Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
TE #1 - Gniewino 2019 - 1/4 IM - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
200 | WOŹNIAK Jacek | 1980 | M2 | Gdańsk | PORTA ACTIVE TEAM | Zatwierdzony |
201 | JÓŹWIAK Barbara | 1980 | K2 | Siedlce | YULO RUN TEAM SIEDLCE / Triathlon Siedlce Club | Zatwierdzony |
202 | JÓŹWIAK Krzysztof | 1977 | M3 | Siedlce | Prosecco Team SIEDLCE | Zatwierdzony |
203 | PODGÓRSKI Witold | 1973 | M3 | Gdańsk | F3Team | Zatwierdzony |
204 | KACZKOWSKA Katarzyna | 1981 | K2 | Straszyn | Zatwierdzony | |
205 | TROŚNIAK Piotr | 1972 | M3 | Białogard | CTS | Zatwierdzony |
206 | BUSZAN Radek | 1980 | M2 | Sopot | Niemaniemoge | Zatwierdzony |
207 | OLSZEWSKI Adam | 1971 | M3 | Gdynia | Zatwierdzony | |
208 | DRABJEWSKI Paweł | 1980 | M2 | Więcbork | Tkkf WODNIK WIĘCBORK | Zatwierdzony |
209 | LIBERKA Tomasz | 1976 | M3 | Warszawa | Zatwierdzony | |
210 | KMIEĆ Karolina | 1983 | K2 | Bydgoszcz | Trispace | Zatwierdzony |
211 | NEUMANN Krzysztof | 1970 | M3 | Warszawa | LUFT TRI Team | Zatwierdzony |
212 | TOMCZYK Marcin | 1976 | M3 | Gdańsk | SPORTEVO | Zatwierdzony |
213 | OSIPOWICZ Pawel | 1977 | M3 | Lębork | Zatwierdzony | |
214 | BORCHMANN Szymon | 1982 | M2 | wladysławowo | Tri-Sea Mewa Władysławowo | Zatwierdzony |
215 | ŻMICH-FÓRMANIAK Joanna | 1976 | K3 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
216 | BORYNA Jarek | 1965 | M4 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
217 | TAFIŁOWSKI Robert | 1975 | M3 | Krobia | RTeam | Zatwierdzony |
218 | GORZEŃSKI Piotr | 1967 | M4 | GDYNIA | Zatwierdzony | |
219 | THRUN Mikołaj | 1982 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
220 | WALKOWIAK Marcin | 1975 | M3 | Subkowy | Agros-TJ | Zatwierdzony |
221 | LIPIŃSKI Błażej | 1984 | M2 | Chojnice | Truck Driving Academy | Zatwierdzony |
222 | CIESIELSKI Maciej | 1987 | M2 | Łódź | MBC Team | Zatwierdzony |
223 | RULIŃSKI Przemysław | 1986 | M2 | Gniew | CTS Czaja Training System | Zatwierdzony |
224 | RUBAJ Adam | 1974 | M3 | Kwidzyn | KTS IRONMAN | Zatwierdzony |
225 | KRÓLICKI Maciej | 1988 | M2 | Gdańsk | Tri NEGU | Zatwierdzony |
226 | KLUCZYK Artur | 1994 | M1 | Elbląg | Tomaszewicz Team | Zatwierdzony |
227 | JANTA Marek | 1981 | M2 | Gdańsk | Smaruj Na Trening | Zatwierdzony |
228 | CIEPIELEWSKI Patryk | 1990 | M1 | Tczew | Zatwierdzony | |
229 | MAJEWSKI Roman | 1972 | M3 | Toruń | Toruński Klub Triathlonowy | Zatwierdzony |
230 | BARTKOWSKI Marek | 1972 | M3 | Warszawa | EndureTeam | Zatwierdzony |
231 | TOMASIŃSKA Agnieszka | 1983 | K2 | Gdynia | Sobczak Team | Zatwierdzony |
232 | KUBIK Agnieszka | 1986 | K2 | Gdańsk | BCT Team Gdynia/ BST | Zatwierdzony |
233 | JASIULEWICZ Izabela | 1983 | K2 | ELBLĄG | ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM | Zatwierdzony |
234 | KOSPAŁPAWŁOWSKI Łukasz | 1981 | M2 | Gdańsk | LOTOS Running Team | Zatwierdzony |
