Witaj w:
Timerecords.pl
version.
1.0
create by.
in4matica.pl
® all rights reserved
Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589
Duo Cross Imielin 2019 - Półmaraton - Uczestnicy:
Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Kategoria | Miasto | Klub | Status |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUBICA Robert | 1971 | M3 | Imielin | Zatwierdzony | |
2 | KRYPCZYK Michał | 1970 | M3 | Chorzów | Zatwierdzony | |
3 | SADOWSKI Tomasz | 1977 | M3 | Sosnowiec | W Pogoni za Duchem | Zatwierdzony |
4 | KRYPCZYK Katarzyna | 1972 | K3 | Chorzów | Augusteam | Zatwierdzony |
5 | NOWAK Borys | 1985 | M2 | Sosnowiec | City Fitness/ No limit team | Zatwierdzony |
6 | ŻUCZEK Patryk | 1982 | K2 | tychy | RUNHOGS TYCHY | Zatwierdzony |
7 | LISOWSKI Adam | 1982 | M2 | Mysłowice | SOCIOS SILESIA | Zatwierdzony |
8 | KOCIELSKA Anna | 1987 | K2 | Gliwice | AKMB Pędziwiatr Gliwice | Zatwierdzony |
9 | LANY Grzegorz | 1972 | M3 | Katowice | Zatwierdzony | |
10 | DZIĄBOR Andrzej | 1974 | M3 | Będzin | #byledomety | Zatwierdzony |
11 | TYMIEC Przemysław | 1981 | M2 | Katowice | Zapiekato Team | Zatwierdzony |
12 | STOJANOWSKI Dawid | 1979 | M3 | Tychy | RUNHOGS Tychy | Zatwierdzony |
13 | WAWRZYCZEK Grzegorz | 1968 | M4 | Zabrze | Silesia Marathon Team/Running Team Zabrze | Zatwierdzony |
14 | KRÓL Żaneta | 1981 | K2 | Świętochłowice | Endurance Team | Zatwierdzony |
15 | RENCZ Małgorzata | 1974 | K3 | Orzesze | Zatwierdzony | |
16 | STEFANSKI Antoni | 1965 | M4 | Lędziny | Zatwierdzony | |
17 | KWASNIEWSKI Tadeusz | 1987 | M2 | Ledziny | Zatwierdzony | |
18 | HAŚNIK Daria | 1985 | K2 | Bieruń | Świerczyniec Running | Zatwierdzony |
19 | ROZMUS Marzena | 1974 | K3 | BOJSZOWY NOWE | ŚWIERCZYNIEC RUNNING | Zatwierdzony |
20 | KRYWULT Mirosław | 1959 | M5 | Bielsko-Biała | JKS SKS KOMOROWICE | Zatwierdzony |
21 | KULIŃSKA Bożena | 1970 | K3 | lędziny | Zatwierdzony | |
22 | KRUPA-SZCZĘSNY Izabela | 1973 | K3 | Czeladź | #czeladzbiega | Zatwierdzony |
23 | STOLORZ Wojciech | 1984 | M2 | Imielin | Zatwierdzony | |
24 | GRZESICA Paweł | 1978 | M3 | Lędziny | Zatwierdzony | |
25 | SOJKA Marek | 1988 | M2 | Brzeszcze | Zatwierdzony | |
26 | JODŁOWIEC Czesław | 1965 | M4 | Imielin | Zatwierdzony | |
27 | JESIONEK Krzysztof | 1981 | M2 | Imielin | Zatwierdzony | |
28 | KOMOROWSKA Żaneta | 1981 | K2 | Lędziny | Zatwierdzony | |
29 | MICUDA Jan | 1950 | M5 | MYSŁOWICE | TRUCHTACZ MYSŁOWICE | Zatwierdzony |
30 | DYLKA Tomasz | 1975 | M3 | Imielin | Zatwierdzony | |
31 | SEWERYN Jacek | 1978 | M3 | Mysłowice | Zatwierdzony | |
32 | TATAREK-KONIK Agnieszka | 1991 | K1 | Czeladz | Zatwierdzony | |
33 | GOLONKA Marek | 1970 | M3 | Mysłowice | Zatwierdzony | |
34 | GAWLIK Adrian | 1991 | M1 | Imielin | Zatwierdzony | |
35 | SZELEST Barbara | 1978 | K3 | Mysłowice | Zapiekato Team | Zatwierdzony |
36 | HALI Małgorzata | 1996 | K1 | Imielin | Zatwierdzony | |
37 | KMIECIK Artur | 1980 | M2 | Imielin | Zatwierdzony | |
38 | KNOPIK Mariusz | 1964 | M4 | Imielin | Zatwierdzony | |
39 | STROJNY Andrzej | 1965 | M4 | Chełm Śląski | niezrzeszony | Zatwierdzony |
40 | KAMIŃSKI Sławomir | 1982 | M2 | Katowice | Astma ;) | Zatwierdzony |
41 | BULANDA Andrzej | 1977 | M3 | Bieruń | Zatwierdzony | |
42 | STODOLSKI Mateusz | 1984 | M2 | Chełm Slaski | Saint-Gobain SQUAD | Zatwierdzony |
43 | BŁASZCZYK Zbigniew | 1959 | M5 | Częstochowa | Niezrzeszony | Zatwierdzony |
