Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #5 - Mrągowo - 1/4 IM

2017-08-27
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 SPALENIAK Tomasz Endure Team M1 1 1 00:14:54 01:11:23 00:36:13 02:05:10 00:00:00
2 SWINARSKI Maciej MotoSyberia.com Bike U Up M2 1 2 00:19:02 01:06:04 00:41:49 02:10:00 00:04:50
3 ZAPALSKI Marek Kuźnia Triathlonu M2 2 3 00:15:43 01:11:22 00:42:26 02:12:04 00:06:54
4 ZAWADZKI Artur TRINERGY M2 3 4 00:16:16 01:10:53 00:41:55 02:12:43 00:07:33
5 TOMASZEWICZ Damian M1 2 5 00:15:58 01:10:59 00:42:44 02:12:52 00:07:42
6 GĄSIOROWSKI Piotr eFaktor Tri Team M3 1 6 00:16:39 01:12:13 00:40:18 02:13:01 00:07:51
7 SIKORSKI Leszek M2 4 7 00:17:06 01:14:45 00:37:42 02:13:11 00:08:01
8 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM M1 3 8 00:17:21 01:13:34 00:39:03 02:13:22 00:08:12
9 KĘPKA Marcin Dream Tri Team M2 5 9 00:16:39 01:10:46 00:43:17 02:13:56 00:08:46
10 SOSNOWSKI Lukasz TKKF Wodnik M2 6 10 00:17:57 01:12:35 00:40:22 02:14:00 00:08:50
11 POMORSKI Rafał TriFamily M2 7 11 00:15:47 01:14:01 00:41:22 02:14:06 00:08:56
12 NIZIO Adam M1 4 12 00:17:01 01:14:25 00:41:28 02:16:03 00:10:53
13 MACIESZ Piotr M3 2 13 00:16:33 01:11:14 00:45:03 02:17:05 00:11:55
14 WILIŃSKI Tomasz Labosport M3 3 14 00:17:18 01:14:08 00:42:49 02:17:33 00:12:23
15 ZALEWSKI Karol JAtrenuje/CITYZEN M2 8 15 00:15:59 01:16:00 00:43:00 02:18:17 00:13:07
16 GOLCZ Piotr M3 4 16 00:18:54 01:14:23 00:43:19 02:20:20 00:15:10
17 ZIENKIEWICZ Janusz TRISPACE /Allianz Triathlon Team M3 5 17 00:16:27 01:17:48 00:42:55 02:20:53 00:15:43
18 SZABELSKA Ewelina GVT K2 1 1 00:17:08 01:16:55 00:44:16 02:21:22 00:16:12
19 MINUTH Łukasz LOTOS Running Team / Smaruj na Trening M2 9 18 00:17:59 01:16:31 00:44:23 02:21:59 00:16:49
20 CZAJKOWSKI Piotr AGROLOK SPORT TEAM/BCT TEAM M1 5 19 00:20:07 01:15:17 00:44:40 02:23:25 00:18:15
21 PAŁYSA Marek Tri NEGU M3 6 20 00:15:31 01:15:06 00:50:31 02:24:42 00:19:32
22 GIERASIMCZYK Rafał Biernat Rehabilitacja + Sport M1 6 21 00:15:49 01:20:18 00:45:30 02:25:22 00:20:12
23 DEBERT Jarek Trinergy Team M2 10 22 00:18:37 01:17:50 00:45:38 02:25:25 00:20:15
24 GOŹDZIEWICZ Paweł BIEGAMYRAZEM.PL M3 7 23 00:19:55 01:16:01 00:45:33 02:25:49 00:20:39
25 ŁUGIEWICZ Przemysław Smaruj Na Trening M2 11 24 00:16:44 01:20:43 00:45:55 02:27:38 00:22:28
