Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Rumia MP w Duathlonie 2024 - wyścig Age Group

2024-04-21
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 SŁUPIK Tomasz ENDLESS PAIN 1 M 30-34 1 00:15:47 00:29:40 00:08:01 00:55:18 00:00:00
2 JANKOWSKI Dawid TRECTEAM 1 M 25-29 2 00:16:16 00:29:16 00:08:08 00:55:31 00:00:13
3 GÓRECKI Jarosław Kolarski.eu Team 1 M 40-44 3 00:16:54 00:28:11 00:08:33 00:55:49 00:00:31
4 BOGUS Karol Relentless 2 M 40-44 4 00:16:46 00:30:11 00:08:09 00:57:08 00:01:50
5 KRIEGER Łukasz Endure Team / H2Oshop.pl 2 M 30-34 5 00:17:21 00:30:54 00:07:32 00:57:31 00:02:13
6 CZAPIŃSKI Michał Lion Brokers-Bike U Up 3 M 40-44 6 00:17:18 00:30:20 00:08:08 00:58:00 00:02:42
7 HERING Mateusz Relentless Team 3 M 30-34 7 00:17:31 00:30:40 00:08:11 00:58:23 00:03:05
8 BIEGAŁA Marek Bike U Up 4 M 40-44 8 00:17:57 00:30:10 00:08:04 00:58:24 00:03:06
9 KOŁOSOWSKI Kamil 200 Procent Tętna Triathlon / Dawaj Kalach Team 1 M 35-39 9 00:17:37 00:31:44 00:07:01 00:58:33 00:03:15
10 STOPA Michał Tyczyński Triathlon/SPLA Tychy 2 M 35-39 10 00:17:07 00:30:13 00:08:51 00:58:38 00:03:20
11 LEWANDOWSKI Maciej Aloha Team 3 M 35-39 11 00:17:18 00:30:29 00:08:28 00:58:39 00:03:21
12 MAKSYMIUK Piotr 5 M 40-44 12 00:17:29 00:30:12 00:08:11 00:58:53 00:03:35
13 KANTAROWSKI Bartosz KOSZAL TRIATHLON 1 M 16-19 13 00:16:52 00:31:26 00:08:40 00:58:54 00:03:36
14 SPALENIAK Tomasz Endure Team 4 M 30-34 14 00:16:25 00:32:00 00:08:35 00:59:06 00:03:48
15 KEPINSKI Jan LUFTTRITEAM 2 M 16-19 15 00:18:27 00:29:04 00:09:15 00:59:07 00:03:49
16 PÓŁROLA Mateusz Lange Tri Coach / Kolarsko- Biegowy Klub Sportowy Radomsko 4 M 35-39 16 00:17:25 00:31:35 00:08:33 00:59:18 00:04:00
17 BLADOWSKI Artur Velo Łowicz Tri 6 M 40-44 17 00:17:49 00:31:07 00:08:51 00:59:20 00:04:02
18 TKACZYK Mateusz PZU Sport Team 2 M 25-29 18 00:18:36 00:29:31 00:09:13 00:59:52 00:04:34
19 TYMIŃSKI Paweł SOLIDO TEAM 7 M 40-44 19 00:17:42 00:31:16 00:08:49 00:59:54 00:04:36
20 KLINCEWICZ Adrian Ks Ironman Szczecin/Kaziki 3 M 25-29 20 00:18:38 00:29:50 00:09:19 00:59:54 00:04:36
21 ŁOPUSZYŃSKI Krzysztof Łapa_Tri_Run CREW/ Endure Team 8 M 40-44 21 00:18:31 00:30:40 00:09:08 01:00:10 00:04:52
22 WOJNAR Robert PACIFIC NESTLE TORUŃ 1 M 45-49 22 00:17:53 00:31:21 00:08:25 01:00:26 00:05:08
23 FIBNER Krzysztof DAWAJ KALACH TEAM 5 M 30-34 23 00:17:30 00:33:18 00:07:46 01:00:29 00:05:11
24 BORYCKI Marcin #TeamKalach 1 M 50-54 24 00:18:10 00:31:20 00:09:09 01:00:32 00:05:14
25 MICHAŚ Patryk Sport Love Kielce 1 M 20-24 25 00:18:04 00:32:20 00:08:39 01:00:48 00:05:30
