Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Ustka 2017 - dystans DŁUGI

2017-09-09
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 SPALENIAK Tomasz Endure Team M1 1 1 00:33:33 00:50:44 00:17:50 01:44:07 00:00:00
2 HUMIŃSKI Andrzej GVT/ SMARUJ NA TRENING TEAM M3 1 2 00:36:12 00:50:05 00:19:25 01:47:13 00:03:06
3 BIEGAŁA Marek Bike U Up M2 1 3 00:37:23 00:48:58 00:19:40 01:47:28 00:03:21
4 POLANSKI Piotr Endure M2 2 4 00:38:16 00:51:39 00:20:03 01:51:50 00:07:43
5 OLEJNIK Jakub Decathlon Poznań Komorniki M1 2 5 00:37:45 00:54:02 00:19:44 01:52:54 00:08:47
6 ANDRUSZ Kamil Endure Team / Trilozofia.pl M2 3 6 00:38:26 00:53:47 00:20:40 01:55:19 00:11:12
7 CHIRK Robert M3 2 7 00:39:36 00:56:15 00:24:06 02:02:03 00:17:56
8 CZARNOWSKI Łukasz TRIPAKA M2 4 8 00:42:31 00:54:46 00:23:04 02:02:46 00:18:39
9 GÓRSKI Sławomir M3 3 9 00:40:02 00:59:01 00:22:01 02:03:32 00:19:25
10 FRĄCZYK Bogusław M2 5 10 00:42:31 00:55:05 00:24:11 02:03:55 00:19:48
11 NOWAK Pawel #TRIpaka Przechlewo M3 4 11 00:42:18 00:54:34 00:25:05 02:03:55 00:19:48
12 TOMCZYŃSKI Bartosz M2 6 12 00:39:46 00:58:44 00:23:39 02:05:02 00:20:55
13 RODZIŃSKI Damian STOPA SŁUPSK M2 7 13 00:42:12 00:55:04 00:24:55 02:05:13 00:21:06
14 KOWALEWSKI Maciej Endure Team M2 8 14 00:41:09 00:57:21 00:25:38 02:06:12 00:22:05
15 ZWIERZ Krzysztof 42.195 Wejherowo M2 9 15 00:41:36 01:00:07 00:22:05 02:06:23 00:22:16
16 PODLESNY Mieszko M2 10 16 00:43:40 00:57:44 00:23:04 02:06:39 00:22:32
17 ŻYWICKI Bartosz Dziki Koszalin M2 11 17 00:43:53 00:57:13 00:24:55 02:08:23 00:24:16
18 RUTKOWSKI Wojciech #Tripaka Przechlewo M1 3 18 00:42:32 00:59:23 00:24:35 02:08:38 00:24:31
19 NIKODEMSKI Maciej fregata-ustka.pl M3 5 19 00:46:08 00:54:42 00:25:25 02:08:42 00:24:35
20 BEDNARCZYK Arkadiusz TRIDEA M3 6 20 00:44:01 00:59:40 00:23:19 02:09:06 00:24:59
21 PIETRASIK Przemysław M2 12 21 00:43:07 00:58:29 00:25:06 02:09:36 00:25:29
22 KOWAL Zbigniew STOPA SŁUPSK M3 7 22 00:43:44 00:57:32 00:25:09 02:09:37 00:25:30
23 CZAUS Adam Turbinki.com.pl M2 13 23 00:43:53 00:58:31 00:24:32 02:09:44 00:25:37
24 PSTRĄGOWSKI Marcin DZIKI KOSZALIN M2 14 24 00:44:03 00:57:26 00:25:13 02:09:47 00:25:40
25 SKWARCZAK Mariusz VeloGd M2 15 25 00:45:13 00:57:59 00:24:33 02:10:34 00:26:27
26 KMITA Krzysztof M2 16 26 00:43:48 00:59:33 00:23:24 02:10:42 00:26:35
27 GRABOWICZ Michał M3 8 27 00:41:29 01:00:37 00:26:13 02:10:46 00:26:39
28 ROMAN Krzysztof Przecinak77 M3 9 28 00:44:20 00:59:49 00:24:04 02:11:17 00:27:10
29 STARZYŃSKI Piotr CTS M3 10 29 00:44:47 00:58:29 00:24:27 02:11:41 00:27:34
30 NOWAKOWSKI Łukasz LOTOS Team/Endure Team M2 17 30 00:43:17 01:01:04 00:24:34 02:12:01 00:27:54