26 KONIECZNY Mikolaj SMARUJ NA TRENING M3 8 25 00:19:43 01:17:52 00:46:48 02:28:17 00:23:07
27 HINZ Marcin Endure Team / IronFactory.pl M2 12 26 00:19:52 01:18:43 00:46:10 02:29:11 00:24:01
28 POWAŻYŃSKI Arek NeON Team M2 13 27 00:18:55 01:16:42 00:50:07 02:29:21 00:24:11
29 PAWELCZYK Marcin M1 7 28 00:15:09 01:22:10 00:49:17 02:29:56 00:24:46
30 LEJMAN Adam M3 9 29 00:18:31 01:20:07 00:47:28 02:30:05 00:24:55
31 POPŁAWSKI Michał TRI-MAMA TRI-TATA M2 14 30 00:20:28 01:20:22 00:45:19 02:31:00 00:25:50
32 FOGIEL Michał brak M1 8 31 00:18:42 01:25:04 00:43:47 02:31:37 00:26:27
33 KRUPA Jan Tortuga Triathlon Team M1 9 32 00:15:45 01:19:51 00:52:16 02:32:25 00:27:15
34 JUCHNOWICZ Radosław Smaruj na Trening M3 10 33 00:21:43 01:19:27 00:46:46 02:32:34 00:27:24
35 GRYGORUK Tomasz Hajnówka Biega M1 10 34 00:19:51 01:21:07 00:48:21 02:32:57 00:27:47
36 SZKLARCZYK Michał M1 11 35 00:17:03 01:20:32 00:50:58 02:33:01 00:27:51
37 NOWAK Paweł Tri NEGU M3 11 36 00:19:15 01:20:35 00:47:50 02:33:10 00:28:00
38 SANIGÓRSKI Krzysztof Neverland M2 15 37 00:21:29 01:22:21 00:44:42 02:33:15 00:28:05
39 OKON Michal Yachtoo Sports Club M2 16 38 00:17:26 01:21:56 00:49:58 02:34:29 00:29:19
40 OPŁOTNY Andrzej TriMachine M3 12 39 00:21:19 01:19:18 00:49:31 02:34:56 00:29:46
41 KOŚCIESZA Piotr Tri NEGU M2 17 40 00:20:34 01:22:38 00:47:27 02:34:57 00:29:47
42 LISIUS Tomasz M4 1 41 00:21:10 01:20:59 00:48:23 02:35:59 00:30:49
43 KAŁUŻNY Mikołaj TRINERGY M3 13 42 00:20:22 01:21:44 00:49:33 02:36:02 00:30:52
44 WOJCIECHOWSKI Piotr SS Drużyna Wilka M2 18 43 00:22:16 01:23:26 00:45:40 02:36:04 00:30:54
45 PAWLIK Piotr Kuźnia Triathlonu M3 14 44 00:19:27 01:21:48 00:49:44 02:36:07 00:30:57
46 HALSKA Ania K2 2 2 00:18:28 01:28:33 00:44:49 02:36:07 00:30:57
47 KAMIŃSKI Dariusz TEAM ELEKTRYK M2 19 45 00:21:45 01:20:35 00:50:07 02:36:31 00:31:21
48 RACHWALIK Kamil Mrągowskie Dziki M1 12 46 00:18:08 01:18:13 00:55:54 02:36:32 00:31:22
49 BARAŃSKI Grzegorz Kolarski Klub Sportowy "Masters Brodnica" M3 15 47 00:16:57 01:24:00 00:50:09 02:36:43 00:31:33
50 SOBIECH Tomasz AniaSobiechTriTiM M2 20 48 00:20:04 01:23:13 00:49:12 02:36:48 00:31:38
51 FILBRANDT Wojciech Sport-Evo M2 21 49 00:20:18 01:26:59 00:44:02 02:36:57 00:31:47
52 GROCHOWSKI Slawek M3 16 50 00:17:55 01:20:55 00:51:59 02:37:01 00:31:51
53 DELEGACZ Sławomir MBC TEAM M4 2 51 00:22:47 01:16:28 00:51:20 02:37:22 00:32:12