26 SUDZIŃSKI Hubert TEAMOCHAL 2 M 20-24 26 00:18:01 00:32:38 00:08:42 01:01:06 00:05:48
27 JASINSKI Kamil MBC 4 M 25-29 27 00:19:42 00:30:04 00:09:23 01:01:16 00:05:58
28 BEDNARCZYK Tomasz Bike U Up 5 M 35-39 28 00:18:11 00:31:48 00:08:59 01:01:19 00:06:01
29 ROGOZIŃSKI Dawid TEAMOCHAL 6 M 35-39 29 00:17:57 00:33:00 00:08:46 01:01:22 00:06:04
30 MAZURKIEWICZ Darek goralka.com.pl 2 M 45-49 30 00:18:17 00:30:52 00:09:38 01:01:30 00:06:12
31 CELMER Marcin Dawaj Kalach Team 9 M 40-44 31 00:19:03 00:31:08 00:09:26 01:01:31 00:06:13
32 ŻURAWICZ Andrzej Tri-Team Rumia 7 M 35-39 32 00:18:52 00:31:53 00:08:30 01:01:38 00:06:20
33 ISKRA Paweł 8 M 35-39 33 00:17:45 00:32:24 00:09:41 01:01:45 00:06:27
34 RYDZEWSKI Rafał DAWAJ KALACH TEAM 6 M 30-34 34 00:19:12 00:30:55 00:09:34 01:01:50 00:06:32
35 RUCIŃSKI Tymon TEAMOCHAL 7 M 30-34 35 00:19:25 00:30:54 00:09:42 01:01:52 00:06:34
36 ŚLIŻ Adam KRS TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA 3 M 20-24 36 00:18:04 00:33:12 00:08:59 01:02:00 00:06:42
37 WRONECKI Kamil 4 M 20-24 37 00:18:36 00:31:59 00:09:09 01:02:01 00:06:43
38 TWAROWSKI Michal Fundacja Jeppesena - TRISPACE/TREK 2 M 50-54 38 00:18:15 00:33:49 00:07:50 01:02:07 00:06:49
39 KACPERSKI Wojtek WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu 10 M 40-44 39 00:19:05 00:32:04 00:08:56 01:02:12 00:06:54
40 KĄKOL Sławomir TIMBUD TEAM 1 M 60-64 40 00:19:43 00:31:07 00:09:41 01:02:20 00:07:02
41 GARDENER Jacek LKS Victoria Zabostów 2 M 60-64 41 00:19:47 00:32:19 00:08:25 01:02:30 00:07:12
42 SZYMAŃSKI Mieszko Tri-med/AZS PM 5 M 20-24 42 00:18:06 00:33:32 00:09:07 01:02:33 00:07:15
43 FOLTYNIEWICZ Maciej 3 M 50-54 43 00:18:22 00:34:07 00:08:11 01:02:35 00:07:17
44 KURIATA Zofia BULLET TEAM 1 K 20-24 1 00:18:51 00:32:46 00:08:55 01:02:40 00:07:22
45 BEJM Łukasz Endure Team 9 M 35-39 44 00:19:07 00:33:04 00:08:22 01:02:42 00:07:24
46 JAHNZ Karolina Go2tri 1 K 40-44 2 00:19:31 00:32:03 00:09:20 01:02:52 00:07:34
47 SAWICKI Michał 11 M 40-44 45 00:18:31 00:32:37 00:09:15 01:03:06 00:07:48
48 JAKUBOWSKI Tomasz Dawaj Kalach Team 5 M 25-29 46 00:19:54 00:32:38 00:08:27 01:03:08 00:07:50
49 KOPICZKO Sandra MKS Medyk Giżycko 1 K 25-29 3 00:18:25 00:33:36 00:09:12 01:03:10 00:07:52
50 CZECH Mariusz AG TRI-Team Rumia 12 M 40-44 47 00:19:10 00:32:23 00:09:13 01:03:17 00:07:59
51 DANIELEWICZ Michał EvoTriathlon 8 M 30-34 48 00:19:29 00:32:19 00:09:44 01:03:29 00:08:11
52 PRENDECKI Rafał Prendki Tri 13 M 40-44 49 00:19:52 00:31:13 00:10:06 01:03:35 00:08:17
