Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów 2017 - 1/4 IM

2017-07-23
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 SPALENIAK Tomasz Endure Team M1 1 1 00:16:00 01:03:16 00:37:02 01:59:42 00:00:00
2 KOSIOR Michał KS CelIronMan S.A. / AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź M1 2 2 00:17:04 01:04:18 00:41:21 02:05:16 00:05:34
3 WOJTYLO Michal GT RAT M2 1 3 00:16:40 01:04:34 00:44:06 02:07:53 00:08:11
4 FILIPIAK Robert Jordanówka Łódź M1 3 4 00:14:11 01:10:36 00:41:10 02:08:20 00:08:38
5 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM M1 4 5 00:17:34 01:07:33 00:40:13 02:08:27 00:08:45
6 WOLSKI Krzysztof M2 2 6 00:17:12 01:07:26 00:43:08 02:09:31 00:09:49
7 WĄSOWSKI Rafał Tri My Passion M1 5 7 00:14:35 01:08:15 00:44:50 02:10:10 00:10:28
8 DOBRZANSKI Bartosz M3 1 8 00:16:11 01:06:16 00:44:46 02:10:17 00:10:35
9 BULA Piotr COCO BONGO TRI/ Trinergy /Z.S.K.T. M3 2 9 00:20:12 01:04:16 00:43:53 02:11:40 00:11:58
10 KOT Remigiusz RM Tri Team M3 3 10 00:17:26 01:04:32 00:46:55 02:12:32 00:12:50
11 TOPCZEWSKI Gracjan Bydgoszcz Triathlon Team / Trispace M3 4 11 00:18:24 01:07:43 00:45:05 02:14:01 00:14:19
12 ZIENKIEWICZ Janusz TRISPACE /Allianz Triathlon Team M3 5 12 00:17:58 01:10:09 00:43:31 02:14:30 00:14:48
13 MAZURKIEWICZ Darek Enervit M2 3 13 00:17:47 01:08:23 00:44:21 02:14:33 00:14:51
14 SZYDLOWSKI Marcin Cross Spot M2 4 14 00:20:19 01:11:04 00:40:44 02:15:19 00:15:37
15 WIESE Anna Ośka Warszawa K2 1 1 00:16:47 01:10:05 00:45:53 02:15:35 00:15:53
16 WNĘK Jarosław Kupszose.pl M1 6 15 00:16:14 01:08:03 00:47:58 02:15:52 00:16:10
17 ROSIŃSKI Przemysław TRISPACE / SISU TEAM M3 6 16 00:18:52 01:09:07 00:45:15 02:16:50 00:17:08
18 MINUTH Łukasz LOTOS Running Team / Smaruj na Trening M2 5 17 00:18:26 01:12:33 00:44:43 02:18:33 00:18:51
19 WÓJTOWICZ Wojciech FogtBikes M1 6 18 00:19:16 01:08:50 00:46:52 02:18:38 00:18:56
20 UHL Andrzej M1 7 19 00:17:50 01:10:48 00:49:51 02:21:22 00:21:40
21 OLSZEWSKI Paweł Olszewski Team M2 7 20 00:18:06 01:16:47 00:45:26 02:23:11 00:23:29
22 KRAWCZYK Kacper RajSport Active M1 8 21 00:18:50 01:06:19 00:54:57 02:24:20 00:24:38
23 ŁUGIEWICZ Przemysław Smaruj Na Trening M2 8 22 00:17:51 01:14:10 00:49:54 02:24:36 00:24:54
24 KONIECZNY Mikolaj SMARUJ NA TRENING M3 7 23 00:21:13 01:11:15 00:47:32 02:24:53 00:25:11
25 HYHS Jan OSW TRI TEAM M1 9 24 00:20:46 01:11:30 00:48:35 02:25:17 00:25:35
