Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

TE #4 - Bełchatów 2017 - 1/8 IM

2017-07-23
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 BARCZEWSKI Marek Bydgoszcz Triathlon Team M1 1 1 00:09:19 00:31:15 00:20:05 01:03:15 00:00:00
2 PAWLAK Ireneusz Triathlon Kalisz M3 1 2 00:08:45 00:32:02 00:21:28 01:04:49 00:01:34
3 BIEGAŁA Marek Bike U Up M2 1 3 00:11:05 00:30:10 00:21:00 01:04:54 00:01:39
4 WRONKA Cezary GT RAT M2 2 4 00:09:56 00:32:34 00:19:29 01:04:56 00:01:41
5 KUCEJKO Tomasz TriDivision Triathlon Team M2 3 5 00:08:41 00:32:41 00:21:28 01:05:57 00:02:42
6 SZCZEPANIAK Bartosz SZUKAM SPONSORA M1 2 6 00:09:10 00:32:39 00:21:46 01:06:00 00:02:45
7 PELC Marcin M2 4 7 00:08:54 00:32:11 00:22:19 01:06:18 00:03:03
8 KRAWCZYK Natalia Triathlon Kalisz K1 1 1 00:07:39 00:34:06 00:22:13 01:06:39 00:03:24
9 NAWROCKI Kamil Endure Team M1 3 8 00:09:37 00:33:22 00:20:49 01:06:55 00:03:40
10 NOWAK Roman TRIDEA TEAM M2 5 9 00:10:21 00:32:44 00:21:38 01:07:16 00:04:01
11 KURCZEWSKI Kamil Puls Tri Team M1 4 10 00:09:45 00:32:52 00:22:13 01:07:44 00:04:29
12 WRZESZCZ Mariusz Triathlon Mietków Team M1 5 11 00:10:59 00:32:59 00:21:47 01:09:12 00:05:57
13 DZIUK Dariusz HECKSHER.PL M2 6 12 00:10:08 00:34:26 00:22:10 01:09:21 00:06:06
14 KWAŚKIEWICZ Oliwia WLKS Kmicic Częstochowa K1 2 2 00:08:51 00:34:39 00:23:17 01:09:22 00:06:07
15 NOWAK Dawid Ruch Kluch M2 7 13 00:11:47 00:33:44 00:21:19 01:09:49 00:06:34
16 KAŹMIERCZAK Arkadiusz Ruch Kluch M2 8 14 00:10:19 00:33:48 00:22:17 01:09:54 00:06:39
17 RYMER Jakub KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ M2 9 15 00:09:56 00:33:53 00:23:59 01:10:29 00:07:14
18 WDOWIAK Kamil Klinika Triathlonu Bydgoszcz M1 6 16 00:09:55 00:33:40 00:24:02 01:10:37 00:07:22
19 WĘDZIK Łukasz M2 10 17 00:09:29 00:35:09 00:22:48 01:11:26 00:08:11
20 JOACHIMIAK Dariusz Klinika Triathlonu Bydgoszcz M1 7 18 00:10:57 00:32:23 00:24:48 01:11:50 00:08:35
21 HOŁDA Piotr www.enervit.pl M3 2 19 00:10:42 00:32:46 00:25:45 01:12:24 00:09:09
22 GACKOWSKI Jarek TRIstyle.pl M3 3 20 00:11:01 00:34:42 00:23:32 01:12:25 00:09:10
23 BARUL Stanisław M3 4 21 00:10:26 00:34:23 00:22:48 01:12:54 00:09:39
24 BISKUPSKA Rita Klinika Triathlonu Bydgoszcz K1 3 3 00:10:54 00:33:56 00:25:20 01:12:56 00:09:41
25 PALMOWSKI Maciej KMP Łódź M3 5 22 00:10:19 00:34:11 00:24:52 01:13:03 00:09:48
26 MIOTK Marcin Klub Wysokogórski Warszawa M3 6 23 00:11:55 00:34:37 00:22:25 01:13:15 00:10:00
27 PALMOWSKI Łukasz Kontrolerski Team M3 7 24 00:11:04 00:33:44 00:25:45 01:14:04 00:10:49
28 BOROWSKI Rafał MY RUN TO TRI M2 11 25 00:12:48 00:35:33 00:22:54 01:14:24 00:11:09
