Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 58 585 1 584 Fax +48 58 585 1 589

Duathlon Energy Ustka 2017- dystans KRÓTKI

2017-09-09
Miejsce Nazwisko i imię Klub Kategoria Miejsce w kat. Miejsce wg. płci Czas końcowy Strata
1 KUBIAK Maciej Endure Team / Zoeller Tech M1 1 1 00:16:02 00:25:36 00:08:39 00:51:49 00:00:00
2 KOPER Mateusz GK GRYF TCZEW / EATON TRIATHLON TEAM M1 2 2 00:17:24 00:25:51 00:10:01 00:54:58 00:03:09
3 MARZEC Tomasz DOKTORBAJK SŁUPSK M1 3 3 00:19:06 00:23:58 00:11:42 00:56:53 00:05:04
4 SOBCZAK Marcin Endure Team M3 1 4 00:18:22 00:27:32 00:10:13 00:58:00 00:06:11
5 SAJENKO Adam SajFly / InvictaPowerTeam M1 4 5 00:19:26 00:27:39 00:09:49 00:58:48 00:06:59
6 SŁUPEK Roksana K1 1 1 00:18:26 00:29:01 00:09:49 00:58:51 00:07:02
7 WIERZBOWSKI Krzysztof Motointegrator Running Team M2 1 6 00:19:35 00:27:06 00:10:46 00:59:09 00:07:20
8 PACHOLCZYK Krzysztof ;) M1 5 7 00:18:50 00:27:50 00:10:40 00:59:23 00:07:34
9 MŁYNARCZYK Zbigniew CPSP Ustka M2 2 8 00:19:29 00:27:28 00:10:38 00:59:34 00:07:45
10 DRWAL Piotr M3 2 9 00:16:40 00:32:27 00:08:57 00:59:48 00:07:59
11 PRZYBYLSKI Robert M3 3 10 00:19:59 00:29:03 00:10:49 01:01:32 00:09:43
12 LELUKIEWICZ Rafał Stopa Słupsk M2 3 11 00:20:22 00:27:53 00:11:29 01:02:15 00:10:26
13 HINZ Marcin Endure Team / IronFactory.pl M2 4 12 00:20:44 00:28:05 00:11:50 01:02:45 00:10:56
14 GOŹDZIEWICZ Paweł BIEGAMYRAZEM.PL M3 4 13 00:20:53 00:28:47 00:11:35 01:03:30 00:11:41
15 SUSKA Arkadiusz AStrainer M2 5 14 00:20:37 00:29:24 00:11:05 01:03:38 00:11:49
16 NACHYŁA Paweł Dziki Koszalin M2 6 15 00:20:49 00:28:42 00:11:41 01:03:53 00:12:04
17 MAJEWSKI Andrzej MTS HAMER MIASTKO M3 5 16 00:22:45 00:28:06 00:11:38 01:04:44 00:12:55
18 KAC Marek Endure Team M3 6 17 00:21:32 00:29:47 00:11:43 01:04:59 00:13:10
19 ŁAGANOWSKI Błażej Hernik Team M1 6 18 00:20:51 00:30:53 00:10:45 01:05:40 00:13:51
20 STRUMIŃSKI Rafał Dziki Koszalin M2 7 19 00:21:21 00:30:12 00:11:59 01:06:41 00:14:52
21 RADTKE Rafał KB GOCH Bytów M2 8 20 00:21:47 00:30:32 00:11:28 01:06:45 00:14:56
22 KWAPIS Wojciech TriForce M2 9 21 00:22:07 00:31:41 00:11:56 01:08:10 00:16:21
23 MICHALAK Michał Dziki Koszalin M2 10 22 00:23:25 00:29:02 00:13:46 01:08:23 00:16:34
24 WOŁOSEWICZ Paweł Pan Wiatr Szkoła Windsurfingu M1 7 23 00:21:46 00:32:27 00:11:55 01:08:39 00:16:50
25 CIEPŁOWSKI Robert IPA Bydgoszcz M3 7 24 00:23:21 00:30:13 00:12:35 01:08:49 00:17:00
26 BLUJ Roman VO2max MTB Tem M4 1 25 00:23:14 00:29:53 00:13:16 01:08:56 00:17:07
27 GAZARKIEWICZ Michał DREAM TRI TEAM M3 8 26 00:23:44 00:30:40 00:11:53 01:08:57 00:17:08