26 SRODA Michal Triathlon Mietków Team M2 9 25 00:19:20 01:13:23 00:48:36 02:25:35 00:25:53
27 SZUKALSKI Kamil BikeTimeTeam.pl M1 10 26 00:18:29 01:12:59 00:49:51 02:25:43 00:26:01
28 FONROBERT Dominik GT RAT M3 8 27 00:19:35 01:13:15 00:49:10 02:25:57 00:26:15
29 JADWISZCZAK Artur LSKK BEŁCHATÓW M3 9 28 00:21:23 01:11:47 00:48:52 02:26:07 00:26:25
30 LEWANDOWSKI Maciej Kluczborska Grupa Biegowa M1 11 29 00:21:38 01:14:16 00:47:21 02:26:30 00:26:48
31 PIESZAK Marcin Kanapowe pampry M2 10 30 00:20:43 01:12:32 00:50:18 02:27:40 00:27:58
32 PAWLIN Mateusz OD ZERA DO IRONMAN'A M1 12 31 00:21:34 01:15:59 00:47:08 02:28:03 00:28:21
33 NOWAK Paweł Tri NEGU M3 10 32 00:22:30 01:11:40 00:50:21 02:28:39 00:28:57
34 KOŚCIESZA Piotr Tri NEGU M2 11 33 00:21:19 01:13:14 00:49:51 02:29:09 00:29:27
35 ŻELICHOWSKI Artur Kęckie Harpagany M3 11 34 00:22:16 01:17:13 00:45:05 02:29:20 00:29:38
36 OZDOBA krzysztof LTT M3 12 35 00:18:36 01:15:17 00:50:13 02:29:36 00:29:54
37 PRUCHNIEWSKI Krzysztof Lubowidz M3 13 36 00:21:27 01:14:53 00:50:23 02:30:06 00:30:24
38 LESIAK Tomasz LSKK Bełchatów M2 12 37 00:21:52 01:10:06 00:51:15 02:30:49 00:31:07
39 STAWIŃSKI Paweł Najmowicz Triathlon M2 13 38 00:22:58 01:11:57 00:51:22 02:31:04 00:31:22
40 ŚWIECH Kamil Triathlon YMCA Kraków M3 14 39 00:18:42 01:12:55 00:55:32 02:31:14 00:31:32
41 PRAŁAT Dawid PZU Sport Team M2 14 40 00:18:35 01:13:49 00:55:08 02:31:33 00:31:51
42 HALSKA Ania K2 2 2 00:19:37 01:20:42 00:47:44 02:31:41 00:31:59
43 KULIŃSKI Piotr Iron Fighters M1 13 41 00:21:51 01:16:17 00:49:41 02:32:33 00:32:51
44 WŁODARCZYK Grzegorz M3 15 42 00:19:48 01:18:02 00:50:23 02:32:39 00:32:57
45 CISOWSKI Artur TRIWAWA M1 16 43 00:20:57 01:13:11 00:53:56 02:33:34 00:33:52
46 KUBIK Agnieszka BCT Team Gdynia/ Bike u UP K2 3 3 00:18:57 01:13:36 00:56:47 02:33:48 00:34:06
47 GĄSIŃSKI Karol M2 15 44 00:22:06 01:12:57 00:54:37 02:33:48 00:34:06
48 WOJCIECHOWSKI Piotr SS Drużyna Wilka M2 16 45 00:23:12 01:18:54 00:47:38 02:34:04 00:34:22
49 STALICA Wojciech Izo-Erg M3 17 46 00:20:22 01:17:15 00:52:25 02:34:27 00:34:45
50 PAWELCZYK Kacper K.S. Celironman.pl M2 17 47 00:22:01 01:18:06 00:50:06 02:34:48 00:35:06
51 KOWALSKI Konrad M1 14 48 00:24:29 01:06:48 00:54:04 02:35:30 00:35:48
52 PRZYBYLSKI Piotr LSKK Lityński Bełchatów M3 18 49 00:22:48 01:11:25 00:57:04 02:35:48 00:36:06
53 KARWACKI Paweł Trispace M2 18 50 00:22:50 01:14:45 00:55:41 02:36:28 00:36:46
54 SOWA Andrzej TrenujTri M3 19 51 00:20:39 01:16:11 00:55:33 02:36:35 00:36:53