29 DĄBROWSKI Tomasz TwisterTeam M3 8 26 00:10:24 00:33:54 00:25:52 01:14:27 00:11:12
30 BASZTA Paweł M2 12 27 00:11:26 00:34:16 00:25:39 01:15:04 00:11:49
31 BANACH Jan KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ M1 8 28 00:09:14 00:33:19 00:30:03 01:15:19 00:12:04
32 ZIENTAL Dariusz M4 1 29 00:11:52 00:34:45 00:25:19 01:16:02 00:12:47
33 ARTUR Maliszewski FTI Racing Team M3 9 30 00:11:48 00:35:47 00:25:01 01:16:22 00:13:07
34 SOBCZAK Marcin TRISPACE M3 10 31 00:12:01 00:35:34 00:25:43 01:16:46 00:13:31
35 KRYCKI Mateusz M2 13 32 00:13:12 00:36:48 00:23:54 01:16:49 00:13:34
36 KRUCZKOWSKI Piotr FUJI KRYSPORT TEAM M4 2 33 00:13:26 00:34:15 00:26:28 01:17:09 00:13:54
37 PACANA Krzysztof M1 9 34 00:11:11 00:35:22 00:26:25 01:17:12 00:13:57
38 BRÓDKA Paweł Biegiem Radom! M3 11 35 00:11:24 00:37:08 00:25:03 01:17:20 00:14:05
39 GIERSZEWSKI Michał K.S. CELIRONMAN M2 14 36 00:11:05 00:36:16 00:26:21 01:17:53 00:14:38
40 CIEŚLAK Mateusz Brt Wrocław M1 10 37 00:10:47 00:37:26 00:25:27 01:17:57 00:14:42
41 KOŁATEK Tomek M4 3 38 00:15:30 00:33:23 00:25:15 01:18:48 00:15:33
42 BOROWIECKI Krzysztof Radiowa Akademia Triathlonu M2 15 39 00:13:10 00:36:30 00:26:41 01:19:00 00:15:45
43 KWIATKOWSKI Sławomir Kluczborska Grupa Biegowa M3 12 40 00:12:07 00:35:48 00:27:06 01:19:48 00:16:33
44 STASIAK Wojciech M1 11 41 00:13:20 00:37:13 00:26:30 01:20:10 00:16:55
45 NOWAK Andrzej Radiowa Akademia Triathlonu M2 16 42 00:13:03 00:37:52 00:24:37 01:20:22 00:17:07
46 DUCHNOWSKI Dariusz D-Team Biała Podlaska M3 13 43 00:12:22 00:39:19 00:25:26 01:21:01 00:17:46
47 KOLASA Piotr M2 17 44 00:11:45 00:39:30 00:26:52 01:21:05 00:17:50
48 KIEŁBASA Paweł Radiowa Akademia Triathlonu M2 18 45 00:17:28 00:35:42 00:24:41 01:21:38 00:18:23
49 KACPRZAK Tadeusz M5 1 46 00:14:19 00:35:52 00:26:55 01:21:45 00:18:30
50 FILARECKA Agnieszka ASF byTrispace K2 1 4 00:13:47 00:37:19 00:26:54 01:21:55 00:18:40
51 KWIATKOWSKI Daniel Klinika Triathlonu Bydgoszcz M1 12 47 00:10:31 00:33:55 00:33:59 01:22:09 00:18:54
52 WASILEWSKI Michał M2 19 48 00:11:25 00:38:55 00:27:45 01:22:14 00:18:59
53 KLUF Zdzisław Amator M5 2 49 00:15:02 00:38:35 00:22:35 01:22:31 00:19:16
54 DRUSZCZ Dawid M2 20 50 00:14:20 00:37:54 00:25:45 01:22:48 00:19:33
55 BARTKOWIAK Paulina KB SUKCES ŻMIGRÓD K1 4 5 00:12:04 00:39:36 00:27:15 01:22:56 00:19:41
56 KAŹMIERCZAK Piotr Ruch Kluch M2 21 51 00:10:40 00:39:00 00:30:11 01:23:48 00:20:33
57 KOŁACZYK Katarzyna Triathlon Training Center K2 2 6 00:13:25 00:40:10 00:26:47 01:24:01 00:20:46