28 SKIERA Krzysztof Roll&Run Krismedia Team M3 9 27 00:23:03 00:30:39 00:12:34 01:09:19 00:17:30
29 POCZWARDOWSKA Weronika Decathlon Poznań Komorniki K1 1 2 00:22:58 00:32:03 00:12:38 01:09:34 00:17:45
30 KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna LKS Jantar Ustka K3 1 3 00:22:11 00:34:20 00:11:35 01:09:53 00:18:04
31 KWAŚNIAK Zdzisław Piast Słupsk M4 2 28 00:23:19 00:30:19 00:13:02 01:10:36 00:18:47
32 FUDALI Witold M2 11 29 00:21:47 00:33:24 00:12:47 01:10:41 00:18:52
33 GRZESZCZYK Bartosz OTCF Running Team M1 8 30 00:22:46 00:32:35 00:12:38 01:10:54 00:19:05
34 BAJSTOK Adrian UKS Junior Nietążkowo M0 1 31 00:22:38 00:33:47 00:13:07 01:11:43 00:19:54
35 PATYNA Aleksandra Pan Wiatr Szkoła Windsurfingu K1 2 4 00:22:59 00:33:37 00:12:54 01:11:45 00:19:56
36 MARTA Napieracz Endure Team K2 1 5 00:23:45 00:32:49 00:13:08 01:12:08 00:20:19
37 SZANOWSKI Maciej M1 2 32 00:26:19 00:29:09 00:14:49 01:12:25 00:20:36
38 KOCZOROWSKI Paweł Polni Wojownicy Ustka M3 10 33 00:21:35 00:36:30 00:11:39 01:12:42 00:20:53
39 MACH Dawid One Person Team M2 12 34 00:22:06 00:34:29 00:12:44 01:12:59 00:21:10
40 KOWAL Wiktoria STOPA Słupsk K0 2 6 00:24:48 00:31:35 00:14:49 01:13:13 00:21:24
41 PRACOŃ Maciej PM-SYSTEM GDYNIA M3 11 35 00:26:03 00:31:22 00:13:59 01:13:35 00:21:46
42 WITFER Jacek Big Yellow Foot M3 12 36 00:24:08 00:33:04 00:13:51 01:13:35 00:21:46
43 ZAMYŚLEWSKI Krzysztof Kwidzyn Biega M2 13 37 00:23:32 00:32:35 00:13:50 01:13:49 00:22:00
44 SKOMOROWSKI Michał M2 14 38 00:25:05 00:33:11 00:13:54 01:14:18 00:22:29
45 KACZMAREK Anna Babskie Kręcenie/ Saltus.pl K2 2 7 00:25:51 00:31:32 00:14:25 01:14:49 00:23:00
46 ADACH Kazimierz SKB CZARNI M5 1 39 00:23:31 00:34:37 00:13:57 01:15:17 00:23:28
47 KRZYSZTOF Sobczak RUN BDG M2 15 40 00:22:34 00:34:46 00:12:36 01:15:28 00:23:39
48 CZAPA Magdalena NEXUS Team K3 2 8 00:25:28 00:32:26 00:14:24 01:15:34 00:23:45
49 HAUPA Wojciech M3 13 41 00:25:12 00:33:48 00:14:26 01:15:49 00:24:00
50 CZECH Roman GOCH BYTÓW M5 2 42 00:26:06 00:34:02 00:00:00 01:16:28 00:24:39
51 DAŃCZAK Aleksander M2 16 43 00:24:23 00:36:51 00:13:36 01:16:56 00:25:07
52 KRZOSKA Dorota K3 3 9 00:25:32 00:36:35 00:13:59 01:18:07 00:26:18
53 STASZEWSKI Karol Staszewscy Team M2 17 44 00:26:23 00:35:00 00:14:13 01:18:27 00:26:38
54 PANEK Urszula K2 3 10 00:26:42 00:35:31 00:13:34 01:18:40 00:26:51
55 KOZUB Tomasz M2 18 45 00:25:35 00:35:37 00:14:40 01:19:07 00:27:18
56 BRUDEREK Daniel M2 19 46 00:25:19 00:34:37 00:14:59 01:19:13 00:27:24
57 GRZĄDKA Monika SPORTEVO K2 4 11 00:26:08 00:35:38 00:14:27 01:19:22 00:27:33