235 | BEDNAREK Patrycja | 1984 | K2 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
236 | ZIENKIEWICZ Janusz | 1972 | M3 | Bydgoszcz | TRISPACE /Allianz Triathlon Team | Zatwierdzony |
237 | BEJM Łukasz | 1988 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
238 | PIĄTKOWSKI Andrzej | 1967 | M4 | Złotokłos | ĄĘ Tri Club | Zatwierdzony |
239 | PIOTROWSKI Daniel | 1991 | M1 | Gdynia | SwimStory | Zatwierdzony |
240 | KRAJEWSKI Maciej | 1985 | M2 | Gdynia | Complexsports | Zatwierdzony |
241 | MAZLOUM Amir | 1987 | M2 | Ożarów Mazowiecki | Kuźnia Triathlonu | Zatwierdzony |
242 | ZACHWIEJA Piotr | 1985 | M2 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
243 | DOBRZYNSKI Marek | 1985 | M2 | Bydgoszcz | Zatwierdzony | |
244 | JANKOWSKI Tomasz | 1973 | M3 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
245 | BISKUPSKI Cezary | 1987 | M2 | Bydgoszcz | Trispace | Zatwierdzony |
246 | KALUKIN Krzysztof | 1977 | M3 | Gdynia | Complexsports Triathlon Team | Zatwierdzony |
247 | MADZIĄG Marcin | 1977 | M3 | Gdynia | I-ROMAN | Zatwierdzony |
248 | ROSIŃSKI Jarosław | 1976 | M3 | GDAŃSK | Zatwierdzony | |
249 | IGNACZAK Piotr | 1973 | M3 | Bydgoszcz | TriSpace | Zatwierdzony |
250 | KULIK Jacek | 1976 | M3 | GDYNIA | KULIK&KUREK | Zatwierdzony |
251 | KMIECIK Jacek | 1988 | M2 | Gdynia | Complexsports | Zatwierdzony |
252 | WRONOWSKI Marcin | 1986 | M2 | Lubartów | the recyckings | Zatwierdzony |
253 | TELSZEWSKI Maciej | 1978 | M3 | Mała Piaśnica | Wagabunda Mała Piaśnica | Zatwierdzony |
254 | TOMASZEWICZ Damian | 1993 | M1 | Elbląg | Tomaszewicz Team | Zatwierdzony |
255 | ZAWISTOWSKI Michał | 1978 | M3 | Sulmin | Smaruj na trening team | Zatwierdzony |
256 | DĘBIEC Ewa | 1982 | K2 | Gdańsk | Smaruj Na Trening Team | Zatwierdzony |
257 | LIS Paweł | 1977 | M3 | Gdańsk | CTS / SNT | Zatwierdzony |
258 | SAJNOG Monika | 1978 | K3 | Warszawa | Kuźnia Triathlonu | Zatwierdzony |
259 | LIANA Jolanta | 1977 | K3 | Banino | Zatwierdzony | |
260 | STENKA Tomasz | 1991 | M1 | Reda | Aktywnie Nakręceni | Zatwierdzony |
261 | ROSA Grzegorz | 1980 | M2 | Luzino | Omega Fitness&Gym Luzino | Zatwierdzony |
262 | LADEMAN-WĘSIERSKA Sylwia | 1986 | K2 | Gdańsk | SobczakTeam | Zatwierdzony |
263 | SIEDLECKI Artur | 1974 | M3 | Gdynia | Morsy Gdyńskie | Zatwierdzony |
264 | SZAPIEL Andrzej | 1990 | M1 | Pogórze | SPRING/CTS/TRIATHLONTRÓJMIASTO | Zatwierdzony |
265 | JÓŹWIAK Łukasz | 1976 | M3 | Rumia | Zatwierdzony | |
266 | SEMSCH Artur | 1962 | M4 | Gdynia | Nordea Triathlon Team | Zatwierdzony |
267 | KUNKEL Mariusz | 1976 | M3 | Gdańsk | SMARUJ NA TRENING TEAM | Zatwierdzony |
268 | CZECH Mariusz | 1981 | M2 | Gdynia | UKS TRI-TEAM RUMIA | Zatwierdzony |
269 | PIEPER Daniel | 1983 | M2 | Wejherowo | Zatwierdzony | |
270 | KWAPISZ Anna | 1979 | K3 | SOPOT | TSUNAMI-TRI | Zatwierdzony |