53 KILAŃSKI Jan TRICLUB 9 M 30-34 50 00:19:34 00:33:35 00:08:40 01:03:36 00:08:18
54 KUBIK Patryk PRZEKOP.WATY 10 M 30-34 51 00:18:45 00:32:42 00:09:59 01:03:42 00:08:24
55 WARSZAWSKI Dawid Kolarski Klub "Sportowiec" Piła 3 M 16-19 52 00:18:51 00:00:00 00:00:00 01:03:48 00:08:30
56 RUCIŃSKI Marcin TT SODA 3 M 45-49 53 00:19:46 00:31:10 00:10:18 01:04:01 00:08:43
57 STARZ Paweł 14 M 40-44 54 00:19:23 00:32:41 00:09:28 01:04:15 00:08:57
58 LEŻAŁA Krystian Polonia Środa 15 M 40-44 55 00:18:47 00:33:32 00:09:24 01:04:22 00:09:04
59 PSZCZOŁOWSKA Małgorzata ENDLESS PAIN 1 K 30-34 4 00:19:08 00:32:35 00:10:20 01:04:25 00:09:07
60 ŁUKASIEWICZ Michał BRIGHT INVENTIONS 10 M 35-39 56 00:19:51 00:34:11 00:07:48 01:04:31 00:09:13
61 ZACHARJASIEWICZ Michał CTS 11 M 30-34 57 00:19:54 00:32:08 00:10:17 01:04:34 00:09:16
62 ZIEMIŃSKI Bartosz PTT DELTA 11 M 35-39 58 00:19:04 00:32:26 00:10:07 01:04:34 00:09:16
63 FOREMSKI Sławomir 1 M 55-59 59 00:18:50 00:34:09 00:09:01 01:05:05 00:09:47
64 GNIOT Jacek TRISPACE/TREK / 8. K-PBOT 4 M 50-54 60 00:20:05 00:32:47 00:10:30 01:05:11 00:09:53
65 KORFINI Irek GVT Team 2 M 55-59 61 00:20:12 00:32:52 00:10:02 01:05:14 00:09:56
66 CZAJKOWSKI Paweł BCT TEAM Gdynia 16 M 40-44 62 00:19:29 00:33:52 00:10:05 01:05:17 00:09:59
67 TELSZEWSKI Maciej UKS Tri-Team Rumia 4 M 45-49 63 00:19:16 00:34:04 00:08:57 01:05:22 00:10:04
68 KAPSA Dawid TRISPACE/TREK 5 M 45-49 64 00:19:31 00:33:42 00:09:55 01:05:27 00:10:09
69 OWCZAREK Jacek Dawaj Kalach Team 5 M 50-54 65 00:20:23 00:32:02 00:10:21 01:05:31 00:10:13
70 DROBINSKI Daniel ŁAPA_TRI_RUN_CREW 12 M 35-39 66 00:19:34 00:32:44 00:09:50 01:05:31 00:10:13
71 BARANEK Bartosz LUFTTRITEAM 4 M 16-19 67 00:19:17 00:34:58 00:09:23 01:05:37 00:10:19
72 RUCIŃSKI Beniamin TT SODA 6 M 20-24 68 01:05:44 00:00:00 00:00:00 01:05:44 00:10:26
73 KOCJAN Karol Endure Team 17 M 40-44 69 00:20:05 00:00:00 00:10:03 01:05:54 00:10:36
74 ZIĘBA Damian 13 M 35-39 70 00:18:39 00:34:56 00:09:36 01:06:06 00:10:48
75 PALUCH Jan Triathlon Konsulting 5 M 16-19 71 00:18:21 00:36:22 00:00:00 01:06:12 00:10:54
76 KOSMALA Michał Miedziana Góra 6 M 45-49 72 00:19:30 00:33:17 00:09:49 01:06:13 00:10:55
77 SOSNOWSKI Jarosław ENDURE TEAM 6 M 50-54 73 00:18:49 00:34:44 00:09:37 01:06:19 00:11:01
78 BARAN Tomasz TRI NEGU/ MTB MOSIR DUKLA 14 M 35-39 74 00:19:11 00:33:51 00:09:05 01:06:20 00:11:02
79 PETRÓW Dawid Endless Pain 18 M 40-44 75 00:19:59 00:33:44 00:09:54 01:06:20 00:11:02
80 KALINOWSKA-BIEGAŁA Marta BIKE U UP/ www.euro26.pl 1 K 35-39 5 00:19:35 00:34:51 00:09:30 01:06:29 00:11:11
