Witaj w:

Timerecords.pl

version.

1.0

create by.

in4matica.pl

in4matica.pl

® all rights reserved

in4matica

Energy Events sp. z o.o. sp. k. Kaszubska 53, 80-297 Miszewko Regon 363215133, NIP 5892020999 Kontakt: kontakt@trienergy.pl Tel: +48 585851584 Fax +48 58 585 1 589

Rumia MP w Duathlonie 2024 - wyścig Juniorów Młodszych

2024-04-21
Position Full name Club Pos. by category Category Pos. by sex Total time Loss
1 Kacper Serwiński SWIM TRI RZESZÓW 1 M15 1 00:07:45 00:17:13 00:03:41 00:29:56 00:00:00
2 Adam Dąbrowski UKS G-8 BIELANY WARSZAWA 2 M15 2 00:07:45 00:17:11 00:03:56 00:30:17 00:00:21
3 IGOR Mentel DELFIN GDYNIA/CTS 3 M15 3 00:07:51 00:17:59 00:03:58 00:31:17 00:01:21
4 Wiktor Jankowiak UKS Lusowo Team 4 M15 4 00:07:45 00:00:00 00:00:00 00:31:18 00:01:22
5 Wiktor Korol UKS G-8 BIELANY WARSZAWA 5 M15 5 00:08:14 00:17:37 00:04:06 00:31:28 00:01:32
6 Michał Peszt SportWise Kraków 6 M15 6 00:08:05 00:18:02 00:04:25 00:32:15 00:02:19
7 Patryk Jończyk SWIM TRI Rzeszów 7 M15 7 00:08:28 00:18:12 00:04:05 00:32:18 00:02:22
8 Michał Paliński UKS G-8 BIELANY WARSZAWA 8 M15 8 00:08:16 00:19:01 00:03:57 00:32:42 00:02:46
9 Wojciech Jaskólski UKS Lusowo Team 9 M15 9 00:08:35 00:18:22 00:04:21 00:32:48 00:02:52
10 Łukasz Waniewski UKS G-8 BIELANY WARSZAWA 10 M15 10 00:08:34 00:18:38 00:04:22 00:33:05 00:03:09
11 Allan Artwik-Sieroń TS Akwedukt 11 M15 11 00:08:34 00:18:41 00:04:23 00:33:10 00:03:14
12 Dawid Janus KS Posnania 12 M15 12 00:09:08 00:18:41 00:04:17 00:33:37 00:03:41
13 Piotr Knaflewski UKS G-8 BIELANY WARSZAWA 13 M15 13 00:08:18 00:19:25 00:04:15 00:33:42 00:03:46
14 Jakub Sikorski KS Posnania 14 M15 14 00:09:08 00:18:43 00:04:21 00:33:45 00:03:49
15 Filip Kisielnicki KTS IRONMAN 15 M15 15 00:08:41 00:19:15 00:04:20 00:33:49 00:03:53
16 Teodor Dawiec SportWise 16 M15 16 00:08:37 00:19:05 00:04:33 00:33:53 00:03:57
17 Juliusz Chmielewski SportLove Kielce 17 M15 17 00:08:32 00:19:40 00:04:21 00:33:55 00:03:59
18 Michał Dąbrowski GST GNIEZNO 18 M15 18 00:08:47 00:18:56 00:04:25 00:33:56 00:04:00
19 Tomasz Luty Fundacja Czas Na Bydgoszcz 19 M15 19 00:09:04 00:18:44 00:04:36 00:34:06 00:04:10
20 MAKSYM STEC TRI Talent Team 20 M15 20 00:08:48 00:19:04 00:04:41 00:34:07 00:04:11
21 Martyna Gajda SWIM TRI RZESZÓW 1 K15 1 00:09:18 00:19:19 00:04:21 00:34:14 00:04:18
22 Zofia Rosin KU AZS UAM Triathlon Poznań 2 K15 2 00:09:18 00:19:18 00:04:25 00:34:25 00:04:29
23 Joachim Zawrzykraj KS Posnania 21 M15 21 00:09:08 00:18:41 00:04:57 00:34:27 00:04:31
24 Jakub Gierach Niezrzeszony 22 M15 22 00:08:36 00:19:15 00:05:06 00:34:37 00:04:41
25 Bartłomiej Sławiński TS Akwedukt Kielce 23 M15 23 00:08:58 00:19:43 00:04:22 00:34:45 00:04:49