271 | ADAMCZAK Krzysztof | 1960 | M4 | Gdynia | Zatwierdzony | |
272 | OKON Michał | 1975 | M3 | Gdynia | Parkrun Gdynia | Zatwierdzony |
273 | SKRZYCKI Lukasz | 1980 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
274 | KOPAŃSKA Katarzyna | 1968 | K4 | Pruszyn | Triathlon Siedlce Club | Zatwierdzony |
275 | PIOTROWSKI Artur | 1974 | M3 | Łuków | Triathlon Siedlce Club | Zatwierdzony |
276 | DOBOSIK Damian | 1988 | M2 | Elbląg | 3athlete | Zatwierdzony |
277 | MARCISZEWSKA Aneta | 1976 | K3 | Siedlce | Triathlon Siedlce Club | Zatwierdzony |
278 | KIEŁCZYKOWSKA Żaneta | 1983 | K2 | Żelków-Kolonia | Triathlon Siedlce Club | Zatwierdzony |
279 | KRAMARZ Agnieszka | 1993 | K1 | Gdańsk | TriLadies | Zatwierdzony |
280 | GIEDROJĆ Tomasz | 1985 | M2 | Kwidzyn | KTS IRONMAN | Zatwierdzony |
281 | ZASADA Grzegorz | 1978 | M3 | Puck | UKS TRI-TEAM RUMIA | Zatwierdzony |
282 | ZAWIEROWSKA Ewelina | 1985 | K2 | Ustka | Zatwierdzony | |
283 | HENNIG Tomasz | 1973 | M3 | Zbychowo | WOPR Wejherowo | Zatwierdzony |
284 | KRASUSKA-BŁACHNIO Ewa | 1985 | K2 | Nowe Iganie | TSC | Zatwierdzony |
285 | PORTEE Wojciech | 1971 | M3 | Gdynia | SPORTEVO | Zatwierdzony |
286 | KACPRZAK Bartosz | 1981 | M2 | Gdańsk | F3Team | Zatwierdzony |
287 | WINCZEWSKI Krzysztof | 1986 | M2 | Gdańsk | F3team | Zatwierdzony |
288 | GOSZ Marcin | 1979 | M3 | LEBORK | Endure Team | Zatwierdzony |
289 | WILANDT Konrad | 1985 | M2 | Sopot | Gdyński Triathlon | Zatwierdzony |
290 | BOCIAN Łukasz | 1982 | M2 | Gdańsk | F3Team | Zatwierdzony |
291 | LACHOWIECKI Wojciech | 1977 | M3 | Stare Babice | Zatwierdzony | |
292 | KSENIAK Szymon | 1979 | M3 | Warszawa | Zatwierdzony | |
293 | JAKOBSCHY Łukasz | 1976 | M3 | Gdańsk | F3Team | Zatwierdzony |
294 | WĄSOWSKI Rafał | 1990 | M1 | Gdańsk | Najmowicz Triathlon Team | Zatwierdzony |
295 | JĘDRKOWIAK Piotr | 1988 | M2 | Sierakowice | F3TEAM | Zatwierdzony |
296 | PARACKI Tomasz | 1992 | M1 | Sierakowice | F3TEAM | Zatwierdzony |
297 | ŻURAWICZ Andrzej | 1989 | M2 | Rumia | Dare2Tri | Zatwierdzony |
298 | MAŁKIŃSKI Józef | 1957 | M5 | BYDGOSZCZ | Zatwierdzony | |
299 | GRUSZECKI Damian | 1986 | M2 | Gdańsk | Dream Tri Team | Zatwierdzony |
300 | HERING Mateusz | 1991 | M1 | Bytów | TRI TEAM BYTÓW / Hering_triathlon | Zatwierdzony |
301 | MAŁKOWSKI Michał | 1989 | M2 | Katowice | The Recyckings | Zatwierdzony |
302 | KOWALSKI Łukasz | 1980 | M2 | Gdynia | Complexsports | Zatwierdzony |
303 | ANDRYSZAK Piotr | 1972 | M3 | Gdansk | Andryszak Team | Zatwierdzony |
304 | KĘSICKI Sebastian | 1976 | M3 | Kwidzyn | Kwidzyn | Zatwierdzony |
305 | KLARECKI Adrian | 1978 | M3 | Reda | AstMa Team | Zatwierdzony |
306 | CEJKO Wojciech | 1975 | M3 | Banino | Dead on Arrival | Zatwierdzony |
307 | MUCZYŃSKI Bartosz | 1975 | M3 | Gdynia | Zatwierdzony | |
308 | ŁAKOMSKI Mateusz | 1984 | M2 | Sopot | Zatwierdzony | |
