek BRU Biuro Rachunkowo-Ubezpieczeniowe Katarzyna Wróbel M3 14 50 00:19:04 01:20:23 00:54:11 02:39:16 00:38:26
53 PAWLIN Mateusz OD ZERA DO IRONMAN'A M1 15 51 00:18:21 01:23:56 00:53:21 02:39:44 00:38:54
54 MARCINIAK Witold WKB Maratończyk M3 15 52 00:19:59 01:23:25 00:48:38 02:40:12 00:39:22
55 MĄKA Wojciech TriWawa M3 16 53 00:16:52 01:25:20 00:53:18 02:41:26 00:40:36
56 ARISMENDI JeanPaul M2 21 54 00:19:21 01:27:18 00:51:18 02:42:29 00:41:39
57 CZARNECKI Paweł M1 16 55 00:16:29 01:31:03 00:51:16 02:43:21 00:42:31
58 WROTNY Mariusz M1 17 56 00:20:20 01:24:43 00:53:00 02:43:45 00:42:55
59 BLEW Marcin M1 18 57 00:21:23 01:28:03 00:49:53 02:44:12 00:43:22
60 KOMOROWSKA Katarzyna K2 2 3 00:19:47 01:31:43 00:49:35 02:44:48 00:43:58
61 KOBUS Krzysztof Oprychy TEAM M4 3 58 00:21:30 01:23:27 00:52:17 02:45:02 00:44:12
62 RAFALAK Grzegorz SAMSUNG M2 22 59 00:17:22 01:28:48 00:53:30 02:45:29 00:44:39
63 SIWCZUK Aleksandra K2 3 4 00:17:18 01:30:39 00:52:40 02:45:38 00:44:48
64 WOJDA Stanisław COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM M3 17 60 00:22:34 01:26:55 00:50:13 02:45:49 00:44:59
65 WIECH Roman M3 18 61 00:15:15 01:25:45 01:00:04 02:46:26 00:45:36
66 KOSTAŃSKI Adam Brodnica Biega M2 23 62 00:22:05 01:27:53 00:48:16 02:46:57 00:46:07
67 KAMIŃSKI Artur Krisscoaching.pl M2 24 63 00:21:16 01:29:51 00:52:07 02:47:13 00:46:23
68 WARECKI Tomasz M3 19 64 00:18:24 01:27:27 00:55:32 02:48:02 00:47:12
69 PIOTROWSKI Krzysztof Bike-sport Działdowo M3 20 65 00:23:20 01:24:39 00:54:34 02:48:21 00:47:31
70 WŁÓDARCZAK Agata TriSpace K1 1 5 00:18:03 01:33:47 00:52:38 02:48:30 00:47:40
71 BARTKOWSKI Marek Polpharma Triathlon Team M3 21 66 00:22:20 01:29:18 00:51:17 02:48:30 00:47:40
72 MOSTOWICZ Zbigniew Pędzące Jednorożce M2 25 67 00:17:19 01:34:53 00:52:35 02:49:46 00:48:56
73 WERENGOWSKI Krzysztof M3 22 68 00:21:20 01:28:59 00:54:08 02:50:03 00:49:13
74 OLSZEWSKI Łukasz Rozbiegane Działdowo M3 23 69 00:19:48 01:32:03 00:55:32 02:51:05 00:50:15
75 BEDNAREK Patrycja TRISPACE K2 4 6 00:18:55 01:29:34 00:57:34 02:51:26 00:50:36
76 BAREWSKI Bogdan M5 1 70 00:23:38 01:34:25 00:45:50 02:52:10 00:51:20
77 KĘSIKOWSKA Katarzyna TriSpace K1 2 7 00:23:51 01:35:33 00:49:34 02:53:36 00:52:46
78 LISZEWSKI Paweł M1 19 71 00:24:34 01:32:47 00:50:09 02:53:55 00:53:05
79 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU M3 24 72 00:17:15 01:37:54 00:54:08 02:55:30 00:54:40
80 GRESZCZUK Jarosław WOPR LIDZBARK M2 26 73 00:18:19 01:31:25 00:58:06 02:56:15 00:55:25