58 MRUGALSKI Stanisław M4 3 47 00:26:43 00:35:56 00:14:07 01:19:32 00:27:43
59 SEYDAK Ewelina K1 3 12 00:27:14 00:34:15 00:15:20 01:19:47 00:27:58
60 CHYBA Bartek M3 14 48 00:26:41 00:38:28 00:12:44 01:20:07 00:28:18
61 ŁUKASIEWICZ Aleksandra DZIKI KOSZALIN K2 5 13 00:28:29 00:32:11 00:16:16 01:20:17 00:28:28
62 SZCZEPAŃSKI Darek M4 4 49 00:26:08 00:34:40 00:15:50 01:21:18 00:29:29
63 SIEMIŃSKI Piotr jankes-garage.eu M3 15 50 00:26:32 00:32:47 00:19:08 01:22:01 00:30:12
64 JURA Kazimierz MTS HAMER M5 3 51 00:28:29 00:34:12 00:16:25 01:22:26 00:30:37
65 KOWALCZYK Tomasz Słupsk M3 16 52 00:27:29 00:36:27 00:15:25 01:22:43 00:30:54
66 OLSZEWSKI Mariusz DlaOlsona M2 20 53 00:28:48 00:33:49 00:16:55 01:23:07 00:31:18
67 SKRZYPCZAK-ASZKIŁOWICZ Anna ZAPP K2 6 14 00:26:27 00:37:11 00:16:14 01:23:56 00:32:07
68 DYBUK Agnieszka K3 4 15 00:27:31 00:37:42 00:15:49 01:24:52 00:33:03
69 PSTRĄGOWSKA Marlena DZIKI KOSZALIN K2 7 16 00:26:40 00:39:43 00:15:56 01:24:59 00:33:10
70 MAJCHER Radosław M3 17 54 00:29:27 00:36:04 00:17:35 01:26:28 00:34:39
71 SZYMAŃSKI Marcin Team Biegowy Szczecinek M2 21 55 00:29:32 00:36:06 00:17:49 01:27:19 00:35:30
72 LESZCZYNSKI Bartosz KWIDZYN TRUCHTA M1 9 56 00:26:38 00:38:59 00:17:25 01:27:44 00:35:55
73 OKULSKA Justyna Blondi USA K2 8 17 00:26:37 00:39:01 00:17:24 01:27:44 00:35:55
74 ZIEMANN Krzysztof BonPopsKids M3 18 57 00:30:04 00:34:45 00:19:31 01:28:41 00:36:52
75 JESIONOWSKA Małgorzata MTB Eldar Świecie K2 9 18 00:29:46 00:37:47 00:17:45 01:29:12 00:37:23
76 JESIONOWSKI Mariusz MTB Eldar Świecie M3 19 58 00:29:47 00:37:35 00:17:46 01:29:12 00:37:23
77 GREC Michał M2 22 59 00:31:43 00:35:31 00:18:40 01:29:29 00:37:40
78 NIKODEMSKA Joasia fregata-ustka.pl K2 10 19 00:31:24 00:37:18 00:18:36 01:30:31 00:38:42
79 GDYŃSKI Tomasz CPZ M2 23 60 00:30:02 00:39:06 00:19:40 01:32:20 00:40:31
80 BLUJ Elżbieta K2 11 20 00:31:10 00:40:24 00:17:57 01:32:33 00:40:44
81 NOWALIŃSKI Michał M2 24 61 00:30:49 00:38:02 00:20:43 01:32:33 00:40:44
82 KOZA Joanna Miasto Ustka K2 12 21 00:29:58 00:40:13 00:19:33 01:32:43 00:40:54
83 HRYWNIAK Agnieszka Ustka K2 13 22 00:29:43 00:43:13 00:16:41 01:32:45 00:40:56
84 OSKROBA Aleksandra Nie cierpię biegać K2 14 23 00:34:34 00:39:39 00:21:02 01:38:32 00:46:43
85 MICHALSKI Henryk LKS Jantar Ustka M5 4 62 00:36:42 00:45:27 00:20:59 01:47:12 00:55:23
86 CZERWIŃSKA Kamila Ustka na fali K1 4 24 00:34:04 00:53:57 00:20:25 01:51:54 01:00:05
87 MORDAL Eliza Ustka na fali K3 5 25 00:33:50 00:53:56 00:20:25 01:51:54 01:00:05
88 NOWAKOWSKA Magdalena Ustka na fali K3 6 26 00:34:05 00:54:37 00:20:24 01:51:54 01:00:05