58 BREWKA Wanda Radiowa Akademia Triathlonu K2 3 7 00:14:41 00:38:24 00:27:20 01:24:16 00:21:01
59 KUROWSKI Jacek M3 14 52 00:11:32 00:37:06 00:29:38 01:24:21 00:21:06
60 PIECZARA Michał Klinika Triathlonu Bydgoszcz M1 13 53 00:09:10 00:40:41 00:30:01 01:24:30 00:21:15
61 KAŁEK Artur KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ M3 15 54 00:10:18 00:32:30 00:38:56 01:25:18 00:22:03
62 SOWIERSZENKO Tomasz M2 22 55 00:13:45 00:39:26 00:28:04 01:25:20 00:22:05
63 MROZIK Maciek M3 16 56 00:12:51 00:38:43 00:28:04 01:25:38 00:22:23
64 SOŚNIERZ Tomasz M2 23 57 00:16:17 00:39:49 00:27:30 01:25:59 00:22:44
65 STRZELECKI Konrad Tour de Ochocice M1 14 58 00:12:47 00:38:37 00:29:54 01:26:25 00:23:10
66 BARTKOWIAK Hubert Klub Biegacza SUKCES Żmigród M3 17 59 00:12:18 00:41:21 00:28:01 01:26:36 00:23:21
67 TYLKOWSKI Marcin urwane śmigło M2 24 60 00:12:22 00:37:54 00:31:12 01:26:54 00:23:39
68 ZIĘBA Marta TRISPACE K1 5 8 00:11:03 00:37:04 00:35:16 01:27:17 00:24:02
69 CHMIELECKI Piotr UKS Orientuś Łódź M2 25 61 00:14:26 00:42:27 00:27:03 01:27:41 00:24:26
70 KUKIEŁKA Jarosław EPTM M2 26 62 00:12:21 00:41:46 00:29:55 01:28:10 00:24:55
71 WILANOWSKI Paweł M2 27 63 00:16:25 00:38:26 00:28:19 01:28:27 00:25:12
72 ZATORSKI Maciej BemTri M3 18 64 00:13:11 00:43:23 00:28:15 01:29:50 00:26:35
73 MARTYNOWICZ Maria TRISPACE K3 1 9 00:16:32 00:39:31 00:30:01 01:30:42 00:27:27
74 SZYDŁO Agata Radiowa Akademia Triathlonu K3 2 10 00:11:40 00:40:10 00:32:45 01:31:02 00:27:47
75 MANISZEWSKI Zbigniew TRISPACE M5 3 65 00:16:06 00:39:34 00:30:10 01:31:13 00:27:58
76 NOGA Bartlomiej M2 28 66 00:13:13 00:39:32 00:25:42 01:31:50 00:28:35
77 CZAPA Magdalena NEXUS Team K3 3 11 00:16:03 00:39:03 00:31:51 01:32:02 00:28:47
78 KOŚCIELNY Artur YMCA M3 19 67 00:14:43 00:39:10 00:30:52 01:32:26 00:29:11
79 STAŃCZYK Wojciech Biegający Tczew M4 4 68 00:18:21 00:39:37 00:28:58 01:32:35 00:29:20
80 SKATULNIK Sławomir Piotrkowski Klub Biegacza Endrorfina M4 5 69 00:17:06 00:38:20 00:31:58 01:33:04 00:29:49
81 TOMALIK Łukasz M3 20 70 00:16:55 00:40:39 00:29:57 01:33:05 00:29:50
82 BYRDAK Monika GT RAT K1 6 12 00:13:16 00:40:22 00:34:03 01:33:07 00:29:52
83 PRZYBYSZ Norbert indywidualnie M4 6 71 00:13:56 00:39:22 00:35:52 01:33:14 00:29:59
84 KARKUS Damian brak M3 21 72 00:14:35 00:47:35 00:25:42 01:33:30 00:30:15
85 WOJTALUK Arkadiusz MASOVIA M2 29 73 00:13:36 00:41:43 00:31:34 01:33:49 00:30:34
86 RYBACZEK Cezary EPTM/EPLL M3 22 74 00:16:08 00:42:01 00:30:23 01:34:01 00:30:46
87 KOPIŃSKA-KRÓL Magdalena TRISPACE K3 4 13 00:12:39 00:44:18 00:33:20 01:34:02 00:30:47