81 PEKRUL Wojciech Sii Triathlon Team / Dawaj Kalach Team 12 M 30-34 76 00:20:08 00:33:43 00:10:10 01:06:30 00:11:12
82 TYMIŃSKI Dariusz PTT DELTA 3 M 55-59 77 00:20:05 00:34:08 00:09:56 01:06:38 00:11:20
83 TRAWCZYŃSKI Jacek TRISPACE/TREK 4 M 55-59 78 00:21:40 00:32:45 00:10:21 01:06:39 00:11:21
84 CZAJKA Krystian 4TRI TEAM 19 M 40-44 79 00:18:22 00:33:40 00:12:06 01:06:43 00:11:25
85 CHMIELEWSKI Maciej TRIDivision Triathlon Team 6 M 16-19 80 00:19:33 00:35:03 00:10:02 01:06:43 00:11:25
86 HOŁDA Piotr Finanse 4D 7 M 45-49 81 00:20:18 00:32:28 00:10:22 01:06:47 00:11:29
87 SIECIŃSKI Emilian 13 M 30-34 82 00:19:15 00:35:36 00:09:40 01:06:57 00:11:39
88 ANDRZEJCZAK Krystian DawajKalach Team 6 M 25-29 83 00:20:19 00:33:42 00:10:21 01:07:01 00:11:43
89 SZEWCZUK Patryk SPORT ZDROWIE KONDYCJA 14 M 30-34 84 00:20:46 00:32:50 00:09:55 01:07:04 00:11:46
90 KIPRIJANOVSKI Wiktoria Triathlon konsulting 2 K 20-24 6 00:19:34 00:35:29 00:09:41 01:07:05 00:11:47
91 SZTENDEREWICZ Rafał Grupa Biegowa NDI 8 M 45-49 85 00:19:04 00:35:39 00:09:09 01:07:11 00:11:53
92 SCHOK Łukasz CTS 15 M 30-34 86 00:20:37 00:33:56 00:09:53 01:07:31 00:12:13
93 SZACHTA Marta Akademia Treningu Your Progress / Adidas Runners Tricity 2 K 25-29 7 00:19:17 00:36:22 00:09:38 01:07:37 00:12:19
94 KAMIŃSKI Dawid 7 M 25-29 87 00:20:57 00:33:04 00:11:29 01:07:55 00:12:37
95 PAKUŁA Piotr ENDURE TEAM 15 M 35-39 88 00:20:03 00:35:31 00:08:59 01:07:56 00:12:38
96 SYSIK Kacper 16 M 30-34 89 00:19:50 00:36:25 00:09:27 01:07:59 00:12:41
97 KACZKOWSKA Katarzyna CTS 2 K 40-44 8 00:20:34 00:34:21 00:10:27 01:07:59 00:12:41
98 FRUKACZ Kamil SportLevel Tczew 17 M 30-34 90 00:20:04 00:35:23 00:10:06 01:08:04 00:12:46
99 PIOTROWICZ Ewa EvoTriathlon 2 K 35-39 9 00:20:15 00:35:23 00:10:04 01:08:04 00:12:46
100 WŁODARCZAK Marcin BesTeam 7 M 50-54 91 00:20:21 00:35:28 00:09:18 01:08:06 00:12:48
101 WOŁK Karol EndlessPain 16 M 35-39 92 00:19:41 00:37:06 00:07:41 01:08:09 00:12:51
102 ABRAMCZYK Marcin YTT 9 M 45-49 93 00:20:55 00:33:58 00:09:45 01:08:11 00:12:53
103 CHODAŃ Kasia Go2tri 3 K 35-39 10 00:20:46 00:33:51 00:10:10 01:08:12 00:12:54
104 MALINOWSKA Karolina GLKS Świdnica 3 K 20-24 11 00:19:42 00:36:34 00:09:19 01:08:20 00:13:02
105 RZĄDCA Marcin Kwidzyn Biega 10 M 45-49 94 00:19:56 00:35:22 00:10:07 01:08:20 00:13:02
106 BIELECKA Patrycja Ku AZS UAM POZnań 4 K 20-24 12 00:18:45 00:38:17 00:09:24 01:08:27 00:13:09
107 PEŁA Łukasz Endless Pain 17 M 35-39 95 00:22:33 00:31:20 00:10:47 01:08:33 00:13:15
108 SKUPIEŃ Konrad konradskupien.pl 8 M 50-54 96 00:21:24 00:36:05 00:09:51 01:09:03 00:13:45
