Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Energy KidsRun Ustka 2019 - bieg na 200 m - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip Cur | 2014 | C1 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
2 | Zofia Firkowska | 2014 | D1 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
3 | PAWEŁ CHALECKI | 2013 | C1 | ustka | Zatwierdzony | |
4 | Natalia Zawierowska | 2014 | D1 | Ustka | Zatwierdzony | |
5 | Jakub Dziedzic | 2013 | C1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
6 | Bartłomiej Poszepczyński | 2013 | C1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
7 | Aleksander Pytlak | 2013 | C1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
8 | Wojciech Kraśnik | 2013 | C1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
9 | Maciej Zdunek | 2013 | C1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
10 | Kinga Starnawska | 2013 | D1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
11 | Witold Meller-Kubica | 2013 | C1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
12 | Sylwia Świniarska | 2014 | D1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
13 | Aleksandra Koza | 2015 | D1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
14 | Julia Kozicka | 2014 | D1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
15 | Błażej Szymichowski | 2014 | C1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
16 | Kajetan Kowalczyk | 2015 | C1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
17 | Nel Mazur | 2015 | D1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
18 | Marcin Poszepczyński | 2015 | C1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
19 | Kinga Sawicka | 2015 | D1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
20 | Jan Wiśniewski | 2015 | C1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
21 | Milena Narożna | 2015 | D1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
22 | Piotr Mikołajek | 2014 | C1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
23 | Alicja Wróblewska | 2013 | D1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
24 | Maria Mazur | 2013 | D1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
25 | Iga Burzyńska | 2013 | D1 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
26 | Kacper Gąsiorowski | 2014 | C1 | Gdańsk | DREAM TRI TEAM | Zatwierdzony |
27 | Wiktor Książkiewicz | 2016 | C1 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
28 | Marysia Szarek | 2014 | D1 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
29 | Marika Siódmiak | 2015 | D1 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
30 | Wiktor Grzelak | 2015 | C1 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
31 | Kinga Cioch | 2013 | D1 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
32 | Sebastian Luniak | 2015 | C1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
33 | Piotr Lickiewicz | 2016 | C1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
34 | Mateusz Uljanicki | 2014 | C1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
35 | Błażej Gzik | 2014 | C1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
36 | Hanna Robak | 2014 | D1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
37 | Aleksander Kramer | 2013 | C1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
38 | Anna Krupa | 2013 | D1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
39 | Leon Nowakowski | 2013 | C1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
40 | Fabian Wiśniewski | 2013 | C1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
41 | Natalia Mirańska | 2013 | D1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
42 | Karolina Lickiewicz | 2013 | D1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
43 | Paulina Motyl | 2015 | D1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
44 | Hania Dobrowolska | 2013 | D1 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
45 | Wiktor Klag | 2013 | C1 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
46 | Igor Drapała | 2013 | C1 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
47 | Jakub Kmieciak | 2013 | C1 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
48 | Mateusz Słatwiński | 2013 | C1 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
49 | Zofia Uznańska | 2013 | D1 | Ustka | NP „Na Wydmie” | Zatwierdzony |
50 | Maksymilian Klimek | 2013 | C1 | Ustka | NP „Na Wydmie” | Zatwierdzony |
51 | Stanisław Luniak | 2014 | C1 | Ustka | NP „Na Wydmie” | Zatwierdzony |
52 | Roch Zamościk | 2013 | C1 | Ustka | NP „Na Wydmie” | Zatwierdzony |
53 | Tymoteusz Dubieniecki | 2012 | C1 | Ustka | NP „Na Wydmie” | Zatwierdzony |
54 | Leon Dubieniecki | 2014 | C1 | Ustka | NP „Na Wydmie” | Zatwierdzony |
55 | Tymon Ćwigoń-Szymczak | 2015 | C1 | Ustka | NP „Na Wydmie” | Zatwierdzony |
56 | Kinga Kodłubańska | 2013 | D1 | Ustka | NP „Na Wydmie” | Zatwierdzony |
57 | Hanna Uznańska | 2016 | D1 | Ustka | NP „Na Wydmie” | Zatwierdzony |
58 | Jędrzej Ustowski | 2012 | C1 | Borkowo | USTeam | Zatwierdzony |
59 | Maria Szpilarewicz | 2016 | D1 | słupsk | Zatwierdzony | |
60 | Milena Siniewicz | 2013 | D1 | Ustka | AML Słupsk | Zatwierdzony |
61 | Laura Linsted-Stolc | 2013 | D1 | Ustka | SP nr 1 | Zatwierdzony |