Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Energy KidsRun Ustka 2019 - bieg na 500 m - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
200 | Tomasz Olejniczak | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
201 | Karolina Robak | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
202 | Kacper Krzysztoszek | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
203 | Kacper Kodłubański | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
204 | Oliwier Sieciński | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
205 | Natalia Kunda | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
206 | Anna Ćwigoń-Szymczak | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
207 | Maksymilian Syska-Godlewski | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
208 | Igor Milewski | 2009 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
209 | Dawid Sawicki | 2009 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
210 | Miłosz Januszkiewicz | 2009 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
211 | Hubert Lemański | 2009 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
212 | Nella Dziuba | 2009 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
213 | Maja Kondratowicz | 2009 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
214 | Julia Kosik | 2009 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
215 | Zuzanna Lewandowska | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
216 | Nadia Taraska | 2009 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
217 | Natalia Nikodemska | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
218 | Seweryn Smołuch | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
219 | Alan Szulc | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
220 | Aleksander Sitnik | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
221 | Daniel Kazimierski | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
222 | Margareta Grzelak | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
223 | Nina Bednarczyk | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
224 | Aleksander Skomorowski | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
225 | Julia Szmit | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
226 | Małgorzata Wieczorek | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
227 | Gabriela Woźniak | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
228 | Emilia Hamera | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
229 | Maria Luniak | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
230 | Aleksandra Klimek | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
231 | Alicja Grabowska | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
232 | Hanna Wieczorek | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
233 | Konrad Zarębski | 2011 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
234 | Magdalena Jezierska | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
235 | Hubert Nowak | 2011 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
236 | Michał Piechowiak | 2011 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
237 | Lena Ksel | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
238 | Radosław Dubiela | 2011 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
239 | Weronika Grzelak | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
240 | Zuzanna Szczypińska | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
241 | Joanna Wilczyńska | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
242 | Karol Ignaciuk | 2011 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
243 | Kuba Olejniczak | 2012 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
244 | Filip Kowalski | 2011 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
245 | Paweł Nikodemski | 2011 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
246 | Szymon Witkowski | 2011 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
247 | Antoni Szymczak | 2011 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
248 | Zuzanna Atalska | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
249 | Kinga Zarzycka | 2012 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
250 | Hanna Kierzkowska | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
251 | Jan Król | 2011 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
252 | Alicja Zawierowska | 2012 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
253 | Mikołaj Sawczuk | 2011 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
254 | Dominika Silina | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
255 | Oliwia Hryniewicz | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
256 | Klaudia Dzedzej | 2011 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
257 | Julia Siwiec | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
258 | Kacper Kamieniecki | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
259 | Zuzanna Drzazgowska | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
260 | Aleks Semeniuk | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
261 | Seweryn Gzik | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
262 | Zuzanna Chyrzyńska | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
263 | Patryk Szcześniak | 2009 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
264 | Matylda Sobków | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
265 | Julia Sobków | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
266 | Wojciech Żal | 2009 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
267 | Michał Żal | 2009 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
268 | Marcelina Drabik | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
269 | Alan Szczucki | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
270 | Lena Drapała | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
271 | Sebastian Lisiński | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
272 | Maja Szabat | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
273 | Aleksander Babiarz | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
274 | Natasza Jakubowska | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
275 | Stanisław Król | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
276 | Łukasz Lickiewicz | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
277 | Agata Jaśkiel | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
278 | Nikola Nowak | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
279 | Kalina Mike | 2010 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
280 | Igor Lewandowski | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
281 | Mateusz Graczyk | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
282 | Hubert Zamościk | 2009 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
283 | Filip Mardas | 2009 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
284 | Nadia Stolarska | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
285 | Nikola Makowska | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
286 | Hanna Żyłka | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
287 | Jakub Firkowski | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