309 | NALEŻYTY Katarzyna | 1991 | K1 | Gdynia | kasia.nalezyty.pro | Zatwierdzony |
310 | DOBRANIECKI Przemysław | 1978 | M3 | Gdynia | Zatwierdzony | |
311 | SZULC Maciej | 1974 | M3 | Elbląg | ETT - Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
312 | KOŚCIESZA Robert | 1972 | M3 | Olsztyn | Tri NEGU | Zatwierdzony |
313 | MUCHA Robert | 1976 | M3 | Zalesie Górne | Sportowe Love | Zatwierdzony |
314 | STRÓŻYK Leszek | 1984 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
315 | GÓRSKI Bartosz | 1983 | M2 | Toruń | Toruń Multisport Team | Zatwierdzony |
316 | MOWINSKI Filip | 1992 | M1 | Gdansk | dreamtriteam | Zatwierdzony |
317 | JARMOŁOWICZ Beata | 1970 | K3 | Gdansk | Dream Tri Team | Zatwierdzony |
318 | ROKICKI Leszek | 1973 | M3 | Elbląg | ETT Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
319 | PAŹ Michał | 1978 | M3 | Warszawa | NeonTeam | Zatwierdzony |
320 | KULKA Sergiusz | 1980 | M2 | Lesznowola | TriNEGU | Zatwierdzony |
321 | WOŁKANIN Paweł | 1959 | M5 | Łódź | Polpharma Run Team | Zatwierdzony |
322 | CZERNIAK Gracjan | 1980 | M2 | Koszalin | Zatwierdzony | |
323 | OTŁOWSKI Grzegorz | 1986 | M2 | Elbląg | ETT - Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
324 | MISZEWSKI Krzysztof | 1981 | M2 | Gdańsk | CTS - Czaja Training System / Dream Tri Team | Zatwierdzony |
325 | BORYCKI Marcin | 1972 | M3 | Kosakowo | Zatwierdzony | |
326 | ORZŁOWSKI Radosław | 1977 | M3 | Roszkowo | Zatwierdzony | |
327 | GÓRNY Wojciech | 1972 | M3 | Łochowo | TRISPACE | Zatwierdzony |
328 | PAŁYSA Marek | 1974 | M3 | Dawidy Bankowe | Tri NEGU | Zatwierdzony |
329 | FILBRANDT Wojciech | 1978 | M3 | Gdańsk | Najmowicz Triathlon Team | Zatwierdzony |
330 | RUCIŃSKI Jakub | 1975 | M3 | Sopot | Bike U Up- Europell | Zatwierdzony |
331 | KLOMFAS Miron | 1975 | M3 | Bydgoszcz | TriSpace | Zatwierdzony |
332 | BIEGAŁA Marek | 1984 | M2 | Gdańsk | Bike U Up - Europell | Zatwierdzony |
333 | TWAROWSKI Michal | 1973 | M3 | Straszyn | TRISPACE / Jeppesen | Zatwierdzony |
334 | KLIMOWSKI Przemysław | 1977 | M3 | Elbląg | ETT - Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
335 | BEDNARCZYK Arkadiusz | 1976 | M3 | Gdynia | JKLA JAWOR | Zatwierdzony |
336 | SOBIERAJ Rafał | 1979 | M3 | Koszalin | Robię to dla sportu! | Zatwierdzony |
337 | PRUCHNICKI Rafał | 1980 | M2 | Toruń | Zatwierdzony | |
338 | KLIMOWSKA Anetta | 1979 | K3 | Elbląg | ETT - Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
339 | CZYŻ Gabriela | 1976 | K3 | Władysławowo | Od-dech.pl Tri-Sea Mewa Władysławowo | Zatwierdzony |
340 | LENZ Magdalena | 1988 | K2 | Starogard Gdański | TRI Starogard Gdański | Zatwierdzony |
341 | STRYCHOWSKI Jakub | 1977 | M3 | Gdynia | Complexsports | Zatwierdzony |
342 | BYSTRAM Aleksandra | 1967 | K4 | Puck | TRI-SEA MEWA Władysławowo | Zatwierdzony |
343 | ATRASZKIEWICZ Magda | 1974 | K3 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