54 KLEJNA Waldemar LZS LUBAWA M1 13 52 00:23:29 01:21:21 00:48:32 02:37:29 00:32:19
55 KWIATKOWSKI Rafał M3 17 53 00:19:44 01:20:06 00:52:54 02:38:01 00:32:51
56 RACHWALIK Andrzej Mrągowskie Dziki M1 14 54 00:18:06 01:23:43 00:51:16 02:38:02 00:32:52
57 KLEJZEROWICZ Roman SBR TEAM EŁK M3 18 55 00:21:39 01:23:58 00:48:16 02:38:06 00:32:56
58 POMORSKA Joanna K2 3 3 00:20:07 01:28:25 00:45:28 02:38:06 00:32:56
59 GASZKOWSKI Lukasz Tri Satrogard M2 22 56 00:20:15 01:20:59 00:53:26 02:39:12 00:34:02
60 WÓJCIK Grzegorz M2 23 57 00:22:38 01:24:42 00:47:01 02:39:43 00:34:33
61 CUBER Piotr ECOBIEGI M2 24 58 00:21:01 01:24:45 00:48:55 02:39:49 00:34:39
62 BARANOWSKI Mateusz M1 15 59 00:23:11 01:22:43 00:50:14 02:40:07 00:34:57
63 LISTWOŃ Bartłomiej M2 25 60 00:21:30 01:20:53 00:51:46 02:40:31 00:35:21
64 PIOTROWICZ Ewa Sport-evo K2 4 4 00:19:45 01:27:14 00:49:48 02:40:31 00:35:21
65 WÓJCIK Marcin Rant Bartoszyce M2 26 61 00:21:23 01:28:54 00:47:43 02:41:25 00:36:15
66 DOBRZYŃSKI Przemysław #szukam_sponsora_team M2 27 62 00:21:07 01:26:50 00:48:48 02:41:35 00:36:25
67 PLICHTA Andrzej Team Bonanza M2 28 63 00:23:48 01:20:58 00:49:44 02:41:38 00:36:28
68 KOMOROWSKA Katarzyna K2 5 5 00:21:55 01:28:02 00:47:20 02:41:45 00:36:35
69 KUCZ Mateusz M2 29 64 00:17:45 01:28:07 00:49:26 02:42:00 00:36:50
70 NIEBORAK Grzegorz GUKS Modliborzyce M4 3 65 00:20:55 01:20:23 00:56:48 02:42:15 00:37:05
71 WRÓBLEWSKI Rafal CWT SZ Monteria.pl M2 30 66 00:24:17 01:18:01 00:52:12 02:42:32 00:37:22
72 PAZERA Tomasz M2 31 67 00:23:10 01:27:55 00:47:02 02:43:18 00:38:08
73 HOŁOBUT Marcin M2 32 68 00:20:30 01:28:44 00:49:57 02:43:21 00:38:11
74 KAMIŃSKI Artur M2 33 69 00:23:20 01:27:17 00:48:16 02:43:55 00:38:45
75 PLICHTA Jacek Team Bonanza M1 16 70 00:20:43 01:31:41 00:46:02 02:43:57 00:38:47
76 WIECH Roman M3 19 71 00:16:50 01:25:05 00:57:27 02:44:10 00:39:00
77 JAWORSKI Adrian TRI Starogard Gdański M1 17 72 00:19:00 01:28:47 00:51:27 02:44:11 00:39:01
78 NIEMCZYK Rafał M3 20 73 00:23:20 01:25:12 00:51:00 02:44:14 00:39:04
79 KHAN David Ewelsport / Dystans Leszno M2 34 74 00:22:24 01:30:31 00:46:12 02:44:16 00:39:06
80 BARTKOWSKI Marek Polpharma Triathlon Team M3 21 75 00:23:05 01:27:22 00:48:01 02:44:18 00:39:08
81 GÓRECKI Rafał M3 22 76 00:23:17 01:28:21 00:48:46 02:45:24 00:40:14