109 STELMACH Patrycja TEAMOCHAL 2 K 30-34 13 00:20:42 00:35:36 00:10:29 01:09:14 00:13:56
110 KUBACKI Marcin Koszal Triathlon 7 M 16-19 97 00:20:42 00:36:02 00:10:13 01:09:20 00:14:02
111 LEWANDOWSKI Piotr KP PSP Myślibórz 20 M 40-44 98 00:22:00 00:34:11 00:11:25 01:09:27 00:14:09
112 BRZÓSKA Henryk SPORTLOVE KIELCE 5 M 55-59 99 00:19:39 00:36:59 00:09:41 01:09:53 00:14:35
113 MALOVATSKYI Andrii Warsaw Run&Ride Club 18 M 35-39 100 00:18:31 00:39:21 00:09:10 01:09:55 00:14:37
114 ŚLEDZIŃSKI Leszek Prawie.PRO 19 M 35-39 101 00:22:08 00:34:18 00:10:37 01:09:58 00:14:40
115 RAŻEWSKI Maciej CTS / Delfin Malbork 8 M 25-29 102 00:20:23 00:37:32 00:09:51 01:10:01 00:14:43
116 GOSZ Marcin 11 M 45-49 103 00:21:20 00:34:51 00:11:11 01:10:01 00:14:43
117 ANDRZEJEWSKA Sylwia TEAMOCHAL 4 K 35-39 14 00:20:43 00:36:29 00:10:33 01:10:13 00:14:55
118 KADO Grzegorz Welland Medical Polska 3 M 60-64 104 00:21:01 00:35:38 00:11:19 01:10:25 00:15:07
119 SZYMECKI Sebastian 18 M 30-34 105 00:19:36 00:38:13 00:09:38 01:10:30 00:15:12
120 JADCZAK Monika CTS 5 K 20-24 15 00:20:33 00:36:40 00:10:12 01:10:32 00:15:14
121 TRUSKOLAWSKA Ola Tridea Team 1 K 45-49 16 00:21:20 00:36:07 00:00:00 01:10:48 00:15:30
122 GIERASIMIUK Grzegorz Trigger Triathlon 21 M 40-44 106 00:20:58 00:36:35 00:08:30 01:10:54 00:15:36
123 PRUSACZYK Dawid Fundacja Jeppesena 22 M 40-44 107 00:20:00 00:37:32 00:10:38 01:11:09 00:15:51
124 SWINIARSKI Jarosław Tridea 1 M 65-69 108 00:23:39 00:34:03 00:11:52 01:11:39 00:16:21
125 WASIEK Miroslaw AG TRI-Team Rumia 6 M 55-59 109 00:21:07 00:38:32 00:09:11 01:11:41 00:16:23
126 JEKA Kamil 20 M 35-39 110 00:21:38 00:36:00 00:11:24 01:11:57 00:16:39
127 CZAJKOWSKI Stanisław Junior Luft Tri Team 8 M 16-19 111 00:20:22 00:36:40 00:11:09 01:12:06 00:16:48
128 ZACZEK Łukasz Sztos Ekipa 23 M 40-44 112 00:22:09 00:36:12 00:10:01 01:12:11 00:16:53
129 BELTER Daniel 9 M 25-29 113 00:20:38 00:38:29 00:09:45 01:12:17 00:16:59
130 ŻYŁOWSKI Dawid Izerska Grupa Biegowa 10 M 25-29 114 00:22:05 00:37:24 00:09:43 01:12:27 00:17:09
131 TROŚNIAK Piotr 9 M 50-54 115 00:21:42 00:38:32 00:09:44 01:12:39 00:17:21
132 MISIASZEK Janusz Labosport Team 2 M 65-69 116 00:22:56 00:36:13 00:11:22 01:12:56 00:17:38
133 HARASIMIUK-GRODZKA Małgorzata CTS 2 K 45-49 17 00:22:12 00:38:55 00:09:25 01:13:03 00:17:45
134 SKOK Weronika AG Tri-Team Rumia 6 K 20-24 18 00:23:01 00:38:00 00:10:10 01:13:08 00:17:50
135 CZAPNIK Adam Bike U Up 11 M 25-29 117 00:23:22 00:36:31 00:09:33 01:13:27 00:18:09