344 | TAMKUN-PAWŁOWSKA Małgorzata | 1974 | K3 | Braniewo | ETT Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
345 | ŻYLEWICZ Mateusz | 1989 | M2 | Gdańsk | Dream Tri Team | Zatwierdzony |
346 | KASPEROWICZ Dariusz | 1975 | M3 | Szczecin | Wieczorne Bieganie w Szczecinie | Zatwierdzony |
347 | OBRAŁ Jolanta | 1984 | K2 | Kraków | Zatwierdzony | |
348 | RUTKOWSKI Adam | 1994 | M1 | Wielka Nieszawka | Olender | Zatwierdzony |
349 | GAPINSKI Piotr | 1977 | M3 | Wejherowo | Zatwierdzony | |
350 | JURAK Krzysztof | 1991 | M1 | Zawiercie | Zatwierdzony | |
351 | SZNAZA Tadeusz | 1959 | M5 | Elbląg | ETT-Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
352 | HAJDUCKI Jarosław | 1976 | M3 | Elblag | ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM | Zatwierdzony |
353 | MATEJA Lukasz | 1982 | M2 | Gdansk Poland | SONY PICTURES | Zatwierdzony |
354 | PERUCKI Maciej | 1985 | M2 | Gdynia | Sony Pictures GBS | Zatwierdzony |
355 | ZIELIŃSKA Magdalena | 1979 | K3 | Gdynia | Sony Pictures | Zatwierdzony |
356 | ZIELINSKI Aleksander | 1978 | M3 | Gdynia | Sony Pictures | Zatwierdzony |
357 | DUBIELLA Adam | 1977 | M3 | Gdynia | Rak Team | Zatwierdzony |
358 | SIKORA Dariusz | 1972 | M3 | Nowy Dwór Gdański | ETT Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
359 | LEMKE Leszek | 1977 | M3 | Gdynia | Gdyński Triathlon | Zatwierdzony |
360 | USTOWSKI Przemysław | 1977 | M3 | Borkowo | USTeam | Zatwierdzony |
361 | ELMINOWSKI Wojciech | 1962 | M4 | Elbląg | Elbląg Triathlon Team | Zatwierdzony |
362 | GORGOŃ Cezary | 1981 | M2 | Gdańsk | CTS-CzajaTrainingSystem | Zatwierdzony |
363 | TRYPUĆ-MAGDZIARZ Aleksandra | 1975 | K3 | Bydgoszcz | OLADENTAL | Zatwierdzony |
364 | KUDREWICZ Mirek | 1964 | M4 | Gdńsk | silco | Zatwierdzony |
365 | KOPCZYŃSKI Maciej | 1979 | M3 | GDYNIA | Zatwierdzony | |
367 | STRUMIŃSKI Rafał | 1981 | M2 | Koszalin | Dziki Koszalin | Zatwierdzony |
368 | GAJEWSKI Przemek | 1978 | M3 | szczecin | SyberianHamster | Zatwierdzony |
369 | DŁUTKOWSKI Jakub | 1996 | M1 | Gdynia | KubuśTeam | Zatwierdzony |
370 | TRAWCZYŃSKI Jacek | 1969 | M4 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
371 | BUCZEK Tomasz | 1984 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
372 | DĘBICKI Artur | 1968 | M4 | Gdynia | Zatwierdzony | |
373 | ŁUSZCZEWSKI Krzysztof | 1977 | M3 | Złotów | Żytnia Team | Zatwierdzony |
374 | ODZIOBA Daniel | 1982 | M2 | Olsztyn | The Recyckings | Zatwierdzony |
375 | BARANOWSKI Daniel | 1994 | M1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
376 | ZRZELSKI Michał | 1977 | M3 | Gdańsk | ZRZ Team | Zatwierdzony |
377 | BORKOWSKI Tomasz | 1970 | M3 | Tuchola | Kujavia3Team | Zatwierdzony |
378 | MOCARSKI Wojciech | 1980 | M2 | Gdynia | Arka Gdynia | Zatwierdzony |
379 | WASIEK Miroslaw | 1967 | M4 | Gdynia | UKS TRI-TEAM RUMIA | Zatwierdzony |