288 | Victoria Wierzbicka | 2009 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
289 | Patryk Świca | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
290 | Roksana Helińska | 2009 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
291 | Alicja Skorobohaty | 2009 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
292 | Witold Konieczny | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
293 | Paulina Bąbelek | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
294 | Tomasz Pertkiewicz | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
295 | Tomasz Goliszek | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
296 | Kacper Siwiec | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
297 | Emilia Kamieniecka | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
298 | Wiktoria Mańska | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
299 | Adam Piczak | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
300 | Paulina Jędrysiak | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
301 | Julia Kordulewska | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
302 | Krystian Wolarz | 2009 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
303 | Noemi Kadraś | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
304 | Oliwia Czarnowska | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
305 | Laura Kowalczyk | 2009 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
306 | Jakub Pertkiewicz | 2009 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
307 | Maja Szumowska | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
308 | Olaf Graczyk | 2010 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
309 | Alicja Mirańska | 2008 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
310 | Anna Mirańska | 0200 | D2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
311 | Jan Wiśniowski | 2008 | C2 | Ustka | SP 1 Ustka | Zatwierdzony |
312 | Leon Pawlak | 2012 | C2 | Gdynia | Zatwierdzony | |
313 | Dawid Płotka | 2008 | C2 | Koszaslin | Zatwierdzony | |
314 | Jagoda Chyba | 2011 | D2 | Słupsk | SP nr 5 Słupsk | Zatwierdzony |
315 | Marcel Szulc | 2008 | C2 | Koszalin | Mój Tri Świat | Zatwierdzony |
316 | Antoni Jędrzejak | 2012 | C2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
317 | Marek Mączyńsk | 2012 | C2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
318 | Wojciech Zawada | 2012 | C2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
319 | Maja Szechrenowicz | 2012 | D2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
320 | Jan Mordacz | 2012 | C2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
321 | Piotr Rutkowski | 2012 | C2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
322 | Julia Kubiaczyk | 2012 | D2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
323 | Kaja Narożna | 2012 | D2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
324 | Filip Rękas | 2012 | C2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
325 | Aleksander Adamski | 2012 | C2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
326 | Marcek Szewczyk | 2012 | C2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
327 | Gracjan Goliszek | 2012 | C2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
328 | Pola Chabowska | 2012 | D2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
329 | Dorian Kamel | 2012 | C2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
330 | Kacper Górecki | 2012 | C2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
331 | Julia Bykowska | 2012 | D2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
332 | Agnieszka Dębska | 2012 | D2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
333 | Julia Łukasiewicz | 2012 | D2 | Ustka | MP 1 Ustka | Zatwierdzony |
334 | Karol Zalewski | 2010 | C2 | Ustka | Niepubliczna Szkoła Adventure | Zatwierdzony |
335 | Ignacy Miśkowiak | 2010 | C2 | Ustka | Niepubliczna Szkoła Adventure | Zatwierdzony |
336 | Amelia Jagła | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
337 | Klaudia Kazimierczak | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
338 | Zuzanna Kowalczyk | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
339 | Natalia Damps | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
340 | Jakub Wszółkowski | 2008 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
341 | Aleksandra Szcześniak | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
342 | Zuzanna Szanter | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
343 | Zuzanna Strzoda | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
344 | Stanisław Puda | 2008 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
345 | Jagoda Pilarczyk | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
346 | Eliza Sztafij | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
347 | Julia Rodziewicz | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
348 | Kamil Bernatek | 2012 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
349 | Mateusz Maziarz | 2011 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
350 | Hanna Polakowska | 2011 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
351 | Aleksander Belina | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
352 | Dawid Bobko | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
353 | Jakub Dymnicki | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
354 | Julia Gębusia | 2010 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
355 | Szymon Gliński | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
356 | Hanna Kraśnik | 2010 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
357 | Igor Krupa | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
358 | Hanna Krygiel | 2010 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
359 | Oskar Krawczyk | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
360 | Marcel Osobliwy | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
361 | Maria Pytlak | 2010 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
362 | Zuzanna Pietroń | 2010 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
363 | Adrian Bernatajtys | 2009 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
364 | Klaudia Chramiec | 2009 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
365 | Wiktoria Jakubek | 2009 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
366 | Patryk Korzeniowski | 2009 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
367 | Kinga Kozina | 2009 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
368 | Dawid Tomczak | 2009 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
369 | Wiktor Wojcieszek | 2009 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
370 | Kordian Szewczyk | 2008 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
371 | Maja Szydloch | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
372 | Lena Lipińska | 2011 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
373 | Jakub Górski | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
374 | Filip Pietroń | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
375 | Jakub Rutkowski | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
376 | Maja Sobisz | 2010 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
377 | Aleks Koniak | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