136 KRUK Maciej Team KRUK 12 M 45-49 118 00:21:14 00:38:01 00:11:01 01:13:32 00:18:14
137 MACIASZEK Gabriela CTS 7 K 20-24 19 00:21:25 00:39:20 00:10:09 01:13:41 00:18:23
138 STRALTSOVA Maryna LABOSPORT TEAM 3 K 30-34 20 00:22:04 00:39:47 00:10:07 01:13:47 00:18:29
139 DRAPELLA Dariusz CTS 3 M 65-69 119 00:23:32 00:36:32 00:11:29 01:13:55 00:18:37
140 WOŁYNIEC Emilia TRISWIMRUN GOŁDAP 3 K 40-44 21 00:22:29 00:39:21 00:09:50 01:13:55 00:18:37
141 CZAJKOWSKI Adam Dawaj Kalach team 10 M 50-54 120 00:22:28 00:38:05 00:08:24 01:14:04 00:18:46
142 JÓŹWIAK Łukasz Endure Team 13 M 45-49 121 00:22:39 00:38:00 00:09:37 01:14:07 00:18:49
143 PAKUŁA Marcin PAKULA Team AP INVEST Group GDY 11 M 50-54 122 00:23:18 00:37:36 00:11:00 01:14:11 00:18:53
144 TYSZER Adam AG TRI-Team Rumia 24 M 40-44 123 00:20:58 00:39:30 00:10:28 01:14:17 00:18:59
145 RYMAROWICZ Joanna Prawie.PRO 4 K 30-34 22 00:21:35 00:39:05 00:11:10 01:14:48 00:19:30
146 GOLEMIEC Kazimierz IM INSPIRATION 7 M 55-59 124 00:24:00 00:36:59 00:10:55 01:14:53 00:19:35
147 GRUSZKA Wiktor adidas Runners Tricity/Biegam Bo Lubię Gdańsk 4 M 60-64 125 00:21:50 00:38:48 00:12:14 01:15:09 00:19:51
148 OŻAROWSKA Monika EvoTriathlon 4 K 40-44 23 00:22:43 00:38:23 00:11:24 01:15:25 00:20:07
149 USTOWSKI Przemysław USTeam 14 M 45-49 126 00:22:11 00:38:33 00:11:04 01:15:35 00:20:17
150 CHMIELEWSKI Jakub 7 M 20-24 127 00:21:34 00:40:20 00:10:24 01:15:35 00:20:17
151 MUZALEWSKI Paweł Biegoholicy 15 M 45-49 128 00:22:45 00:38:30 00:11:44 01:15:52 00:20:34
152 PIETRZAK Romek PIETRZAK TEAM QUADRATHLON 5 M 60-64 129 00:21:48 00:39:50 00:11:02 01:16:37 00:21:19
153 KAC Marek Endure Team 12 M 50-54 130 00:22:31 00:40:02 00:11:08 01:16:43 00:21:25
154 DEGÓRSKI Marcin 25 M 40-44 131 00:21:21 00:40:26 00:11:11 01:16:45 00:21:27
155 NIEDŹWIECKI Mateusz Endure Team 21 M 35-39 132 00:22:43 00:39:08 00:12:08 01:16:48 00:21:30
156 JESION Ireneusz 8 M 55-59 133 00:22:54 00:38:29 00:12:15 01:17:04 00:21:46
157 RACHUBA Julia KoszalTriathlon 1 K 16-19 24 00:21:19 00:40:55 00:12:42 01:17:08 00:21:50
158 PAWLAK Dezyderia CTS 5 K 40-44 25 00:23:03 00:40:20 00:11:44 01:17:44 00:22:26
159 RYCHTER Wiesław BUCHALTER ELBLĄG 1 M 70+ 134 00:24:19 00:37:47 00:13:06 01:18:01 00:22:43
160 KUDREWICZ Mirek Evotrathlion 6 M 60-64 135 00:23:32 00:38:50 00:12:06 01:18:25 00:23:07
161 ZESZUTEK Natalia Endure Team 5 K 35-39 26 00:24:05 00:40:38 00:10:42 01:18:42 00:23:24
162 POLEJEWSKI Marek 16 M 45-49 136 00:23:54 00:39:31 00:12:25 01:18:53 00:23:35
163 PIASECKI Andrzej Piasecki Concept 2 M 70+ 137 00:23:14 00:40:14 00:12:30 01:19:32 00:24:14