82 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ Bike u UP K2 6 6 00:20:14 01:24:41 00:55:01 02:45:54 00:40:44
83 BRÓZDA Katarzyna MKS BRODNICA K2 7 7 00:22:17 01:28:47 00:49:43 02:45:56 00:40:46
84 DUNOWSKI Jacek EFL M3 23 77 00:22:29 01:19:12 01:00:12 02:46:08 00:40:58
85 ŻÓŁTOWSKI Maciej Górzno Biega M1 18 78 00:24:14 01:26:15 00:51:27 02:46:42 00:41:32
86 SADOWSKI Piotr DISINN Club M2 35 79 00:23:08 01:21:25 00:55:57 02:46:50 00:41:40
87 ABRACHAM Piotr ZWT HURAGAN M2 36 80 00:19:52 01:27:05 00:54:25 02:47:00 00:41:50
88 MARKOWSKI Marcin M3 24 81 00:21:01 01:27:29 00:52:41 02:47:04 00:41:54
89 ŻYLEWICZ Mateusz Dream Tri Team M1 19 82 00:15:55 01:32:15 00:54:32 02:47:15 00:42:05
90 GÓRSKI Andrzej OrkaMasters Iława M1 20 83 00:18:55 01:33:02 00:51:03 02:48:09 00:42:59
91 BOGORODZ Mateusz M2 37 84 00:22:39 01:31:07 00:49:23 02:48:12 00:43:02
92 CZAJA Mateusz TRI STAROGARD GDAŃSKI M2 38 85 00:23:13 01:27:33 00:52:30 02:48:19 00:43:09
93 KŁODZIŃSKI Robert M3 25 86 00:24:44 01:28:13 00:49:28 02:48:19 00:43:09
94 WYPYCH Kamil M2 39 87 00:24:12 01:33:21 00:46:32 02:49:19 00:44:09
95 LENART Miłosz Runners Team Kętrzyn M4 4 88 00:25:16 01:28:34 00:49:39 02:49:30 00:44:20
96 BEDNAREK Patrycja TRISPACE K2 8 8 00:20:08 01:26:49 00:58:36 02:49:36 00:44:26
97 RATALEWSKI Slawomir Piotrkowskie Kolarstwo M4 5 89 00:27:55 01:18:40 00:55:29 02:49:39 00:44:29
98 WYSOTA Paweł M2 40 90 00:21:07 01:28:17 00:55:49 02:49:44 00:44:34
99 LUBOMSKI Mateusz On My Own! M2 41 91 00:25:15 01:26:51 00:52:20 02:49:48 00:44:38
100 ŚMIECIŃSKI Krzysztof sójka M3 26 92 00:21:09 01:26:19 00:55:50 02:50:02 00:44:52
101 SMUŚ Karol M3 27 93 00:19:23 01:31:41 00:53:50 02:50:08 00:44:58
102 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU M3 28 94 00:18:24 01:32:28 00:53:26 02:50:11 00:45:01
103 SOLECKI Łukasz Soltrade 4 Runner M2 42 95 00:21:57 01:24:51 00:58:13 02:50:47 00:45:37
104 TROCIŃSKI Arkadiusz M4 6 96 00:25:56 01:28:02 00:51:47 02:51:03 00:45:53
105 BLEW Wojciech LOTOS Running Team M4 7 97 00:20:23 01:28:07 00:58:27 02:51:50 00:46:40
106 SZYMAŃSKI Marcin M2 43 98 00:21:14 01:32:40 00:50:21 02:51:55 00:46:45
107 ANTCZAK Agnieszka K3 1 9 00:22:27 01:34:17 00:48:57 02:53:18 00:48:08
108 NARUSZEWICZ Łukasz Akademia Pływania Niegocin M1 21 99 00:19:44 01:31:44 00:56:56 02:53:40 00:48:30
109 PĘKOWSKI Krzysztof M2 44 100 00:22:51 01:31:44 00:53:51 02:53:56 00:48:46