380 | JUŚKIW Paweł | 1983 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
381 | KOSMALA Maciej | 1994 | M1 | Elbląg | Czaja Training System | Zatwierdzony |
382 | SIŁKOWSKI Radosław | 1975 | M3 | GDYNIA | Heiztechnik | Zatwierdzony |
383 | DZIOBA Michał | 1973 | M3 | Sopot | TRI Dzioba | Zatwierdzony |
384 | WIELGUS Janusz | 1978 | M3 | Gdańsk | SportEvo | Zatwierdzony |
385 | SPRZĄCZKOWSKI Krzysztof | 1969 | M4 | Gdynia | SPORTEVO | Zatwierdzony |
386 | GRĄDZKI Wojciech | 1991 | M1 | Giżycko | dotsport.pl Triathlon Team | Zatwierdzony |
387 | BRESKA Ewelina | 1973 | K3 | Kościerzyna | KSR TEAM KOŚCIERZYNA | Zatwierdzony |
388 | BRESKA Witold | 1974 | M3 | Kościerzyna | KSR TEAM KOŚCIERZYNA | Zatwierdzony |
389 | BARANOWSKI Marek | 1969 | M4 | Kosakowo | COM-DKM | Zatwierdzony |
390 | STANIUK Bartosz | 1985 | M2 | Słupsk | Toyota Słupsk | Zatwierdzony |
391 | LASKOWSKI Leszek | 1983 | M2 | Gdańsk | ciesz się życiem! | Zatwierdzony |
392 | TOMASZEWSKI Michał | 1984 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
393 | PALMOWSKI Łukasz | 1976 | M3 | Rozalin | Kontrolerski Team | Zatwierdzony |
394 | ODZIOBA Sebastian | 1984 | M2 | Olsztyn | The Recyckings | Zatwierdzony |
395 | SKROBACZ Przemysław | 1988 | M2 | Reda | Zatwierdzony | |
396 | WALENTYNOWICZ Adam | 1981 | M2 | Sopot | DOMO TEAM | Zatwierdzony |
397 | PRĄDZYŃSKI Marcin | 1977 | M3 | Bydgoszcz | TRISPACE | Zatwierdzony |
398 | MARTYNOWICZ Maria | 1972 | K3 | Brzoza | TRISPACE | Zatwierdzony |
399 | MARTYNOWICZ Michał | 1972 | M3 | BRZOZA | TRISPACE | Zatwierdzony |
400 | PAWLICKI Krzysztof | 1982 | M2 | Warszawa | Kosmiczne Dziady | Zatwierdzony |
401 | RÓŻALSKI Maciej | 1974 | M3 | Warszawa | OKP | Zatwierdzony |
402 | CNOTA Janusz | 1955 | M5 | Gdynia | UKS Tri-Team Rumia | Zatwierdzony |
403 | BEDNAREK Samuel | 2007 | M2 | Tczew | Centrum Komórek Team Tczew | Zatwierdzony |
404 | FRUKACZ Daniela | 1993 | K1 | Tczew | Zatwierdzony | |
405 | SKWIERAWSKI Grzegorz | 1970 | M3 | Pszczółki | Alior Running Team | Zatwierdzony |
406 | ZAKURZEWSKI Tomasz | 1974 | M3 | Brzoza | Brzoza biega | Zatwierdzony |
407 | RUTKOWSKI Aleksander | 1996 | M1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
408 | LISIUS Tomasz | 1964 | M4 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
409 | KACZMAREK Sławomir | 1976 | M3 | Rumia | NO RISK NO FUN | Zatwierdzony |
410 | WAJS Anna | 1995 | K1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
411 | PAWELCZYK Marcin | 1992 | M1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
412 | GUTOWSKI Damian | 1979 | M3 | CHWASZCZYNO | Zatwierdzony | |
413 | FRUKACZ Kamil | 1993 | M1 | Tczew | Zatwierdzony | |
414 | BLOK Karol | 1981 | M2 | Chojnice | ortopeda-blok.pl | Zatwierdzony |
415 | DAWIDOWICZ Maciej | 1978 | M3 | Brzoza | Brzoza Biega | Zatwierdzony |
416 | ŁOPACIŃSKI Tomasz | 1978 | M3 | Gdańsk | SPORTEVO | Zatwierdzony |