164 DOBEK Pawel Jo Love Tri 26 M 40-44 138 00:24:41 00:39:40 00:12:08 01:20:06 00:24:48
165 MARZEION Maciej Akademia Marynarki Wojennej 8 M 20-24 139 00:23:57 00:00:00 00:12:22 01:20:10 00:24:52
166 BRULIŃSKA Monika PTT DELTA Płock 3 K 45-49 27 00:23:50 00:41:39 00:11:55 01:20:57 00:25:39
167 BORYS Katarzyna Przekop.waty 6 K 40-44 28 00:25:44 00:40:09 00:12:31 01:21:31 00:26:13
168 KUCIŃSKA Katarzyna EvoTriathlon 5 K 30-34 29 00:22:32 00:44:23 00:11:20 01:21:38 00:26:20
169 CZAPLEWSKI Tomasz Grupa Biegowa NDI 19 M 30-34 140 00:22:33 00:43:54 00:11:40 01:21:52 00:26:34
170 JAKUBOWSKA-OLECH Edyta mtb Świecie 1 K 55-59 30 00:25:14 00:42:52 00:12:14 01:22:29 00:27:11
171 MATEJA Klara TRI Ladies 1 K 65-69 31 00:24:32 00:42:27 00:12:16 01:22:47 00:27:29
172 SOWA Aneta HTF Ludwik Sikorski 1 K 50-54 32 00:25:39 00:44:27 00:10:59 01:24:06 00:28:48
173 SZUMLAS Rafał 27 M 40-44 141 00:22:46 00:44:33 00:12:02 01:24:10 00:28:52
174 WIŚNIEWSKI Łukasz 12 M 25-29 142 00:24:23 00:43:54 00:13:39 01:24:21 00:29:03
175 GORZELAK Magdalena Mamy To 4 K 45-49 33 00:22:33 00:45:48 00:10:56 01:24:28 00:29:10
176 JEDZINIAK Kamila Kolarski.eu Team 3 K 25-29 34 00:24:34 00:41:57 00:13:32 01:25:12 00:29:54
177 BARAŃSKI Piotr 28 M 40-44 143 00:26:33 00:44:00 00:13:24 01:27:28 00:32:10
178 FERKO-CZAJKOWSKA Stanisława 2 K 55-59 35 00:27:31 00:41:36 00:13:01 01:27:37 00:32:19
179 RADKIEWICZ Beata TEAMOCHAL 5 K 45-49 36 00:26:40 00:42:50 00:13:50 01:27:41 00:32:23
180 ŁAWNICZAK Maria Koszal triathlon 2 K 16-19 37 00:25:53 00:47:47 00:12:05 01:28:26 00:33:08
181 ZIELONKA Tadeusz 7 M 60-64 144 00:27:12 00:45:55 00:13:06 01:29:22 00:34:04
182 SOBCZAK Pawel 3 M 70+ 145 00:27:24 00:45:32 00:11:44 01:29:59 00:34:41
183 BOGALECKI Marek SAFE Sport Team 4 M 65-69 146 00:27:07 00:00:00 00:15:11 01:30:23 00:35:05
184 KOZŁOWSKA-KAWYCZ Karolina Kaziki, Rozbiegane Michałowice, Triclub 2 K 50-54 38 00:27:33 00:00:00 00:00:00 01:31:13 00:35:55
185 ŻÓRAW Adam VeloCity Szemud 22 M 35-39 147 00:26:51 00:45:28 00:13:51 01:31:33 00:36:15
186 KOWALCZYK Marta Akademia Marynarki Wojennej 8 K 20-24 39 00:31:01 00:44:51 00:13:52 01:32:13 00:36:55
187 CZAPIŃSKI Bartosz Triathlon Siedlce Club 13 M 50-54 148 00:28:51 00:45:26 00:14:36 01:33:39 00:38:21
188 MERDAŁO Jolanta The Rogers 1 K 60-64 40 00:28:36 00:46:40 00:13:23 01:34:38 00:39:20
189 PRUSZYŃSKA Marlena TRI Starogard Gdański 3 K 55-59 41 00:28:10 00:52:28 00:12:01 01:37:40 00:42:22
190 JUSZCZAK Krzysztof 4 M 70+ 149 00:31:24 00:47:16 00:16:47 01:40:13 00:44:55