88 JANTOS Aleksandra Kluczborska Grupa Biegowa K1 7 14 00:16:20 00:44:18 00:29:16 01:34:08 00:30:53
89 WŁODARCZAK Barbara TriSpace K4 1 15 00:17:33 00:41:35 00:31:45 01:34:33 00:31:18
90 LIŚKIEWICZ Monika TRI-LISKI K3 5 16 00:14:23 00:43:21 00:33:19 01:34:47 00:31:32
91 JABLONSKI Maciej M2 30 75 00:13:37 00:42:26 00:32:37 01:34:52 00:31:37
92 BUCZKO Michal M2 31 76 00:14:13 00:43:31 00:31:37 01:34:55 00:31:40
93 ŁUCZAK Gabriela K2 4 17 00:14:32 00:46:01 00:30:58 01:35:29 00:32:14
94 ŻAK-PAMUŁA Paulina PGE Systemy K2 5 18 00:10:28 00:45:24 00:36:07 01:36:43 00:33:28
95 JAŚKIEWICZ Justyna ShipCup K2 6 19 00:14:28 00:42:07 00:33:47 01:37:32 00:34:17
96 GĄSIOR Cezary NIE ZRZESZONY M4 7 77 00:14:51 00:39:29 00:37:43 01:37:56 00:34:41
97 STELMASIK Monika K2 7 20 00:12:52 00:43:51 00:36:34 01:38:33 00:35:18
98 DUDEK Alfred M5 4 78 00:16:13 00:46:52 00:30:19 01:38:42 00:35:27
99 TELĄŻKA Jarosław Iron Fighters M2 32 79 00:14:40 00:41:54 00:36:44 01:39:10 00:35:55
100 DREKSLER Aleksandra Kluczborska Grupa Biegowa K1 8 21 00:14:28 00:46:09 00:34:43 01:39:44 00:36:29
101 RESPONDEK Agnieszka K3 6 22 00:17:15 00:42:06 00:36:04 01:40:13 00:36:58
102 PRZYBYSZ Malgorzata Radiowa Akademia Triathlonu K2 8 23 00:17:37 00:44:29 00:32:50 01:41:24 00:38:09
103 KONCKA-OLEJNIK Agnieszka TriAktywny Piotrków K3 7 24 00:14:59 00:44:58 00:36:26 01:41:40 00:38:25
104 KABZIŃSKA Izabela K2 9 25 00:14:38 00:45:36 00:37:50 01:42:39 00:39:24
105 LANDOWSKI Marek IGLOTEX SKÓRCZ M3 23 80 00:15:59 00:40:52 00:42:06 01:43:54 00:40:39
106 BRUSKI Dariusz Autobus z napisem: koniec wyścigu. M4 8 81 00:14:34 00:42:37 00:39:46 01:44:12 00:40:57
107 GRYCZKA Grzegorz M3 24 82 00:17:55 00:42:34 00:39:22 01:45:13 00:41:58
108 ZWIERZ Ilona PGE SYSTEMY K2 10 26 00:17:49 00:47:02 00:35:31 01:45:28 00:42:13
109 JABŁONKA Elżbieta KB Bełchatów K3 8 27 00:16:49 00:49:22 00:36:35 01:47:14 00:43:59
110 SAKTURA Grzegorz M4 9 83 00:14:32 00:37:51 00:46:26 01:47:30 00:44:15
111 GAWŁOWSKA-STASIAK Elżbieta K1 9 28 00:12:50 00:49:26 00:42:31 01:48:47 00:45:32
112 NADAJEWSKA Aleksandra K0 1 29 00:12:06 00:56:23 00:38:37 01:51:19 00:48:04
113 GRYCZKA Monika KB Spartakus Bełchatów K3 9 30 00:16:19 00:49:18 00:40:14 01:52:00 00:48:45
114 SZAŁWIŃSKA Ewa KB Spartakus Bełchatów K4 2 31 00:18:50 00:51:07 00:35:31 01:52:51 00:49:36
115 BANASIK MARZENA własny K4 3 32 00:16:54 00:48:45 00:43:43 01:56:39 00:53:24
116 POPIELSKA-NEMŚ Dorota K3 10 33 00:19:38 00:47:03 00:42:05 01:56:49 00:53:34
117 DUDZIC Joanna K2 11 34 00:18:09 00:56:38 00:36:05 01:58:01 00:54:46
118 JATCZAK Robert M2 33 84 00:16:39 00:47:10 00:50:36 02:02:23 00:59:08