55 KULBICKI Piotr GT RAT M2 19 52 00:21:52 01:18:59 00:52:27 02:36:43 00:37:01
56 KABAT Błażej TriSpace M1 15 53 00:21:56 01:19:41 00:51:36 02:37:25 00:37:43
57 KULKA Sergiusz sk M2 20 54 00:19:55 01:16:45 00:56:04 02:37:27 00:37:45
58 KIBLER Jan GT RAT M2 21 55 00:20:27 01:16:29 00:56:30 02:38:06 00:38:24
59 GĘDŁEK Łukasz #AkcjaChudyPajda M2 22 56 00:26:30 01:17:43 00:50:38 02:38:23 00:38:41
60 PIESZAK Zosia kanapowe pampry K2 4 4 00:22:23 01:23:00 00:49:02 02:38:39 00:38:57
61 CIESLAK Zbigniew M3 20 57 00:21:43 01:14:47 00:57:51 02:38:51 00:39:09
62 GRZESIK Jędrzej 9 Dywersyjna M2 23 58 00:25:26 01:15:23 00:53:54 02:38:57 00:39:15
63 BARTKOWSKI Marek Polpharma Triathlon Team M3 21 59 00:24:23 01:19:04 00:50:46 02:39:16 00:39:34
64 MARCINKOWSKI Piotr OSW TRI TEAM M3 22 60 00:19:05 01:18:47 00:55:09 02:39:33 00:39:51
65 KARWACKI Grzegorz ja M3 23 61 00:19:46 01:23:05 00:52:11 02:39:34 00:39:52
66 KOWALCZUK Tomasz M1 16 62 00:18:12 01:16:30 01:01:16 02:40:06 00:40:24
67 WDOWIAK Lukasz Stratega M2 24 63 00:22:05 01:18:19 00:55:08 02:40:41 00:40:59
68 PORCZYK Paweł Skierniewickie Poranki Biegowe M2 25 64 00:20:52 01:22:39 00:52:19 02:41:03 00:41:21
69 KOLWICZ Damian BigYellowFoot Adventure Team M2 26 65 00:18:22 01:23:19 00:54:26 02:41:17 00:41:35
70 ŁOŃSKI Tomasz Warach - Rowery M1 17 66 00:26:51 01:10:42 00:57:08 02:41:24 00:41:42
71 ARISMENDI JeanPaul M2 27 67 00:21:42 01:20:04 00:55:53 02:41:27 00:41:45
72 KĘSIKOWSKA Katarzyna TriSpace K1 1 5 00:23:34 01:26:08 00:48:21 02:41:31 00:41:49
73 GŁOWINKOWSKI Bartosz M1 18 68 00:19:08 01:23:46 00:53:26 02:42:19 00:42:37
74 GÓRNY Grzegorz ------ M2 28 69 00:21:47 01:20:26 00:54:54 02:43:13 00:43:31
75 WŁÓDARCZAK Agata TriSpace K1 2 6 00:20:48 01:24:01 00:55:03 02:43:22 00:43:40
76 BURSKI Michał Polpharma TRI Team M2 29 70 00:27:38 01:22:14 00:48:00 02:43:26 00:43:44
77 PECYNA Maciek Kluczborska Grupa Biegowa M1 19 71 00:21:33 01:27:12 00:51:24 02:44:07 00:44:25
78 PRON Adam IPRONMAN M3 24 72 00:22:14 01:21:29 00:55:24 02:44:10 00:44:28
79 LIZIK Radosław TriSpace M3 25 73 00:23:04 01:16:50 00:58:08 02:44:15 00:44:33
80 LUBOMSKI Mateusz On My Own! M2 30 74 00:26:36 01:18:28 00:54:51 02:44:54 00:45:12
81 BEDNAREK Patrycja TRISPACE K2 5 7 00:21:14 01:19:57 01:00:02 02:45:06 00:45:24
82 MAMEŁKA Anna Dzik Komando K1 3 8 00:18:36 01:26:56 00:56:44 02:47:05 00:47:23
83 KUCIAPINSKI Radek M2 31 75 00:22:03 01:17:36 01:02:16 02:48:11 00:48:29