378 | Tymon Sztafij | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
379 | Mikołaj Wierzbicki | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
380 | Jakub Wysoczański | 2010 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
381 | Zuzanna Adamczewska | 2009 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
382 | Filip Klag | 2009 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
383 | Vanessa Milewska | 2009 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
384 | Mikołaj Nałęcz | 2009 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
385 | Hubert Szarek | 2009 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
386 | Michał Wasylew | 2009 | C2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
387 | Aleksandra Woźniak | 2009 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
388 | Nadia Borkowska | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
389 | Weronika Buta | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
390 | Oliwia Duszyńska | 2008 | D2 | Ustka | SP 2 Ustka | Zatwierdzony |
391 | Bartosz Siwek | 2012 | C2 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
392 | Miłosz Grzelak | 2012 | C2 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
393 | Kaja Żelazek | 2012 | D2 | Ustka | MP 2 Delfinek | Zatwierdzony |
394 | Paulina Michałowska | 2008 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
395 | Oliwia Szatyńska | 2008 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
396 | Aleksandra Wielgosz | 2008 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
397 | Kacper Kinski | 2008 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
398 | Miłosz Banach | 2009 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
399 | Julian Rymarz | 2008 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
400 | Cezary Bednarski | 2009 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
401 | Maria Fornalczyk | 2008 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
402 | Nikodem Piszko | 2009 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
403 | Kondrad Tonajewski | 2009 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
404 | Ignacy Barcicki | 2011 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
405 | Oliwier Czeszyk | 2011 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
406 | Aleksander Bednarski | 2011 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
407 | Wiktoria Kamel | 2011 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
408 | Pola Krasińska | 2011 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
409 | Alicja Wardzińska | 2011 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
410 | Piotr Koza | 2011 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
411 | Norbert Szumski | 2011 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
412 | Wojciech Zdunek | 2011 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
413 | Julia Jarkiewicz | 2010 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
414 | Oliwia Osińska | 2010 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
415 | Jakub Balik | 2010 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
416 | Błażej Barcicki | 2010 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
417 | Maja Gralewicz | 2010 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
418 | Filip Każmierski | 2010 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
419 | Stefania Doucet | 2010 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
420 | Tatiana Gromek | 2008 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
421 | Jagoda Kalina | 2010 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
422 | Kamila Ciszkowska | 2009 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
423 | Laura Fidos | 2010 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
424 | Stanisław Gałczyński | 2010 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
425 | Antoni Laskowski | 2010 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
426 | Oliwia Turzyniecka | 2010 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
427 | Marcin Doucet | 2011 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
428 | Ludwik Doucet | 2008 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
429 | Joanna Zwolińska | 2009 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
430 | Nelly Zarzycka | 2009 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
431 | Maja Wiencek | 2009 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
432 | Zuzanna Wiencek | 2009 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
433 | Iga Kosieradzka | 2009 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
434 | Gabriela Kosieradzka | 2009 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
435 | Gabriela Dąbkowska | 2009 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
436 | Ewa Łapińska | 2008 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
437 | Krystian Grzegorczyk | 2011 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
438 | Judyta Korsak | 2011 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
439 | Marcel Wiśniewski | 2008 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
440 | Malwina Bikowska | 2009 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
441 | Toni Drojman | 2010 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
442 | Michalina Banach | 2010 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
443 | Dawid Witkowski | 2010 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
444 | Karol Pryca | 2011 | C2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
445 | Karol Koryczan | 2012 | C2 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
446 | Sara Abramczyk | 2012 | D2 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
447 | Alekdandeer Chiloński | 2012 | C2 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
448 | Hubert Lewandowski | 2012 | C2 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
449 | Helena Kaczorowska | 2012 | D2 | Ustka | MP 3 | Zatwierdzony |
450 | Wiktoria de Lubicz-Szeliska | 2008 | D2 | Ustka | SP 3 | Zatwierdzony |
451 | Piotr Jażdżyk | 2012 | C2 | Ustka | NP „Na Wydmie” | Zatwierdzony |
452 | Adrian Kukliński | 2012 | C2 | Ustka | NP „Na Wydmie” | Zatwierdzony |
453 | Antonina Ustowska | 2008 | D2 | Borkowo | USTeam | Zatwierdzony |
454 | Nella Dziuba | 2009 | D2 | Ustka | sp1 | Zatwierdzony |
455 | Maja Dubiela | 2011 | D2 | Ustka | SP nr 1 | Zatwierdzony |
456 | Szymon Korbecki | 2009 | C2 | Ustka | SP nr 1 | Zatwierdzony |
457 | Liliana Kapusz | 2008 | D2 | Ustka | SP nr 1 | Zatwierdzony |
458 | Martyna Basińska | 2010 | D2 | Ustka | USB Ustka | Zatwierdzony |
459 | Kacper Liszka | 2010 | C2 | Myślachowice | Zatwierdzony | |
460 | Bogusz Ustowski | 2010 | C2 | Borkowo | USTeam | Zatwierdzony |
461 | Eliza Stefańska | 2011 | D2 | Darżyno | Szkoła Podstawowa w Potęgowie | Zatwierdzony |
462 | Ksawery Stefański | 2009 | C2 | Darżyno | Szkoła Podstawowa w Potęgowie | Zatwierdzony |
463 | Oliwier Kaczmarek | 2012 | C2 | Ustka | Zatwierdzony | |
464 | Ola Wiśniowska | 2009 | D2 | Wodnica | SP 2 | Zatwierdzony |
465 | Mikołaj Żyłka | 2012 | C2 | Ustka | Przedszkole nr 3 | Zatwierdzony |