44 | GABRIEL Michał | 1997 | M1 | Imielin | Zatwierdzony | |
45 | LORENZ Jerzy | 1978 | M3 | Bieruń | Zatwierdzony | |
46 | TARABURA Szymon | 1981 | M2 | Katowice | Zatwierdzony | |
47 | FLIŚ Łukasz | 1991 | M1 | Pszczyna | Fulfill Dreams Team Pszczyna | Zatwierdzony |
48 | SOBIERAJ Wojciech | 1981 | M2 | Imielin | Viasat | Zatwierdzony |
49 | SZYMSKI Marian | 1951 | M5 | Imielin | TRUCHTACZ-MYSŁOWICE | Zatwierdzony |
50 | PASTECKI Marcin | 1983 | M2 | Katowice | Zatwierdzony | |
51 | BIETA Tomasz | 1981 | M2 | Imielin | Zatwierdzony | |
52 | KRZYSZTOF Tekla | 1984 | M2 | Lędziny | Zatwierdzony | |
53 | MUSIOŁ Adam | 1989 | M2 | Chełm Śląski | Zatwierdzony | |
54 | PLICH Andrzej | 1977 | M3 | Mysłowice | Lece bo chce | Zatwierdzony |
55 | OLESZEK Magdalena | 1985 | K2 | Czeladź | #czeladzbiega | Zatwierdzony |
56 | SZEJA Przemek | 1976 | M3 | Imielin | IndianRunner | Zatwierdzony |
57 | GOLDA Krzysztof | 1990 | M1 | Imielin | Zatwierdzony | |
58 | ADAMUS-KOWALSKA Justyna | 1979 | K3 | Imielin | LKS Imielin | Zatwierdzony |
59 | RYSZKA Karol | 1987 | M2 | Katowice | CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM | Zatwierdzony |
60 | NIEMCZYK Bogdan | 1957 | M5 | MYSŁOWICE | Zatwierdzony | |
61 | KOŚCIELNIK Krzysztof | 1982 | M2 | Tychy | Team papry | Zatwierdzony |
62 | WEISTAND Monika | 1988 | K2 | mysłowice | Zatwierdzony | |
63 | SÓWKA Grzegorz | 1957 | M5 | Chorzów | Stadion Śląski | Zatwierdzony |
64 | PANOCHA Daniel | 1978 | M3 | Tarnów | Zatwierdzony | |
65 | PIKUŁA Jacek | 1981 | M2 | Bieruń | BIEGNĘ BYLE DOBIEC | Zatwierdzony |
66 | KOMANDER Mariusz | 1979 | M3 | Myslowice | Zatwierdzony | |
67 | WALUDA Radosław | 1986 | M1 | Dąbrowa Górnicza | Zatwierdzony | |
68 | BALION Magdalena | 1983 | K2 | Zakopane | Zatwierdzony | |
69 | WYŁUPEK Tomasz | 1976 | M3 | Mysłowice | Pozytywnie Zakręceni | Zatwierdzony |
70 | KAWCZYŃSKI Radosław | 1982 | M2 | Sosnowiec | Team URODZENI BIEGACZE | Zatwierdzony |
71 | MILEWSKI Lukasz | 1975 | M3 | Nowa Wieś | Gluten Sruten | Zatwierdzony |
72 | ARMATYS Grzegorz | 1969 | M4 | Dąbrowa Górnicza | Orange Polska | Zatwierdzony |
73 | JASTRZĘBSKI Artur | 1987 | M2 | Łazy | Sky Runner Team | Zatwierdzony |
74 | ŻYCZYŃSKI Piotr | 1963 | M4 | Sosnowiec | Gluten Sruten | Zatwierdzony |
75 | GARNOWSKI Maciej | 1985 | M2 | Siemianowice Śląskie | Author Bicycles | Zatwierdzony |
76 | SIKORA Alicja | 1952 | K5 | Bielsko Biala | Team Sikora | Zatwierdzony |
77 | SIKORA Stefan | 1949 | M5 | Bielsko Biala | Team Sikora | Zatwierdzony |
78 | STOLORZ Arkadiusz | 1985 | M2 | Mysłowice | Zatwierdzony | |
79 | KRAWCZYK Karol | 1986 | M2 | Jaworzno | Zatwierdzony | |
80 | OŁOWNIA Łukasz | 1980 | M2 | Trzebinia | parkrun Chrzanów | Zatwierdzony |
81 | BIGOS Grzegorz | 1979 | M3 | Jaworzno | GRAMMI | Zatwierdzony |
82 | PASTUSZKA Roman | 1976 | M3 | Imielin | Zatwierdzony | |
83 | ZELECH Rafał | 1980 | M2 | Chełmek | Zatwierdzony | |
84 | ŻARŁOK Ireneusz | 1976 | M3 | Katowice | Zatwierdzony | |
85 | KURZELA Jakub | 1986 | M2 | Świętochłowice | Gibkie Szłapy | Zatwierdzony |
86 | RACZEK Wojciech | 1976 | M3 | Chełmek | Zatwierdzony | |
87 | MÓL Wioletta | 1971 | K3 | Czeladź | #czeladzbiega | Zatwierdzony |
88 | WIZNER Czesław | 1954 | M5 | Mysłowice | Mors Mysłowice | Zatwierdzony |
89 | ŻUBER Leszek | 1967 | M4 | Katowice | Zatwierdzony | |
90 | WAWRZUSISZYN Tadeusz | 1982 | M2 | Oświęcim | Zatwierdzony | |
91 | KRACLA Jan | 1967 | M4 | Imielin | Zatwierdzony |