84 BIALY Sebastian Airbike.pl / PoliczmySie.pl M3 26 76 00:26:36 01:18:40 00:56:52 02:48:33 00:48:51
85 GRANICZNY Krzysztof M3 27 77 00:22:40 01:21:52 00:59:02 02:48:42 00:49:00
86 OWCZAREK Tomasz M4 1 78 00:20:29 01:22:50 01:02:28 02:49:30 00:49:48
87 KOŚCIESZA Robert Tri NEGU M1 28 79 00:20:29 01:25:44 00:57:25 02:49:37 00:49:55
88 KOZŁOWSKI Adrian Triathlon Mietków Team M1 20 80 00:27:45 01:19:06 00:58:45 02:49:48 00:50:06
89 KASZUBA Robert Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zagnańsku M3 29 81 00:25:59 01:23:47 00:54:46 02:49:53 00:50:11
90 ANTCZAK Agnieszka Biegacz Nowosolna K3 1 9 00:22:53 01:29:02 00:49:39 02:50:05 00:50:23
91 BEDNARSKI Michał M1 21 82 00:21:31 01:20:32 01:02:43 02:50:17 00:50:35
92 JUSZCZYSZYN Krzysztof M2 32 83 00:23:41 01:23:06 00:56:08 02:50:23 00:50:41
93 NAZIEBLLO Maciej M2 33 84 00:21:31 01:24:11 00:56:37 02:50:23 00:50:41
94 DUDA Tomasz Radiowa Akademia Triathlonu M3 30 85 00:21:33 01:22:31 01:00:44 02:50:44 00:51:02
95 LIŚKIEWICZ Maciej TRI-LISKI M3 31 86 00:26:08 01:19:44 01:00:22 02:51:20 00:51:38
96 MAZURKIEWICZ Janusz M2 34 87 00:25:09 01:25:12 00:57:59 02:53:52 00:54:10
97 MARCHWIŃSKI Rafał Tri Aktywny Piotrków M3 32 88 00:21:55 01:19:43 01:06:38 02:54:03 00:54:21
98 MALICKI Jacek Hurtap M5 1 89 00:26:38 01:17:15 01:05:34 02:54:09 00:54:27
99 WALASZCZYK Marcin Iron Fighters M2 35 90 00:21:51 01:21:39 01:06:28 02:54:12 00:54:30
100 KLĘKA Marcin LSKK LITYŃSKI BEŁCHATÓW M3 33 91 00:23:01 01:19:04 01:05:55 02:54:22 00:54:40
101 WNĘK Katarzyna Kluczborska Grupa Biegowa K1 4 10 00:18:21 01:30:26 01:02:16 02:54:56 00:55:14
102 MYRMUS Grzegorz M3 34 92 00:23:29 01:29:49 00:56:49 02:55:39 00:55:57
103 CICHOCKI Sebastian Indianie M3 35 93 00:22:36 01:28:11 00:59:09 02:55:45 00:56:03
104 KUDELA Piotr M3 36 94 00:21:15 01:23:17 01:05:45 02:55:47 00:56:05
105 WÓJCIK Łukasz OTT Pabianice M2 36 95 00:21:32 01:22:27 01:07:21 02:57:00 00:57:18
106 CZARNUCH Daniel M2 37 96 00:23:07 01:26:05 01:00:33 02:57:04 00:57:22
107 BIJOŚ Mirosław M2 38 97 00:24:41 01:21:27 01:03:55 02:57:49 00:58:07
108 MILER-WALCZAK Monika Brak K3 2 11 00:24:34 01:29:50 00:57:31 02:57:52 00:58:10
109 OBŁUSKI Rafał M4 2 98 00:22:20 01:29:07 01:02:21 02:58:40 00:58:58
110 KARWACKI Bartłomiej Sam M1 22 99 00:21:46 01:27:00 01:04:48 02:58:44 00:59:02
111 OLSZTA Marek Polpharma TRI Team M2 39 100 00:21:18 01:27:17 01:07:06 02:59:00 00:59:18
112 LACKORZYŃSKI Krzysztof M2 40 101 00:21:27 01:26:09 01:04:40 02:59:18 00:59:36