110 CACEK Darek brak M3 29 101 00:20:46 01:29:12 00:55:18 02:54:27 00:49:17
111 RACZKOWSKI Dariusz M3 30 102 00:25:31 01:20:58 01:02:19 02:54:40 00:49:30
112 KAPIARZ Julia KS Obidowa Obidowiec K1 1 10 00:21:01 01:33:58 00:53:34 02:54:41 00:49:31
113 LISTWOŃ Piotr Kasia Listwoń Personal Trainer M2 45 103 00:17:17 01:29:02 01:00:24 02:54:44 00:49:34
114 SZCZEPAŃSKI Marcin M2 46 104 00:21:48 01:29:06 00:57:12 02:54:55 00:49:45
115 MIKSA Cezary Asseco Active Team M2 47 105 00:20:43 01:27:19 01:02:14 02:55:47 00:50:37
116 SZAFRANIEC Marcin M3 31 106 00:22:07 01:31:14 00:57:29 02:57:17 00:52:07
117 PRUSZYŃSKA Lucyna TRI Ladies Complexsport K2 9 11 00:23:37 01:29:46 00:58:59 02:57:30 00:52:20
118 ZAWADZKI Artur ZaDyszka M3 32 107 00:18:36 01:34:42 00:59:32 02:57:48 00:52:38
119 ZDOBYLAK Krzysztof M2 48 108 00:25:00 01:33:44 00:53:32 02:58:17 00:53:07
120 KOSSAKOWSKI Arkadiusz M2 49 109 00:22:24 01:33:23 00:56:05 02:58:39 00:53:29
121 BURŻACKA-TYC Agnieszka PTT DELTA K3 2 12 00:22:25 01:35:13 00:57:16 02:59:05 00:53:55
122 WOJTALUK Arkadiusz MASOVIA M2 50 110 00:22:18 01:37:08 00:53:39 02:59:12 00:54:02
123 BYZDRA Krzysztof BBL Gdańsk M3 33 111 00:23:01 01:32:53 00:57:14 02:59:28 00:54:18
124 TOMASZEWICZ Piotr M3 34 112 00:22:01 01:29:20 00:58:50 02:59:50 00:54:40
125 PRZEDBORA Jakub -- M2 51 113 00:21:38 01:29:29 01:02:20 02:59:51 00:54:41
126 TUSIŃSKI Łukasz AKS Polonia Warszawa M2 52 114 00:20:40 01:32:02 01:00:55 02:59:59 00:54:49
127 BARTOSZEWICZ Jerzy TRI UNLIMITED OSTROŁĘKA M5 1 115 00:26:29 01:30:03 00:57:07 03:01:31 00:56:21
128 BĘDKOWSKI Kamil Adwokatura Opole M2 53 116 00:19:58 01:30:07 00:50:19 03:03:45 00:58:35
129 WIECH Ewa K3 3 13 00:27:23 01:37:07 00:52:53 03:04:01 00:58:51
130 FELCZYNSKI Bartlomiej M2 54 117 00:23:38 01:29:36 01:03:23 03:04:27 00:59:17
131 STREMEL Katarzyna Decatlon Rumia K2 10 14 00:25:22 01:37:48 00:55:29 03:04:54 00:59:44
132 VUCO Ivo Marathon Brothers M3 35 118 00:22:33 01:33:04 01:03:53 03:05:23 01:00:13
133 FISZER Agnieszka TEAM BRZOZIE K2 11 15 00:22:02 01:29:41 01:09:17 03:05:30 01:00:20
134 SOSNOWSKI Miłosz Naprzód Młociny M3 36 119 00:23:28 01:41:08 00:54:45 03:05:31 01:00:21
135 MAKOWSKA Maja Team Aktywni z Cukrzycą Boehringer Ingelheim K1 2 16 00:22:47 01:37:14 01:01:45 03:06:24 01:01:14
136 PALCZEWSKI Marcin FUNDAMENTAL GROUP M3 37 120 00:24:20 01:37:34 00:54:08 03:06:45 01:01:35