81 KOWALSKA Agnieszka Decathlon Przymorze K1 3 8 00:25:49 01:29:32 00:54:20 02:57:23 00:56:33
82 TEOFILAK Robert M2 27 74 00:20:05 01:31:23 00:57:04 02:57:30 00:56:40
83 TOMASZEWICZ Piotr M3 25 75 00:20:57 01:31:19 00:59:14 02:58:20 00:57:30
84 KALISZ Andrzej Triathlon TEAM Ciesielski M4 4 76 00:18:01 01:29:51 01:04:47 02:58:28 00:57:38
85 NOWAK Andrzej Tempo Mława M4 5 77 00:24:28 01:32:19 00:54:35 02:58:30 00:57:40
86 KARCZEWSKI Sławomir M4 6 78 00:23:08 01:29:55 00:58:05 02:59:11 00:58:21
87 SADOWSKI Piotr DISINN Club M2 28 79 00:21:08 01:29:59 01:01:16 02:59:41 00:58:51
88 BURŻACKA-TYC Agnieszka PTT DELTA K3 2 9 00:19:29 01:38:56 00:55:53 02:59:58 00:59:08
89 BLEW Wojciech LOTOS Running Team M4 7 80 00:19:02 01:35:12 01:00:07 03:00:26 00:59:36
90 CEMPURA Lech i-sport.pl M3 26 81 00:18:45 01:34:27 01:00:34 03:00:41 00:59:51
91 BIJOŚ Mirosław M2 29 82 00:22:22 01:31:12 00:56:36 03:00:51 01:00:01
92 GUDRA Mateusz M2 30 83 00:21:23 01:37:45 00:53:31 03:01:28 01:00:38
93 LIS Sebastian oklejanie-auta.pl/Trimama M3 27 84 00:20:05 01:36:08 01:01:17 03:01:45 01:00:55
94 NARUSZEWICZ Łukasz Akademia Pływania Niegocin M1 20 85 00:17:33 01:38:33 00:59:22 03:02:01 01:01:11
95 WIECH Ewa K3 3 10 00:24:27 01:37:29 00:53:57 03:02:52 01:02:02
96 OBŁUSKI Rafał M4 8 86 00:21:13 01:37:49 00:57:58 03:02:59 01:02:09
97 CACEK Darek brak M3 28 87 00:19:51 01:38:12 00:57:23 03:03:40 01:02:50
98 PAŁYSA Joanna Tri NEGU K2 5 11 00:22:36 01:39:33 00:54:54 03:04:11 01:03:21
99 SZYC - JUCHNOWICZ Ewa Smaruj na trening K3 4 12 00:17:52 01:34:32 01:08:30 03:06:30 01:05:40
100 ZAWALSKA Magda Ostre TEAM K2 6 13 00:22:01 01:39:56 00:57:41 03:06:47 01:05:57
101 KASZUBA Sebastian M2 31 88 00:22:23 01:34:01 01:02:53 03:07:06 01:06:16
102 CISKOWSKI Waldemar M5 2 89 00:00:00 01:31:59 01:04:32 03:07:55 01:07:05
103 ZIEMIŃSKI Roman Apiko M4 9 90 00:27:51 01:26:48 01:03:31 03:08:03 01:07:13
104 BIALY Sebastian Airbike.pl / PoliczmySie.pl M3 29 91 00:26:35 01:32:21 00:59:07 03:08:28 01:07:38
105 JAWORSKI Piotr M4 10 92 00:17:11 01:39:09 01:05:08 03:09:19 01:08:29
106 DĄBROWSKI Przemek M2 32 93 00:26:14 01:34:32 01:02:12 03:12:02 01:11:12
107 WINCZURA Piotr M2 33 94 00:24:00 01:43:08 00:55:52 03:12:26 01:11:36
108 KOWALEWSKA Daria Thomson Reuters Triathlon Team/ CompleXsports TT K2 7 14 00:19:39 01:43:44 01:05:58 03:14:51 01:14:01
109 NORKOWSKA Magdalena Norki-team K4 1 15 00:25:44 01:36:01 01:08:12 03:19:51 01:19:01
110 PACHCIAREK Magdalena K2 8 16 00:24:46 01:54:03 01:00:56 03:27:17 01:26:27
111 KORDALA Marzena Archie Team K1 4 17 00:20:02 01:59:24 01:09:35 03:33:17 01:32:27