113 RZEŹNIK Grzegorz M1 23 102 00:19:08 01:25:23 01:08:35 02:59:36 00:59:54
114 LEPKA Arkadiusz Iron Fighters M1 24 103 00:20:38 01:25:45 01:04:54 03:00:05 01:00:23
115 KNOBLOCH Zbigniew ADREM M2 41 104 00:25:57 01:21:01 01:01:48 03:01:19 01:01:37
116 LESZCZYŃSKI Adam Kontech M2 42 105 00:25:17 01:25:29 01:05:08 03:01:32 01:01:50
117 SOLECKI Łukasz Soltrade 4 Runner M2 43 106 00:22:04 01:23:19 01:11:47 03:02:22 01:02:40
118 GRZESIK Marta K2 6 12 00:26:29 01:27:12 01:04:17 03:02:44 01:03:02
119 GRUDA Piotr ProModel3D M2 44 107 00:19:42 01:20:00 01:16:08 03:03:32 01:03:50
120 ŁUCKA Jarosław M3 37 108 00:24:56 01:21:39 01:09:52 03:03:53 01:04:11
121 KAŁUŻNA Aneta Kuźnia Triathlonu K2 7 13 00:24:36 01:29:37 01:02:58 03:04:00 01:04:18
122 RATALEWSKI Slawomir Piotrkowskie Kolarstwo M4 3 109 00:30:25 01:15:23 01:10:26 03:04:11 01:04:29
123 PRZEDBORA Jakub -- M2 45 110 00:26:04 01:22:00 01:09:39 03:04:34 01:04:52
124 LANGE Genowefa Biegaj z Juveną K3 3 14 00:22:47 01:30:46 01:05:18 03:05:12 01:05:30
125 BARANOWSKI Cezary M1 25 111 00:26:29 01:30:08 01:01:20 03:05:53 01:06:11
126 JASIAK Piotr M3 38 112 00:23:11 01:25:10 01:12:49 03:06:52 01:07:10
127 CYWIŃSKI Bartłomiej PRO-RUN WROCŁAW M3 39 113 00:20:29 01:26:53 01:12:39 03:07:19 01:07:37
128 BĄK Grzegorz VINYLEX M2 46 114 00:23:11 01:31:14 01:08:21 03:07:29 01:07:47
129 WINIECKI Mateusz Łódź Running Team M1 26 115 00:19:32 01:29:49 01:14:30 03:08:30 01:08:48
130 KANIEWSKI Jarek M2 47 116 00:23:40 01:30:44 01:10:28 03:10:03 01:10:21
131 LIS Sebastian oklejanie-auta.pl/Trimama M3 40 117 00:23:31 01:30:20 01:11:27 03:11:35 01:11:53
132 GIMZIŃSKI Szymon xx M2 48 118 00:31:11 01:36:07 01:00:03 03:12:11 01:12:29
133 HERNIK Jakub M1 27 119 00:26:18 01:33:43 01:06:05 03:16:44 01:17:02
134 PRZEWOŹNA Kalina SNS TRI TEAM K2 8 15 00:27:32 01:33:56 01:07:11 03:18:02 01:18:20
135 HERBER Arek KasiArki M3 41 120 00:26:25 01:34:49 01:11:42 03:19:13 01:19:31
136 LEGĘDŹ Dariusz M1 28 121 00:31:46 01:40:07 01:06:07 03:21:25 01:21:43
137 FURTAK Adam M3 42 122 00:42:01 01:34:28 01:02:27 03:25:22 01:25:40
138 OPASIAK Radosław Borg Automotive Sport Team M1 29 123 00:32:16 01:40:02 01:15:52 03:38:49 01:39:07
139 MAJEWSKI Adam M2 49 124 00:35:42 01:40:31 01:12:14 03:42:29 01:42:47
140 BOGUSŁAWSKI Marcin M2 50 125 00:40:05 01:44:54 01:15:14 03:50:53 01:51:11
141 PROMIŃSKA-GOSS Eliza Rajsport Active K2 9 16 00:33:06 01:58:16 01:41:04 04:22:59 02:23:17