137 SZCZĘSNY Marcin M3 38 121 00:26:09 01:37:07 00:59:38 03:07:23 01:02:13
138 PIECUSKI Pawel M1 22 122 00:27:53 01:31:25 01:02:37 03:07:29 01:02:19
139 ROGOZIŃSKI Grzegorz ARTURKUREK.PRO M3 39 123 00:26:50 01:34:49 00:59:46 03:07:35 01:02:25
140 GUDRA Mateusz M2 55 124 00:25:24 01:35:56 00:56:34 03:08:31 01:03:21
141 SOBAŃSKI Wojciech M3 40 125 00:20:20 01:41:57 00:57:58 03:09:03 01:03:53
142 WIŚNIEWSKI Michał Biotini M2 56 126 00:25:23 01:44:01 00:53:21 03:09:05 01:03:55
143 DUSIŃSKI Mateusz M1 23 127 00:18:49 01:37:26 01:02:07 03:09:58 01:04:48
144 RAPACKI Szymon Warsaw Sharks M2 57 128 00:23:55 01:39:10 01:02:20 03:11:57 01:06:47
145 BUSZCZYK Paweł M1 24 129 00:23:19 01:27:46 01:18:33 03:15:02 01:09:52
146 PAŁYSA Joanna Tri NEGU K2 12 17 00:26:13 01:45:42 00:56:43 03:15:29 01:10:19
147 ROZEN Krzysztof M4 8 130 00:23:08 01:30:45 01:12:05 03:16:33 01:11:23
148 RUSOWICZ Grzegorz M3 41 131 00:23:41 01:35:10 01:11:23 03:16:41 01:11:31
149 STRASZAK Marek M3 42 132 00:24:14 01:46:25 01:00:24 03:17:28 01:12:18
150 TRZASKOŚ Liliana Adwokatura Opole K2 13 18 00:26:20 01:44:50 01:01:18 03:17:29 01:12:19
151 KIERSNOWSKA Nicole K2 14 19 00:23:39 01:50:48 00:57:06 03:17:42 01:12:32
152 SAŁAJ Mariusz M3 43 133 00:24:56 01:43:59 01:03:22 03:18:12 01:13:02
153 WÓJCIAK Jacek M3 44 134 00:24:37 01:42:31 00:54:07 03:18:21 01:13:11
154 KIEŁKUCKA Alicja NORWOOD TEAM / COMPLEXSPORT K3 4 20 00:23:29 01:48:33 01:02:22 03:19:59 01:14:49
155 NYKAZA Adam M4 9 135 00:33:51 01:32:40 01:06:19 03:20:50 01:15:40
156 PASZEK Dawid M1 25 136 00:21:42 01:53:44 00:59:01 03:21:11 01:16:01
157 TERKA Piotr M2 58 137 00:27:51 01:48:18 01:01:02 03:24:03 01:18:53
158 KOSTRZEWA Mateusz M1 26 138 00:25:59 01:45:14 01:03:32 03:24:08 01:18:58
159 STASZCZYK Pawel M2 59 139 00:27:53 01:39:19 01:13:23 03:27:36 01:22:26
160 OŁDAKOWSKI Leszek Rybka M2 60 140 00:24:47 01:45:50 01:09:09 03:27:57 01:22:47
161 LISTWOŃ Kasia Kasia Listwoń Personal Trainer K2 15 21 00:25:08 01:48:36 01:04:34 03:28:35 01:23:25
162 LASKOWSKI Sebastian Complexsports M2 61 141 00:30:49 01:40:03 01:12:53 03:32:45 01:27:35
163 ROGOZINSKI Bartlomiej M2 62 142 00:31:30 01:58:52 00:57:28 03:33:29 01:28:19
164 PUCHALSKI Paweł AKS POLONIA WARSZAWA M4 10 143 00:24:49 01:43:11 01:28:54 03:45:46 01:40:36
165 BOGUSŁAWSKI Marcin M2 63 144 00:40:02 01:52:14 01:16:08 03:57:39 01:52:29