26 Julia Sikora KU AZS UAM Triathlon Poznań 3 K15 3 00:09:18 00:19:33 00:04:25 00:34:46 00:04:50
27 Juliusz Machoń Litwin Triathlon Elite 24 M15 24 00:09:03 00:19:31 00:04:43 00:34:50 00:04:54
28 Karolina Łastowiecka KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 4 K15 4 00:09:19 00:19:33 00:04:40 00:35:03 00:05:07
29 Oskar Radkiewicz Fundacja Czas na Bydgoszcz 25 M15 25 00:09:09 00:19:49 00:04:26 00:35:05 00:05:09
30 Jan Grześkowiak UKS G-8 BIELANY WARSZAWA 26 M15 26 00:08:48 00:20:18 00:04:23 00:35:12 00:05:16
31 Maciej Jabłoński FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZ 27 M15 27 00:09:10 00:19:44 00:04:37 00:35:15 00:05:19
32 Igor Kacperski WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu 28 M15 28 00:09:09 00:19:54 00:04:37 00:35:25 00:05:29
33 Igor Dublanka WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu 28 M15 29 00:09:29 00:19:35 00:04:43 00:35:25 00:05:29
34 Franciszek Pisanko UKS Lusowo Team 30 M15 30 00:09:41 00:19:21 00:05:03 00:35:33 00:05:37
35 Nadia Słabik SwimTri Rzeszow 5 K15 5 00:09:19 00:20:07 00:04:43 00:35:54 00:05:58
36 Gabriel Szczesiak MLUKS Triathlon Koło 31 M15 31 00:09:09 00:21:08 00:04:23 00:36:20 00:06:24
37 Franciszek Sokalski TS AKWEDUKT 32 M15 32 00:09:38 00:21:10 00:05:11 00:37:28 00:07:32
38 Leonard Podskok UKS Lusowo Team 33 M15 33 00:10:02 00:21:17 00:05:07 00:38:18 00:08:22
39 Nina Grajdura SWIM TRI RZESZÓW 6 K15 6 00:09:27 00:22:30 00:04:45 00:38:22 00:08:26
40 Maria Góźdź SportLove Kielce 7 K15 7 00:10:34 00:21:44 00:05:07 00:38:55 00:08:59
41 Alicja Gurdziołek UKS Lusowo Team 8 K15 8 00:10:19 00:21:54 00:04:58 00:39:04 00:09:08
42 Maria Dudek UKS Lusowo Team 9 K15 9 00:09:58 00:22:11 00:05:24 00:39:22 00:09:26
43 Maja Michna UKS G-8 Bielany Warszawa 10 K15 10 00:10:33 00:22:21 00:04:46 00:39:23 00:09:27
44 Hanna Bartkowiak KS Posnania 11 K15 11 00:10:33 00:22:22 00:05:00 00:39:26 00:09:30
45 Maksymilian Kukucz-Legień SportWise 34 M15 34 00:10:21 00:21:22 00:05:53 00:39:27 00:09:31
46 Mikołaj Wajda WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu 35 M15 35 00:10:03 00:22:53 00:05:07 00:39:43 00:09:47
47 Łukasz Waleron KS Posnania 36 M15 36 00:11:15 00:21:35 00:05:28 00:39:58 00:10:02
48 Wojciech Drapella Niezrzeszony 37 M15 37 00:10:05 00:23:00 00:04:54 00:40:02 00:10:06
49 Jul Dołgań KTS IRONMAN 12 K15 12 00:10:26 00:23:07 00:05:14 00:40:33 00:10:37
50 Ania Winkowska Niezrzeszona 13 K15 13 00:10:26 00:23:33 00:05:09 00:41:40 00:11:44
51 Magdalena Grodzka Niezrzeszona 14 K15 14 00:11:26 00:23:37 00:05:27 00:42:12 00:12:16
52 Aleksandra Patron KTS IRONMAN 15 K15 15 00:11:26 00:23:30 00:11:09 00:48:25 00:18:29