31 ROZMUS Wiktor M2 18 31 00:44:45 01:01:40 00:24:59 02:13:58 00:29:51
32 ZAWIEROWSKI Michał M2 19 32 00:48:08 00:57:13 00:26:33 02:14:40 00:30:33
33 BARTOSZEK Katarzyna Rkb K2 1 1 00:44:06 01:05:44 00:23:16 02:15:17 00:31:10
34 BARTOSZEK Łukasz SBR Nienawiszcz M2 20 33 00:44:06 01:05:28 00:23:17 02:15:17 00:31:10
35 BAJSTOK Paweł Kościańskie Towarzystwo Pływackie M3 11 34 00:44:26 01:04:02 00:24:40 02:15:25 00:31:18
36 JABŁOŃSKA-KIERSZK Beata TRIpaka Przechlewo K3 1 2 00:45:24 01:03:01 00:25:03 02:16:04 00:31:57
37 DWORNICZAK Slawek M2 21 35 00:45:53 01:01:08 00:26:15 02:16:04 00:31:57
38 BORYNA Jarek M4 1 36 00:49:38 00:57:37 00:26:30 02:16:49 00:32:42
39 GRUSZKA Janusz M2 22 37 00:42:43 01:02:21 00:30:37 02:19:15 00:35:08
40 BABIARZ Jacek M2 23 38 00:42:44 01:02:25 00:30:36 02:19:15 00:35:08
41 LASKA Grzegorz OZ USTKA M2 24 39 00:42:28 01:08:46 00:25:39 02:19:17 00:35:10
42 MAREK Piotr M3 12 40 00:48:40 01:01:05 00:26:53 02:19:35 00:35:28
43 ZAWIEROWSKA Ewelina K2 2 3 00:47:48 01:00:47 00:28:41 02:20:04 00:35:57
44 WÓJCIK Damian M3 13 41 00:45:46 01:05:38 00:25:05 02:21:25 00:37:18
45 MAKOWSKI Marek Absolute Bikes / WTP M2 25 42 00:48:59 01:02:04 00:27:37 02:23:16 00:39:09
46 ANDRUSZ Arkadiusz M3 14 43 00:50:26 01:03:14 00:28:02 02:24:01 00:39:54
47 TUJAKA Grzegorz M1 4 44 00:46:09 01:06:21 00:28:47 02:25:12 00:41:05
48 TOMASZEWSKI Marcin M3 15 45 00:48:25 01:07:49 00:26:53 02:25:16 00:41:09
49 HERBER Arkadiusz KasiArki M3 16 46 00:47:09 01:07:51 00:26:33 02:25:42 00:41:35
50 WRÓBLEWSKA Joanna SKINLINE K3 2 4 00:49:38 01:04:07 00:27:14 02:27:18 00:43:11
51 PAWLAK Dezyderia CTS K2 3 5 00:50:29 01:07:10 00:28:18 02:29:14 00:45:07
52 PYSZNIAK Dorota Adidas Runners Warsaw K2 4 6 00:49:28 01:09:18 00:27:20 02:29:30 00:45:23
53 CHMARA Joanna K1 1 7 00:48:40 01:13:13 00:26:24 02:31:02 00:46:55
54 KASPROWICZ Małgorzata Stopa Słupsk K2 5 8 00:49:04 01:12:33 00:28:16 02:32:29 00:48:22
55 WRÓBLEWSKI Sławomir SKINLINE M3 17 47 00:56:49 01:01:42 00:31:32 02:34:34 00:50:27
56 MIECZNIK Robert PRO366 M3 18 48 00:48:23 01:12:59 00:29:12 02:34:36 00:50:29
57 PERCZAK Janusz IN-SOFTWARE M1 5 49 00:56:09 00:59:50 00:35:27 02:35:24 00:51:17
58 ASZKIŁOWICZ Marcin ZAPP Warzymice M3 19 50 00:51:53 01:08:07 00:30:31 02:36:51 00:52:44
59 OSIPOWICZ Pawel M3 20 51 00:50:26 01:08:36 00:33:43 02:36:57 00:52:50
60 SKWIOT Jaroslaw M2 26 52 00:55:17 01:07:34 00:35:09 02:41:06 00:56:59
61 ZARZYCKI Dariusz M2 27 53 00:49:08 01:19:11 00:33:04 02:46:30 01:02:23
62 GRABOWICZ Jerzy Klub Biegowy TUPOT Ustka M5 1 54 00:55:58 01:17:11 00:35:27 02:52:47 01:08:40
63 GRAJZER Jacek SUMIN SUCHY LAS M4 2 55 01:03:42 01:10:23 00:41:13 02:59:57 01:15:50