417 | SADOWSKI Piotr | 1983 | M2 | Gdańsk | DISINN Club | Zatwierdzony |
418 | HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata | 1977 | K3 | Gdansk | CTS Czaja Training System | Zatwierdzony |
419 | WĘGLARZ Marek | 1969 | M4 | Suchy Dwór | Zatwierdzony | |
420 | MIŚ Waldemar | 1976 | M3 | Gdańsk | Alior Running Team | Zatwierdzony |
421 | WARSZAWSKI Filip | 1975 | M3 | Gdynia | biegamyrazem.pl | Zatwierdzony |
422 | PIOTROWICZ Ewa | 1987 | K2 | Sopot | Sportevo | Zatwierdzony |
423 | CZAUS Adam | 1984 | M2 | Gdynia | Turbinki.com.pl | Zatwierdzony |
424 | MARSZAŁEK Sebastian | 1992 | M1 | Gdynia | BigYellowFoot Adventure Team | Zatwierdzony |
425 | IGIELSKI Armin | 1975 | M3 | Grudziadz | Tancia team | Zatwierdzony |
426 | WOJCIECHOWSKI Adam | 1969 | M4 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
427 | GRYBER Piotr | 1979 | M3 | Bojano | Grybcio Team | Zatwierdzony |
428 | RAPACKI Szymon | 1985 | M2 | Gdańsk | Zatwierdzony | |
429 | PIETRASIK Przemysław | 1980 | M2 | Słupsk | Zatwierdzony | |
430 | KWIDZIŃSKI Krzysztof | 1973 | M3 | Gdynia | Purtki | Zatwierdzony |
431 | MISZEWSKI Mateusz | 1989 | M2 | Gdańsk | CTS - Czaja Training System | Zatwierdzony |
432 | FLISIKOWSKI Szymon | 1985 | M2 | Gdynia | SPORTEVO | Zatwierdzony |
433 | RĄCZKOWSKI Dariusz | 1976 | M3 | Wejherowo | Zatwierdzony | |
434 | SPŁAWIŃSKI Paweł | 1978 | M3 | Tczew | APATOR Metrix S.A. | Zatwierdzony |
435 | HINC Kamil | 2001 | M1 | Starogard Gdański | Tri Starogard Gdański | Zatwierdzony |
436 | SZYMCZAK Jakub | 1988 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
437 | KRZYŻANOWSKI Piotr | 1991 | M1 | Gdynia | Zatwierdzony | |
438 | ANTKOWIAK Bartosz | 1988 | M2 | Bydgoszcz | TriSpace | Zatwierdzony |
439 | GRODZKI Marek | 1975 | M3 | Gdańsk | CTS Czaja Training System | Zatwierdzony |
440 | SZCZUCKI Piotr | 1980 | M2 | Gdańsk | LOTOS Running Team | Zatwierdzony |
441 | LEMKE Krzysztof | 1977 | M3 | Gdynia | Gdyński Triathlon | Zatwierdzony |
442 | OLSZEWSKA Karina | 1977 | K3 | Gdynia | Zatwierdzony | |
443 | HOGA Fryderyk | 1988 | M2 | Gdynia | Ave, Caesar, morituri te salutant! | Zatwierdzony |
444 | WESTA Irena | 1992 | K1 | Reda | Zatwierdzony | |
445 | MAŃCZAK Jakub | 1971 | M3 | GDYNIA | DELFIN GDYNIA | Zatwierdzony |
446 | PIĘTA Sylwester | 1988 | M2 | Straszyn | Radio Gdańsk | Zatwierdzony |
447 | SZMIENDOWSKA-KRÓLAK Paulina | 1990 | K1 | Kwidzyn | MTB Kwidzyn Team | Zatwierdzony |
448 | BISKUPSKI Mariusz | 1974 | M3 | susz | UKS TRS SUSZ | Zatwierdzony |
449 | RESZKE Paweł | 1985 | M2 | Wejherowo | UKS Tri-Team Rumia | Zatwierdzony |
450 | ŚCIBIOR Marek | 1974 | M3 | Juszkowo | Neon Team | Zatwierdzony |
451 | FAJKS Adam | 1973 | M3 | Pogórze | Rada Gminy Kosakowo | Zatwierdzony |
452 | KUFEL Szymon | 1990 | M1 | Świekatowo | Endure Team | Zatwierdzony |
453 | TURSKI Krzysztof | 1988 | M2 | Gdynia | Zatwierdzony |